Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

kavaapalma
7. aug 2010

hej aj my sme chceli niekam ist na bazeny,lenze toho svojho nikam nedostanem...odkedy je leto ani jediny raz verte ci neverte sme sa neboli kupat...

latvia
7. aug 2010

@kavaapalma 😉 v takom hice sa nechce ani mne, ale vecer okolo 6. je fakt prijemne

latvia
7. aug 2010

neviem ci som to tu uz nepisala, ale vraj prvy bazen na kamenci obsahuje 35 percent mocu, robil sa rozbor na hygiene 😝

martina149
8. aug 2010

@latvia Práve preto ja zas bazény nemusím.Keď si predstavím čo tam tí ľudia robia a pritom je tááák strašne ťažké vyliezť z bazéna von na WC.

latvia
8. aug 2010

@martina149 veru, otvorene kupaliska tiez nemusim. v tych krytych je to ako tak este kontrolovane, aj ked urcite niesu ciste uplne

kavaapalma
9. aug 2010

no aspon ste ma trosku odradili,nebudem tak vysilovat...
hovorila som s Marcelkou,obe sa maju velmi dobre,malicka ma uz 6kil a rastie ako z vody,je zlate babatko,pekne spinka a papa... a ze vas vsetky pozdravuje,lebo nevie kedy sa jej podari dostat na net,vzhladom nato,ze do konca augusta bude urcite u rodicov...

latvia
9. aug 2010

@kavaapalma pozdravujem ju 🙂

latvia
9. aug 2010

dnes sme boli na prechadzke a stretli sme mamicku s takmer 2rocnym chlapcekom tak sme chvilku prehodili par viet a ona ze som jej nejaka povedoma.....tak ja reku poznate modreho konika ? 😀 😀 samozrejme ze nepoznala 😝 som si myslela ze som narazila konecne na nejaku konovku 😅
idete niektora na pustny kvet do kina?

kavaapalma
9. aug 2010

nie nejdem bola som na shreka s bratom a to mi stacilo v priebehu dvoch tyzdnov 2x do kina @latvia dobre poviem jej mala by som ju ist este ten tyzden navstivit ak sa pdari lebo este mam dovolenku

latvia
9. aug 2010

no, mohlo by sa uz konecne urobit aj nejake to michalovske stretko, nie? 🙂

eva7780
9. aug 2010

Ahojte 🙂 aj ja som s okr.MI,chodila som predtým do témy snažilky s MI,len tam to zapadlo prachom 😝

marikac
9. aug 2010

@eva7780 ahoj ja som tu tiez prvy krat, ako dlho sa snazite?

eva7780
9. aug 2010

@marikac dost dlho ,skoro 7 rokov,zatial neúspešne 😔 😔 😔

latvia
9. aug 2010

@marikac
@eva7780 ahojte 😉 nuz, obcas tu niektora musime utriet prach, ale snad nim nezapadneme 😀

eva7780
9. aug 2010

😀 😀 😀 😀 😀

janka_a
9. aug 2010

ked bazeny tak radsej v madarsku-kisvarda,,, sirava urcite nie 😒

marikac
9. aug 2010

@latvia cauko,konecne niekto z rovnakeho mesta 😉

marikac
9. aug 2010

@eva7780 preco tak dlho???

latvia
9. aug 2010

@marikac 😀 vsetky sme tu michalovcanky, len ma nikto nezastavuje v meste 😝 skoda, mohli by sme urobit meeting a pokecko 🙂

marikac
9. aug 2010

@latvia no to je mozne.... 😉

kavaapalma
10. aug 2010

@eva7780 ahoj,ze si sa aj objavila 😉 sadaj na bike a pojdeme kuknut marcelku k rodicom,ved to nemas daleko...
ked sa nieco zoskupi v meste tak sa pridam... kym je teplo a da sa sediet vonku...

latvia
10. aug 2010

jeeeej, vy sa tu snad vsetky poznate 😅 som za stretko, kludne napiste cas, datum, miesto, dovalim sa 🙂

kavaapalma
10. aug 2010

ja poznam evu a marcelku,to sme si predtym dlhsí cas pisali a dost... urco som rada,ak nas tu bude viac... ja uz dalsi tyzden nastupujem do prace sice mam ranky a poubede som volna,takze sa prisposobim a ak sa to nepodari tak dame stretko my dve s latviou,si za @latvia...

latvia
10. aug 2010

@kavaapalma 😀 jasneeeeeeeeeeeeeee

kavaapalma
10. aug 2010

😀 😀 😀 beriem ta za slovo

latvia
10. aug 2010

akurat vyplnujem tlaciva na rodicovsky prispevok, boli v CR nejake zmeny, tak musim odznova jak debil vypisovat co a ako....tak pekny den a ja ho tak premrhavam 😝

@kavaapalma nohy uz mas oholene?? 😀

kavaapalma
10. aug 2010

este nie ale dnes urcite,netankuje ma to ked nikam nechodim... a ak drahy nechce aby bola zajtra ticha domacnost tak ma musi vziat do madarska...

latvia
10. aug 2010

@kavaapalma 😀 tomu sa hovori diplomacia 😀

anulienka166
10. aug 2010

ahojte .....ako sa mate??ja mam uz konecne net a uz aj byvame v bytiku tu MI..konecne 😉 ak mozem aj ja sa rada pridam ak bude nejake stretko 🙂

eva7780
10. aug 2010

@marikac nedarí sa,mm má trochu horší spg,už som si preskákala kadečím 😒
@kavaapalma ved už sa chystám dakedy Marcelku kuknúť,len sa dokopať 😠 mala som tu synovca na prazdninách,tak ani nebolo kedy volať s nou nie to ísť pozrieť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre