Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

lubka.l
12. máj 2009

ahojte.
tak som tam hodila nejake to foto.

vera113
12. máj 2009

jee..ja som už očumovala....pánečku aká je už veľká, ale je to malá-veľká kočka! 😉

tita201
13. máj 2009

fofinka1 ahoj ano už viem kto si kadernictvo som mala doma ale kratko pretože som otehotnela a mala som rizikove takže som prestala robit nebyvame ešte v lesnom lebo ešte nemame dokončeny dom teraz byvame u svokrovcou pretože tam kde sme boli už chcela najom zdvihnuť na 8 tisic a to je dosť takže teraz trošku šetrime aby sme sa mohli dobudovať 😀 cleo55 jasne že sa pozname a čo čakate my už mame chlapca vola sa majko a narodil sa prveho maja o 17 dni skor mal 2360gramov boli sme aj na nedonoseneckom ale už sme doma a pekne papkame a priberame
😎

lubka.l
13. máj 2009

tita201 blahozelaaaaaaaaam 😀 😀
tak len priberajte.

mory
14. máj 2009

tita aj mi gratulujeme k zdravemu chlapcekovi 😉

mimus
15. máj 2009

tita blahozelam 😵 k syncekovi

mimus
15. máj 2009

baby a vas pozdravujem.....nestiham pisat, lebo tu mam teraz nasich 😎

tita201
15. máj 2009

lubka.I 🙂mory 🙂mimus 🙂dakujem vam velmi pekne ja ho stale len mojkam neviem či ste to robili aj vy ale ja mam o nho taky strach asi to bude tym že som z nim ležala na nedonoseneckom inač bola to riadna škola vela som sa toho naučila

cleo55
18. máj 2009

ahojte babanky tak konecne som sa dostala k pc.nam sa 9.5.2009 narodil maly sebastianko! mal 4300g a 54 cm!takze valibuk maly🙂 ani sme sa dlho netrapili za dva a pol hodinky bol vonku🙂))))))))))))) tita blahozelam ti a plne ta chapem strach uz bude do konca zivota o nase drobcatka

vera113
18. máj 2009

cleo55 a tita201 blahoželám mamičky.... 😀 😀 tak nech máte iba radosť z tých vašich deťúreniec 😉

lubka.l
18. máj 2009

cleo55 blahozelaaaaaam.

cleo55
19. máj 2009

dakujem vam!

tita201
19. máj 2009

cleo55 🙂 tak blahoželam aj ja som maleho porodila za dva hodinky vraj na prvorodičku dobry vykon a kde si rodila ja som bola v humenom bolo tam super mna chytil porod v noci a mala som to štastie že mali iba mna na sale takže sa mi venovali naplno.

cleo55
19. máj 2009

ja som rodila tu v MI.a bola som sokojna.cakala som ovela horsie(na to ako som pocula) ale sestricky boli velmi zlate pomahali ako len vedeli! ja som bola na kontrole a zistili ze som uz otvorena na 6prstov tak si ma nechali uz tam!

tita201
20. máj 2009

cleo55 🙂 ja som v ten den ked som porodila išla na prvu poradnu tam sa tak chodi 3 tyždne pred planovanim porodom mala som vysoky tlak tak mi pichli magnezium a večer ma to chytilo potom som sa dozvedela že mi tym vyvolali porod aspon tak tvrdila lekarka tak to je super že si bola spokojna

fofinka1
20. máj 2009

tita201 tak blahozelam,aj moja mama ta pozdravuje,nech je malicky zdravucky.
cleo aj tebe blahozelam,vela stasticka vam obom aj deturencom
vera byvame v zahore u svokrovcov,manzel robi v bezovciach v jukose takze nam to tak vyhovuje,a ty si nevedela,ze budeme mat babo?ved jak sme boli v BE na instalaciu farara tak uz som mala poriadne brusisko,ty si tam bola s kocikom,aj sme sa zdravili,si si nevsimla ten kamion co som mala namiesto bruska 😀 😝

cleo55
21. máj 2009

dakujem vam vsetkym!
tita ja som bola tiez dva dni pred porodom uz v nemocnici kvoli tlaku ale som uz bola otvorena na 4prsty,ale pockali sme do soboty kedy som uz bola na 6.tak mi dali vyvolavacku a uz to islo veeeeeeeeeeeeeeeeeelmi rychlo 😀 😀 😀

tita201
21. máj 2009

FOFINKA1 🙂 AJ TY POZDRAV MAMKU 🙂 CLEO55 😉 Ja som ešte srandovala pred mesiacom ked sa narodila kamoške mala na prezidenske volby že moj maly sa narodi na prveho maja aby bol tiež vynimočny každy sa s toho smjal pretože som mala termin až 17 maja a ono to vyšlo to je ale štastie a pri kom si rodila

cleo55
21. máj 2009

ja som rodila pri bubanovi

tita201
22. máj 2009

cleo55 😉 on je vraj v pohode

cleo55
23. máj 2009

tak to je ja som s nim nadmieru spokojna!maly ako pocuva a papka?

fofinka1
23. máj 2009

aj ja som rodila pri bubanovi a nemozem povedat pol kriveho slova,super starostlivost aj po porode mozem len odporucit. 😀

bubenko
23. máj 2009

cleo55 a tita gratulujem vam k deturencom, hlavne nech su zdrave a nech vam dobre papkaju 🙂
my stale cakame na prichod toho nasho maleho drobca, musim uznat, ze kedze uz mam jeden porod za sebou tak som si myslela ze teraz to uz bude jednoduchsie s tym odchodom do porodnice, ale je to horsie ako pri Sarah, uz asi tak sest krat som mala falosne kontrakcie a ked som si uz myslela ze rodime tak zrazu prestali, ale boli aj dni kedy som musela babo budit lebo sa vobec nehybalo. Uz keby to prislo, cakame kazdym dnom ☹ , nie zeby som sa na ten porod nejak tesila, ta bolest mi vobec nechyba, ale bola by som rada keby uz bolo na svete nech viem ze je v poriadku 😒

cleo55
23. máj 2009

fofinka ja tiez nemozem povedat pol kriveho slova na neho!je to super clovek a doktor!
bubenko dakujeme!a nezavidim ti ty uz vies do coho ides takze je to podla mna ovela horsie.mne sestricky povedali ze preto som to tak lahko zvladla lebo som sa nebala.no mali pravdu ale pri druhom neviem-neviem ako to zvladnem 😀 ked uz viem co su to kontrakcie ☹ ale urcite to zvladnes a maly drobcek bude raz dva na svete,uz sa ti to krati tak ti drzim prsteky nech je drobcek zdravy a robi vam radost!

mory
24. máj 2009

ahojte kocky 🙂 nemam doma net 🙄 tak len z roboty zdravim

bubenko jejda tak ti si uz na konci 😀 sa mi s tebou v noci snivalo ale nic dobreho tak dufam ze to znamena len dobre veci 😉 drzim palce a daj vediet ked to na teba pride nech ta aspon duchovne podporime a posleme ti pozitivne energuie 😵

vera113
24. máj 2009

Ahojte kočky...........tak ako sa máme??? 😉 Ja dnes aj keď je nedeľa žehlím...strašné! Ale drobec spí tak využívam príležitosť, kedy neťahá šnúru 😀 fofinka1-hej jasné pamätám, len som akosi zabudla, a ten čas tááááák rýchlo letí...a Tvoj drobec už má 10mesiacov.... bubenko- držím ti pacule...to ťahšie ešte asi len príde.... 😅 nech všetko dobre dotiahneš až do konca, ešte raz-držím pacule. 😵

tita201
25. máj 2009

cleo55 🙂 papka krasne nam pribral spinka vela cez den a kupem ho okolo 9 tej zaspi tak okolo 11 tej a potom vstava okolo 1 až 2 hej a potom je hore až do rana ale nie stale každy den je iny ale inač je zlatučky najhoršie bolo ked dostal potničky velmi plakal bolo to hrozne ale za den mu to prešlo a už je v pohode bubenko 🙂 velmi pekne dakujem a inač s tym strachom ja som sa porodu vobec nebala skor som sa bala či sa budem vedieť postarať o maleho ale zvladam to aspon dufam 😎

lubka.l
26. máj 2009

ahojte.
tak mi si uzivame slovensko.konecne slniecko a nie dazd.ajked aj tu ma sprchnut ale nebude nam to az tak vadit.
vera dame stretko?

vera113
26. máj 2009

ahoj lubka, no bola by som rada...len dátum budeme musieť nejako upresniť, lebo v robote je teraz katastrófen... 😅 takže sa tešuješ z domova?????

cetera
26. máj 2009

Chodite niekto k Zambovej? Potrebujem surne telefonne cislo do ambulancie....dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre