Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

lenkove
5. okt 2007

ha! ci je normalne merat si teplotu!! nech sa ti chlapi pozru na seba! 😉 😉 je normalne vediet najlepsie ako sa v orientuje v mape a nikoho sa nespytat!!! (moj muz minule kvoli tomu cestoval z prace 3 hodiny!!!!! busom to trva 35 minut!) 😀 😀 z toho vyplyva: sme normalne 😀 😀

malka
5. okt 2007

mory, ja sa nestazujem, ze este nelozime 😉
ved sa este nachodi, jajaj.

tak angeliku gerasimovu poznam, volame ju džina, aspon tak sme jej hovorili, ked sme sa este ako deti hrali vonku. ona, lepsie povedane jej rodicia byvaju nedaleko nas. ju som uz nevidela celu vecnost, neviem kde je.
a tu luciu petruskovu,hmmmmm, tak ich je viac, neviem ktora by to mohla byt.
ked mozes prezradit, na aku skolu si chodila?

mimus, ja som otehotnela po 4,5 mesacnom snazilkovani, takze hlavu hore, vsetko je tak ako ma byt, netreba stresovat, to neprospieva snazilkovaniu.
ako sa vravi, netreba tlacit na pilu, vsetko ma svoj cas a aj ty sa dockas svojho vytuzeneho miminka, uvidis
🙂

mory
5. okt 2007

mimus ja som prvy krat otehotnela necakane ani sme nesnazilkovali a o druhe babo sme sa snazili a vyslo az na 4 mesiac 😖 hlavne musis byt kludna a nejak sa tym nezatazovat lebo tak to pojde horsie.

malka ja som chodila na dievcensku 😉

mimus
5. okt 2007

musim letiet do prace baby. Ozvem sa neskor 😉

mory
5. okt 2007

baj baj 😎

mimus
5. okt 2007

tak som zase len tak narychlo nakukla a vas tu niet ☹
Leni mas mail.

mory
6. okt 2007

mimus ja som sla spat o 20:00 😅

mimus
6. okt 2007

mory ty si ale ranny vtacik. No necudujem sa ked si uz o osmej bola v posteli 😉 . Mame tu vikendik!!!!!!!Aj ked pocasicko tu je skarede, tesim sa z neho.

mory
6. okt 2007

mimus mala vzdy vstava okolo 5-6 tak musim aj ja 😅 😝
teraz sa nejdla arasidovych chrumiek 😀 tak dufam ze ju to uspi 😀

bubenko
6. okt 2007

mimus skarede pocasie? a my tu dnes mame krasne 😎
my sme sa nesnazili, praveze sme chceli este nejaky ten rocik pockat, ale nasli mi v prsniku hrcku a tak som musela vysadit antikoncepciu aby ma mohli operovat ale museli sme pockat pol roka aby sa mi precistil po tych tabletkat organizmus kedze su hormonalne. No a ja som za ten cas otehotnela, sice sme s tym nepocitali ale radost bola obrovska a to nehovorim ako sa radovali buduce babky kedze to bude prve vnuca, ajtak uz nedali pokoj, vraj uz by sme mohli 😀 😀 😀
ked som bola naposledy doma, bola som v siestom mesiaci a tak som isla za tym odbornikom aby sme sa dohodli co a ako kedze som teraz tehotna, ale hlavne som chcela vediet ci buem moct kojit kedze mi z toho prsnika predtym sem tam vytekal hnis. Poslal ma na usg a pytala som sa aj tam doktora co si mysli, ten mi povedal ze nevie, ze si nieje isty ☹ . A tak som potom s vysledkami isla k tomu odbornikovy, on si tiez nebol celkom isty ale nakoniec mi povedal ze on si mysli ze nebude problem a ze mozem kojit 😅 . tak neviem ci si bol isty, neviem budem kojit z druheho a uvidim ako to bude, asi nato budem musiet prist sama 😕 . Akurat sme sa dohodli, ze po porode sa mam unho zasa ukazat a dohodneme sa kedy na operaciu 😝
nejde vsak o mna, ja len nechcem malinkej ublizit. Ozaj aj tu som sa skusala dostat k nejakemu odbornikovi, ale nevyslo, zato som sa riadne pohadala so svojim doktorom-somar 😠 😠 😠 , to uz rozpisovat nebudem lebo sa znova rozculim ☹

mory
6. okt 2007

bubenko no to ze budes kojit len z jedneho nieje take jednoduche ako si predstavujes sak mliecko sa ti bude robyt v oboch a tak ako sa roby sa musi aj vyprazdnovat,ale ked budes mat dost trpezlivostio tak si budes moct odsavat z toho postihnuteho 😉

mimus
6. okt 2007

Tak v tom kojeni ti ja neporadim, ale ako citam tak ty si sikulka. Poradis si 😉 . Moja sestra tiez mala hrcku v prsniku. Vlastne neviem co to bolo presne nakoniec, ale doktor tvrdil, ze sa jej to casom strati. Zmenzilo sa jej to, ale stale tam ma malinku hrcku. Doteraz jej toneoperovali len musi chodit kazdy rok na kontrolu. Drzim prsteky nech to vyjde 😉 a neruzculuj sa zbytocne 🙂

mory
7. okt 2007

michalovcanky este spia? 😀 prajem pekny vikend, uspesne snazilkovanie a bubenku vela trpezlivosti 😉

mimus
7. okt 2007

uz nespim. Dnes som vstala akosi skoro. Mame tak krasny den a slniecko mi svietilo az do tvare. Normalne je to nenormalny den na oktober. To preto, ze mame vyrocie sa nam ukazalo slniecko 😀 Uz sa tesim na dnesok. Muzik sice hned rano o 8h letel na futbal, ale o 12h je doma tak si to uzijeme 🙂

mory
7. okt 2007

mimus tak gratulujeeeeeem 😵
kolke vyrocie mate? a uzite si dnik 😎

mimus
7. okt 2007

prveeeeee 😀

mory
7. okt 2007

jeeeeej to je pekne 😉

mimus
7. okt 2007

no prve manzelske, tych rockov pred tym bolo 5. My oslavujeme obe vyrocia, ale dnes sa mi zda, ze to prve manzelske je take krasne.

mory
7. okt 2007

vsetko prve je krasne a tie dalsie je samozrejmost 😀
mi sme mali v septembri stvrte, den po mojich narodkach 😎

bubenko
7. okt 2007

ahojte, takze sa bude dnes oslavovat co mimus? 😀
pekne si naplanujte tento den, ides manzelika nejako milo prekvapit?
my sme mali prve vyrocie svadby koncom juna a dostala som pekny darcek, o par dni sme oslavovali desiate vyrocie co sme spolu 🙂
mory, napadlo ma ze som malu Eliu neviddela ako bola uplne malicka, co ste je nefotili ked mala tyzden a tak?

mory
7. okt 2007

bubenko fotili ale normalnym fotakom nie digitalnym a tak nemam v albume fotky ale poslem ti postov ked chces 😉
a pozri si album bobajzkov albumik to je nadherne dietatko co? 😵

bubenko
7. okt 2007

nuz riadny vlasacik 😀 , ako tvoja kukucka 🙂
dnes je tu take zvlastne pocasie, tlak mam asi tak dva na tri 🙄
manzelik teraz vari a potom chceme ist do mesta pokupit este nejake veci 😉 , ale velmi sa nam nechce, lepsie by bolo vyvalit sa na postel a spat ale to mne nehrozi ☹ , zasa som toho v noci vela nenaspala 😠

mimus
7. okt 2007

tak baby som spat. Kupila som drahemu nausnice 🙂 . A robila som si dnes testik a mam tam taku slabulinku ciarocku tak uvidime zajtra ci sa ukaze viac, alebo tam nebude vobec. A kupila som aj male ponozticky, ale tie mu zatial nedam. Pockam az tam bude krasna, jasna ciarocka 😀

mory
7. okt 2007

mimusssssss 😵 jaj vazne? tak ja sa tak tesiiiiiiiim s tebou 😵
viem si predstavit jaka si stastna 🙂
a naco muzovi nausnice? 😕 😀

malka
7. okt 2007

ahojte,
jeeej mimus, tak drzim palce nech je ta druha ciarka pekne viditelna.
no mna by tiez zaujimalo, naco manzelovi budu nausnice.

aj my sme v septembri oslavili 4 vyrocie svadby, ale spolu sme uz dlho v juli bolo 13 rokov 😀

mory, ty este malu eliu kojis?

mory
7. okt 2007

malka wau 13 rokov 😅 mi sme spolu necelych 7 rokov 😝 😀
malu nekojim od zaciatku lebo som nemala mlieko,ja som bola po cisarskom a to sa mliecko robi neskor a ona bola dost velka a vyzadovala vela papat 😀

mory
7. okt 2007

mimus a uz ti aj meska? a kolko dni? 😉

malka
7. okt 2007

ja som sa v piatok dozvedela, ze jedna moja kamoska tu v uk je tehotna v 5 tt a dalsia sa tiez snazi otehotniet.
vidim, ze nastalo plodneeeeee obdobie, co je super 🙂

a v novinach na nete som sa docitala, ze aj aneta pariskova, kvetka horvathova, dara rolins cakaju babo a este aj dalsie "celebrity" su tehotne, len som si nezapamatala mena 😉

mory
7. okt 2007

malka len nestras s tym plodnym obdobim 😅 ja som sice od uk daleko tak dufam ze sa nenakazim 😀

mory
8. okt 2007

mimus no povedala si mu ci nie? a kedy si robys dalsi testik? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre