Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

janka_a
3. júl 2010

@tatranka111 uvidis prelliecis sa pojdes na laparku a pocase bude aj babatko🙂

atima
3. júl 2010

ahojte chcem sa pridať do debaty už som tu pisla niekolkokrat že som rodila v MI nemocnici a bola som maxim alne zo všetkým spokojná.
tatranka možno ťa upokoji fakt že mne sa podarilo otehotnieť vdaka laparoskopickej operacii 😉

janka_a
5. júl 2010

ahojte ako po vikende?🙂

latvia
7. júl 2010

zdarec dievcataaaa, tak ako? my uz po dovolenke v tatrach 😅 bolo fajne.
co mate nove??

janka_a
7. júl 2010

@latvia som rada ze ste si dovolenku uzili🙂

janka_a
7. júl 2010

@latvia neprihodis aj nejake fotocky?🙂

martina149
7. júl 2010

ahojte my sme víkendovali cez víkend u svokrovcov na grilovačke a tiež bolo fajn.Ináč dnes máme úžasný deň ani von s malou a mne dnu nechce veľmi spať tak paráda.

kavaapalma
7. júl 2010

veru pocasie na figu,no aspon nemusim vonku nic robit

janka_a
7. júl 2010

ja mam akurat tohto tyzdna konecne volno pokoj od vsetkeho a tesila som sa ze si to uzijem ale tak pocasie nedovoluje..ach uz by trebalo poriadne krasne slnecne nie velmmi horuce leto🙂

latvia
7. júl 2010

@janka_a 🙂 jedine fotku tatier 😅 to vies, vycapovat sem svoj ksicht moc nechcem 🙂

janka_a
7. júl 2010

@latvia to nevadi🙂 hlavne je ze ste si to uzili🙂

tatranka111
7. júl 2010

ahojte tak moja laparka sa zase prekladá už ma to hnevá.......primár povedal, že ma nabitý týžden a potom už budem 20dc a to je neskoro takže zase musím čakat kym nedojde mrcha ☹

latvia
8. júl 2010

@tatranka111 nuy, operacie su naplanovane niekolko tyzdnov az mesiacov dopredu, takze prelozit si ju na skor je dost tazke .....

janka_a
8. júl 2010

@tatranka111 to mi je luto..neboj na dalsi cyklus to uz vyjde..

tatranka111
8. júl 2010

@latvia ja som si ju nechcela naplanovat skor, mala som ju naplanovanu na piatok ale choroba mi to prekazila no a teraz musím čakat zasa na mrchu lebo operovat ma na nejaký ten cca 20 dc je neskoro

tatranka111
8. júl 2010

@janka_a dufam, že sa už nič nestane chcem to už mat za sebou nech sa možme konečne snažit...........do teraz sme sa tiež snažili, ale vždy to bolo zbytočné, kedže ja nemám ovuláciu

latvia
8. júl 2010

@tatranka111 🙂 zle som sa vyjadrila - si pisala ze primar ma nabity tyzden, na to smerovala moja veta ze skor sa neda, lebo operacie su dopredu naplanovane, takze ta do nabiteho tyzdna supnut nemohol 😉 preto ked kvoli chorobe musi clovek zrusit operaciu, dalsia sa neda dat tyzden nato,resp.velmi zriedkavo

janka_a
8. júl 2010

@tatranka111 uvidis bude dobre🙂 len nestresuj uzivaj si leta a uvidis ze bude vsetko v poriadku a ani sa nenazdas a budete v plnom prde snazilkovat 😉 drzim palceky 🙂

tremonti
8. júl 2010

ahojte michalovcanky🙂 aj ja som odtial. o babatko som prisla po 2 mesiacoch a duuuuuuufam ze nam dr.onedlho povoli pokusat sa o dalsie🙂inac citala som co tu pisete a ja z vlastnej skusenosti odporucam gyndu v trebisove pracuje tam teraz dr.buban-fantasticky clovek a aj ostatny doktori su super mili a setricky takisto velmi zlate a starostlive🙂

latvia
8. júl 2010

@tremonti ☹ to mi je luto....dufam ze sa vam skoro zadari 😵

janka_a
9. júl 2010

@tremonti drzim palceky nech sa vam skoro zadari a nech to dotiahne do stastneho konca a tesite sa z babetka

kavaapalma
9. júl 2010

to viem,ze do TV odisiel dr.Buban,ale zeby tam bolo az tak dobre,tomu prilis neverim... mozno si mala stastie na ozaj sestricky s velkym S... bars by ich bolo cim dalej tym viac takych dobrych a milych...

martina149
12. júl 2010

Ahojte,no my sme dnes boli na USG s nožičkami a teším sa,lebo už nemusíme na široko baliť ale zase mám mindráky zo stredy lebo sa máme ísť očkovať keď bude všetko v poriadku.

latvia
12. júl 2010

@martina149 neboj, ockovanie bude v poho 😉

martina149
15. júl 2010

Haló tu už nikto nechodí?My sme nakoniec neočkovaný lebo Dr.mala dovolenku,takže nás to čaká budúci týždeň.

latvia
15. júl 2010

@martina149 halo halooo 🙂 nuz, zdochol tu pes 😝 neviem kde su vsetci 😅

kavaapalma
16. júl 2010

sak ani necudo,ved je horuco,urco su vsetci pri vode a kade-tade rozbehnutí po dovcach...
vsade citam,ze skracuju pracovnu dobu,len u nas sa robia 12-ky a ja mam 7nocnych... u nas vo firme je fakt vsetko mozne...

cleo55
16. júl 2010

kavaapalma predpokladam ze robis v jednej znamej firme v michalovciach y.....? ked hej tak to sa necuduj 😨

anulienka166
16. júl 2010

ahojte 😉 ja tu nestiham chodit.....kupili sme si bytik tak prerabame 🙂 po tych horucavach 😒 samozrejme aj s malym sme tam 😢 chuuuuudatko moje tak horuco a on sa musi tak popit pri nas...ani nikde nemozeme ist k vode kedze manzel ma teraz dovolenku a musim co najviac postihat pretoze viac mu nedaju :( a vy ste ako na tom s detickami???chodite sa niekam kupat??dufam ze uz coskoro bude prsat.....

latvia
16. júl 2010

@anulienka166 🙂 cau suseda 😀 to je dobre ze uz mate bytik, niekedy pojdeme pokocikovat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre