Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mory
2. okt 2007

mimus a pozri si album - bubenko - to je moja naj kamoska a tiez michalovcanka mozno skor spoznas 😉

bubenko
2. okt 2007

ahojteeeee 😀
ahoj mory 😀 😀
som velmi rada ze sa mozem pripojit 😉 , teraz som momentalne v UK ale byvala som takisto na Razusovej- mory je moja suseda 😀 . Prisli sme sem s manzelom pred troma rokmi a nejaku chvilku tu este ostaneme, rodit budem tu tak uvidime ako to tu chodi 😅 , hned ako sa malinka narodi pride svokra takze sa az tak nebojim ajked je to nase prve babo 😅 . Na vianoce chceme ist domov, potom v MI nejaku dobu pobudnem, kym nevybavim vsetky papiere co bude treba.

mory
2. okt 2007

bubenko dnes si dajaka vysmiata 😀

bubenko
2. okt 2007

ani nie 🙄 skor zaspata 😔

mimus
2. okt 2007

ahojte holky som taka rada, ze to zase oziva 😀 bubenko kde si v uk? Ja tu tiez zijem uz 7a pol roka
aaaaaaa neviem ci ti mory pisala. Moj muzicek je tiez z Razusovej

mory
2. okt 2007

mimus a kde si bola cely den?
ja som uz doma s detmi a ochvilu idem do mesta tak tu asi dnes nebudem,ale konecne mi ide net 🙂

mimus
2. okt 2007

cely den 😀 ja spim kazdy den aspon do 12 niekedy az do 13. Robim teraz na poobednajsich smenach tak koncim o polnoci. A potom ked pridem domov tak som na nete do 3 rana 😎

mimus
2. okt 2007

no dnes som bola v posteli este dlhsie. Som chora az to boli. Asi nejdem ani do prace 😔

mory
2. okt 2007

a co ti je? ☹

mimus
2. okt 2007

neviem asi chripka ci nadcha . mam teplotu, huci mi v hlave a kycham na vsetko okolo

mory
2. okt 2007

tak sa skoro uzdrav 😉 aj ja mam chore detvaky ale chodia do skolky 😝
ja idem do mesta tak sa maj 😎

mimus
2. okt 2007

prijemny shooping 😉

nadhera
2. okt 2007

mimus, cely den sa venujem malemu - tato prichadza domov vecer a ked uz šimko spinka tak na striedacku sme na nete. brusko uz mam a nie male, pri simkovi som takto vyzerala v 6-7mesiaci. do 9teho mesiaca sa gulam 😀

mimus
2. okt 2007

nadhera - to vazne a ja som si vzdy naivne myslela, ze brusko zacina rast az okolo 4 mesiaca 😵 . Kde byvas v Mi? Chystame sa domov na sviatky, tak co tak zajst aspon na 30 minut niekam na kafco?
A co ty mory prides domov?
Pozeram bubenko, ze v novembri uz budes mat aj Sarah. Budes rodit v uk?

nadhera
2. okt 2007

no ved to, brusko mi zacalo pri simkovi rast az v 4-5mesiaci, ale ja som nestihla po porode z neho "dat dole" a uz rastie opat 😉 .
mimus, myslis vianocne sviatky? ak sa zdrzis v mi dlhsie, nie je problem kafco, lebo na vianoce odchadzame k nasim aspon na 4dni. ziadne varenie,pecenie...
doma akurat popratam a vyzdobim stromcek. 😀

mimus
2. okt 2007

budeme doma od 22.12 do 6.1, ale ideme aj na lyzovacku na 5 dni este zatial neviem ktore.Co tak prvy vikend po novom roku?

mory
3. okt 2007

mimus ja domov casto nechodim teraz sme boli v juli po 2 rokoch a na druhe leto tiez neviem ci dojdeme 😖 keby ze hej dam urcite vediet 😉

mimus
3. okt 2007

no ani mi nechodime az tak casto. No snazime sa aspon raz do roka. Najcastejsie na Vianoce.

mory
3. okt 2007

mimus uz si hore? 😀 ako sa mas? lepsie? 😉
ja som nebola uz 7 rokov na vianoce ale strasne by som chcela, no zase na druhej strane je to lepsie v lete koli detom ,lebo neviem co by sme v tej zime robyli? 😢 deti na zivo sneh este ani nevideli len v televizore 😀

bubenko
3. okt 2007

my sme v mestecku Southend-on-sea a rodit budem tu, som zvedava ako to zvladnem 😅 , ale uz by som chcela aby sa narodila, uz sa mi nechce cakat 😀
tak kedze na tie vianoce budeme v MI, mohli by sme sa potom stretnut, ozaj mimus napis mi meno svojho manzela kedze je z razusovej, mala by som ho poznat, napis do IP.
mory ty mozno dojdes ked budes mat osemdesiat na tie vianoce 😀 😅 😀
ppappapap

mory
3. okt 2007

😀 bubenko ty koza 😀

mimus
3. okt 2007

bubenko mas IP. Netusim kde je to Southend ... Musim kuknut do multimap. A budes doma na Vianoce? Super
mory citim sa troska lepsie, ale este stale to nie je na 100%. Ja uz na sebe pozerujem vsetky tehotenske priznaky 🙂 + sa to miesa z tou teplotou. Ja sa neviem dockat ci tam konecne uz budu tie //

mory
3. okt 2007

mimus drzim palce a ako dlho sa snazite? a uz ti aj meska? alebo jake priznaky? 😕 😉

mimus
3. okt 2007

co si este nic nemeska. To len moj drahy sa smeje, ze ja uz mam vsetky priznaky. Bodaj by...taka by som bola rada

bubenko
3. okt 2007

mimus tak ti drzim palce, nielen aby si sa rychlo uzdravila ale aby sa vam podarilo aj to meskanie 😀
na vianoce budem doma tak sa mozeme stretnut 😉
mory pod aj ty domov 😢

bubenko
3. okt 2007

ozaj tvojho muzicka z videnia poznam mimus, teba ani nie, no nic ved sa zoznamime 😀

bubenko
3. okt 2007

ozaj pridala som do albumu nove fotky 😀 😀 😀

mimus
3. okt 2007

uz som stihla pozriet, ale i tak ta nepoznavam 😉 Musim sa opytat muzicka ked dojde.

mimus
3. okt 2007

mas naozaj velikaaaaaaaaanske brusicko, ale je tak krasne. Uz sa asi ani nevies dockat co?

mory
4. okt 2007

bubenko no vidis ze ti to s tymi fotkami ide 😀 ty si fajna veleryba 😀 ale sak aj ja som bola 😅 😀
co budete dneska robyt? mi sme doma mame sviatok ja budem asi malovat lebo stena na chodbe vyzera katastrofalne 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre