Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mimus
21. jan 2009

diki cleo 😵
ekia odkial si z mi?
bubenko a sak to nic nove, ze len papracetamol. sak mne ho vzdy daju i ked nie som tehu. ja uz som si zvykla 😀
asi ti ostava len pit teple cajiky a muzik nech beha so Sarah po vonku 😉 neboj vsetko zvladnes 😉 mozno druhe babo zlatunke tichucke 😵
aj ja som vraj bola kludna a segra zase vraj 100chlapcov malo 😀

ekia
22. jan 2009

Ahoj Mimus, bývame na SNP-čku. Ale nepochádzam ani ja ani mužiček z MI.
Takže tu ani veľa ľudí nepoznám, skôr sú to len taký známi.
No Michalovčanky sa tu veľmi netrhajú v písaní
😀

cleo55
22. jan 2009

ahoj ekia a odkial pochadzas ked sa smiem spytat?ja som priamo z MI.sice som sa tu len vydala ale pochadazm z okresu MI!

ekia
22. jan 2009

Ahoj Cleo. pochádzam z okresu ML. Ale žijeme tu už 6 rokov 🙂

cleo55
22. jan 2009

Ekia no tak to uz je dost no nie? a co vas priviedlo prave do Mi?

ekia
22. jan 2009

Manžel tu dostal prácu, teda vtedy ešte priateľ. Tak sme sa presťahovali, ja som si našla prácu, kúpili bytík a teraz máme drobčeka. 🙂
Inač aj náš drobec je narodený v máji 🙂 Tak to ochvíľu nastúpiš na materskú čo 😉 Určite sa už nevieš dočkať

vajanka
22. jan 2009

ahojte maminy, aj ja som priamo z Mi, vidim, ze ste tu uz kamosky. prijimate aj niekoho medzi seba?

mimus
22. jan 2009

ekia ved to som ti pisala uz predtym, ze ziadne michalovcanky sem velmi nechodia, tak aspon my vycestovane popiseme a tym si pripominame domov 😵
teraz si sice domov uzivam uz 2mesiace 😀 a tiez sa nudim, lebo som sice vyrastala v mi, ale uz tu nie som 9 rokov...uz len za rodinkou chodim, ktora mi velmi chyba, tak sa snazim co najcastejsie

vajanka budeme len rady, ked i ty popises 🙂 inak tvoja mala ma krasne meno i ja som uvazovala nad karolinkou, len u muzicka viac bodovala miska 🙂

ekia
23. jan 2009

Vitaj Vajanka, jasné že sa pridaj 😉

Mimus, 9 rokov do je dosť, určite si si už zvykla a máš tam aj kamarátov a známych ale domov to vždy ťahá 😔
Tak si užívaj rodinku kým si tu 🙂

mimus
23. jan 2009

ved ty to asi tiez pocitujes hoci si na slov. tiez MI nie su domovom. Vlastne ak to mam tak zobrat ja uz uk aj beriem troska ako domov 😅 ked som tam chyba mi rodina a ked som tu chyba mi nas domcek a kamosi tam 😀
a jasne ze si uzivam 😉 vlastne oni si viac uzivaju nas, hlavne misenky 😵

cleo55
23. jan 2009

jej tak to je super budeme mat deticky v rovnakom mesiaci!ja som od 5tt na rizikovom lebo som nemala inu moznost. v praci mi velmi nevysli v ustrety a robila som tam s roznymi chemikaliami ako lieh,pregan atd.tak som sa hned dala vypisat ako riskovat!

ekia
23. jan 2009

Ja som pracovala až do 34. týždňa, cítila som sa v pohode.Ale nerobila som v takom prostredí ako ty.
Nenudíš sa doma? Lebo ja som si dosť ťažko zvykala keď som nastúpila na materskú. No ale keď sa narodil malí tak už to bolo ok, nebol čas na nudu 😵

mimus
23. jan 2009

ja som oficialne nastupila na matersku 20.05. a 12.06. sa uz narodila miska. Ale tiez som musela na marodku uz od 2.05. a tiez som sa nenormaaaaalne nudila, ale ako pise ekia po narodeni baba uz nuda nehrozi 😵

ekia
23. jan 2009

Dievčata, tak sa majte, cestujeme na výkend k našim 🙂

mimus
23. jan 2009

tak si pekne uzite babku a dedka 😉

vajanka
23. jan 2009

ahojte maminky, mimus, dakujem za karolinku , teda za pochvalu za meno, vyberali sme podla toho aby aj meno aj prezvisko mala na K.dnes je uzasna hmla. inak mamky- ak ste nevideli diskusiu vzorky a zlavnene kupony hor sa na stranku www. biga.sk, maju tam postelnu bieizen za 2 eura do postielok, pre deti. chystam sa prave objednavat

vajanka
23. jan 2009

a inak- kde chodite s detickami ked je pocasie taketo? moja mala by len behala po vonku a stale prideme po usi spinave, kazdy den periem.

cleo55
23. jan 2009

no ja sa nenudim tiez som si myslela ze sa asi zblaznim doma ale mala som dost stresujucu pracu tak si to teraz doma vynahradzam. a pravdu povediac dost som zlenivela. nechce sa mi do takych banalnych veci co som robila niekedy automaticky 🙂 no ale uzivam si to lebo potom to bude dost nabite a nuda nepride ano len na rozum 😝

mimus
23. jan 2009

vajanka moja miska je este mala, takze zatial ked prsi len do altanku vonku ju zoberiem, alebo na balkon, nech je kazdy den aspon na chvilku na cerstvom vzduchu. ale to pocasie je naozaj otrasne posledne dni

cleo no nudit sa nestiham, ale nemozem sa ani stazovat. urcite je to ovela lepsie nez v praci. je to krasne len sa hrajkat s malou 😵 este stale ste sa nerozhodli nad menom?

mory
24. jan 2009

michalovce ozili 😀

super ze su tu nove baby 😉 mi sa na pocasie nestazujeme ale elius je poslednu dobu strasne zla a zarevana a uz mi z toho sibe 🙄

cleo55
24. jan 2009

mimus my sme mali meno pre dievcatko ale moj siesty zmysel asi zlyhal tak teraz sa nevieme rozhodnut nad chlapcenskym!myslim ze dievcenske mena v kalendary su krajsie ako tie pre chlapcov ☹ no ale daco snad len vymyslime 😀 aj ja sa uz neviem dockat kedy sa uz budeme takto hrat na to sa velmi tesim 🙂

mimus
24. jan 2009

mory nooooo a ty tu chybas 😀
a to pocasie ti teraz tisko zavidim 😅

cleo ja som od zaciatku tehu tvrdila ze to bude dievcatko, tajne som tuzila po bambulke a vyslo to 🙂 tiez tvrdim ze dievcenskych mien je krajsich viac a pre chlapca bys me mali tazsi vyber

cleo55
25. jan 2009

mimus ja si tiez myslim ze s chlapcenskymi menamy je to ovela horsie no ale snad na nieco prideme 🙂

vajanka
26. jan 2009

ahojte, my sme prave naopak mali asi 2 chlapcenske mena, ale velmi sme chceli dievcatko. tak s tym bol problem. vybrat najkrajsie a ja ako ucitelka som mala problem aj s tym, ze mi kazde meno, niekoho pripominalo. tak sme vyberali- toto nie- mala som taku ziacku...
dnes je zase zamracene a fuka. asi zas pojdeme vonku len sa zablatit. prajem vam krasny den

ekia
26. jan 2009

Ahojte dievčata, tak my sme už doma. Ako po výkende? Ja som si aspoň trocha oddýchla, keďže sme boli u našich. Babka sa vyhrala a mamka oddychovala 😉
Pred chvíľočkou sme sa vrátili z prechádzky a malí spí v kočiari tak mám chvíľočku 😵
Vajanka, Karolínka je krásne meno. Ja som od začiatku mala tušáka že to bude chlapec, ale s menom sme mali tiež problém.Skoro každom mužík našiel niejakú chybu, no nakoniec sme sa museli dohodnúť
😉
Aj ja som túžila po dievčatku, ale teraz by som ho nevymenila ani za 10 báb 😀 Tak sa spolieham na druhý pokus, prípadne tretí 😵

vajanka
26. jan 2009

dakujem ekia.mne zas vsetci hovorili, ze to bude chlapec a aha... sice moja kajka, je za 5chlapcov.... nespi cez den uz skoro rok, od narodenia zle spava... v noci som sa doteraz nevyspala, ale co uz. hlavne ze sme zdrave. pozdravujem vsetky maminky. michalovcanky drzme sa

cleo55
26. jan 2009

to je jasne ze by som uz nevymenila za nic na svete svoje dieta 🙂 snad sa nam po druhykrat podari dievcatko 😀 zase by som nechcela mat samych chalanov. ekia Adamko je nadherne meno ale v nasej rodine su uz traja Adamkovia takze musime vymyslat nove meno!
Vajanka ja ked som bola mala som nespala vobec mama bola uplne z toho hotova.zato teraz to dospavam aj s urokmy tak som zvedava ake bude to nase chlapciatko!

lubka.l
26. jan 2009

ahojte
no vidim ze sa to tu rozbehlo.
tak ja uz pomalicky balim a v stredu rano letime do uk.ocko sa uz nemoze dockat.
tam nemame net takze sa tu drzte,deticky nech rastu a posluchaju a hlavne nech su zdrave.
budem sa snazit ozvat co najskor papa 😀 😝

mimus
26. jan 2009

ahojte baby
ja len tak narychlo, takto neskoro 😅
lubka skoda ze to nevyslo ☹ uz nech cim skor poriesite to byvanie aj s netom, nech sme zase castejsie aspon takto 😉
my sme sa na mene tiez dlho dohadovali, pretoze muzik este len povedali na 1.utz ze vyzera na dievcatko uz zahlasil, ze to bude Miska. A ja som po zvysok tehu menila kazdy den a nakoniec to predsa zostalo na Miske 😀 . Takze som sa vratila na zaciatok svojho vymyslania. Inak cela rodina nas odhovarala, ze nech vyberieme nieco krajsie a modernejsie, ale sme si nedali povedat a teraz by sa jej ani ine meno nehodilo viac 😀 .

Inak som vikendovala ako kazdy den. Ja som az naobed zistila, ze je pondelok, kedze som doma nic nerobim( sak to aj na mne vidno 😠 ) kazdy den je rovnaky. Uz nech je februar a my mame vysetrenia za sebou.... a nech dopadnu co najlepsie, aby sme uz mohli letiet za ocinkom 😵

poobzerala som fotecky.....no nadherne su tie vychodne deturence 😵

vajanka
27. jan 2009

cleo-55 to ja som posledne 3mesiace nemohla chodit, otvarala som sa tak som brala lieky a lezala.mala sa narodila taka ziva, ze som si potom spomenula na vsetky reci , ze cim viac budem spat aj moje babo bude spat. ale vyspi sa pekne kym mozes. ja som neprespala este ani jednu celu noc a to budeme mat chvalabohu 2,5roka. dlho som kojila a teraz vyzera nas rezim tak, ze rano o 6.45 vstaneme a bez spania vydrzi moja mala az do 20.00. nespi na obed uz dlho, tak vsetky moje predsavzatia, ze budem na materskej robit to ci ono, dorobim si anglictinu padli. som rada, ze stihnem uvarit, nieco nakupit.
mimus- drzime ti palce. pozeram stale, ze tak neskoro v noci pises, tiez nespis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre