Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

malaskoricka
3. júl 2008

lubka dakuejm velmi pekne🙂

u nas to zasa vyzera na horuci den 🙄

mimus
3. júl 2008

cauko baby
nic nestiham. Mamca je tu uz posledne dni ☹ , tak s nou beham po obchodoch ked misenka spi a nakupuje o 106. Uz teraz mam strach ako to s malou zvladnem ked odijde. Ocinko nam robi 12 hodin denne i nocne. to budem vecne s nou sama, ale nejako si poradime.
Kazdy den nam raz zvracka tak, ze z nej to vyhodi dodialky vsetko co spapa a hned sa zacne dusit a nedycha az s nou treba triast. Boli sme u lekara tak povedal, ze ked je to iba 1x denne tak je to ok. Ale mne sa to nezda ☹ . Prave toho sa bojim, ze ked sa nebde moct nadychnut co spravim sama doma. Tak sme tu boli dve tak sme stresovali spolu a triasli s nou. Inak ju babka tak rozmaznala, ze uz len po rucickach. V postielke sa jej spat vobec nechce. Posledne 3 dni uz len s nami na posteli, lebo v postielke vreskot. Musim ju to odnaucit.

bubenko prajem krasnu dovolenku doma. Tajne zavidim 😉
malaskoricka blahozelam k tehu. Nech to cim skor zbehne. Uzivaj si rastuce brusko, mne teraz obcas chyba 😀
mory blahozelame k rocku a pol 🙂

mory
5. júl 2008

ahojte 🙂
mimus malinka je nadherna 😉 urcite sa v nej vytesujete a vyzera jak cukrova babika v ruzovkom 😵 😀

malaskoricka uz ste zacali nakupovat? jaj pametam si na nase zaciatky je to krasny pocit mat v sebe zacinajuci zivot a nakupovat malilinke vecicky 😵 tesim sa s tebou.

bubenko no ako na slovensku?? zase malu rozmaznavaju co? a ako slavka? kedy ma termin? ja sa uz neviem dockat uz sa nam to krati 😀 dneska zacnem trosku balit aspon nejake dlhe veci ktore mam uz davno odlozene tak aby som nenechavala vsetko na poslednu chvilu
luda videla malu hovorila ze je dost velka 😅 😀

lubka a vy ako? malinka ti rastie jak z vody dufam ze pridete coskoro do michaloviec 😉

kavaapalma
5. júl 2008

ahojte babenky rada by som sa pridala,zatial sa len snazime tak uvidime kedy nam to vyjde 14.7.letime k moru tak mozno sa podari, este vydrzat v robote jeden tyzden nocne a hor sa na dovolenku 😀

mory
5. júl 2008

ahoj kava 😀 mas zaujimavy nick 😉
skoda ze nemas albumik tak podla foto ta asi nepoznam 😒 odkial si presne? a kam idete na dovolenku? vam zavidim 😎

mimus
6. júl 2008

lubka zajtra (vlastne dnes)idem do lutonu aj ja. Posilam ti do IP moje tc 😉 tak brkni. Budeme tam rano od 8 do neviem akej lebo musime ist dat sfotit misku na ten docasny pas.

eva7780
7. júl 2008

ahojte kocky rada by som sa k vam pridala,aj ja byvam v okr.MI,zatial nie som tehulka ale dufam ze coskoro budem,caka nas uo.rada si tu s vymi pokecam 😵 😵 😵

malaskoricka
7. júl 2008

ahojte..🙂
eva,kava vitajte🙂

mimus ja si to budem uzivat pokial sa bude dat..

mory ani nie tak nakupovat ako okukovat obchodiky a par veciciek ktore by sa nam hodili🙂

mory
7. júl 2008

no konecne sa to tu rozbehlo 🙂

eva ahoj 😉 napis nieco o sebe a odkial si nech mame prehlad 🙂

kavaapalma
7. júl 2008

dakujem za pekne privitanie 😉 mam albumik svadobny na moja svadba,na dovolenku ideme do bulharska vlastne je to nasa svadobna cesta do primorska.......
ja presne pochadzam z Dubravky neviem ci to niektorej z vas nieco hovori a manzel je z TV odtial som absolutne nic nechcela take strasne mesto a nakoniec aha ho jak som dopadla 😀
a ten moj nick no mam velmi rada kavu a najradsej pri mori pod palmami takze preto 😵
jedna kolegyna v robotke mi poradila aby som si kazdy den dala poldeci slivovice,ze to vraj roztahuje cievy a moze to pomoct otehotneniu hadam aj sama lekarka jej to povedala,no ja som taka,ze ked bude,bude ked nie ideme dalej nejak z toho nestresujem nechavam tomu volny priebeh 🙂 ,lebo ako sa vravi psychika ja najdolezitejsia. A teraz sa idem psychicky pripravit na nocnu,lebo ta prva je najhorsia 😝

mory
8. júl 2008

kava tak ti drzim palce o tej slivovicic neviem co je pravdy 😀
pozrela som albumik zo svadby bola si krasna nevesta 😉

malaskoricka
8. júl 2008

kava viem kde ej dubravka🙂 teda viem potom co som kukla na mapu😀 a ten nick si si volila podobne ako ja tiez blaznivym napadom😀

kavaapalma
8. júl 2008

dakujem mory aj malaskoricka 😉 snazila som sa mat svadbu podla svojich predstav,ale ako to vacsinou byva vsetko mi presne nevyslo co uz,vydat sa este raz samozrejme za toho isteho chlapa tak urcite veci urobim celkom inak.
Vcera sme tu mali taku burku v noci,ze nemala by som sa tesit,ale na druhej strane nam v robote zvykne vybit elektrinu tak na to som sa tesila a ono nic 😠
Zajtra ideme s drahym na nakupy pred dovolenkou a zmenit many tak to asi na net nestihnem a odkedy vie,ze si nemusi davat pozor,tak nejako mu stupla chut vysoko nahor 😅

mory
8. júl 2008

kava 😀 tak hor sa na to a len dufam ze vam to na dovolenke vyjde 😎

mory
9. júl 2008

zeny kde ste? 😕

bubenko a ty sa co neozyvas? 😠 daj na seba aspon cislo

malaskoricka
10. júl 2008

ja som tu🙂
kava kde ides na dovolenku?🙂

malaskoricka
10. júl 2008

MIchalovcanky halllllllllllllllooooooooooooo sa hanbite za svoju vlast ci co??? kde ste vsetky??🙂

eva7780
10. júl 2008

malaskoricka teraz som sem nakukla. 😵 😵 😵

malaskoricka
10. júl 2008

eva konecne niekto aako mas sa?🙂

eva7780
10. júl 2008

da sa to prezit,konecne dnes nie je burka(zatial)tak ma to tesi,ale aj tak sa mi nic nechce mam tu uz hodinu rozlozene zehlenie ,tak uvidim ci to pozehlim este dnes 😀

lubka.l
10. júl 2008

ahojte.aj ja som sem dnes mrkla
.inac tu je ticho. 😉

malaskoricka
11. júl 2008

eva😀 komu by sa chcelo zehlit ked je koonecne trochu normal pcoasie nechaj si to na dazd 😎

lubka ahoj🙂tu je az prilisne ticho 😔

lubka.l
11. júl 2008

ahojte.takze domov letime az v septembri.a tie letenky zo skyeurope co su na akcii za libru sa mi podarilo objednat.takze aspon nieco,kedze za papiermi musim tak dlho cakat aspon letenka je lacna.
vyslo slniecko ,mozno bude pekny den a pojdeme na prechazku,cely tyzden lialo ,tak sme nevysli ani na krok.

kavaapalma
11. júl 2008

tak ja uz v pondelok letim do BG stredosko primorsko uz som tam raz bola a velmi sa mi pacilo 😎
uz sa asi na net nedostanem,lebo zajtra este budem dospavat po nocnej potom sa musim pobalit a mne to trva a trva a trvaaaaaaaaa 😝 no a ideme k svokrovcom a odtial do Kosic na letisko a oni net nemaju
tesi ma ze som si kupila nove plavky take cele oranzove a ked sa pekne opalim tak v nich budem svietit 😀
ved potom pridam foto,hned jak sa vratim tak sa ozvem,drzte sa babenky cauteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😎

mimus
12. júl 2008

AHOJKY

ja len tak narychlo pozdravujem. Lubka mi tiez ideme domov v septembri. Krstiny mame 7.9.
Malinka mi teraz dava este viac zabrat. Dost nam vracka, tak sme dnes presl na ine mliecko. Uvidme ci pomoze.
A vy ako? Pozeram, ze dovolenkujete. Bubenko tiez uz urcite doma na sirave a ja my tu v dazdi kazdy den mrzneme ☹

mimus
12. júl 2008

Inak dnes mame presne 1 mesiacik. Juuj ako rychlo rasieme 🙂 😵

sofik
14. júl 2008

Ahojte. Ja by som sa len chcela spýtat ako sa dostanem zo stanice autobusovej alebo vlakovej k OC Zemplín. Ja som z Vranova a plánujem úst na nákup. Dakujem 🙂

mory
14. júl 2008

sofik co myslis tym OC? 😕 ja uz 8 rokov nezijem v michalovciach ale poznam ich ako vlastnu dlan len sa asi pomenili nejake nazvy 😅 kde presne chces ist?

sofik
14. júl 2008

Ja chcem íst do toho novootvoreného centra v Michalovciach. Je to pri kauflande niekde. 🙂

smejkaa
14. júl 2008

OC Zemplin je byvaly stary pivovar. Z vlakovej stanice je to trosku dalej,ale peso iba rovno po hlavnej smerom do mesta resp. smer sirava je to asi 10 min. Z autobusovejs stanice je to velmi blizko peso asi 3 min. Nepojdes cez hlavnu ulicu, ale ju obides ako keby. Ak pojdes busom z Vranova, myslim, ze bus tam aj presne stoji pred tym nakupnym strediskom. Ak by nie, vystup na autobuske, a ako hovorim, je to velmi blizko, sa popytas na cestu po pripade. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre