Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

kavaapalma
23. dec 2010

tak vsetkym stastne a vesele...

rejoice
23. dec 2010

Ježiškove ručičky nech Vás žehnajú, Ježiškova Matička nech Vám pomáha. Anjeli z neba nech Vám spievajú a požehnané Vianoce a šťastlivý Nový rok nech Vám zaželajú.

anulienka166
23. dec 2010

taktiez vam zelam stastne a vesele vianoce....vsetci sa pokusme aspon teraz zabudut na problemy a starosti a prezime sviatky plne radosti a pohody 😉 😉

piacere
28. dec 2010

OC MICHALOVCE... Neviete mi povedať, aké obchody sú v tomto obchodnom centre? Chystáme sa tam, ale keďže nie sme z Michaloviec, nerada by som absolvovala cestu zbytočne. Na internete sa neviem k ničomu dopracovať....

Našla som, že by tam mal byť obchod s oblečením KIK... je veľký, teda je tam dostatočný výber? A nejaký obchod, kde sa dá kúpiť jedálenská stolička pre dieťa?

latvia
28. dec 2010

@piacere OC MICHALOVCE nepoznam, nemas namysli OC Zemplin? 😅

latvia
28. dec 2010

@piacere lebo KIK v OC Zemplin nie je, nie je tam nic tak velke "detske"....stolicky tam asi ani nenajdes, dnes som tam bola a nevsimla som si ci tam je nejaky podobny obchod.
KIK je v hypernove, pri zeleznicnej stanici, alebo potom velky KIK pri Tescu...stolicky a ine detske veci najdes v centre mesta v obchode Popoluska, pripadne obchod pri nemocnici Anjelik, tiez celkom pekny vyber veci pre deti

milocka29
28. dec 2010

@latvia pokial ja viem, tak prave tie obchodiky pri Tescu sa volaju OC Michalovce. @piacere tam je velky KIK, JYSK, Nábytok DEKORA, OKEY elektro, Dracik, Baťa a este som urcite na niektory zabudla. A hned vedla Sport centrum predajna so sportovym oblecenim.

latvia
28. dec 2010

@milocka29 😅 fakt? to som fakt netusila 😀 tak potom OC michalovce fakt je, aj ked mi je divne, ze par obchodov nazyvaju OC 😅

kavaapalma
30. dec 2010

zbytocne riesit nejake obchody,vela veci sa tu aj tak neda kupit a ked su vypredaje,tak skor na smiech s porovnanim v Blave... zo zaciatku mali dobry vyber aj ceny v Takku a teraz,cim dalej,tym horsie a horsie...niekedy si tam pripadam ako v cinaku...

latvia
30. dec 2010

@kavaapalma 😀 pravdu mas holka 😉

piacere
31. dec 2010

@kavaapalma a čo mám dať 100 € na benzín a ísť na nákupy do Blavy? 😅

Ďakujem za reakcie... na nete som ten komplex obchodov pri Tescu našla pod názvom OC Michalovce 😀 a je tam prd 😅 boli sme, videli sme, viac nepôjdeme 😅

latvia
31. dec 2010

@piacere si cakala ze to bude aupark? 😀 ste uz mohli ist do uzhorodu, tam sa da tiez dobre a lacno nakupit

piacere
31. dec 2010

@latvia nemáme pasy 😕 😀

latvia
31. dec 2010

@piacere 😀 tak si dajte spravit, uzhorod je zaujimave mesto 🙂

kavaapalma
3. jan 2011

@piacere ja ta neposielam na nakupy do blavy,ja len hodnotim ako to je... a tu sa ani neda hovorit o nejakom nakupnom centre,ved si sa sama presvedcila...

kavaapalma
8. jan 2011

ahojte co nove 😵 nejak ste sa pokazili 😅

kavaapalma
13. jan 2011

vymazujem si tuto temu z oblubenych,lebo to nema zmysel semchodit

luciad7
20. jan 2011

ahojte dievčata, chcem sa spytať, či ste rodili v Mi. Ja mam rodiť začiatkom marca a tak sa rozhodujem kde ist. Lekarku mam Dr. Zambovu, som s nou velmi spokojna a chcela by som ju mať aj pri pôrode. Ake mate skúsenosti s michalovskou pôrodnicou, sestričkami a pristupom? dakujem Lucia

cleo55
24. jan 2011

@luciad7 ahoj Lucka co sa tyka dr Zambovej tak to si si vybrala velmi dobre .ja som sice pri nej nerodila ale je moja doktorka.a kebyze mam teraz rodit tak urcite si ju zavolam 😵 a o Michalovskej nemocnici sa tu vela popisalo kazdy ma na nu iny nazor.moj je taky ze vsetko bolo ok az na tie sestricky co su pri babatkach.tie su jednym slovom harpie.nic ti neukazu,nepomozu pokial ich vyslovene nepoprosis(co si myslim ze by to malo byt u nich automaticke) a to niekedy ani to nepomoze.tvrdia ze babatka dokrmuju cez striekacku a pritom som videla ako im davaju pit z flase a potom na teba zjapu ze babo sa nevie prisat ze ako to robis.to je moj nazor.dufam ze som ta neodradila a ze si ty snimi lahko poradis.drzim ti prsty aby si mala rychly a co najmenej bolestivy porod a samozrejme zdravucke babatko 😀

ludike01
27. jan 2011

Ahojte dievcata...tak ja som tu nova, som na zaciatku 27tt...dufam ze sa tu najde nieko kto by popisal co a ako...tak zatial...

latvia
27. jan 2011

@ludike01 ahoj 🙂 budes rodit v Michalovciach?

ludike01
27. jan 2011

@latvia ahoj🙂 nie, v MI nebudem urcite, este neviem kde presne, ale vyzera to na KE...

vanilka2612
31. jan 2011

Ahojte,chcem vam len povedat,ze kamoska rodila v septembri v MI cisarskym rezom a teraz jej dosli na to,ze ma v bruchu ihlu ☹ ....takze asi tak,,,

nadhera
31. jan 2011

@vanilka2612 viem,preco som nerodila v MI. ☹ ☹ ☹

vanilka2612
31. jan 2011

Ja som rodila v MI, nebolo to az take hrozne....az na sestricky na novorodeneckom, tie boli otrasne 😝 😝 😝 😝 na rozdiel od tych na porodnej sale,tie boli super 😉 😉 😉 ale vcelku spokojnost 🙂

luciad7
1. feb 2011

@vanilka2612 ahoj, chcem sa spytat, čo si si so sebou brala na pôrodnicu, pre seba a pre babo, a čo davaju v michalovskej pôrodnici? dakujem Lucia

vanilka2612
2. feb 2011

Ahoj @luciad7, v MI porodnici nedavaju nic,takze si musis vsetko zobrat sama 😉 ☹ Pre malu som doniesla len pampersky a krem na zadocek,ktory mi potom ale nevratili ( aj ked niektorym mama vracali aj plienky,asi ako sa im chce)...Vecicky na oblecenie mi doniesli az v den odchodu z porodnice nasi...Pre seba : zupan,aspon 2_3 nocne kosele take s nohavicami, rodila som vo februari,tak dobre padli,hrube ponozky,kozmetiku, slapky do sprchy, vlozky 2_3 baliky, take nohavicky poporodne,..Mala som aj svoj pribor,toaletny papier,hrncek na kavu, jedlo mi stale nosila mama,,lebo to ,co davaju nie je moc jedle. 😒 aj nejake casopisy,nabijacku na mobil..fuuu,uz ma teraz nic nenapada,ale ked ma napadne,tak dopisem... 😉

luciad7
2. feb 2011

@vanilka2612 dakujem za info... už teraz ma chyta z toho všetkeho panika... ☹ ked sa môzem spytat, pri kom si rodila?

anulienka166
2. feb 2011

@luciad7..ahoj..tiez som rodila v MI pri Dr.Zambovej je vynikajuca, mozem vrelo odporucit ak nieco chces vediet kludne sa pytaj...inak povodne niesom z Michaloviec..mala som navyber MI alebo Humenne ale kedze Zambova bola moja doktora a pestahovali sme sa tu chcela som mat ju pri porode....a uz vies kde budes rodit?

xxveronikaxx
2. feb 2011

Ja som rodila v Mi pri Bubanovi ktorý teraz je primárov v trebišove som spokojná lebo naozaj si natom dal záležať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre