Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

nadhera
3. nov 2009

ukrajinci 🙂

matka331
3. nov 2009

ved doktorou tak naucili na peniaze ale je lepsie mat vybaveneho doktora ved ja enchcem davat peniaze pred porodom ale az potom ...ja viem ze to je ich praca ale je to moj prvy porod a este v michalovskej nemocnici ,,,dost sa aj bojiim ....ale verim tomu ze ked budem mat dopredu dohodnuteho doktora tak to bude lepsie ....

cleo55
3. nov 2009

matka ja s tebou suhlasim ja som dopredu tiez nic nedavala az ked bolo po vsetkom a vsetko ok 😀 a je to lepsie ked mas dohodnuteho lekara apon mne to velmi vyhovovalo!dohodli sme sa na predbeznom termine porodu!tak som bola aspon psychicky pripravena 😅

matka331
3. nov 2009

lenked tu pisete ze fantazirova robi len do decembra takpotom neviem koho si mam vybavit ....jedna znama rodilaapri filkorovi velmi si hochvalila a potom druha znama pri spisakovi a ze a ten je dobryy....tak ja neviem ....lebopri podolskomrodit urcite nechcem !!!

cleo55
3. nov 2009

filkor je vcelku vpohode a aj spisak je ok!ale teraz neviem ci nahodou aj on neodchadza prec! 😒

cetera
3. nov 2009

cleo 55 pisala si ze pouzivate Bebu je HAckova alebo obycajna? Mz mame alergiu sme cely vysypany takze musime pit hypoalergenne mliecko ale nutrilon je taky trpku a hnusny ze sa necudujem ze ho nechce....neviete aku chut maju ine HA ckove mliecka? Lebo teraz kupovat kazde jedno kvoli tomu a skusat ako chuti neni lacna zalezitost?

matka331
3. nov 2009

no taktoje super vsetci dobri lekari odiidu a ostane tam akurat podolsky 😀 😀 😀 😀

nadhera
3. nov 2009

podolsky a ukrajinci, myslim to vazne. uz je jeden na oddeleni a r.nemocnice sa vyjadril,ked nezozenie slovac, tak budu musiet prist dalsi ukrajinci.

cleo55
3. nov 2009

cetera nemame HA-ckovu my pijeme obycajnu! ale skus sa spytat v lekarni ci nemaju take jednorazove vzorky Beby HA sa my zda ze som to videla v lekarni normalne to predavaju! nekojis malicku?
matka tak to vyzera ze to tak bude podolsky+ukrajinci 😀 😀 😀

nadhera
3. nov 2009

Odvolaná primárka dala výpoveď a do konca roka pracuje
na oddelení ako lekárka. V nemocnici pracovala 25 rokov a ako primárka tri. Z oddelenia gynekológie však odchádzajú aj ďalší štyria lekári. Riaditeľ tvrdí, že žiadali nereálne vysoké platy. Nemocnica bude podľa neho zháňať nových lekárov, najprv z radov slovenských odborníkov, a až potom siahne po ukrajinských doktoroch. „V každom prípade pacient tieto zmeny nepocíti a všetko bude v poriadku,“ je presvedčený riaditeľ Kuchta.

tita201
3. nov 2009

cetera ja pre zdravotne problemy už nekojim a mali pije bebu 2HA znaša ju dobre chuti mu a nema na nu alergiu nam ju predpisuje lekarka a stoji na predpis okolo 6 eur čo sa tyka tych lekarov možno aj bude dobre ked pridu ukrajinci možno budeme milo prekvapeny lebo nebudu taky naročny my mame v rodine ukrajinca ktory je lekar na zachranke a žiadaju si ho viacere nemocnice v okoli taky je dobry lekar ved čas ukaže. 😉

cetera
3. nov 2009

cleo55 kojim malu ale aj dokrmujem ...momentalne sme cely vyhadzany asi to bude alerrgia na nieco celatvarickaa hlavka plnabielych supiniek na tvaricke obrovske cervene flaky az take suche a biele no hrozne je to ako povedala doktorka zw az privelmi je vyhadzana..... tak dokrmujeme obycajnym nutrilonom ale uz nemozeme vraj to moze mat aj z toho takze musime hackovy a ten nutrilonovy je humus aj pe dospeleho nieto este pre dieta....

tita201......a aku chut ma ta beba ha na aku chut je sladka alebo aka? beba je na predpis? lebo napriklad aj nutrilon ha bol ale od od zaciatku oktobra uz neprelacaju poistovne nic tak sme platili celu sumu.....a aku mate poistovnu mozno je to tym aka poistovna....

tun1ska
3. nov 2009

nadhera....no super.....najradšej by som išla rodiť do Košíc, ale to pri 2.pôrode asi nestihnem dôjsť.........No hrúúúúza s tými Michalovcami, už by sa mohli konečne spamätať...... 😨

matka331
4. nov 2009

juj je to tu strasne co pisete normalne mam strach ist rodit do michaloviec

tun1ska
4. nov 2009

Ja som si raz už tú hrôzu zažila, tak preto nechcem do toho spadnúť zas..... 😅

matka331
4. nov 2009

juj janeviemco mam robito necele3 mesiace budem rodit aeste ani neviem akoto vmichalovciach bude...aktori lekari tam ostanuuuu ..nemate tam niektoraa nejaku znamu?aby sapoinformovala?

nadhera
4. nov 2009

kocky , preco nejdete do humenneho? ja som z kosic,ale mne sa necchelo ist do ke, hn je blizsie. lekari a sestricky suprovi, tak niet co riesit. nepovedia vam nie, verte mi. mna si dokonca pamatali, ved medzi malymi je 14mesiacov rozdiel 😀
vcera o 16.37som skopla clanok, ale zaciatok som si nedovolila prekopirovat,lebo to by ste isto utekali z mi nemocnice. clanok najdete na nete cas.sk, ak niektora chcete precitat.

tita201
4. nov 2009

cetera no chuť celkom pohoda ak moj maly nedopije tak to dopije manžel a preplaca nam to poistovna my mame apollo svokra tam pracuje a zatial nebol problem .nadhera tak to maš pravdu s tym humennim teraz som tam bola vratiť monitor dychu a super pristup ja na nich nedam dopustiť ak budem čakať babo tak určite sa tam vratim zas švagrinka čaka dvojičky ma už 5 ročnu dcerku a ide rodiť do humeneho 🙂

conkulinka
5. nov 2009

dievcata v michalovciach na vychode na 7.ZS je zriadene materske centrum Drobec, super vec pre mamicky s detmi. otvorene je okrem piatku kazdy den. pondelok a utorok je od 9,00 do 11,00 hod a stredu a stvrtok od 15,30 do 17,30 hod. pridte

matka331
5. nov 2009

ja rozmyslam nad he...ale neviem....je to od sobraniec daleko no ako myslim ze vpohodealetak ma nebudu takcasto navstevovat ako v mi rodicia a tak....ale asi je to lepsia alternativa ako mi.... 😀

cleo55
5. nov 2009

matka ver tomu ze budes rada ze nebudes mat navstevu kazde 2hod! mne to strasne liezlo na nervy ☹ kazde 3hod. nosili babatka, potom sa osprchovat, navsteva a zase babatka clovek si tam vobec neoddychne 🙂

matka331
5. nov 2009

ja len tam nebudem cgciet byt sama ....

marcelka82
5. nov 2009

Ahojte. Chcem sa spýtať, či niektorá nemáte skúsenosť s pôrodnicou v Humennom. Zrazu asi nie je kde rodiť.

matka331
5. nov 2009

marcelka ja enmam skusenost ale asi tam pojdem tiez rodit ..hoci to mam trosku dalej ako mi..

tita201
5. nov 2009

matka331 neboj nebudeš mať kedy na navštevy ak budeš mať čas sa najesť a osprchovať budeš rada nezabudaj že už nebudeš sama a ked budeš mať malu pri sebe ak planuješ rodiť v humenom tak sa budeš starať o drobca mne tiež liezlo na nervy ked chodili navštevy a ked chceš tak možeš byť na nadštandardnej izbe maju ju aj v humenom a tam možeš mať navštev kolko chceš. marcelka82 ja som bola spokojna s humenim je tam dobra starostlivosť aj o matku aj o dieťa.matka331 aj ja som to mala daleko do humeneho a aj tak som tam šla a zo sobraniec tam kopec žien chodi rodiť 🙂

malka
5. nov 2009

marcelka82, skus si precitat niekolko stran dozadu, zhruba od 73 strany, dozvies sa nieco aj o porodnici v He
a je tu aj takato tema:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

aj tam sa nieco dozvies.

marcelka82
6. nov 2009

malka ďakujem. Takže predsa budem musieť do Ke. Nechcela som tam kvôli diaľke. Ale asi mi iné neostáva. No ale času dosť. Možno sa ešte všetko zmení. Aspoň dúfam. Kde si rodila Ty?

matka331
6. nov 2009

tita jasauz aj tesiim na babetkoa velmi len satrosku zacinam bat porodu ale stale si poviem ze kolko zien to uz zvladlo tak tomusiim zvladnut aj ja 🙂 🙂

malka
6. nov 2009

marcelka82, ja som rodila v he 😉

nadhera
6. nov 2009

ja som sa tesila,ze ma po porode v humennom nikto nebude navstevovat /po cisarovi ziadna sranda stat na chodbe/ ale holt smola 🙂 stale niekto prisiel , dokonca aj z 80km dialky podochadzali. som totiz z kosic. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre