Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mimus
25. apr 2009

booozinku opravujem z tehu 😀

mory
25. apr 2009

mimuuuuuuuus
jasne ze pametam 😀 bola z teba sranda 😀

idem zavolat bubenku som zvedava ako sa ma a ci je este cela? 😅

mimus
25. apr 2009

daj potom info 😉
aj my sme zvedave ako sa ma bubenko 😵

lubka.l
25. apr 2009

ahojte
no mory daj vediet 😀

mimus
25. apr 2009

noooo ona si dava nacas 😀 a my nech len nakukujeme kedy napise 😀
lubka working tax nam neuznali ani libru, vraj vysoky prijem mame a my ledva vyzijeme 😠
sak hypoteka taka vysoka ze az hlava sa kruti

fofinka1
26. apr 2009

ahojky holky,tak my sa mame tiez fajn,danulko ma styri zubky a teraz to vyzera,ze bude dalsi,velmi sa trapi chudacik.mimus mam taky pocit,ze na to,aby si dostala nejake peniazky,by si mala byt romka z paloviec nad uhom s minimalne piatimi detmi,aspon podla toho,aky je teraz v pavlovciach stavebny boom tak to tak vyzera (tzv. anglicki romovia).poctivy clovek nema co do huby a oni si kovane brany stavaju a zatepluju a novu vakovku na domy davaju a ja neviem co este.ide ma rozhodit,nam schvalili hypoteku slabych 20 000 euro,no co s tym spravime,akurat by sme mozno nejaky zanedbany dom kupili a dalej sa piska.nema cloveka porazit?

cleo55
26. apr 2009

cawte babenky.fofinka tak to mas pravdu ja ked vidim tie domy v pavlovciach tak ma ide roztrhnut ale to nie len v tej dedine to skoro v kazdej.a clovek sa uz ani necuduje ze tam byvaju cigani.

lubka.l
27. apr 2009

ahojte pridala som par foto.net mi ide pomaly tak sa mi stym nechce hrat.

bubenko
27. apr 2009

ahojte dievcence 🙂
tak som konecne tu, som zasa v uk a mam k dispozicii pocitac, ked som bola na sk tak nam odisiel pocitac a preistotu aj fotak aby nam nebolo malo ☹
uz by som chcela pridat nejake nove fotky len musime kupit novy 😅
Sarah riadne vyrastla a aj betar je riadny 😝 , mam co robit ustrazit ju, stale daco vymysli a kedze som uz v deviatom mesiaci tak nevladzem za nou tolko behat. Ona by sa len kolotocovala, nahanala a ked ideme k moru tak ma asi pocit ze do vody musi pohadzat vsetky kamienky a vobec ju samozrejme nezaujima ze mame treba zasa curat 😖 😅 . Ale musim uznat ze co sa tyka posluchania tak je to trosku ine ako na sk, kde ju babky rozmaznali az tak, ze som niekedy plakala lebo som si s nou nevedela dat rady, tak nepocuvala a este aj ukazovala nervy. Uz sme potebovali vypadnut z sk aby som ju mohla vychovavat po svojom a je dolezite aby bola aj so svojim tatom. Inak je z neho uplne hotova a ma pred nim riadny respekt, staci ze trosku zvysi hlas a ona uz place ako keby dostala po riti 😀 , len to ze tato je stale v robote, mna az tak na slovo nepocuva ale je velmi rozumna a da si vysvetlit, samozrejme nie vzdy 😝 .
onedlho uz mame na svete dalsie babo, Sarah je este drobna tak som zvedava ako to zoberie ze sa uz svet netoci len okolo nej, verim ze bude rozumna 😒
podla ultrazvukov by to mal byt chlapcek, hlavne nech je zdrave, manzel sa tesi uz v nom vidi rybara 😀
teraz vyzeram trochu inak ako pri Sarah, az tolko som nepribrala, drobec viac kope ako Sarah a casto sa mu asi pletie pupocna snura pomedzi nohy lebo niekedy mam pocit ze mi chce z vnutra vytrhnut pupok a dava mi pocitit ze ma malo miesta. Neviem co to bude za sidlo 😅
mory mam nove cislo IP

bubenko
27. apr 2009

ozaj zabudla som vam napisat, ze ta cesta autom sem bola hrozna. Sarah to zvladala velmi dobre, ale mne bolo casto zle, ale prezili sme to a sme tu 😀
dievcence, vie mi dakto napisat kde teraz treba ist vybavovat ten rodny list ked sa drobec narodi? Lebo vraj sa to uz nevybavuje na ambasade v Londyne ale dakde inde, viete o tom nieco? dik
ozaj mimus, ani nam nic nepriznali lebo vraj mame dostatocny prijem a tak tiez dufam ze tohto roku sa to zmeni 😅

fofinka1
27. apr 2009

cafte holky konecne som nam s danielom spravila album,takze kto je zvedavy,nech nakukne,hlavne martinella 😀 😝

mimus
27. apr 2009

jeeej ste sa rozpisali 😵

bubenko pozdravujem 😉

fofinka no asi mas pravdu s tymi ciganmi. Oni vraj hlasia deti na rodinne i doma aj v uk. Aj porodne ziadaju v oboch krajinach. A my co chceme vsetko robit poctivo nedostaneme nic. Muzik musi robit 12h smeny nocne i ranne, soboty, nedele, aby nas uzivil. A oni nam odpisu, ze mame dost prijem tak nemame na nic narok. Materska je tu platena len 9 mesiacov. Skusila som teda doma poziadat rodicovsky prispevok, tak uvidime ci mi aspon nieco schvalia.

bubenko ano ambasada je prestahovana. Hodim ti tu link 😉
a sama vies, ze ten rodny list uz 4 mesiace trva.....vecnost 😠

idem kuk aj fotecky

mimus
27. apr 2009

bubenko tu pozri stranku ambasady http://www.slovakembassy.co.uk/
co ja si pamatam mali sa stahovat na stranu lodnyna niekde k high wycombe, ale na ich stranke je stale adresa priamo v londyne. Tak asi su tam. Pre istotu tam zavolaj, aj tak stale nieco menia a ten rd je nalepsie zacat vybavovat co najskor....aaaale ved ty to uz poznas 😎

tita201
28. apr 2009

mimus už len dva tyždne juj tak sa tešim už mam tašku pochystanu dva mesiace pretože ma doktor strašil že pojdem skor rodiť lebo male bolo otočene dolu hlavou od 31 tyždna a teraz čo sa mi to krati mam pocit že ešte budem po schodoch behať aby som porodila a čo sa tyka tych pavloviec ja pochadzach z velkych kapušan takže vydim ten stavebny boom ked idem k našim ja s manželom sme si kupili domček v lesnom mame aj hypoteku a ešte ho musime dokončit zvnutra manžel robi v Yazaki a plat ma teraz 300eur takže neviem kedy ho dokončime prišla ťažka doba až mam niekedy strach či to babo bude mať všetko čo by som mu chcela dať ale musime mysliet pozitivne a bude dobre 😀

fofinka1
29. apr 2009

no my sme na tom trochu lepsie,manzel ma prijem asi 450 euro ale tiez to nie je ziadna slava,s tymi nasimi materskymi je to bieda,kupim malemu plienky,nejaky ten kremik na zadocek,samozrejme vlhcene utierky a este nejake tie chrumky,detsku vyzivu a pod a cela materska je v prdeli ale doslova.ale urcite nas je tu takychto mamiciek viac,takze sa nebudem stazovat,ved mam krasne zdrave dietatko
tita kde si mala kadernictvo,nie nahodou na vychode v bytovke?

cleo55
29. apr 2009

ahoj tita vy mate domcek v lesnom?ja mam tam babku🙂

tita201
30. apr 2009

cleo55 ja tam ešte vela ludi nepoznam som tam ešte len navštevnik pretože tam chodim ešte len makat 😀
fofinka1 ano mala som kadernictvo na vychode 😎

fofinka1
30. apr 2009

tak potom ma poznas,ale ja som bola u teba iba raz,tehotna 😀 moja mama bola u teba asi trikrat,aj na moju svadbu si ju cesala aj moju sestru,mama sa vola eva neviem ci si pamatas.myslim,ze si cesala aj moju prvu druzicku a sesternicu,v den mojej svadby si mala plne ruky prace 😀 teda aspon myslim,ze si to ty 😅

fofinka1
30. apr 2009

a ked sa pamatam,tak mama vravela,ze si si potom spravila kadernictvo doma v byte a potom ste sa prestahovali do lesneho.si to ty?

cleo55
1. máj 2009

tita aj ty ma urcite poznas chodili sme trosku spolu na zakladnu skolu a potom sme mali spolu aj nauky v kostole!

bubenko
4. máj 2009

mimus dakujem ti 😉
mory kde si? ☹

mory
6. máj 2009

tu som 😀
ja totalne nestiham net v robote som rada ked mi daju vypit kavu 5 minut po sediacky 🙄 tolko roboty kurnik a to vraj svetova pracovna kriza 😀

mory
9. máj 2009

😕 nikde nikto?
bubenko no ako? ziadne priznaky? uz sa tesim na maleho bubaka 😀 dufam ze das vediet ked to na teba pride 😀

vera113
9. máj 2009

Juuuuuuuuj 😵 😀 ahojte kočky,
jak dlllllllllho som tu už nebola, veď mi aj niečo trvalo to všetko prečítať, okukať. Nestíham preto, lebo už makám...Filipko mal 1ročik a ja som hneď nastúpila do práce. K tomu všetkemu teraz končím školu, no a aby nebolo málo tak sme sa presťahovali.
bubenko...ako ten čas letí, normálne Ťa obduvujem. no ja neviem či by som to všetko zvládla... 😉 uf držím Ti pacule..
mory, tie deťúrence polievaš alebo čo??? Ako sa máš?
lubka.l mrzí ma, že sme sa nestretli, keď si bola doma, fakt som málo čo stíhala, dúfam, že keď bude koniec so školou tak už bude aj času. Takže teraz už máš vlastný dom?
fofinka1 ahoj, ani som nevedela, že už máš bábo...Danielko je zlatunký, kde teraz bývate?
Ako ja sa už polepším a pristavím sa tu častejšie....teraz treba doupratovať, lebo to naše šidlo vie zničiť moju celodennú robotu za 3 min. 😅

mory
10. máj 2009

vera ahoooooj 🙂

kuk som filipka boze uz je taky velky 😅 super ze si zacala robyt ja neviem ci by som sa doma s detmi nezblaznila kebze neboli v skolke 😖 😀

u nas vsetko postarom hlavne ze sme zdravy 😉

prajem peknu nedeluy vsetkym 😎

vera113
10. máj 2009

mory Ty máš obe deťúrence v škôlke??? U nás môžeme dať deti do škôlky po 2roku ale len s odporúčaním lekára a hrbou papierou k tomu....keďže jasle tu nie su. Mám pre Filipka opatrovateľku....moju babču 😀 len neviem dokedy to za ním bude stíhať lebo čkaždý deň je živši a živší. 😅

lubka.l
11. máj 2009

ahojte
viery v michalovciach su jasle ale to by si mala asi velmi daleko.
oslava bola v pohode,tak rychlo to zbehlo ze mozem pomaly zacat chystat dalsiu ked to tak rychlo leti.
pridam aj fotky ale zrejme az vecer ked moj zbojnik bude spinkat. 😀 😀

mory
11. máj 2009

viery u nas ide deti do jasli od 3 mesiacov ☹ bohuzial materska je len 3 mesiace 🙄

lubka super ze ste dobre oslavili a tesim sa na fotky 😉

vera113
11. máj 2009

hmmm..tak to máte teda dobré....až na ten žiaden príjem... 😒 😠
lubka no tak tie jasle mám fakt ďaleko....ale šak mám babču, dokiaľ sa dá... 😀 😵 a rýchlo daj fotky, už sa na ne teším... 😉
joj ľudia dokončujem záverečnú prácu a tak sa mi už nechce! Už aby bol koniec tej školy, šak polovicu živita strávim učením....vlastne asi celý, šak som učiteľka do kelu... 😅 😢

vera113
11. máj 2009

.........no a ako tak pozerám na tie vaše fotoalbumy...aj ja scem raz dievčatko - ta dajte recept 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre