Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

fofinka1
7. júl 2009

bubenko fakt si to super zvladla,aj ja gratulujem,tiez si neviem predstavit,zeby som sla po porode domov,ja som bola rada,ze si mozem lahnut a len tak nic nerobit,tak mas moj obdiv a prajem vela vela sil pri starostlivosti o deticky.
tita tak asi nam nic ine nezostava,len si nosit na siravu vlastne potraviny ako kedysi za komunizmu,to rodicia nabalili kopec jedla a pitia do ruksakov,plavacie kolesa do ruky,este nejaka ta deka a osuska a slo sa,stravil sa tam cely den a este sa kopec jedla doniesol domov 😀 😝

cleo55
7. júl 2009

bubenko tak ti blahozelame a aj ja sa pripajam k obdivu.ja som mala tiez lahucky porod ale tri hodiny po tom by som urcite nezvladla ist domov.ja som sa na nohy postavila az po 16hodinach kvoli nizkemu tlaku ☹ tita ja som si uz zvykla na to ze kazdym rokom to je stale viac a viac.no ale ked hlad zautoci nemas na vyber 🙂 a to ty predavajuci velmi dobre vedia 😖

martinella1
8. júl 2009

Čaute baby
Čo sa týka cien, je to ako priama úmernosť, ceny idú hore a platy dole, ale stagnujú. My sme boli cez víkend s malou na kolotočoch. Chvíľka kolotočovania vás výjde poriadne draho. A to ešte nehovorím, keď vaše ratolesti majú chuť na cukrovú vatu alebo varenú kukuricu, ktorej cena sa pohybuje od 1 eura až do 1,50 eur. Paráda. Ale keď dieťa chce, no nekúp to 🙂
Inak, my keď sa chcem poriadne a hlavne dobre napapať, tak ideme na Lúč a neviem, či môžem napísať názov podniku, tak tam varia skvelo a ceny sú úplne v pohode, tak tam jednoznačne odporúčam. Chodievame tam pravidelne a zatiaľ sa nemôžem sťažovať na nič. Je tam sedenie vo vnútri, terasa a aj veľké detské ihrisko, takže aj deti sa vyšantia.....až sa tam vyberiete, dajte info....môžno sa tam stretneme....

tita201
8. júl 2009

šak prave to ma kočky zarazilo že všade sa ohanaju krizou a že nemaju zakaznikov ale ani sa nečudujem kopec ludi bez prace a ak pracuju tak za šupaky a ceny aj v obchodoch furt idu hore ešte dobre že su aj nakupne centra a človek može kupiť aj niečo lacnejšie ale aj tam treba davať pozor bo špekulanti 😠 a tie kolotoče ani nehovorim 😠 my chodime papkať na JULIANU pozname personal a fajne varia mala som tam svadbu a bolo fajn 🙂

fofinka1
9. júl 2009

no tak uz sa tesim az danko vyrastie a bude chciet ist na kolotoce,a to bude uz coskoro,ved uz teraz zboznuje hojdacku.to aby som zacala setrit uz teraz,aby sme s manzelom rozchodili jarmok.a na siravu tak,aby kolotoce ani ockom nezbadal 😀 inac chceli sme s manzelickom ist len tak na siravu posediet ako je to teraz so vstupnym?citala som ze tam namontovali turnikety,uz ani tym brigadnikom nedaju zarobit 😉

martinella1
10. júl 2009

Ahoj fofinka, neviem, ako je to s cenami na Šíravu, aj keď tu prakticky bývam, no nechodím. Niežeby sa mi nechcelo, ale keď si predstavím tie vstupné ceny, ceny jedál a podobne, tak ani nemám chuť. Človek platí za služby, ktoré mu nie sú poskytnuté. Dobre vieš, že nie som náročná, ale toto nemusím. Minule sme s kámoškou prepočítavali, koľko by nás vyšla dovolenka na 10 dní na Šírave..... 😎 Keby si počula tu cifru 😕 Potom sme šli do cestovky a zajednali dovolenku k moru, za takmer tú istú cenu. Ale k moru, a to je ten rozdiel....Takže asi tak. Denná Šírava ma akosi neinteresuje, ale zato noc na Šírave má svoje čaro...... 🙂 😉

tita201
10. júl 2009

no pojdem na kamenec a dam vediet ako to tam vyzera teraz som u mami na dovolenke joj jak tu fajne mama zabavi aj s dedkom a to velka pomoc škoda že nemam aj takych svokrovcou tolko teraz odychujem že až sa nudim.

mory
12. júl 2009

jej no vidim ze je to tu biedne 😝
ale ani ja nemam cas na pisanie kedze je leto v plnom prude a horuco jak v (riti) 😀 tak sme stale na kupku

prajem pekne prazdniny

bubenkoooooooooooo kde su slubene fotky?????????? 😠

mory
12. júl 2009

jej no vidim ze je to tu biedne 😝
ale ani ja nemam cas na pisanie kedze je leto v plnom prude a horuco jak v (riti) 😀 tak sme stale na kupku

prajem pekne prazdniny

bubenkoooooooooooo kde su slubene fotky?????????? 😠

nechce mi pridat prispevoooooooooooooook 🙄

fofinka1
12. júl 2009

tak dnes sme boli na sirave,vstupne dvadsat centov osoba,to som este nebola na bazene,az som zvedava,hranolky s tatarkou euro desat,cheesburger euro osemdesiat atd.atd.fakt uzasne,ani neviem kedy a dvadsat euro bolo v .......
ale za ten prijemny den s mazelom a danielkom to stalo,len on si to velmi neuzil,cestou domov sme sa stavili v MI na detskej pohotovosti,lebo mu stupla teplota,cely horel.doktorka az rukami zalomila,ze dobre ze sme prisli,ze ma hnisavu anginu a keby sme nedosli tak v noci by mu stupla teplota aj na 40 stupnov,riadne ma to sokovalo,mal trochu sopliky a pokasliaval ale ze az tak,no proste stihli sme dnes vsetko,siravu,nakup aj lekarku 🙂
dalsia krasna letna nedela za nami 🙂

mory
12. júl 2009

fofinka prajem skore uzdravenie 😉 dobre ze ste neriskli a idli sa ukazat lebo detom stupa teplota velmi rychlo a niekedy to na nich vobec nieje vidno a oni nic nepovedia 😒

tita201
12. júl 2009

fofinka1 takže to vyzera tak že si zavolam kamošov domov kupim klobasu a grilujeme 😎 juj tak to mi je luto s danielkom určite si sa zlakla ja by som asi panikarila velmi sa o maleho bojim a to ešte naštastie ani chory nebol dnes som mu našla jeden maly aftik v puse a hned som mu to ošetrovala nechapem z čoho to dostal ked ja si prsia umyvam a chcem sa opytať aky mate nazor na ružovy medik ja ho malemu davam ked je nepokojny a dosť to pomaha 🙂

fofinka1
13. júl 2009

danko dostal afty asi v tretom mesiaci,a nie jeden ale celu pusinku mal osypanu a hned som mu kupila ruzovy med.velmi rychlo mu to pomohlo ale nechcite vediet ako vyzerali moje bradavky,maleho som kojila s placom,tak to bolelo.deti su asi nachylne na afty,aj ja som si prsniky umyvala,aj jemu pusinku aj flase som vyvarala a aj tak to prislo takze tita ziadny strach.dankovi som davala medik aj potom na cumel,bala som sa,ze si potom na to zvykne,ale bez problemov sme ho vyradili,ani si to nevsimol.

martinella1
13. júl 2009

Ahoj fofinka, už sa ma Danko lepšie? Počúvaj, keď sme boli minulý rok na dovolenke, tak sme sa po celodennom užívaní si slniečka(podotýkam, že len v chládku a natretí 50 faktorom) akosi prehriali. Organizmus u malej reagoval teplotou, tak si viete predstaviť, ako som sa zľakla.....a to sme boli dokonca dooooooooooosť ďaleko od domova......našťastie sme jej dali niečo od teploty. V hoteli s nami bývala aj jedna lekárka a tá skonštatovala, že deti niekedy reagujú na slnko aj vysokými teplotami, ak však nepretrvávajú, nejde o nič vážne....

tita201
13. júl 2009

fofinka1 dosť si ma upokojila a ja som si myslela že som niečo zanedbala a tie afty pridu aj tak aj tak a ako sa ma Danko

fofinka1
14. júl 2009

tita mame sa uz dobre,hned v noci z nedele na pondelok sa mi podarilo zrazit teplotu a uz je ok akurat ze musi prehltat ten hnusny antibioticky sirup,ale drzi sa chlapisko.aaaaaaaaaaa nieco pocujem zo spalne,asi sa nam chlapisko zobudil,tak bezim 🙂

tita201
14. júl 2009

tak to som naozaj rada že sa mate už dobre 🙂

cleo55
15. júl 2009

ahoj tita chcem sa ta spytat ci aj tvoj maly tak slinta?a papa si prsteky!nejde mi to dohlavy zeby mu uz isli zubky?

tita201
15. júl 2009

cleo55 🙂 ano všimla som si že viacej slinta a on si pcha nie len prsty ale aj celu ruku ale ked mu dam cumel tak je to v pohode čitala som že sa možu už aj v tomto veku preukazovať priznaky na zubky aj mne sa to zda skoro ale už aj to som počula že sa narodili aj deti zo zubkom takže nikdy nevieš dnes je divna doba uponahlana ☹

efkak
16. júl 2009

ahojte baby
iba hlasim 3tyzdnove prazdniny v MI
let bol dlhyyyyyyy a cesta z letiska nekonecna. Najviac nas ale zaskocili teploty 😅 mala je vzdy spotenucka a mrzuta

efkak
16. júl 2009

sorry to som napisala pod segrou 😀
mimus

mory
17. júl 2009

mimus 😀 a ja ze kto nam to tu take spravy dava 😀
super ti zavidim ze si v MI ☹ mi toho roku nejdeme ,ale uzivam si slniecka naplno a bazen kazdy den tak az moc sa nemusim stazovat 😅 😀

prajem krasne prazdniny vsetkym 😎

BUBENKOOOOOOOOOOOOOO no kde si preboha??????????? 😠

lubka.l
17. júl 2009

ahojte
mimus uzij si dovolenku 😀
bubenko na nas zabudla 😝 a fotky??! 😀
take pocasie ake je momentalne v uk tu uz davno nebolo 😀
hromy blesky este ani ta bedna nehra,sa cudujem ze funguje net.
mory posli aspon trosku slniecka 😎 😀

mory
18. júl 2009

lubka posielam 😎 ja by som radsej trosku hromov a hleskov a hlavne daaaaaaaaazdik 😅

mi ideme na bazen pa pa 😉

mimus
18. júl 2009

ja taky polepetko 😀
som vas chcela popliect 😎
vsak sa vydarilo 😝

baby ta tu tak horuco, ze nemozeme ani spat. tiez uz tuzim po dazdi 😅

lubka.l
19. júl 2009

ahojte
tak este tyzden a konecne vyrazime na dovolenku.
som zvedava ako to bude znasat sarka.cesta autom v takom pocasi no neviem,neviem.
mimus len si uzivaj slniecko,pomysli si na anglicke pocasie a hned ta prejde chut na dazd.
mory dakujeme za slniecko chvilku tu bollo a potom zasa zdrhlo dazd ho vytlacil. 😀

fofinka1
20. júl 2009

ahojte,tak my sme uz zdravi,tak aby nam nebolo smutno,tak dnes danko ziskal cestny lisaj,normalne s nim drblo na ceste pred domom o zem,tak ma zodrete pod nosom,z pusy mu sla krv a na cele ma modrinu jak princezna hviezdu 🙂 to je asi schvalnost,ze ked sa konecne dostane z anginy tak musi prist nieco ine.aspon ze sa trosku ochladilo,tolko sa potit,to je hruuuza.

tita201
20. júl 2009

tak to hej ešte dobre že aj poprši bo inač je to strašne maly je mokry jak myš a to rozbite koleno
joj už teraz mam strach ked majko vyrastie čo s nim bude teraz ked je ešte maličky tak sa vie fajne doškriabat a to mu striham nechty každe 3 dni ☹

fofinka1
21. júl 2009

no ved pockaj az zacne chodit ako ten nas maly certik,neviem ho udrzat na uzde.vcera stal manzel pol metra od neho ked spravil tu celovku na ceste,v jednej chvili ma zamrazilo,zlakla som sa a v tej druhej mi uz bolo hrozne smiesno,clovek nevie ci plakat ci sa smiat z toho vsetkeho co danko posledny mesiac vyvadza 🙂 a nechty uz ani neriesim,naposledy si ich skratil sam,ked sa snazl zoskriabat beton 🙄

tita201
22. júl 2009

ked su male bojiš sa ked podrastu tiež a ked vyrastu tak isto ved teraz som bola u mami na dovolenke a prišla som domov hned sa mi prababka pochvalila že maleho bratranec ktory ma 2 roky skočil do jazierka čo mame na dvore no a svokra skočila hned za nim ešte dobre že sa nič nestalo lebo su tam dosť ostre kamene ☹ jednoducho dieťa nikdy neustražiš na 100 percent

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre