Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

lubka.l
6. nov 2008

ahojte.
mory slniecko este neprislo 😀 😀
😀 hodila som par foto kuk 😀

mory
6. nov 2008

lubka mala je rozkosna 😉

lubka.l
6. nov 2008

dakujem
tvoje slniecka su tiez zlate 😀

mory
6. nov 2008

no zlaty su ale aj fajne neposlusny 🙄 no ale sak detmi su len raz v zivote tak nech si to uziju 😀

mimus
7. nov 2008

aj ja som kukla fotecky...mala je zlatunka 😉
dnes sa mi misenka nezda 😖 spinkala od 22h do 11:45 a len 2x sa zobudila papat. a o 12:30 zaspinkala znova a este furt spinka 😔 nechapem lebo inak sa budi o 9h rano a cez den spi 2x po pol hodine
dufam, ze nebude chorucka 😕

mory
7. nov 2008

mimus nic neboj deti maju niekedy taky spaci den tak si ho uzivaj 😀

mimus
7. nov 2008

takze teraz uz chorucka nevyzera, asi si len pomylila den s nocou. Cely den prespala a teraz vystraja 😅 som zvedava na dnesnu noc 😀 ci aj tu si budem uzivat 😅

lubka.l
7. nov 2008

ahojte
tak aj ja si to uzivam.polovica zbalena este polovica chyba,vsetko previest a zasa rozbalovat.porazka
😀 😝 😢 dobru noc

mimus
7. nov 2008

lubka ta to stahovanie ti nezavidim 😅
miska az teraz zaspinkala...uz ma z nej az hlava bolela, ebo sa opistala uz od 19h a ne a ne spat. No uvidim ako to bude v noci. Som z nej utahana jak pes, takze idem do hajan
prajem dobru noc 😔

mory
8. nov 2008

aj mi sme mali strasnu noc budila sa asi 100x uz mam toho dost zeby 2 rocne decko nechcelo spat 🙄
prAJEM PEKNY VYKEND 😎

mory
9. nov 2008

no kde ste? 😝

mimus
9. nov 2008

no ked tu nikoho niet 😅
si ma nepotesila, ze to ani o dva roky sa nevyspim 😀
ja mam upratovaci vikend, kedze uz zajtra pride mamca aj s jej kamoskou. obe idu na cukrarensku vystavu na dalsi vikend, takze spojili prijemne s uzitocnym.
a ja sa nechcm zahambit ta pratam az vypluvam dusu, len nech sa vsetko leskne 😝
a to este idem navarit, nech maju aj co spapat
misenka uuz krasne spapa polovicu hippky naraz, krasne otvara pusinku a caka na dalsiu lyzicku.....nedajboze, ze nie som dost rycla, bo to hned vykrik: "davaj mama 😀 "

mory
10. nov 2008

mimus tisko zavidim ze budem mat prijemnu navstevu 😉
a drxzim palce aby misenka nadalej tak papala a bola papkacik jak moja eliuska 😀
mi sme boli vcera u doktora lebo sa mi elius s jej spravanim nepozdava tak povedal ze je uplne zdrava ale to jej spravanie sa mu nepaci tak kazal davat na noc nurofen a fakt pomohlo spala velmi pekne v noci 🙂 bud to ma z toho ze maju zmeny v jasliach alebo sa mozno len nieco vyvija alebo ju nieco boli co on navonok nevidel 😒
boze som sa rozpisala 😅 😀

bubenko
11. nov 2008

ahojte, konecne som tu, ja viem 😨
narodeniny dopadli dobre, Sarah dostala kopu darcekov, ale bola chorucka tak nemala najlepsiu naladu 😢 ☹
dnes sme ju dali ostrihat, vyzera smiesne ale mala velmi jemne vlasky a tiez riedke tak sme sa rozhodli ze ju dame ostrihat, kadernicka bola super, snazila sa ju ostrihat co najrychlejsie, ale posledne sekundy uz boli o zivot, mala uz ricala, ale zvladla to 😝 . Idem dat nejake fotky
pozdarvujem

mory
12. nov 2008

bubenko no ahoj i to trvalo 😀
a kde su tie slubovane fotky? 😠
inak prajem pekny den ja som chora jak pes idem o chvilu do doktora som zvedava co mi povie 😝

mory
13. nov 2008

zeny to myslite vazne? 😕 kade sa flakate? 😝

mimus
13. nov 2008

no ako dopadlo u doktora mory?
uz sa citis lepsie?
ja tu mam teraz mamcu a vyzera to, ze chce vykupit vsetke obchody 😀 jasne,, ze do kufra sa jej to uz nevojde. Esteze roman ide domov autom 😀
idem kuk ci bubenko pridala uz fotky 😉 naposledy tam este neboli
inak misenka je uz poriadne rozmznana, len na ruckach by sa nosila....babka rozmaznava, ocino rozmaznava a mama nech sa potom roztrhne 😅

mimus
13. nov 2008

hej zabudla som, ze sme vceramali uz 5 mesiacik...ufff tak to leti 😅
mory pamatas ako si mi pisala, ze to tehu, ked som bola len v 5t rychlo zbehne 😀
misenka vcera podostavala hracky....sme akurat boli v nakupnom na hracky, tak sme uz nakupili aj na vianoce
sa esim ako sa jej budu pacit pod stromcekom, lebo uz v obchode jej ocka len behali za kazdou melodiou ci svetielkom a len sa natahovala 😵

lubka.l
13. nov 2008

ahojte.
tak uz sme na slovensku. 😀

mimus
13. nov 2008

lubka zase??? ta vy len prazdninujete 😉

lubka.l
14. nov 2008

ahojte
mimus prisli sme pre pas aj obcanku.a v decembri asi neprideme tak preto.a peniazky za porod prisli.

mory
16. nov 2008

halooooooooooooooooooooooo je tu niekto? lebo ja prave jem 😀

mimus
16. nov 2008

mory o takomto case 😀 😀 😀
ja este mam navstevu tak nestiham
inak om tiez prave dojedla vyprazany syr a hranolky 😅 😀

mimus
17. nov 2008

mame prvy zubok 😵

mory
17. nov 2008

gratulujeeeeeeeeeeem 😵

lubka.l
17. nov 2008

ahojte.
mimus gratulujem.
sarka je chorucka.smrka kasle a este aj teplotuje a v stredu letime do uk.dufam ze to nejak vydrzi.
mory porad nieco na nostek,ziadne nasivini,olynth a ani morska voda nepomaha.a placeme lebo sme hladne.

mory
18. nov 2008

jaaaaaaaaaaaj lubka tak to je tazko radit 😒 ked nic nepomaha
ale ked mas inhalator tak mozes len s vodou inhalovat a ono to pekne uvolnuje to som robila ja a nostek som vytierala slanou vodou 😉 drzte sa a malinkej skore uzdravenie 🙂

mimus
18. nov 2008

aj my drzime palceky na skore uzdravenie, nech ten let zvladnete co najlepsie 😵

mory
21. nov 2008

normalne necerim vlastnym ociam 😕 kde ste?????????????

lubka ako sa ma malinka? dufam ze lepsie 😉

mimus
21. nov 2008

no ved ked ja kzdy den nakukunem a nikoho nikde ☹
ja uz chytam cestovnu horucku, bo o tyzden letim s misenkou domov a uz teraz mam zimomriavky 😅
darceky uz nakupene mate? ja tak na polovicu, takze mam este tyzden bo ja toho doma vela nenakupim 😅
akosi sa mi zda vsetko tu lacnejsie
este chcem aj dajake hracky pre misku 😵
inak nam krasne rastie a smeje sa stale ako slniecko....zubok vysiel ani sme nevedeli kedy a i teraz je stale dobrucka....normalne ako by sme ani babo nemali
lubka or bubenko nevies ako je to s kocikom ked letim a chcem aj autosedacku tam pripnut....zoberu to do lietadla aj s autosedackou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre