Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

bubenko
16. jún 2008

ahojte, tak najprv by som chcela pogratulovat mimus k drobcekovy, je krasna a ozaj sa podoba na ocka, mimus az som si poplakala pri tvojich fotkach ked som si tak zaspominala ake to bolo ked mi Sarah dali prvi krat 😀 , este raz gratulujem a malu Misku vitam na tomto svete a zelam hlavne vela zdravia vam obom 😉 , moja Sarah bola zo zaciatku tiez vkuse hladna, lebo zo zaciatku este nemas take mlieko je to najskor mledzivo a nedkor sa naleju prsniky poriadne, ale to prve mlieko je velmi pre malinku dolezite, obsahuje vsetky vitaminy a je velmi dolezite ajked malinku celkom nezasiti. aj aj som mala problem s bradavkami, mala som ich otvorene az do mesa tak mala pila, skus si ich potierat harmancekovym cajom a ked mas calciovu masticku, inak skus si bradavky po kazdom kojeni poriadne umyvat aby ti tvoje mliecko na nich nezaschlo lebo potom ta budu hrozne boliet.
napis potom ako sa mate, a ozaj dojde tvoja mamka alebo svokra? a ako spinka?
mory domov ideme o dva tt, presne 28.juna, uz sa tesim
Sarah je betarik, sem tam mam dost, ozaj tie fotky neviem zmencit mory, mna slak trafi

lubka.l
16. jún 2008

ahojte.
mimus malicka je zlatuka.drzala si sa skvele.
bubenko sa uz mozno bali.
vierka sa vyhrieva na slniecku.
mory poctivo chodi na konika a tu nikto.
ja sa tu ukazem sem tam ,este stale papierovacky.uz som myslela ze je koniec a oni stale posielaju papiere ze nieco potrebuju a tak to ide stale dookola.ale az budeme mat vsetko tak huraaaa domov na sk. aj aj nam dnes svieti slniecko. 😀

vera113
16. jún 2008

Ahojte kočka 😉
Mimus - GRATULUJEM tak vitám drobčeka na svete, je ako z cukru - len ju spapať 😀 Tak Vám obom prajem pohodu, aby ste si vychutnávali každú minútku, zdravíčko, trpezlivosť... Tak a teraz ste už rodina! 😵

lubka.l - no bolo tu teplo, ale to už je preč...dúfam, že nie na dlho, ale aj tak som sa nevyhrievala. Nebolo kedy, skončila som semester - takže som sa učila. Navyše drobec má vonku 1 zub! Je ostrý jak žiletka, tak sa teším na kojenie 😖 Tvoj chrustík sa ako má?

mory - ako som tak čítala, musím Ťa pochváliť za výdrž! Si tu skoro vždy, to kedy stíhaš? 😅 Kedy že to dôjdeš na Slovensko? 😎

bubenko - ako sa máš? Sarah už spí dlhšie? To Ťa obdivujem, že toľko vydržíš..u nás bolo rušno v posledné dni (zub) malý spal tiež tak 10-15 min. a dosť - to som myslela, že odpadnem, taká som bola nevyspatá. Aké to používať baterky, že si stále v pohotovosti?

mory
16. jún 2008

no konecne sa to tu trosku rozbehlo 😀

vera som na koni casto lebo ja robym takze v robote ked sa nudim tak konikujem 😀 gratulujem k zubu

lubka to musite cakat za papiermi aby ste mohli ist na slovensko?

bubenko no fakt sa ti to krati parada ja mam este mesiac 😖 dufam ze to rychlo zbehne, ako idete lietadlom alebo autom? inak sa ti snazim dovolat furt a ty nikdy nedvijas 😠

kotek
16. jún 2008

caute babenky, 🙂 ja som tiez z michaloviec, ale momentalne sme s mojim chrustom v anglicku. ked sa mozem pripojit k debate ohladom toho gynekologa ja som chodila v tehotenstve k nemu. je fakt zlaty, mily a vzdy mi vedel poradit. hoci som slobodna mamicka vzdy ma bral, proste normalne ako vydatu. nie som si ista ci je aj porodnik. tiez som rodila v michalovciach. kocky keby som mala rodit tak to radsej niekde v sope ako v michalovskej nemocnici. ale urcite ma kazdy ine skusenosti. dobra porodna lekarka je pani fantazirova. je super ze je nas aspon tolko, myslela som ze nebude nikto.

kotek
16. jún 2008

nejako som si precitala len prvu stranu a vy ste uz na 35. babenky nejako vas vobec nepoznam. z ktorej casti michaloviec ste 🙂 ja som z juhu

mimus
16. jún 2008

ahojte baby
noo tak ste to tu rozbehli 😀
my si zvykame, ale zatial naozaj miska berie vsetok nas cas. Uz mame i prolblem s kojenim. Ale inak je to usmievave slniecko. Nielen ja, ale i ocino sa jej nevie nabazit 🙂 . Dnes sme boli pre rodny list, tak mi ju nedal ani na minutku pokocikovat ☹ .
miri ako nepoznam 😉
lubka diki za radu. Krem som kupila, dufam, ze pomoze ako tebe. Dnes som uz aj odsala mliecko. Mala som 60ml, ale mala ho vobec nechcela. Po dlhom placi som jej nakoniec dala znova urobene a papala jak diva. Tak som si poplakala, ze jej uz moje mliecko nechuti 😢 😢 😢 Ale nevzdavam to a dnes budem hoci cely cas odtahovat, mozno zajtra sa uz chyti aj na moje.
juj bubenko jak ti zavidim, ze ides domov. Aj ja by som uz sla. Esteze pride mamca uz tuto stredu na 3 tyzdne.
My ideme domov az v septembri ☹
mory ako uz ste zabyvani 😉 asi ano kedze nas tu takto vyckavas 😉

lubka.l
16. jún 2008

mory no pretoze som nemala zapisany sobas v matrike.takze najprv zapisu sobas a potom nasu Saru. a poslu nam nahradny doklad.(ja som v anglicku a sobas nebol uzatvoreny ani v anglicku ani na slovensku tak preto.)
mimus rada poradim ak viem
vera nasa zabka je rozkosna,stale sa zomna smeje a je taka vybabrana ,lepsie jak ja.

mory
17. jún 2008

kotek ahoj no mozno ta mi pozname ale nemas v pase foto 😀 ja som zo zapadu

lubka.l
17. jún 2008

kotek ja som z vychodu

dobka
17. jún 2008

ahojte

lubka.l
17. jún 2008

ahoj dobka

mimus
17. jún 2008

ahojky
lubka si poklad 😉 masticka pomohla 😵 🙂 dnes mam cici uplne zdrave. Dokonca som i kojila a vobec nebolelo, Juj taka som rada, ze malej chuti
dobka ahoj

malaskoricka
17. jún 2008

ahojte🙂

ktoek ja som only okres michalovce..

mory
17. jún 2008

jej nova zienka dobka 😀 vitaj 🙂 odkial si?

lubka.l
18. jún 2008

ahojte
mimus som rada ze nebolia a ze pomohla masticka.dnes ti pride mamina ze. isto sa tesis. pomoze ti s miskou,isto si pokecate a ak budes mat cas tak nam este pridaj par fotiek drobca.
dobka a kotek zasa zmyzli
mory uz si v praci?

mory
18. jún 2008

lubka jasne 😀 len mi strajkoval kon tak sa nedalo pisat

ako sa mate? jake mate pocasie?

kotek
18. jún 2008

ahojte dievcence, 🙂 🙂 🙂
mimus, ah jak mas dobre. keby tak moja mamusa mohla ku mne prist. ale v juli ideme na dovolenku, takze uz sa neviem dockat. este dobre, ze mam kde relaxovat. dufam len ze bude dobre pocasie. marko ide na prazdniny do starych rodicov. spominala si ze aj ty prides na slovensko asi v septembri tak to sa mozno uvidime. vlastne pridem si pre marka tak zaciatkom septembra. 🙂
pozerala som si niektore nejake fotocky, ale okrem mimusi a lubky nepoznam nikoho. ☹
ahoj malaskoricka, neviem z ktorej dediny presne si,ale asi ta nebudem poznat. sama vidis nepoznam poriadne ani dievcata z michaloviec. 😉
ked som bola minuleho roku na dovolenke normalne katastrofa. nikde nikto. clovek by si aj vysiel niekde do restiky alebo hoci na siravu ci len tak na disku a nema s kym. no strasne. kazdy z toho slovenska poutekal. dufam, ze ked pridem teraz v juli, ze niekoho splasim. este dobre, ze bude moja segra. 🙂 🙂
a mory pytas sa na pocasie. no chvilu prsi, chvilu svieti slnko, a trochu fuka. ja si asi nikdy nezvyknem na to pocasie.
a co u vas nove? chystate sa niektora na slovensko v juli, alebo kedy? 🙂

mory
18. jún 2008

kotek ja idem na slovensko 18.jula a budem do 8. augusta takze kludne sa mozme stretnut a aj bubenko bude takze nejake to stretko v meste si mozme dat budem len rada 🙂

lubka.l
18. jún 2008

ahojte aj ja sa chystam na slovensko ale este neviem kedy.az pridu papiere tak letim urcite to bude jul-august.

mimus
18. jún 2008

ta vyborne ste so mnou vypiekli.Vy si date stretko a na mna sa vybodnete 😝
Dnes nam od 10 az do 15 nesla elektrika. Muzik isiel po mamcu na letisko a ja som tu zomierala od nudy. Ani telka ani pc. Joj pohroma 😀

Inak musim stale prikrmovat, lebo mam malo mliecka. Vcera Misenke brali krv z paticiek, tak bola celu noc mrzuta a ja som sa znova nevyspala. Zato teraz spi uz 4 hodinky. Asi uz bola poriadne unavena.

kotek
18. jún 2008

joj tak to je super. joj tak to sa tesim. dobre 🙂 potom pred odchodom na slovensko vam necham na seba kontakt na mobil aj na pevnu linku. dufam, ze ziadnej z nas do toho nic nepride a ze sa stretneme. 🙂 🙂
ja sa tu baby nemam s kym ani poriadne porozpravat, sami poliak. esteze je tu moja mladsia sestra, ale ta vecne len spi, a ked ona ma cas vecer to zase ja nemam. ale uz teraz mam vas, tak to sa velmi tesim. 😉
a co som to este chcela? aha, mimus to nic ja len co tvoja mamka odide to ti nedam pokoj, len aby som ta mohla co najskor navstivit. 😀 veznem od lukasa auto a uz som fuc. 😝
mory, prosim ta, prepac tiez za moju zvedavost, ale od coho je odvodene meno mory. len si nemysli ze sa mi nedajboze nepaci, ale je fakt netypicke. nemusis mi odpovedat ked nechces. 🙂 🙂

bubenko
18. jún 2008

vitaj kotek 🙂 tak ked budeme doma tak sa fakt mozeme stretnut, ktovie ci sa nepozname 😅 , potom posli tie cisla na internu postu, nech vieme s morym kde volat 😀
mimus ako sa citis? vsetko v poriadku? dobre ze malinka tak spinka a co mamka na drobca?
mory ideme lietadlom, som zvedava ako ta cesta dopadne kedze mala sa nezmesti do koze 😝 ☹ , je strasne ziva, pred dvoma dnami sa tak hodila o zem ze sme s nou utekali k doktorovi, na cele hrca a nos zodraty, skoro som zosalela 😢 , teraz sa jej na nose robi obrovska chrasta, vyzera ze je v pohode ale fakt neviem ci uz jej idu tie zubky ze sa tak hadze, ale ja som preplakala cely den a ked sa to stalo tak bola v soku ona aj ja, skoro som zomrela od strachu, mozno fakt tie zubky, ved nechce ani jest ani spat, uz nespi ani v noci, tuto noc som s nou bola skoro celu noc hore, dnes som vyzerala aj po chemoterapii

malaskoricka
18. jún 2008

kotek ani nie dedina ale mesto 😀 Velke Kapusany to ma nebudes poznat na isto 🙂

mory
19. jún 2008

lubka drzim palce aby tie papiere rychlo dosli a aby si aj ty bola s nami na slovensku 🙂

kotek mory je meno mojho syna z coho je odvodene to neviem je to hebrejske meno 😀 ale mne sa velmi paci a vobec mi nevadi tvoja zvedavost aj ja som velmi zvedava 😀

bubenko no kym je ziva to je dobre ine by bolo keby nic nerobila a nezaujimalo ju vsetko okolo to by si sa musela obavat ze nieje normalne dieta 😝 neboj cesta lietadlom bude urcite dobra sak to mate rychlejsie jak mi ztade 😠 a idete rovno do kosic alebo do blavy?

mimus ked si malinka pyta len jej daj je kopa deti co vyrastali bez kojenia a su uplne normalne
(az na vinimky 😀 ) viem ze je ti luto ze nemas mliecko a ze si sklamana sak aj ja som na tom bola tak strasne som chcela kojit ale nenecham decko hladovat len koli tomu ze ja chcem kojit a nemam dost mlieka 😅 😀

a pekny den sa praje 😉 😎

lubka.l
19. jún 2008

ahojte.jej to by bolo super stretnut sa.na druhy tyzden zavolam ako pokrocili s mojimy papiermi aby som mohla objednat letenku.
pekny den aj tebe mory 🙂

mory
19. jún 2008

lubi ako sa ma malinka? uz dobre?

bubenko
19. jún 2008

mory letime do Popradu a tam po nas uz niektopride 🙂 , idem sa asi s malou prejst do mesta este potrebujem nieco pokupit 😀

mory
19. jún 2008

do popradu? 😅 to je dobre aspon aj tatry uvidis 😎 jak vam fajne 😝

bubenko
19. jún 2008

ale este si pockam kym prides mory ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre