Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mory
28. okt 2007

bubenko no som skoro infarkt dostala z teba 😀 😝

mory
28. okt 2007

no mne tie kontrakcie zacinali skor nad zadkom 😒 tak neviem ale u kazdeho je to inak a tak to mozu byt aj kontrakcie,neboj ked to budu tie prave to budes vediet na isto to ti slubuje 😀

bubenko
28. okt 2007

a dufam ze mi ta plodova voda odtecie naraz, nieze bude pomalinky a ja nebudem vediet co a ako. ved uvidime ako to bude. Mama uz doma stresuje, uz nech sa mala narodi lebo inak sa moja mama zblazni a ja s nou 😅

mimus
28. okt 2007

😀 tvoju mamcu si viem zivo predstavit podla tej mojej. Ta urcite bude tiez stresovat viac ako ja. Jeeej mozno uz cochvila mam Sarah tu. Mas tu pri sebe aj niekoho? Ci len muzizka?

bubenko
29. okt 2007

mam tu muzika, byva s nami este moja sesternica s priatelom/sice mladsi nato aby radili/ a ked sa drobec narodi tak na tri tyzdne pride svokra. Po nociach mavam zvlastne stavy, uz si myslim ze je to tu a zrazu je lepsie, ten nas drobec si dnu vystraja a robi si zomna srandu 😝 . Tak uvidime co bude tuto noc 😕

mimus
29. okt 2007

neboj Sarah sa ti da vediet vcas ked sa tam bude uz velmi nudit 😉
Baby som bola na to premeranie tlaku. Bol vyssi, ale stale pod normou. Doki ma posiela na sono nech sa presvedci, ze babo je ok. Ale vravel, ze by to fazulku nemalo ovplyvnit. Takze uz vo stvrtok rano klusem do nemocnice. Taaaak velmi sa tesim. No trosicku mam aj strach uz o babo.

matulik
29. okt 2007

cavko zenusky 😎
mimus,jeej,tak uz si sa konecne dockala...neboj,nizky tlak by nemal drobcovi uskodit. 😵 urcie chodis na meranie tlaku cez den,vacsinou ked po praci zvyknes spat...mne keby tlak zmerali v noci tiez by nebol bohvieako vysoky...
tvoje telo je proste nastavene na iny rytmus... 😝
ale drzim palce,nech je vsetko ok...hod sem potom obraztek zo sona...nech sa mozme vsetky kuknut na maleho drobca... 😕 😕 😕

mimus
30. okt 2007

mne je dnes tak zle 🤐 , ze este stale len vylihujem. A co vy baby kde ste?

bubenko
30. okt 2007

ahojte, mimus tak konecne ides na to sono, suhlasim s matulik- nizky tlak je vraj v tehotenstve normalny aj ja mam ten isty problem a doktor povedal ze sa nemam obavat, horsie by bolo ak by bol vysoky, to by bolo rizikove tehotenstvo. Tak neboj, urcite to bude lepsie 😉
dufam, ze ti na sono urobia aj nejaku fotecku ved aj my chceme vidiet 😀
idem si pozriet nejaky film, nudim sa 🙄

mimus
30. okt 2007

tak prajem prijemne pozeranie. Vychutnaj si tu nudu cochvila jej nebude 😉

mimus
31. okt 2007

vauuu kde ste kto?

mory
31. okt 2007

tu som tu som len nestiham 😖
ako sa mate? bubenko ty si este cela ci si sa uz rozfvojila? 😀

mimus
1. nov 2007

ani nemozem spat uz o 8 hodin uvidim svoje babo 😀
bubenko uz rodis?

mory
1. nov 2007

mimus jeeeej to je super tak hned hod fotocku 😵 uz sa tesim na fazulku 😉

mimus
1. nov 2007

foto mi nedali lebo tam vraj aj tak tu moju bodku nie je vidno. Ale videla som babo aj blikajuce srdiecko. Vsetko vyzera byt v poriadku. Babo ma 8.5mm. Skoro som sa im tam pocikala, kedze som musela ist s plnym mechurom a nechali ma cakat. Ale ten pohlad bol naozaj za vsetko.

mory
1. nov 2007

mimus no vidis takze si kludnejsia co? 😉
a kedy idem zase na sono alebo nejake vysetrenia?

mimus
1. nov 2007

midwife mi ma zavolat a dohodnut sa na vsetkom tak cakam. Vraj dalsie sono bude okolo 12tt tak pocitam zaciatok decembra. Krv a vysetrenia urobi ta midwife

mory
1. nov 2007

prave som sa dozvedela ze bubenko dnes rano o 3:00 porodila zdravucke dievcatko 😵 vraj ju dost potrapila ale uz je na svete 🙂 ursite potom neskor sama napise ako prebiehal porod. prajem pekny vecer 😉

mimus
1. nov 2007

jeeej tak potom bubenko gratulujem a prajem aby sa cim skor dostali zdravucke a silne domkov.

vka
3. nov 2007

ahojte maminky ospravedlnujem že som tu tak vtrhla ale mam jednu otazočku nechodi niektora z vas na ukrajinu na nakupy ako to prebieha na colnici (IDEME AUTOM)a čo je tam naj kupiť dakujem za odpoved potrebovala by som to vedieť do večera prosim

mory
3. nov 2007

vka tak ja ti neporadim je mi luto ☹

vka
3. nov 2007

mimus
4. nov 2007

bubenko no ako sa mas? Ja viem, ze na nas teraz nemas vela casu, ale i tak budeme rady ked popises 😉 a hodis aj nejake fotecky Sarah

bubenko
5. nov 2007

ahojko 🙂
1.11. sa nam o 3hod a 18min narodila SArah, merala 50cm a vazila 3,26kg. Je krasna, coskoro pridam fotecky. O porode som pisala na stranke TEhulky-maminy Londyn a okolie. malinka teraz spinka idem si trosku oddychcnut 😝

mory
6. nov 2007

dobre ranko vychodnarky 😎
tu to akosi mrzne 😒 prajem pekny den 😉

bubenko
6. nov 2007

ahojte, ak dnes bude viac casu tak pridame fotky 😉
ako sa mate?

mory
6. nov 2007

bubenko no sak jua som ani v noci nespala som na fotky cakala 😠 😀
takze svokra uz pomaha? dufam ze hej a ze sa mate fajn 😉

mimus
6. nov 2007

ahojte uz som tu. Vcera som precitala priebeh tvojho porodu bubenko. Uff muselo to byt poriadne tazke. Naozaj sa teraz vobec netesim na ten moj. dufam, ze uz si v poriadku 🙂 tesim sa na fotecky

mimus
6. nov 2007

bubenko pozrela som fotecky. Mala je naozaj nadherna. Ty si zase vyzerala naozaj unavena, tak poriadne oddychuj ked uz tam mas tu svokru 😉.

bubenko
6. nov 2007

dakujem, velmi sa jej tesime 😀
mimus neboj sa, teraz som rada ze ju mam, nerozmyslaj nad porodom, ja som sa nebala, chcela som to mat za sebou cim skor, a vidis prezila som to 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre