Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mimus
26. okt 2008

dala som nove foto z prveho papania 😉

mory
27. okt 2008

mimus ty tu vzdy tak neskoro strasis 😀

zlata je 😀 jaj prve papkanie 😅 to si uz ani nepametam ale u nas este doteraz papa vsetko dookola nie len eliusa 😀

mimus
27. okt 2008

to hej strasim, lebo misenka zaspinka az o 21h niekedy o 22h. Ale zato spi do 9 ranka 😵 a my este aj o hodinku menej mame 😉
takze to sa mam na co tesit, ked bude vecne vsetko spinave 😀

mory
27. okt 2008

no zatial si uzivaj ze ti mala este nelozi po byte az potom uvidis 😀 a ked zacne chodit tak ani nehovorim 😅 😀 😀

mimus
27. okt 2008

sak uz teraz rozmyslam kam prelozim vsetke veci z jej dosahu 😀

mimus
28. okt 2008

baby u nas uz normalne v noci mrzlo 😕
teraz sice svieti slniecko, ale kosa riaaaaaaaaaadna
asi vytahujem vetrovku 😀
vcera sme skusali zemiacik, ale akosi misenke nechutil 😅 ...stale vsetko vyplula.....tak neviem mozno dnes kusim jablcko, alebo to chvilku necham iba na kasicke a zeleninku dam neskor 😵

mimus
29. okt 2008

baby kedze nepisete, tak aspon ja si popisem 😀
misenke som dnes znova dala zemiacik, ale pridala som aj trolinku detskej jablckovej vyzivky
a papala o dusu 😀 juuj jaka zlata bola
asi budeme na sladke 😀 po mamicke

lubka.l
29. okt 2008

ahojte
mimus aj nasej sarke velmi chuti jablcko a ine sladke vyzivky ale aj kuracie masko s mrkvickou neje zle.
nam behacky pribudli lebo sa stahujeme takze sa tu zasa dlho neozvem a v novom dome este nieje net tak si budem musiet pockat.
inak sarka je zlatucka stale viac vystraja a este viac ma dava do pozoru.

mimus
30. okt 2008

uz ma sarka zubky vonku? misenka stale nieco hryzie a je dost nervozna...ju az lutujem niekedy bobatko moje
my sme mrkvicku este neskusali, ale urcite sa k tomu dostaneme 😵
tak tie behacky nezavidim 😉 a kdes sa stahujete? ostavate v lutone?

bubenko
30. okt 2008

ahojte, dnes vecer pride Sarinkyn tatik tak sa velmi tesime ajked ona uz spinka, bude sa tesit rano, asi nam idu dalsie zuby ☹ 😝

lubka.l
30. okt 2008

ahojte.mimus ostavame v lutone len trosku dalej od mesta.a zubok este nevisiel ani jeden.ale dufam ze uz vyjde nech si chudatko oddychne.ma teploty,hnacky nic nechce jest.ak zje tak len vyzivky a to chladne teple nechce nic aj aj to niekedy vyzvracia.trosku nam schudla uz mala 8500g a teraz spadla o pol kila a konecne spinka po celom dni placu.

mimus
30. okt 2008

joj ta co sa deje ☹ chudatko sa trapy pre zubky co? to vazne ani papat nechce 😕 ake vyzivky jej davas? ovocne ci zeleninove? miska nechce nic co nechuti aspon troska nasladko 😀
bubenko sa urcite tesite na tatika 😉 my tiez budeme v decembri doma bez tatika 3 a pol tyzdna a uz teraz fnuka 😀, ze ako to vydrzi 😵
a ako uz presli tie nevolnosti

mimus
30. okt 2008

este som zabudla 😅
ktora budete doma na sviatky???? uz vazne chcem nejake to stretko 😉

mory
2. nov 2008

bubenkooooooooooooooooooooooo malinkej sarinke prajeme vsetko naj naj naj k 1 rociku 😵 🙂
vela zdravicka lasky stastia a bratceka 😀 prajeme z celeho srdiecka a pusinky od Morika a Eliusky a aj odomna a Amosa 😉

mimus
2. nov 2008

aj ja blahozelam k 1.rocku 😵

lubka.l
3. nov 2008

ja sa tiez pripajam k blahozelaniu.

mory
4. nov 2008

no bubenko nenalievas? 😠 vsetci gratuluju a ty nic 😝

pekny den sa praje 😎 u nas je nadherne ale ja trcim v robote 🙄

mimus
4. nov 2008

bubenko nema cas na konika 😀 ved tatik je doma a este plus oslava 😉
mory neprovokuj s pocasim 😖 u nas uz 3 dni leje....ani na prechadzku ist nemozeme, tak len doma trcime 😠
misenka papa uz ukazkovo 😀 hlvne ked papame mrkvu, tak jsu orandzove fliaciky okolo nej na 2 metre 😀
v pondelok uz pride babca na navstevu..jjjj sa tesime 😵

mory
4. nov 2008

mimus sa mas furt k vam niekto chodi 🙂

inak skoda ze to tu tak viazne podla albumov som videla ze je tu dost michalovcaniek a je mi luto ze sem okrem nas nechodia ☹ no asi su zaneprazdnene ratolestami 😉

mne uz drobci spia tak si idem dat vanu konecne po kramoch si mozem napustit vanu a poleharit si trosku 😀
tak pekny vzysol vecera 😎

mimus
4. nov 2008

vies su baby, ktore sa asi aj hamba za to, ze su z vychodu. Nechcem menovat, ale podla foto som spoznala jednu mi a ked som sa jej spytala odkial je tak mi odpisala mesto, z ktoreho ma manzela 😅 a i ked som jej napisala, ze ju poznam z mi, ze byvala cely cas tam a tam tak potom uz neodpisala....nechapem, ale co uz
mne je tiez smutno, ze vsetke temy ziju, len tu jak keby zdochol pes 😀
a ty ako? o svojich drobcoch tiez toho vela nepopises, tak len fotecky pokukam 😉

lubka.l
4. nov 2008

ahojte
no ja tu tiez malo pisem priznavam ☹ ,no slubujem ze az sa prestahujeme polepsim sa. 😝
a na druhy vykend sa chystam na sk.
mimus dali ti tie peniaze za porod?

mory
5. nov 2008

mimus ja som spoznala uz 3 ale nepisala som im sak na co? kazdy je tu vitany 😀
co budem pisat o drobcoch rastu ako z vody a nic pri nich nestiham stale ten isty kolotoc, eliuska ma dajake prechodne obdobie je uplne ina ako bola doteraz za vsetko sa hneva a place 😝 no dufamn ze ju to prejde.
moriky sa strasne tesi do skoly aj ked ma este skoro rok pred sebou ale kazde rano sa ma pyta ze este kolko dni ostalo kym pojde do skoly? 😀

lubka jak ti fajne ze ides na sk 😎

gabkazabka
5. nov 2008

Caute baby,
Aj ja som z Michaloviec a nikdy by som sa za to nehanbila.A veruze Vas niektore poznam-Mory a Bubenko...asi z Royal baru alebo neviem....a byvali ste nedaleko mna-ja pri 6. ZS a vy pri 2.ZS. 😵
A mate krasne deticky 😵 😵 😵

mory
5. nov 2008

gabka ahoj no konecne ina tvar 🙂
dakujem za pochvalu aj ty mas krasne dievcatko ale bohuzial akosi si neviem na teba spomenut ☹ pozerala som tvoj album ale nevedela som ta nikam zaradit 😒 ale to je jedno hlavne ze vidno ze michalovce niesu az tak pozadu a ze je nas tu viac 😵
jaaaaaaaj ROYAL 😀 to boli casyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😎 chcela by som mat o 10 rokov menej a zase sa vratit do pubertackych cias 😀 ostali uz len krasne spomienky na mladi a teraz prezivam krasne chvile s manzelom a detulkami 😵

gabkazabka
5. nov 2008

Mory 😀
Mozno si spomenies...Stana Hanuscikova,Brano Prascak...ale nevadi...mozno ma nespoznavas,lebo som pribrala 20 kg 😝 a teraz je zo mna take prasiatko 😅

mory
5. nov 2008

gabka to je v pohode ani ja uz nema 58kg ako som mavala 😀 uz som mala aj 100kg 😲 sak co zijeme len raz tak sa zabijem lebo mi chuti jest? 😀 no tvoje meno mi nieco hovori ale asi by som vazne musela vidiet tvoju fotku z onych cias 😉

mimus
5. nov 2008

jeej nova baba 😵 a ninka je tak narodena ako misenka 😀
juuj a royal, km a potom elan to boli tieez moje srdcovky 😅 a nesmiem zabudnut lodenicu. skoda ze ta uz vobec nefunguje, sice aj tak by som uz teraz nesla 😅
o vahe mi ani nehovorte 😀 tento tyzden na mna prislo este aj vyvaranie kysnutych jedal, tak som sa zase napchavala 😝 sisky, dukatove buchticky, langosea aj ryzovy nakyp. Nechcite ani vidiet ako to pomohlo k dalsim dvom kileckam 😠

gabkazabka
6. nov 2008

Ahojte,
Mimus mnaaaamsisky,tak tie som nejedla vecnost a langose 😝 😝 😝 .Jezis,idem daco zjest...
Pekny dnik prajem

mory
6. nov 2008

😀 lodenicaaaaaaaaa 😀 mimus no fakt je jej skoda 😝

mimus sak vyzeras super na fotkach tak len si daj manmky 😉

ja dnes budem robyt francuzke zemiaky mnam uz sa neviem dockat kedy pridem domov z roboty 🙂

mory
6. nov 2008

a pekny dnik aj od nas a trocha slniecka posielame 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre