Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

matka331
10. dec 2009

no ja by som mozno aj isla ...a to tam chodia sameee mamicky alebo aj manzelia ???

rejoice
10. dec 2009

Ahojte 🙂
Ja by som isla tiez na taku prednasku, len od januara chcem ist na PN, a este neviem ci budem mat dovolene aj vychadzky.
matka331 -ja tiez rozmyslam nad porodom v HE alebo v Snine, zatial len zhanam informacie o tej nemocnici ale viem ze v MI by som velmi nechcela rodit.Ja mam termin 7.3.2010, tak potom dufam ze tu napises svoju skusenost z porodnice v HE. Na HE porodnicu som pocula same chvali aj ohladom doktorov aj celkovou hygienov na izbach. A v Snine si tiez chvalia doktorov len tam nemaju zrekonstruovanu nemocnicu.

matka331
10. dec 2009

rejoice a moze veiet skade si???nourcite tu potom napisem moju skusenost duufam ze tobuduu tiezlen samee chvaly 😀 😀

tita201
10. dec 2009

ahoj kočky moja švagrinka čaka dvojičky a ide do he tam mala aj prve a teraz som tam bola ja zo svojim lebo chodime tam na poradne pre predčasne narodene deti su velmi dobry ale počula som chvalu aj na sninu v humenom asi len primar je taky že niet čo pochvaliť ale inač v pohode ja pondelok nastupujem do michaloviec na operaciu žlčnika dufam že to dopadne dobre a že v piatok budem doma joj ale sa bojim 😨

mykky
10. dec 2009

Ahojte matka 331 a rejoice. Keď chcete isť na ten kurz treba tam zavolať na to číslo, čo som písala a oni si zapíšu veše meno a adresu,keď budú mať dosť ľudí, tak nám pošlú pozvánku. Zavolajte tam čím skôr, aby sme to ešte stihli. Ja maám termín 4.3. 2010 tak to máme skoro rovnako. Skuste kliknuť na adresu http://www.ruvzmi.sk/index.php?option=com_conte...,
tam sa všetko dozviete. 😉 Môžu tam chodiť aj budúci oteckovia...

matka331
10. dec 2009

mykky no to bys sme tam mohli chodit spolu nie?? 🙂 🙂
tita ako si to myslela ze okrem primara je co pochvalit primaar nenii dobryy alebo co??

mykky
10. dec 2009

Jasne, že by sme mohli chodiť spolu. Len nech sa tie prednášky konajú...

matka331
11. dec 2009

no idme sa ja im tam ozvat 🙂)ved hoci by tie prednasky boli az v january to by sme aj tak stihli 😀 😀 😀

ekia
11. dec 2009

Ahojte, aj ja som chodila na bociana a vrelo odporúčam. Bolo to v roku 2008 a presne ako to popísala conkulienka - 4 prednášky, cvičenia, exkurzia... 🙂

ekia
11. dec 2009

Ešte som zabudla, chodili aj manželia aj keď nie všetci, MM bol 2x a páčilo sa mu 😉

tita201
11. dec 2009

ja som počula že je taky neprijemny neviem nemam skusenosť

matka331
12. dec 2009

lucia poznam jednu co pri nom odrodila dve deti a bolaspokojnaa

tita201
12. dec 2009

matka331 takže vydiš sama čo žena to ina skusenosť

matka331
13. dec 2009

no vidiiim 🙂 🙂 🙂

malka
14. dec 2009

ahojte,
vedeli by ste mi poradit, ze kde mozem v Mi kupit flasu s heliom? Ci myslite, ze take nieco v Mi nezozeniem?
dakujem za kazdu odpoved 😉

lucia1212
14. dec 2009

matka331 to si pisala o dr.Filkorovi? Ak áno dakujem za odpoved,lebo vidím,že viac mamičiek o ňom asi nepočula,ale čo už, risknem to?

nadhera
14. dec 2009

filkor je zlaty clovek, 2x mi robil amnio - pri kazdom dietatku a mozem povedat, ze by som v pohode pri nom aj rodila.
Pohodovy clovek, usmievavy, ukecany. 😀

matka331
16. dec 2009

tak vidiis lucia 🙂 🙂

valia
16. dec 2009

ahojte dievcata,,, potrebovala by som vaše nazory na gynekologov v mi. ja chodim k bubanovej, ale vobec s nou nie som spokojna.. zbieram si info medzi znamymi, a velmi by ste mi pomohli aj vy s vasimi skusenostami a názormi... velmi vam dakujem, ak si najdete chvilku na odpisanie

cleo55
16. dec 2009

ahoj valia"no dnes je to uz tazke s tymi michalovskymi doktormi!ja chodim k zamboveja som s nou velmi spokojna len skoda ze ide-isla na matersku!

matka331
16. dec 2009

valia aj ja som poculao zambovej samee chvaly ....a par krat som bolapri dr.balintovy aj on je dobryyyy

nadhera
16. dec 2009

aj ja chodim k balintovi 😉 ordinuje v meze aj priamo v meste.

matka331
17. dec 2009

nadhera ja idem dnes k balintovi na ultrazvuk a na prietoky tak duufam ze ho tam v novej ambulancii najdeem 😀 😀 😀

valia
17. dec 2009

dievcata, dakujem vam za prrskuispevky... aj som pocula o zambovej same chvaly, ale ked ide na matersku,,,,, zvazujem medzi spominanym balintom a rochom, ten ma ordinaciu na strananoch, dufam ze som mu nesplietla meno.. nepoculi ste o nom???

cleo55
17. dec 2009

ja s balintom osobne nemam dobre skusenosti aj preto som odisla k zambovej!ale pocula som ze aj holda je dobry!

matka331
17. dec 2009

ja som bola napr aj dnes u balinta na ultrazvuk a na prietoky ohuzial mam zle prietokya bojiim sa aby bolo babetko v poriadku..

cleo55
17. dec 2009

matka a neposlal ta do nemocnice na infuziu? ja som mala tiez zle prietoky a bola som na 2dni v nemocnici na infuzii a potom chvalabohu uz bolo vsetko ok az do konca!

rejoice
18. dec 2009

Ahojte 🙂
A od ktoreho tyzdna sa meraju tie prietoky a cim?

matka331
18. dec 2009

cleo nie neposal ma donesmocky dens som bola u mojej odktorky a ta mi povedala ze to eneni az takee zlee.ja mam prietoky 3.50 a norma je 3.65
rejoice tak ja osmbola vcera prvykrat na prietokoch a som v 33tt.a merajuu sa ultrazvukom nebooj

tita201
18. dec 2009

ahoj kočky už som doma z operacie všetko dopadlo dobre a nakoniec som mala piesok a nie kamene a čo sa tyka lekarou aj Zambova je dobra ja chodim k ROHOVI ale on je dosť drahy ale bola som spokojjna 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre