Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mimus
3. aug 2008

no a ako bolo? aj ste zamiesili babo?
a ako baby vy doma? siravujete kazdy den co, teraz ked je tak pekne...
no aj ja som uz zacala odskrtavat dni do odchodu domov 😀

kavaapalma
4. aug 2008

mimus bolo vyborne,len na mna kratko,cely cas svietilo slnko neprsalo skratka idealne pocasie aj som trosku schudla lebo mne tie ich salaty velmi chutia a to mi stacilo no a samozrejem kazdy den kukurica to je mnamka a totalne leharo 😎
lenze ako som prisla domov hned o dva dni prisla aj ona 😠 mrcha jedna takze sme nezamiesili ale pokracujeme v tejto uzasnej cinnosti aj nadalej tak uvidime

lubka.l
5. aug 2008

ahojte
kavaapalma tak budem drzat palce aby sa vam to podarilo.
mimus kedy odchadzata na sk?
baby na sk siravuju a nemaju cas pismenkovat ale isto sa ozvu ked bude blbe pocasie alebo sa im skonci dovolenka. 😝

mimus
5. aug 2008

lubka ideme 3.9.
volala som do blavy tak vraj mam zavolat v septembri a posurit ziadost, tak mi sama povedala. Tak tam brknem v septembri a poprosim ich nech to stihnu do konca sept. aby sme 4.10 mohli spolu spat. jujj uz sa taaaaaaaak tesim domov 😵

lubka.l
6. aug 2008

mimus ja sa tiez tesim domov,tiez si skrtas kalendar 😝

kavaapalma
6. aug 2008

lubka dakujem 🙂
sak coze by som uz chcela ked sme este len teraz zacali
babenky si uzivaju asi fakt siravu,kedze je teraz pekne teplo,no zase sa zacali burky,dalsi vikend je zemplinsky jarmok a aj zraz motorkarov na luci,takze o kulturnu vlozku 😀 a zabavu maju postarane,a nech si to poriadne uziju potom popisu

kavaapalma
6. aug 2008

mimus a lubka nedalo mi nenapisat mate uzasne babetka tie fotocky nemaju chybu vystihli ste vyborne momentky

lubka.l
6. aug 2008

ahojte baby pridali sme par foto kuk 😉

siguska
6. aug 2008

bry den prajem vsetkym

mimus
6. aug 2008

ahojky baby
kavaapalma dakujeme 😀
lubka sarinka naozaj krasne rastie 😉 To uz vazne skusa aj chodit? Tak to je naozaj sikovnucka 😵
My sme dnes boli na ockovanie, tak misenka je troska uplackana. Az mi je jej luto, lebo ju to musi boliet, chudatko moje.

lubka.l
7. aug 2008

ahojte
mimus sara uz nechce lezat len by sedela a ked ju pridrziavam tak sa hneva,takze ju podopriem vankusim a tak sa tesi a o chodeni ani nehovorim.uz ma tak boli chrbat musim jej kupit door bouncer 😀
oooooo uz vstala.

kavaapalma
8. aug 2008

mate to dost pestre 😉 ja budem cez vikend mimo na chalupe tak sa ozvem potom ideme snazit dalej 😅 pa

mimus
8. aug 2008

juj tak snazilkujte poriadne a s chutou 😉 to vraj pomaha 😅
lubka my uz aj door bouncer mame, ale zatial nedrzime hlavicku, tak chvilku pocka. Vcera som jej na ebay kupila krasnu cervenu hojdackua dnes dosla, tak sme uz aj vyskusali. Misenke sa paci, lebo tam prespala 4h, co u nej inokedy nehrozi 😀. Tak sa vytesujem z kupy, lebo je uplne ako nova a este aj prakticka.
Kedy sa baby vracaju spat? My ich uz nestihame co?

lubka.l
8. aug 2008

ahojte
mimus tak hod fotku tej hojdacky.
sara zatial spinka tak trochu sedim na nete.a co miska ako vam spinka?

bubenko
10. aug 2008

ahojte kocky, tak mi uz v utorok ideme spat do uk, tesim sa na muzika ale inak sa mi velmi nechce kedze viem ze budeme skoro stale same dve ☹ , tu je nam dobre, malinka si neuveritelne zvykla na babky a teraz co 😢
bola doma aj mory a bolo super 🙂

mory
11. aug 2008

ahojte aj ja sa hlasim uz z izraela 😝 ☹ bolo mi doma tak super s bubenkom a sarinkou bolo super zostali len fotky a spomienky 😎

bubenko stastnu cestu lepsiu ako nasa lebo lietadlo malo 3 hodinove meskanie 😠 ale dosli sme zdravy a stastny a unaveny a uz som aj v praci 😝 😝 😝

mimus
12. aug 2008

mory a kde su tie fotky? 😉

lubka.l
12. aug 2008

nooo mory kde su? 😀

mory
12. aug 2008

jaaaaaaaaaj zeny ja mam len obycajne nie digitalne ☹ ale mam zopar fotiek zo stretka s januarkami a volame sa sirava tak si mozete kuknut 😉

mory
13. aug 2008

kocky no kde ste? zeby ste si vychutnavali leto? 😎

vera113
13. aug 2008

Ahojte kočky... 😀 Tak sa po dllllhom mlčaní hlásim aj ja. Sťahovali sme sa do podnájmu a nemám tam ani net, tak to preto. Konečne sme sami, nooo je to zaujímavý pocit - nikto nesleduje, čo práve robím, kde sme a tak. Ešte som si síce úplne nezvykla (predsa doma boli aj rodičia, tak sa hrali) no uvidíme časom. Bývame len pár min. od Ukrajinskej hranice a v bytovke takže zmena... Ináč derie sa von 3zub (teraz aj s horúčkami a hnačkami) tak trochu trpíme... ale ináč pohoda...drobec nechce račkovať, len rovno chodiť takže ten chrbát začínam cítiť už aj ja. Mám vás pozdravovať od Mirky Valigurskej-Krištofovej - v septembry odchádzajú s celou rodinou do Irska. Boďa je baby v Anglicku aj s malou - ale kde presne sa nachádza a čo tam robí, neviem. Tiež som teraz stretla Marietu - tak vás mám pozdraviť aj od nej. Mimochodom, to je už 10 rokov čo sme preč zo školy... 😅 Viem, že boli teraz baby doma, dokonca som bola viac krát v meste, ale akosi sme sa nestretli, nič to - bude to nabudúce. 😉 Tak idem mrknúť fotečky, čo ste vložili a potom ku Filipkovi - asi je už aj hore... 😵

mory
13. aug 2008

viery cav tak gratulujem ze ste sami a vo svojom 😉 maly je zlatucky a strasne sa podoba na obidvoch taky miesancek 😀 ja som vela po meste nechodila tak asi preto a dakujeme za pozdravy 😎

mory
14. aug 2008

halo je tu niekto? 😕

leishmania
14. aug 2008

cau mory, ako sa mas? o nedlho ideme do IL 🙂

mory
14. aug 2008

leishmania mame sa dobre 😎 a ty?? to sa tak tesis do IL? 😅 ja by som sa najradsej vratila na slovensko ☹

lubka.l
14. aug 2008

ahojte
mory tu neni leto,takze si nemame co uzit.nikto sem nechodil tak som tu mrkla len obcas.uz sa tesim domov.a ako si si uzila dovolenku doma?

mimus
14. aug 2008

leto ha ha ty srandujes mory 😀 kazdy den nam tu leje. Uz mam z toho normalne depky. Nemozem ani s Misenkou na prechazku, vecne trcime doma ☹ . Ale uz som zacala balit na slovensko. Vsetke darceky uz pobalene. Juuuj tak sa tesim. Teraz ty tu ostanes sama be-be. Skoda, ze sme sa nestretli.
Lubka dufam, ze aspon my dame dajake stretko na pohar vinka 😉 nech Sara moze s Miskou pokecat 😀
Musim ju pochvalit. Zacina uz konecne rozlisovat den od noci, takze uz lepsie po nociach spinka a i cez den uz nie je taka uplakana. Zajtra ideme do GP ju odvazit, tak uvdime kolko nam znova pribrala. Roman odhaduje uz 6 kil, ale ja pocitam max. 5a pol. Tak uvidime kto vyhra 😀 Inak lubka uz mas potvrdene vsetke papiere? Ja tie na slovensko uz mam. Este cakam na zamietnutie tu z anglicka nech to prilozim, tak dufam, ze doma nebudu vymyslat.

leishmania
14. aug 2008

mory jasne ze tesim, ved sme tam neboli vyse roka, mama MM uz vidim jaku histeriu bude mat ked nas uvidi 🙂)) teda hlavne MM hehe, ale verim ze by si sa na SR vratila

lubka.l
14. aug 2008

ahoj mimus stretko mozme dat.odpoved mi uz prisla,ostatne papiere tiez potvrdene a tiez dufam ze to bude stacit 😝 😀

lubka.l
14. aug 2008

inak dnes tu tak hrmelo a sarka sa tak vystrasila ez este aj teraz sa prehadzuje,ma strasne zle snicky 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre