Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

alenuska11
15. mar 2011

@marcela10 Ahoj, minule si zistovala ci su v MI nejake kurzy pre tehotne. Prihlasila si sa na Cakame bociana, ja by som chcela zacat chodit,ale neviem, ci to uz funguje. Dik

jankaamartin
15. mar 2011

@kavaapalma tak zatial mi to takto aj vravela doktorka len povedala ze tam može este niečo dorást 🙂

kavaapalma
16. mar 2011

@jankaamartin takze 50na50 😀

atima
27. mar 2011

@ceja ja chodim k doktorke Branikovej a som spokojna ambulanciu ma na namesti

marcela10
28. mar 2011

@alenuska11 ahoooj, prihlásila si sa na ten kurz? Lebo mne ešte nikto nevolal, tak neviem...

alenuska11
29. mar 2011

@marcela10 Ahoj, ano prihlasila som sa...Ked som tam volala, tak mi vraveli, ze predpokladaju, ze sa to zacne prvy aprilovy tyzden,ale ze sa este ozvu...Ma to byt stvrtky od 13-15tej. Mne to velmi nevyhovuje,lebo pracujem,takze uvidim ci sa to bude dat poriesit. Ty nepracujes?

marcela10
29. mar 2011

@alenuska11 pracujem, ale viem si to poriešiť nejako

alenuska11
30. mar 2011

@marcela10 No ja s tym budem mat problem...Dnes mi prisli papiere o kurze a prve stretnutie je 4.4. pondelok, a potom kazdy pondelok...Na prve stretnutie nebudem moct prist urcite a ostatne neviem...Pondelok mi vobec nevyhovuje ☹

alenuska11
4. apr 2011

Ahoj, bola si dnes na tom kurze?

marcela10
5. apr 2011

@alenuska11 ahoj, áno bola... dobre bolo. Rozprávali sme o odbere pupočníkovej krvi, potom tam bol doktor anesteziolog, ktorý rozprával o epidurálke, výhody aj nevýhody... ďalej pani ohľadom zdravej výživy... dobre bolo. Nabudúce bude fajn, ideme aj na exkurziu do nemocnice (mne to vyhovuje, lebo chcem rodiť v MI)

alenuska11
5. apr 2011

@marcela10 joj, tak ma stve, ze som nemohla prist... Na buduci pondelok pridem urcite,ale najskor o pol druhej,tak som zvedava,kde vas budem hladat...Musim tam asi zavolat

marcela10
5. apr 2011

veď ja ti dám č. na seba do IP tak potom zavolaj kľudne

valova
6. apr 2011

@malka aj ja som rada,lebo čím viac je nás tu vychodnarov. My sme až z Lekároviec, Michalovčanky budu vedieť kde,a bývame v N.Zámkoch

kavaapalma
8. apr 2011

@valova a kde si az tam posla z Lekarta 😀 poznam to tam mala som odtial aj spoluziacku

valova
10. apr 2011

ta z robotou ...ale teraz to už neplati

kavaapalma
10. apr 2011

@valova budes mat babatko

valova
13. apr 2011

hej pestunske

kavaapalma
13. apr 2011

aspon natrenujes na svoje... 😉

marikac
26. máj 2011

@valova moj manzel je z lekaroviec 😉

marikac
22. jún 2011

od maja tu nikto nebol?? dievcata, kde ste?

atima
11. júl 2011

aj ja som si všimla že to niekde viazne ☹

jankaamartin
13. júl 2011

ta čo tu nikto nič nekomentuje???????????

marikac
24. júl 2011

@atima
@jankaamartin ja som k dispozicii....a asi iba vy dve....z tak velkeho mesta, sklamanie, no co uz 😒

alenuska11
24. júl 2011

aj ja som tu 🙂

marikac
25. júl 2011

@alenuska11 hej,hej, keby nie nas dvoch, tak neviem 😀

alenuska11
26. júl 2011

to akoby len mi dve sme boli v Michalovciach tehotne...a pritom v meste tehotna na kazdom kroku 🙂

mykky
26. júl 2011

Ja som síce zo Sobraniec, ale chcem sa opýtať na nejaký dobrý sekáč v MI...viete o niečom? 😒 trebalo by mi nejaké tehu vecičky...

marikac
26. júl 2011

@mykky pre seba? pre deticky viem,ze je pri Idee, vedla Ilas potravin....a jeden este vzadu v ulicke ako je predajna Žák....ale pre dospelych si nie som ista....skus tu v bazariku na koniku

alenuska11
9. aug 2011

hej chodi sem niekto? Neviete odporucit nejakeho dobreho pediatra?!Dik

majka84
16. aug 2011

ja môžem odporučiť mudr. gombošovú, super pediatrička

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre