Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mimus
16. nov 2007

dnes je to nafigu. Odisla mamca. Vela som toho nenaspala. A posledne 3 dni ma straaasne boli hlava. Aj dnes mi ide prasknut. Nechcem brat ziadne tableky, tak len trpim

mory
16. nov 2007

mimus kludne si nieco od bolesti daj 😉 ono to moze uskodit len ked sa berie velke mnozstvo a dlhodobo 😉
dobru noc 😔

bubenko
17. nov 2007

mimus to bude asi z toho ze si nevyspata, oddychni si a bude lepsie uvidis 😀
mory dobru noc

mory
18. nov 2007

bubenko ty este stale cakas babo? 😀 prajem peknu nedelu 😎

bubenko
18. nov 2007

aaaaaaale prd, idem sa mrknut ako to zmenit 😀
dnes je riadna zima 😨

bubenko
18. nov 2007

tak uz som to zmenila 😉
mame za sebou viac menej prebdenu noc, mala je trosku nachladena a zastava jej na nostek tak toho vela nenaspi, stale sa budi a na ruckach je jej najlepsie. Stava kazde 2,5 az 3 hodinky ale ked sa napapa a este kym zaspi tak ja toho vela nenaspim a koli nosteku a koli tomu ze sa nemoze vykakat tak je nervozna, pomahame jej s teplomerom a potom jej je lepsie. Je zlatucka, nemozem sa jej vynadivat 😀 . Bojim sa tej cesty domov na sk, ved 24 hodin v aute, dufam ze to prezijeme 😒

mory
19. nov 2007

bubenko neboj cesta vam urcite ubehne 😉 len chodte opatrne.
jaj ty si budes na slovensku zit sak mamca bude malu rozmaznavat 😀 jak ti fajne 😝 kedy idete?

mimus
19. nov 2007

bubenko a co keby ste to skusili z prahy tym vlakom. Co zaplatite za listky usetrite na benzine. Ale hlavne je, ze vsetci traja budete mat vlastne kupe a muzik si moze oddychnut. Ide to do kosic a do popradu. Akurat auto musi byt v rozmeroch na vlak. My ked ideme teraz tiez na vianoce uz mame kupene listky. Je to ovela pohodlnejsie.

mory
19. nov 2007

mimus super tak to sa s bubenkom mozete aj stretnut 😉 tisko vam zavidim ☹ mi pojdeme na slovensko asi az o 2 roky,alebo ked pojdeme na druhy rok tak len ja sama s detmi 😒 no nic mozno vyhrajeme v lote a pojdeme vsetci 😀

mimus
19. nov 2007

mory to je naozaj az take drahe? To mas potom tazke. No co, hlavne ze mas so sebou svoje deturence a muzicka.
Prajem to loto 😝 aj nam by sa zislo 😀

bubenko
19. nov 2007

my iddeme na aute s bratom, auto berie on, dovezieme sa pekne az domov 🙂
dievcence, tak by som spala 🙄

mimus
19. nov 2007

a vies ze aj ja som dnes nejaka ospala 😉

mimus
20. nov 2007

ahojte baby. Tak co ako sa maju vase deturence?
Ja som dnes mala midwife, tak som povyplnovala kopec papierov. Tento tyzden mam ist aj na krv, tak asi pojdem stvrtok alebo piatok. Bojim, bojim 😅 . Ja som doteraz vzdy odpadla ked mi brali krv. Dufam ale, ze teraz to kvoli babatku vydrzim 😵 .

mimus
22. nov 2007

vyzera to, ze si uz zacnem pisat sama so sebou 😀 . Azda behate po obchodoch a zhanate uz vianocne darceky 😝 Ja tiez este musim zopar obehat, ale nechavam si to na vikend.

mory
22. nov 2007

mimuska len si pobehaj cez vykend ale pomaly aby si nespadla 😉
ja som myslela ze cim deti viac rastu tak tym je to lahsie ale opak je pravdou 😅 robia vela radosti ale aj starosti a fakt samej mi je dost tazko ale co uz sak som nejaka zenska tak nieco vydrzim 😀

bubenko
22. nov 2007

ahojte, malinka nechce spat ☹

mimus
22. nov 2007

och bubenko to mi je luto. To urcite nepospim ani ty co 😔 ☹
neskusala si zavolat healt visitor

mory
23. nov 2007

bubenko a svokra je este u vas ci uz odisla? 😒
a kedy idete domov? volala som vcera s mancou a vravela ze 24 mate krstiny 😅 to akoze na vianoce? c\i ona to poplietla? 😀

bubenko
23. nov 2007

ahojte, to bola hrozna noc ta predtym, nespala ani cez den, tejto noci to uz bolo lepsie aj den je kludnejsi 😝
svokra oddchadza zajtra rano, trafi ma, tak mi pomohla hlavne ze varila a aj mi vela poukazovala co a ako. Moja mama ked s nou volam tak sa rozplyva ked malu pocuje plakat, krstiny budu bud 22.dec alebo 23.dec lebo nas farar vydumuje ze nebude krstit v sobotu ale len v nedelu, my by sme radsej chceli v sobotu, este mu brnknem, uvidime ☹
mimus ako sa citis?
mory ako deticky?

mimus
23. nov 2007

Ahojky baby. Bubenko som rada, ze mala je zase kludnejsia. Ja som dnes troska posmutnela. Uz druha super baba v junovkach prisla o babatko. Muzik tvrdi, ze nase sa urcite silne drzi, lebo je to sportovec po ockovi, ale i tak mam troska strach. Dnes som sa konecne dokopala aj do odberu krvi a predstavte si, ze som to prvykrat v zivote zvladla bez odpadnutia 😵 a to mi brali az 5 skumaviek.

mory
24. nov 2007

mimus co si? neboj vase babenko je urcite vporiadku 😉

bubenko ale dobre ze bola svokra a teraz to uz nebude take tazke a prvy mesiac je aj tak najtazsi kym si babenko zvykne na rezim dna,drzim palceky a daj nove fotecky 😉

mimus
24. nov 2007

a ako tvoje deturence mory, pocuvaju? 😉 ci ty pocuvas ich 😀 Mne dnes dosla posta s nemocky. Objednali ma na 11.12 na sono, tak sa tesim. To uz bude babo aj poriadne velke 😀 . A dufam, ze uz bude aj fotecka.

mory
24. nov 2007

mimus sa tesim s tebou ze zachvilu idte na sono 🙂
moje deti???????? 😅 😝 mala stale place idu jej zubky a bolia ju uska ☹ a moriky je velky nezbednik ale zlaty je neviem co by som bez neho robila 😎

mimus
25. nov 2007

tak co ako vikendujete? Nam dosiel na vikend bratranec, tak sme vcera boli posediet.

mimus
26. nov 2007

baby je mi velmi smutno. Vcera mal nehodu nas dobry kamarat a bohuzial to neprezil. Ja sa neviem spamatat, ze uz tu nie je. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mory
26. nov 2007

mimuska moja ☹ to je mi strasne luto viem ako sa citis 😢 drzkaj sa moja teraz musis byt stastnucka koli babu v brusku 😉 osud je niekedy az velmi kruty a asi to tak malo byt ☹ nebud smutnucka

mory
27. nov 2007

mimus ako sa mas? lepsie? 😉

bubenko
27. nov 2007

ahojte, mory takze zubky? drzim palce a zelam pevne nervy ☹ , onedlho to budes pisat ty mne 😀
mimus tesim sa ze ides na sono a to s tvojim kamaratom mi je velmi luto, mory ma pravdu, teraz sa nemozes trapit, lebo skodis aj sebe aj babetku 😢 drz sa mimus, zelam vela zdravia, ozaj ked budeme doma, mohli by sme sa stretnut 😉
mory bocam deticky 😉

bubenko
27. nov 2007

v sobotu bude mat Sarah mesiac, sme same druhy den, svokra je prec a tatik v robote. Uz sa naucila na rucky a teraz ma nechali samu, sem tam ju polozim a necham plakat ale ona vie ze to dlho nevydrzim 😅 . Uz nech sme doma a babky nech ju nosia kolko vladzu 😀
o chvilku je hore, noc bola celkom dobra ale aj tak som velmi nevyspata 🙄

mimus
27. nov 2007

ahojte babenky. Citim sa lepsie, ale i tak mi je este stale smutno za nim. Snazim sa, ale neplakat a netrapit sa kvoli babu. Bubenko jasne, ze by bolo dobre keby sme sa stretli, len treba dohodnut datum. My prideme domov v sobotu rano (myslim ze 22) a potom 27 odchadzame na lyzovacku do 2.1. Do uk ideme v nedelu (6.1.) tak ak ti nieco vyhovuje daj vediet. Mory o tebe len pokecame 😉
Mozno ste ho vlastne poznali, lebo bol tiez michalovcan Miro Topolancin 😢
Dnes som bola aj u zubara, lebo pocas tehotenstva ich tu mame zdarma, ale vsetke moje zubky su v poriadku. Takze som prisla, pozrel a hned aj odisla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre