Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mimus
5. jún 2008

mory to si vazne este aj prenasala? Ja uz si neviem predstavit ani cakanie do 16 nie to este dalsie 2-3 tyzdne ak sa jej nebude chciet prist. Dnes som strasne podrazdena. Asi to bude tym spankom, vlastne nespankom. Uz mam toho dost. Ani sediet, ani chodit nemozem. Takto naozaj malu neporodim ani do konca juna

mimus
5. jún 2008

tak ja som uz doma z poradne. Nic nove 😠 ako som predpokladala. Tlak je vyssi, ale vraj to je normalne 🙄 . Akurat dnes ma prekvapila, lebo po 1x mi skusala brucho. Vraj je uz pekne tvrde a dala mi do papierov poznamku, ze hlavicka je klesnuta 3/5. Idem googlovat ako to je. Ked som sa jej spytala, ze ako dlho to podla nej este potrva, tak sa usmiala,ze ona vobec nevie, ale ze sa to blizi. Ta diki 😝 😀
lubka aj ty si mala nejaky udaj o tej hlavicke?
inak som sa jej pyatala na gel, co som nasla na nete na tu zlatu zilu. Pise, ze tehotne mozu pouzivat az po dohovore s lekarom, tak co si mysli. Tak mam vraj zavoalt lekarovi, lebo ona nevie ☹

lubka.l
5. jún 2008

ahoj mimus mne o tej hlavicke nepisali nic,mozno preto ze ja som porodila o 3tyzne skor.dnes sme boli na ambasade.kopa papierovaciek ale necakala som,hned ma poslali k okienku.
dobru noc papa

mory
6. jún 2008

mimus no ako sa citis? uz lepsie? 🙂

lubka a vy? malinka je zlatunka kukla som s\albumik 😉

bubenko kde si?

malaskoricka
6. jún 2008

ahojte babenky z vas michalovcaniek je tu aspon jedna ktora je skutocne momentalne v Mi?? ja len tak zo zvedavosti🙂

mimus
6. jún 2008

ahojky
tak dnes sa uz citim ovela lepsie 🙂 tak som uz aj malej povedala, nech sa zacne chystat von 😀
Este mam stale 10 dni do terminu a uz mi denne chodi kopa smsiek ci uz to mam za sebou 😖 . Uz mam niekedy az nervy, tak ani neodpisujem. To si ani neviem predstavit, ze budem prenasat. Asi vypnem telefon, nezapnem net a hotovo
malaskoricka teraz tu asi nie je ani jedna co zije momentalne v Mi. Vsetky sme rozutekane po svete. Tie prave michalovcanky tu len nakuknu, popisu len chvilku a zutekaju 😅 , ale ved my nehryzieme, vsak baby 😀
Ale kazda z nas sa chysta domov na leto. Ja budem doma cely mesiac v septembri a potom na vianocne sviatky ostaneme zase cely mesiac

bubenko
6. jún 2008

ahojte kocky 🙂
mimus tak len sa drz, neboj za chvilocku to mas za seobou 😝 , ja viem teraz je to najkhporsie, tie posledne dni pred porodom su hrozne, ani spat a ani nic 😝 😀 , ja som svojej malej tiez uz hovorila aby isla von lebo som to nemohla vydrzat ☹ 😝 , tak sa len drz, o chvilocku to mas za sebou 😀 , uz sa tesim na fotecky malinkej a tiez na to ako nam opises tvoj porod
mory ako sa mas? deticky ako?
malaskoricka veru tak ani ja niesom momentalne v MI ale koncom juna ideme asi tak na mesiac a pol
Sarah ma az neskutocne vela energie, niekedy ma uz ide slak trafit, cez den nepotrebuje spat a predvcerom nam tu este do jedenastej skakala na posteli plna energie zatial co my sme uz ledva zili. Nasa Sarah ma velmi rada Prodigy len co pocuje pesnicku, uz aj skace na ritke-rucky hore a tancuje, taka je z nej sranda. Len keby chcela viacej spat. 😝 Zubok este nemame ani jeden, mna porazi. 😢

mimus
7. jún 2008

ahojte 😵
Dnes mame po dlhom case krasne pocasie, tak som bola konecne urobit zahradku. Aj som si sama pokosila. Susedia museli mat dobru podivanu 😅 . Zenska a este tesne pred porodom s kosackou behajuca po zahrade 😀 . Chcela som si umyt aj auticko, ale uz som taka unavena, ze to necham na zajtra. Som sa napraskala reznom, tak teraz uz len zalahnem pred telku 😎
sarah je uz pekna nezbednicka ked sa jej nechce ani spat 😉

mory
7. jún 2008

mimus 😀 no to fakt muselo super vyzerat 😀 len si to rpedstavim a je mi smiesno

bubenko neboj zachvilu ste na slovensku a tam sa uz o jej energiu postaraju 😀

bubenko
8. jún 2008

mas pravdu mory, uz tam bude viac ludi okolo ale mala mi ajtak vydychnut neda ☹ 😝
mimus to ta mal niekto kamerovat aby si potom malej ukazala ako ste spolu kosili zahradu tesne pred jej prichodom na svet 😀 , dnes bolo ozaj krasne 😎 vzali sme malu do aquarka a sli sme k moru, bolo super, malinkej sme vyhrali hracku a tak sa tesila ze sme sa z nej az smiali 😀 ona ma plysaky velmi rada a cim vacsi tym lepsie 😀 , so mnou sa tak stiskat nebude 😒 😢 ale s hrackou hej 😅

mory
9. jún 2008

bubenko pametas ze moriky ked bol maly tak lubil tie vysacky z plysakov 😀

mimus uz ti svieti 40tt 😲 wau ten cas tak leti 😅 uz sa tesim na prichod vasej bambulky a na fotecky hlavne prajem krasny a rychly porod a aby ste boli zdravucky 😵

malaskoricka
9. jún 2008

ved prave preto somm pozerala lebo kazda mate v profile ine zahranicie 🙂ja tak skoro asi neuteciem zatial ma nitko nepohryzol:D

mimus
9. jún 2008

no mory o tej 40 mi nic nehovor. Na poslednom sone nam povedali, ze bud bude mala skor, alebo bude naozaj velke babo, tak som dufala, ze sa prihlasi skor, ale ona ma nechava v napati 😅 .
bubenko kde k moru chodite?
malaskoricka a vy uz skusate babo, alebo este chces pockat? Kde v Mi byvas?
lubka kde si sa vytratila? Ani na skype ta nevidim, hmm?

bubenko
9. jún 2008

mory pametam aky bol moriky, tolko sme sa z neho nasmiali 😀
mimus byvame v meste Southend-on-sea, je to skor taky zaliv, ale voda nic moc. Blizko byvame a malej ten vlhky vzduch robi dobre na nostek, myslim ze tu v ang. sa jej koli tomu vlhkemu vzduchu lepsie dycha ako na slovensku. Som zvedava ake horucavy budu na slovensku ked dojdeme, aj tu vie byt riadne teplo ale u nas ked ani vetrik nezafuka tak sa treba zblaznit a tu fuka od mora stale tak predsa nieje az tak horuco 😎

lubka.l
9. jún 2008

ahojte nestratili sme sa.mame papierovacky.
mimus drzim palce 😉
tri krat mi neodoslalo tak sa mi to nechce pisat znova,takze len tak troska. prajem dobru noc

mimus
9. jún 2008

ahojte baby 😵
Teraz som dosla z nemocky. Pustili ma domov, ale rano o 8 sa mam hlasit. Ta voda co mi vcera odtiekla troska a myslela som si, ze je moc, tak to uz bola plodova. Dnes vecer mi odtiekla zase trosicka, tak som radsej zavolala do nemocnice. Mala som uz aj kontrakcie, na tom grafe(ci co to je), ale ja som ich vobec necitila. Otvorena som na 1 prst. Dali mi antibiotikum a rano nastupujem na vyvolavacku. Dzte mi prsty 😉

mory
10. jún 2008

mimuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuussssssssssssss drzim palceky a dufam ze sa to rychlo rozbehne a vecer budeme gratulovat 🙂 😉 😵 🙂 😵 si ma velmi potesila budem na vas mysliet cely den 😉

mory
10. jún 2008

inak ja som mala den pred porodom na grafe take kontrakcie ze sa sestricky divili ze to necitim 😀 a bola som tiez otvorena na 2 prsty ale vazne som cely den nic necitila az vecer okolo jedenastej a rano o 8:25 bola mala na svete aj ked cisarskym nakoniec 😝

malaskoricka
10. jún 2008

mimus...vy skusame ale nejako az prilis sa do toho nehrnieme babo pride kedy sasamo rozhodne🙂 casu dost zatial🙂

lubka..ked vies ze ti neodosiela spravy neprepisuj tolko skopiruj a ked neposle uz len naspet prilep a skusaj kym sa kon nezblbne uplne 🙂 sem tam to nan zaberie

malaskoricka
10. jún 2008

mimus a este drzim palceky aj tebe aj malinkej 🙂 musi to byt uzasy pocit vediet ze uz len trochu a budes mat vlastne mimi v naruci

mimus
10. jún 2008

Baby ja este vzdy nic. Kontrakcie necitim ani po 2vyvolavacke a vobec sa neotvaram. Uz som si aj poplakala lebo stale musim byt na monitore lebo malinka to nezvlada. Zle znasa moje kontrakcie a ja ich necitim

dididi30
10. jún 2008

minus,ty asi pojdes na sekciu, tak to vyzera...neboj nic bude aj ta dobre 😉

mimus
11. jún 2008

Konecne citim kontrakcie baby. Bolia, ale ja sa tesim, ze su. Dufam, ze dnes uz malinku zdravucku vytlacim von.

mory
11. jún 2008

mimus drzim palceky nech to mate rychlo za sebou 😉 a malinka chudinka sa jej to nepaci? ☹ zachvilocku bude tu a uz sa jej bude vsetko pacit hlavne tvoja naruc a bozteky 🙂 😵

lubka.l
11. jún 2008

mimus drzime palceky.ty to urcite zvladnes. 🙂

lubka.l
11. jún 2008

pridala som nove fotky 😀 😉

malaskoricka
11. jún 2008

mimus nebojaj bude dobre 🙂 uvidis

malaskoricka
11. jún 2008

lubka.l malinka jefakt rozkosna 🙂

mory
11. jún 2008

kocky neviete nic o mimus? od rana sa uz neozvala tak dufam ze uz to maju za sebou 🙂

bubenko
11. jún 2008

ahojte 🙂
mimus velmi ti drzim palceky aj so Sarah aby si mala rychly porod a bezbolestny, a to ako ze mala neznasa kontrakcie, to ako zystili? Len sa drz, uz sme nato dlho cakali kedy ju konecne uvidime 😕 , drz sa a co najskor posli fotky, ozaj a muzik je s tebou?
lubka mala je roskosna, a krasne rastie 😀
moja Sarah spi cim dalej tym menej, dnes som trosku pokricala, uz mi sem tam puknu nervy ale to z toho ze som nevyspata a vynervovana koli jej zubkom, aj idu aj nie, mna slak trafi, uz nech su von lebo skolabujem. Vie teda riadne zlostit. Mory pametas na maleho jak si mi volala do roboty kedy pridem lebo uz si nemohla vydrzat? Nuz kocky je to tazke, niektorym babatkam vydu zubky raz dva, ale nasej malej uz idu velmi dlho a este ani jeden nieje von 😢 😝 , mozno pojdu az na slovensku 😅 . Ale inak je zlata, zboznujem ked sa nahlas rehoce a v chodacke uz beha jak jastericka, veru neviem ako to bude ked uz bude sama chodit, to bude asi este horsie lebo silno pochybujem ze ju ustrazim 😅 😖 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre