Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

kamilecka
24. júl 2006

Ahoj Stanka 🙂

Michalovce moj manzel je z MI,teda tam mam svokru a svagrinku ktora sa teraz bude vydavat 🙂

stanka_s
autor
24. júl 2006

Ahoj Kamilecka 🙂 , som rada ze si sa ozvala. Chystas sa na svadbu do Mi? Som tu nova, stranku som nasla iba v sobotu vecer, ale som velmi rada ze nieco take super existuje. Mas uz babo, alebo sa este len snazite?

kamilecka
24. júl 2006

🙂 no chystam akurat v sobotu sme s manzelom boli kupovat svagrinke do vlasov ozdobky a na zavoj,idem jej to dnes poslat aby to mala cim skor,ved kym to dojde z anglicka tak to chvilku trva 🙂 Svadbu maju 2.9.
My este neplanujeme babo kedze sme mimo sr,aj ked nase mamky sa stale pytaju ked volame ze si tehotna 😀 ale nesnazime sa zatial.
A vy ako?

stanka_s
autor
24. júl 2006

No ja som v 5tt., viem to este len od piatka ale tusila som to uz tyzden predtym(nevolnost). Neplanovali sme to teraz, ale podarilo sa, tak dobre. Manzela mam v zahranici, je vojak a v juni bol doma na dovolenke. Vrati sa domov v marci a aj ja mam termin v marci. Inak chodim aj dialkovo na VS a budem ju buduci rok koncit (bc.) takze to bude velmi zaujimave. Verim ze vsetko bude ok. Velmi by sme chceli dievcatko Sofinku, ale uvidime, hlavne nech je zdrave.

kamilecka
24. júl 2006

Tak to je zlate a manzel uz vie ze cakate babo? 🙂 alebo to bude prekvapko 😀
Na aku skolu chodis,tak k vam do MI?
Inak v poslednej dobe sa mi stavaju take veci ze tu natrafim na babu ktora pozna bud mna alebo moju rodinu,nepoznas nahodou moju svagrinku 😀 tu je foto
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

stanka_s
autor
24. júl 2006

Manzel to vedel prvy, este som to len tusila tak som mu to povedala ze asi som v tom, zasmial sa ze nemyslel ze to teraz vyjde, ale hned mi hovoril aby som isla k lekarovi nech to vieme. V utorok min. tyzden som este mala poslednu skusku za semester a v piatok som bola u lekara. Ten uz iba potvrdil moje tusenie. 🙂 Hned som napisla sms manzelovi, ale nemal ten telefon pri sebe, ked to nasiel hned mi volal ze je strasne stastny. On uz davnejsie chcel babo len ja som sa tomu branila, ze este pockame. Dostane ho na narodeniny, vo februari bude mat 30rokov a babo bude v marci, tak trosku oneskoreny darcek. 🙂
Do skoly chodim do KE, ale mame to velmi komplikovane, lebo nasu fakultu (FEM) uz v KE zrusili a mame tu uz iba niektore skusky a musime chodit aj do NR a neviem ako to bude buduci rok, ci nahodou nebude vsetko len v NR, trochu sa toho bojim.
Inak podla tych fotiek som svagrinku nespoznala. Je priamo z Mi alebo z okolia?

kamilecka
24. júl 2006

Tak to mate super,a hlavne aj ked ste nechceli babo ze sa nan tak velmi tesite,je to velmi zlate.

stanka_s
autor
24. júl 2006

To nie ze sme nechceli, my sme raz chceli raz nie, to bolo raz tak raz tak, tak teraz to uz nemusime riesiet, osud to vyriesil za nas. Verim na osud.🙂 Inak v auguste budeme mat uz sieste vyrocie svadby takze rodina sa len potesi.
Pozrela som si tvoj album na "moja svdba" mas krasne fotky. Kedy ste mali svadbu?

kamilecka
24. júl 2006

Poslala som ti Ip 🙂 kde byvaju svokrovci v MI
No verim ze sa rodina potesi aj nasi by sa 🙂 velmi potesili ja tiez verim na osud,co ma byt bude a bude vtedy ked to bude najvhodnejsie 🙂
Svadbu sme mali 6.8,za chvilku mame 1 vyrocie 😀 a dik 🙂

stanka_s
autor
24. júl 2006

Som rada ze som ta tu stretla a sprijemnila si mi predpoludnie 🙂, dufam ze sa tu este stretneme, budem tu teraz chodit castejsie nacerpavat nove informacie 🙂. Idem teraz prec, prajem ti pekny den. Pa 🙂

kamilecka
24. júl 2006

Prajem ti pekny den,ozvi sa este niekedy paa 🙂 😉 😀

nera
24. júl 2006

Zdravím Michalovce, ja pochádzam od okolia Michaloviec a 5 rokov som bývala (a učila)v MI, kým som sa nevydala do KE. 🙂

stanka_s
autor
24. júl 2006

Ahoj nera, tak tebe sa to uz krati 🙂. Chodis casto do Mi?

nera
24. júl 2006

Teraz už ani nie, lebo je strašne horúco a na začiatku mi bolo zle aj keď som necestovala, tak neviem ako by to dopadlo keby som bola v buse(auto zatiaľ nemáme) 😉 Ty si priamo z MI???

stanka_s
autor
24. júl 2006

Ano som z MI ale aj do KE chodim casto (skola, nakupy a pod.) 🙂Uz mate vybrane mena?

nera
24. júl 2006

Mená sú už nejaké približne vybraté, manžel hovorí iba o chlapcovi- Jankovi a dievčatko bude asi Lenka, ale môže sa zmeniť. Nám ešte treba toho veľa nakúpiť, ale postupne to doplňame.

stanka_s
autor
24. júl 2006

Ja este nemam na babo nic (viem o nom iba 4 dni), nakupy som myslela vseobecne. My by sme chceli dievcatko, hlavne nech je to zdrave.

nera
24. júl 2006

My to máme rozdelené manžel chce chlapca a ja dievčatko a kedže sa nám ešte neukázalo nevieme čo to, ale ako hovoríš hlavne nech je zdravé. 😉
Teraz vo štvrtok idem na poradňu tak možno niečo nám lekár povie,ale ja to chystám všetko aj na dievčatko aj na chlapca.
A chodíš len do školy či aj do práce?

kamilecka
24. júl 2006

Ahoj Nera, chodis do KE na poradnu?

nera
24. júl 2006

Ahoj kamilečka, áno chodím na KVP k Dzúrovi.

malka
25. júl 2006

Caute baby, som rada, ze som nasla na tejto stranke aj temu "Michalovce".
Ja som zo Sobraniec a velmi rada si s Vami poklebetim.

popoluska
26. júl 2006

Ja som sa do MI vydala a stastne tu nazivam s manzelom a 3-rocnou bambulkou.

stanka_s
autor
1. aug 2006

Ahojte, to je nas tu tak malo z Mi a okolia?
Malka a popoluska, aj vy ste tehotne, alebo len snazilky?

malka
1. aug 2006

Ahoj Stanka, som tehotna v 20 tyzdni.

malka
1. aug 2006

Momentalne som v UK, ale rodit som sa rozhodla na Slovensku. Neviete mi chrustiky poradit dobreho gynekologa v MI?
Stanka ty budes rodit v MI?

kamilecka
1. aug 2006

Ahoj Malka,aj ty si v uk? Ako vidim je nas tu dost 🙂 Kedy planujete prichod na sr?

nadhera
2. aug 2006

malka, v michalovciach jednoznacne mudr.balint. pred tyzdnom som k nemu sla prvy krat a bola som naozaj velmi prekvapena. s takym pristupom som sa este nestretla. poradili mi ho kocky v robotke /babinec/ a nelutujem. docitas sa o mne, ze byvam kosice okolie, ale ja som nevedela, ktore mesto mam napisat. cely zivot som bola v kosiciach, teraz som trochu v michalovciach, rodit chcem v kosiciach 😀 . uz som zacala uvazovat, ze babo by aj pri nom mohlo prist na svet. ak som ta prehovorila, daj vediet, zaslem adresu a telefcislo.

malka
2. aug 2006

Kamilecka: Na SR ideme o 2 tyzdne.

Nadhera: Vdaka za info, budem ti vdacna za adresu a tel.cislo na Dr.Balinta.
Okrem toho, ze je gynekolog je aj porodnik? Ja som este uvazovala, ze by som
mohla rodit v Humennom. Zatial este neviem, ale ked najdem dobreho gyn.v MI, tak si to odkrutim v MI.

tinulik
2. aug 2006

Miri to uz asi radsej v KE ako v Humennom ha? 😉

kamilecka
2. aug 2006

Malka tak to mas potom akurat 🙂 chodila si tu v uk aj na prehliadky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre