Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

nadhera
19. dec 2009

tita, co si to platis u lekara? potrebujes nieco naviac ako preplati poistovna?

matka331
19. dec 2009

tita a ten doktor ma sukromnu ambulanciu?lebo ja co chodimku mojej doktorke tak ona ma sukromnu ambulanciu a tak isto sa u nej dost platii...

tita201
20. dec 2009

on je sukromny lekar plati sa u nho za všetko možne niečo preplaca poistovna ale to je dosť malo zda sa mi byť dosť drahy moj nazor 🙂

cleo55
20. dec 2009

ahoj tita! tak super ze vsetko dobre dopadlo a ze si uz doma!

tita201
22. dec 2009

jej vianoce dnes som spravila ikebanu a všade to vonia ihličim milujem tu krasnu vonu 🙂

jankaat.
22. dec 2009

ahojte mozem medzi vas?🙂 aj ja som z michaloviec🙂

cleo55
23. dec 2009

ahojky Jankaat! mas pekny termin 😀

matka331
23. dec 2009

ahojte ...juj zajtra uz vianoce....snezik sa na straca pri tom dazdi som smutna z toho

karolinka83
23. dec 2009

Ahojte dievcata! Prave som isla hladat na nete, ci sa v Michalovciach robia nejake predporodne kurzy. A som potesena, ze existuje ten bocian. Po sviatkoch tam isto zavolam. 🙂

latvia
23. dec 2009

🙂 ahojte, ja len nakukujem o com tu pisete 😉 gynekologovia v MI? zambova sympatacka, filkor nesympaticky...kazdy gyn ma na rovasi nejake tie porodne neuspechy....zial....ani jeden nieje vynimka,niekedy sa stanu aj take veci...
tehulkam prajem krasne tehulkovanie, uzite si to 😉

matka331
23. dec 2009

stastnee a veselee vianoce vaam prajem 🙂 🙂 🙂 🙂

cleo55
23. dec 2009

stastne a vesele!

jankaat.
24. dec 2009

ahojte aj ja prajem stastne a vesele🙂

cleo ja viem:...vacsia sranda ked sa male narodi na moje alebo partnerove narodeniny-tiez v auguste🙂

tita201
28. dec 2009

ahoj mamičky a buduce mamičky čo mate nove my už mame 3 zubky a dalšie 4 lezu von celkom dobre to znašame maly ma len mierne zvyšenu teplotu a včera mal krizu lebo všetko čo zjedol tak polovicu vyvracal ale zato dnes sa cely deň usmieva ešte aj nakupy v TESKU ho bavili a ja som mohla navštiviť kozmetičku užasny odpočinok vrelo doporučujem. 😀

latvia
29. dec 2009

nam sa predieraju prve 2 zubky 🙂 piranka mala 😀

nadhera
29. dec 2009

latvia, si byvala michalovcanka? dako poznas dr v mi 😀

latvia
30. dec 2009

nadhera, som michalovcanka, momentalne odcestovana ale planujem sa vratit 😉

latvia
1. jan 2010

stastny novy rok vsetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyym 🙂

jankaat.
2. jan 2010

ahojte... stastny novy rok prajem takto dodatocne🙂

tita201
5. jan 2010

ahoj kočky prajem vam vela lasky štastia zdravia mamičkam čakatelkam rychly a bezbolestny porod a mamičkam zdrave a štastne detičky 🙂

latvia
6. jan 2010

chodite niektora do materskeho centra? je tu vobec v michalovciach nejake? 😕

matka331
8. jan 2010

ahojte kocky aj vam stasny novyyy rok prajeem.....ja o chvilocku pojdemrodit a moja malickaa sa nechceotocit stale je koncom panvovymm vyzeraa to ai na cisasky .....rodila ste niektoraa cisarskym v humennom??

nadhera
8. jan 2010

ano 😀 raz neplanovane, druhykrat planovane .

matka331
8. jan 2010

a nevies ako to je ked je moja malick aotocena ritkou ci mi daju porodit normalne alebo sekciou?

nadhera
9. jan 2010

druhe babo sa nechcelo otocit, takze preto sekcia. prvemu sa ani po dvoch vyvolavackach nechcelo na svet. 😉

latvia
9. jan 2010

matka, je to podla toho akeho mas porodnika. porod koncom panvovzm ide rodit aj prirodyene, aj ked je to risk....v dnesnej dobe sa radsej robi cisarskz, ale su porodnici ktori to odrodia aj prirodyene....ak mas dobreho porodnika, treba sa dohodnut.

latvia
9. jan 2010

nadhera, druhe babatko si mala dost skoro po tom prvom, slo by na cisarsky aj keby bolo otocene normalne...na prirodzeny porod by si mala byt po cisarskom aspon 2 roky..

matka331
9. jan 2010

ja som to tu uz pisala ze mam vybaveneho doktora focka...on je primaaar v he na porodnici ---tak idem tam v pondelok tak sa skusim snim dohodnuut lebo uz je mala sanca ze sa otocii

nadhera
9. jan 2010

latvia, ono najlepsie by bolo, keby oba cisarovia neboli tak skoro po sebe, ale co uz 😀 😀
dokonca som si mohla vybrat aj termin, lebo v HN su planovane sekcie len 2 dni v tyzdni.

matka331
9. jan 2010

nadhera a ako jazva po cisaraku v pohode??ako dlho ta bolela???a mala si celkovu anestezu alebo spinal??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre