Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

nadhera
2. sep 2007

zdravim michalovcanky 😉
len ste nejako roztratene - kosice,piestany,gb...
no a ja som z ke prisla sem

mamaeva
2. sep 2007

Ahojte michalovcanky, ja som tu nova, mozem sa pridat?

mimus
3. sep 2007

ahojte baby no akosi nas vela michalovcaniek nie je. Ako tak pozeram tak vy uz mate aj deturence. My sa este len snazime. Ako vam to ide s ratolestami? Ja sa trosicku bojim ako to tu zvladnem bez rodiny sama , ale sak popiseme tak aj cas zbehne rychlejsie

mimka
3. sep 2007

ahojky, nie som síce celkom z MI, ale ďaleko neutekám... 😵

mimus: už sme dve snažilky "východňarky" 😎

mimus
3. sep 2007

no aj ked nezijem uz dlhsie doma aj tak som stale vychodnarka ako repa 😀
ako dlho sa uz snazite. My sme to rozbehli len tento mesiac, tak uvidime.

mimka
4. sep 2007

ahojky, my presne dva roky... není to už snaženie lebo máme povinnú 3 mesačnú abstinenciu ale potom to roztočíme 😀 už teraz sa tešíme na sexík........ Držím pršteky nech sa to podarí na prvý krát, lebo potom už začína pracovať psychika a všetko okolo...

mimus
4. sep 2007

No prave toho sa bojim. Teraz sme mali taky plodny mesiac 😝 aspon podla vykonov, tak ked sa nezadari sa budem troska bat ci nie je niekde problem. S drahym ideme vlastne uz 5 rokov bez tabletiek. Sice sme sme si vzdy davali pozor, ale i tak mam blbe myslienky, ze nieco nie je v poriadku.

mimus
4. sep 2007

Mimka a odkial si?

mimka
4. sep 2007

Sečovce... no veď práve...tie blbé myšlienky 😒 ja som to nechávala rok takto ležať šak sa to podarí a hups, chyba je niekde celkom inde... ale teraz to snáď pôjde 😵 držím prsty, aby to vyšlo... Kedy nečakáš mrchu??
čo robkáš v UK?

mimus
4. sep 2007

Mrchu necakam 11.9. 😉 V sobotu letime na tyzden do spanielska. Sme si povedali, ze tam zacneme praktizovat, ale kedze nevychadzaju plodne dni tak sme zacali skor.
V UK pracujem a do MI chodim iba na dovolenky raz az tri krat do roka.
Minuly tyzden tu boli moji rodicia na dva tyzdne tak mi je za nimi este stale smutno.

mimus
19. sep 2007

tak mrcha prisla 😢 tak mi posledne dni na dovci bolo smutno. A vy kde ste holky? Nejako vas nevidno

mimus
24. sep 2007

Baby tak co ste sa vytratili?

mory
25. sep 2007

cavte michalovcanky 😉
aj ja som rodena michalovcanka sice tam nezijem uz 7 rokov ale mozno niektoru z vas poznam len nemate albumy tak je to tazko vidiet na tej mini fotke 😖
mimus je mi luto ze mas mrchu ale ani mne to nevyslo na prvy krat hlavne na to nemysli a uvidis ze sa to podari 😉 aj psychika robi vela

radka_26
25. sep 2007

ahojte, ja tak isto som michalovcanka, no nezijem tu.....vsetkych vas pozdravujem...a mozno aj niektore poznam osobne..

mimus
25. sep 2007

no ahoj koniecne niekto 😉 , lebo ja som si tu vykecavala sama so sebou. Kde sa ty nachadzas? Ja uz som tiez prec vyse 7 rokov. Album nemam lebo tam zatial nie je co dat ☹ . V mi som byvala celych 20 rokov na byvalej leninke a potom som sa zbalila a odisla do uk (kde mi je zatial dobre)

mimus
25. sep 2007

jej radka mi 7.oktobra budeme mat nase prve vyrocie a 10-teho potom uz necakam mrchu. Tak dufam, ze aj nam sa zadari a ten oktober oslavime 😉

radka_26
25. sep 2007

ja som studovala VS v Bratislave a potom s manzelom sme sa prestahovali do Piestan, kvoli jeho praci.....takze tak....uz sa nevieme dockat malinkej....uz nech je tu, stale len sledujem ci mi plodovka neodteka....keby sa dalo, tak to nejako posurim....som v 38tt, takze mala je uz donosena....rada by som to mala uz za sebou.....

mimus
25. sep 2007

tak drzim prsteky nech mas uz Gretku pri sebe. Kde si byvala v mi a kolko mas rokov ak mozem vediet 😅 ja len mi pripadas podozriva 🙂

mory
26. sep 2007

mimus na leninke? 😅 ja som byvala 19 rokov na razusovej 😉 susedy 😀

radka drzim palceky aby si mala lahky porod a malinke bolo zdravucke 😉

mimus
26. sep 2007

moja polovicka je z razusovej tak jeho susedka si bola urcite 🙂

mory
26. sep 2007

mimus a ako sa vola tvoja polovicka? a kolko ma rokov? boze som zvedava co??????/ 😀

mimus
26. sep 2007

poslem ti do IP ok?
Som si prezerala dnes tvoj albumik. Mass rozkosne deturence.

mimus
27. sep 2007

no to musim ukazat fotecky drahemu uz ked si ta jeho susedka odvedla 😀 Ake mate teraz pocasie v izraeli. My tu mame taku zimu. Normalne sa mi nechcelo z postele az doobeda. Brrrrr

mory
27. sep 2007

no neviem ci by ma spoznal podla fotky mam tych svojich malo a tiez som mala predtym menej o 15 kil 😀
mi mame horuco jak v pekli ale k veceru je prijemne 😎

mory
27. sep 2007

akurat ma tak napadlo ze si piseme v michalovciach ale ani jedna tam niesme 😀
a myslim ze moja sestra chodila s romanovou sestrou do triedy 😉

mimus
27. sep 2007

ja viem, ze tam nie sme, ale ked sa tu nevie ukazat ziadna ina michalovcanka😀 Ale ja sa domou este vratim, to len prechodne sa zrdzujem mimo 😝
o tych kilach mi ani nehovor. Ja som este ani nemala babo a vsetko sa na mna lepi ☹

mimus
1. okt 2007

naozaj tu nie je ziadna michalovcanka? A vyzera to holky, ze aj vy ste sa vyparili. Ci vas zanestnavaju deturence 😉
radka- ty ako uz mas Gretku pri sebe?
Ja som sa cely vikend nudila, ani vas tu nebolo.....

nadhera
1. okt 2007

chodim na net az takto vecer , skor sa neda ...

mimus
1. okt 2007

nadhera a co, ze az takto vecer? tiez ta zamestnava cely den Simonko?
A co brusko uz sa ukazuje?

mory
2. okt 2007

mimus mne doma nejde net 😠 neviem co mu sibe ale inak som v robote cely den a ked vidim ze nikto nepise ta co si budem pisat sama? 😀
mima ty pracujes? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre