Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

latvia
10. jan 2010

nadhera, ale aspon uz mas pekne 2 deticky 😉

nadhera
10. jan 2010

to hej, deticky krasne, zdrave, sikovne 😉

celkove prvy cisar bol super, ocakavala som nieco ovela horsie a druhy cisar uz to take super nebolo, ale dalo sa zvladnut. mozno aj preto, ze boli oba tak skoro za sebou. jazvu mam len jednu 😉 aspon nevyzeram ako frankestein. 😀 lebo este po slepaku je jedna. a mala som celkovu anestezu, ja som si nevedela predstavit ako je to za "ziva " rezat , ee, tak toto ja nemusim. ale ked ked som sa zobudila, tak mi babo bez problemov ukazali. 🙂

matka, ak este nieco ohladom nemocnice v HN, pytaj sa.

latvia
11. jan 2010

spinal je ovela lepsi pre babatko aj pre porodnikov, nemusia sa tak rychlo plasit a do 5 minut vyrvat babatko, kedze sa do krvneho obehu dostavaju anestetika co podaju matke.. ak sa zena boji spinalu, radsej nech si da celkovu

matka331
11. jan 2010

ja som dnes bola prvykrat v he nemocnici maltam byt primar focko ktoreho mame vybaveneho po znamostiach ale on tam nebool ale aj tak ma zobrali a spravili poradnu zastupova ho taky starsi doktor splesnikou a sivimi vlaskami aj fuzkami neviem ako sa volal

lucia1212
12. jan 2010

nájde sa tu nejaká nastávajuca mamička,ktorá sa chystá rodit v Michalovcicach, alebo nedávno aj rodila,lebo f
órum je michalovská pôrodnica,ale každá tu píše len o Humennom,resp.inej pôrodnici

matka331
12. jan 2010

lucia piseme tu o humenskej porodnici preto lebo michalovska sa jej nemoze rovnat ci izbami alebo personalom no proste vo vsetkom...ty chces rodit v mi??

latvia
12. jan 2010

a ma este v michalovciach kto rodit? 😀 tusim je tam uz len filkor a nejaky ukrajinec....ci je ich viac ? 😕 😅

matka331
12. jan 2010

latvia ja ani neviem kto tam je a ani ma to nezaujima....som rada ze mam vybavenuu porodnicu v he a nemusiim este stresovat ze ked to namna pride na koho by som natrafila v mi.. 😀 😀 😀 a myslimze tamje aj podolskyy 🙂

latvia
12. jan 2010

matka, dobre si si vybrala 😉 tiez som pocula ze v HE je dobra porodnica....v MI by som sa bala trochu aj ja 😅

matka331
12. jan 2010

duufam ze som si dobre vybrala a ze nebudem lutovat 🙂

lenkael
13. jan 2010

Ahojte kočky....k MI porodnici...len tolko že je pravda že z vonku nevyzera nič moc každa ina nemocnica vyzera lepšie ale ja som zdrav.sestrička a nebojim sa isť rodiť do MI.....je to aj o štasti tak trošku aby dopadlo všetko ok.Tak ako v MI sa može niečo dokopať tak sa može dokopať aj v inej....A k lekarom.....okrem Filkorasu tam aj iny dobry porodnici ktory maju roky praxe....Nezastavam sa ich preto že som zdravotnička ale ja si totak myslim ked vidim čo sa sa všetko može stať na hocijakom oddeleni....Inač lucia 1212 ja idem rodiť do Mi a termin mam 14.2.....

matka331
13. jan 2010

lenkael ja osobne nemam dobre skusenosti s mich.nemocnicou a s doktorom podolskym a sestricky su tam tiez hnusneee.....aleco sa tyka filkora tak nanho osm pocula len dobree veci ...

nadhera
13. jan 2010

filkor je tam docasny primar. 😉

laydy
13. jan 2010

Ahojte. Ja som tu uplne nova, este neviem ako to tu chodi, ale som rada, ze tu je niekto z Mi. My sme sa tu pristahovali koli praci, ale voooooobec nikoho nepoznam, tak by som sa rada pridala.

matka331
13. jan 2010

ahooj laydy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

latvia
14. jan 2010

laydy, kvoli praci ste sa stahovali do MI? 😕 to mate aku pracu?z MI sa vacsinou odchadza za pracou prec 😉
lenka, je pravda ze lekari mozu byt dobri, mozes porodit lahko, ale je tu aj moznost ze nastanu komplikacie, a vtedy je dolezite mat dobreho dr.poruke....ja som sice v MI nerodila ale moja mama ano a boli tam tiez "dobri" a lekari s praxou, a to jak ju nechali takmer umriet, to nesvedci o ich kvalitach... mimochodim, som tiez zdravotnik, tak viem posudit ci nieco zanedbali alebo sa proste stalo....a vo viacerych pripadoch to proste zanedbali...zial..

matka331
14. jan 2010

babenky ktoreee te rodili v humennom co ste potrebovali do porodnice pre seba a pre malickee??

laydy
14. jan 2010

ahojky Latvia. To mas pravduu, ale manzela tu prevelili do kasarni, tak sme zakotvili v Michalovciach. A k Mi porodnici, kazdy rozprava väcsinou o lekaroch z pocutia alebo z vlastnych skusenosti, ja som tiez zdravotnicka a musim suhlasit s Lenkael, je pravda, ze porod mozu dokafrat hocikde, zalezi od situacie a zdravotneho stavu, ale musim sa priznat ja som tu nechcela rodit, rodila som v Bardejove.

skyso
15. jan 2010

latvia: jasne, ze je mcdrobec.detailne.sk.

latvia
15. jan 2010

skyso 🙂 dik, uz som vygooglila 😉
a chodi niektora do Drobca?? resp.niektory? 😅

zdenkam
21. jan 2010

Maminky, prosim vas o radu.
Ja som vzdialena Michalovcanka, zijeme uz 5 rokov v Irsku, rodila som tu pred 3 rokmi prveho synceka a teraz cakame druhy prirastok /vytuzeny, kedze som v septembri potratila a o miminko sme sa snazli rok/. Kedze planujem cestu do MIchaloviec za rodicmi koncom marca, chcela by som si tam nechat urobit 3D scan /ultrazvuk/. Viem, ze sa tu pisalo ze sa na to objednava 3 tyzdne do predu. V case navstevy sr budem v 24 tt.

Mozte mi prosim, ta ktora ste to absolvovali, napisat telefonny kontakt, nech sa objednam.
Dakujem.

zdenkam
21. jan 2010

inak ja som rodila len s epiduralkou a cisarakom, neni to take ze rezat za ziva. Je to trosku zvlastny pocit, ale aspon som to cele neprespala. Tatka sme mali pri sebe na operacnej sale. Maleho dalit tatkovi a ten mi ho dal k hlave,nech sa nan divam kym ma zazisvali. Pohoda. Ziaden problem a rovnako zo salu mi ho dali k prisniku a sal.

Dufam, ze druhe dieta nebudem rodit v celkej anamneze. Kedze mam planovany cisarak, lebo mam abnormalnu maternicu a porodom prveho dietata zistili, ze normlane by som schopa porodit nebola. Co mi teraz pride take zvastne neodzit si tie porodne bolesti a tak. ASi mi to bude aj chybat, ze prijst k babu takrelativne lahko. 😨 Ale vdaka 28 hod rodenia prveho syna /so vsetkym co k tomu patri, kontrakciami, zvracanim desivym, bolestami na nevydrzanie/ aspon viem o co je rec.

latvia
22. jan 2010

http://www.nskmi.sk/

zdenka, hned na uvodnej strane je napis 3d.4d, klikni si tam a tam mas kontakt na porodnicu, urco ti poradia 😉

matka331
23. jan 2010

zdenka ale ty si syna porodila na slovensku alebo v irsku??

zdenkam
23. jan 2010

v Irsku aj druhy porod tuna chystam, uz sme boli na 2 scanoch v nemocnici. v 9 a 13 tt.

latvia krasne dakujem za link, si zlata.

zdenkam
23. jan 2010

Matka , ja som len chcela povedat, ze ten cisarak bez uplnej anestezi nemusi byt rezanie zaziva a je jedno kde to clovek rodi. Neviem ale ci v sr je takato moznost, lebo co ja viem v sr ani partner nemoze byt pri porode ak ide o cisarsky rez.

latvia
25. jan 2010

v sr nemozu byt nepacienti na operacej sale, a teda ani pri cisarskom, teda aspon co ja viem 🙂

tatranka111
25. jan 2010

ahojte nebola niektorá z Vás náhodou na laparoskopii v Michalovciach? rada by som vedela ako to prebieha

latvia
25. jan 2010

pri laparoskopii ta uspia, urobia 3 ,asi 102cm siroke vpichy do brucha, nafuknu ho oxidom uhlicitym a pomocou zavedenej kamery a kliestov vyberu co maju 🙂 podla toho na aku laparoskopiu ides

tita201
25. jan 2010

ja som bola na laparoskopii pred mesiacom vyberali mi žlčnik perfektne rezal ma KASINEC on je tam primar operacia kratka narkoza v pohode a o 2 dni som lietala a teraz jazvy blednu a citim sa super.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre