Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

ladybirds
29. júl 2012

@nescafe28 ahoj, ja neviem o ziadnej specialnej. v anjeliku (pri nemocnice) som nejake videla.. my sme boli v kosiciach, ale nakoniec sme objednavali z netu. vychadza to lacnejsie... 😉

piacere
29. júl 2012

Baby, potrebovala by som vedieť, koľko stojí aktuálne benzín v MI na Lukoil?

nescafe28
29. júl 2012

@ladybirds dakujem, ja som toho anjelika nasla na nete, tak tam pojdem aspon pozriet 🙂

martina2001
29. júl 2012

@nescafe28 podľa toho čo chceš, ale na leninke majú niečo na predajni a vedia objednať aj tie drahšie značky, a cenovo sú lepší ako anjelik, tam máš tiež kočiare len na objednávku. v MI moc na výber nemáš

hajanka
13. aug 2012

Ahojte, vtrham vam do temy 🙂 nepoznate, alebo nemate niekto skusenosti s homeopatkou - Beata Novakovska?

namarie
4. sep 2012

Neviete náhodou kde je okrem Doda predajňa Jednoty??? Súrne... Potrebujem stade tie vlhčené obrúsky s harmančekom a neviem ich v žiadnej nájsť...

cleo55
4. sep 2012

@namarie jednota je aj na vychode pri gympli

fordikford
11. sep 2012

jednota je aj niekde tam pri starej nemocnici je to supermarket

anett1411
3. okt 2012

Ahojte dievčatá. Je tu nejaká budúca maminka z MI ?

1stefi121
8. okt 2012

Ahojte ma niekto skusenosti sporodom pri doktorke ZAmbovej a na sekciu.

ladybirds
8. okt 2012

@1stefi121 ahoj, ja som ju mala pri porode.. bol to moj prvy porod, takze nemam s cim porovnavat. ale urcite ju budem volat aj nabuduce. ked nejake bude 😉

1stefi121
9. okt 2012

Na sekciu si ju mala.

1stefi121
9. okt 2012

😉 Bože bojim sa že nestihneme naplanovať sekciu a porodim skor alebo mi odtečie plodova voda a bude po sekcii.

martina2001
9. okt 2012

@1stefi121 prečo potom dávaš sekciu? to robia len pri indikáciach nato potrebných a riešiť to už teraz v 6týždni je si myslím predčasné.

1stefi121
9. okt 2012

Leboprve som mala na sekciu

martina2001
9. okt 2012

@1stefi121 tak potom musíš vedieť, že sekciu robia pred termínom, alebo ti to napíše v preukaze že pôrod cisárskym rezom. Ja som to tak mala a všetko sa stihlo v pohode a riziko predčasného pôrodu som mala od 27 týždňa

1stefi121
9. okt 2012

Ja viem že je skoro to riešiť ale ja sa bojim či to stihnem ak sa spusti normalny porod tak ho asi neprežijem.

fajndievca
9. okt 2012

@1stefi121 Ahoj moja, som rada, že ťa vidím. Tak sme sa tu stretli. Blahoželám a nech ti tehuľkovanie rýchlo zbehne. Takže jún? My čakáme v januáry 🙂

1stefi121
10. okt 2012

ahoj ano ja v juni už druhe.
aj tebe blahoželam.
Ku komu chodiš?

fajndievca
10. okt 2012

Viem, viem, že ty už druhé, veď stále pozerám ako tvoja Timka rastie. A teraz budeš mať také pokladiky doma dve. Aspoň si oddýchneš od práce 🙂 Ja chodím k Fantazírovej, zatiaľ som celkom spokojná a pozerám, že ty chodíš k Zambovej, tak na tú som tiež počula len samé chváli.

1stefi121
10. okt 2012

Hje doktorka je dobra ale pri prvom som mala Fantazirovu a na sekciu lebo moja odchadzala na dovolenku v tom termine. Tak som si vybavovlala Fantazirovu.

majkika84
12. okt 2012

Dievcata nemate skusenosti s porodom pri Dr. Rejtovej?

fajndievca
12. okt 2012

@majkika84 Mne Dr. Rejtová robila laparoskopiu. Nepočula som, aby pri nej niekto rodil. Chodí operovať pacientky na gyn. ale počula som, že ona je z chirurgie.

majkika84
12. okt 2012

no jj ona je gynekologicka, robi aj porody..ale neviem aka je

majkika84
12. okt 2012

a inak zienky mali ste niekto v MI podavanu epiduralku? ako ste boli spokojne?

lentilka222
12. okt 2012

Ahojte dievčatá, rodila niektorá z vás v nedávnej dobe pri Zambovej? Boli ste spokojné? Ja by som chcela rodiť pri nej... neviete či je ochotná chodiť ku pôrodom?

1stefi121
12. okt 2012

Ano chodi aj ku porodom Zambova le jej to musiš povedať že by si ju chcela.

1stefi121
12. okt 2012

Baby mate niekto skusenosti s primarom Folkorom aby nepovolil druhu sekciu po prvej sekcii, trval aj vam an tom aby ste po 3 rokoch od prvej sekcie rodili spontanne aj asa bojim nakloko hrozi ruptura maternice, inka mam doktorku Zambovu.

martina2001
12. okt 2012

@1stefi121 pokiaľ máš diagnózu, odporučí to tvoj gynekológ, tak to nemôže nepovoliť. Pre tento systém čo je tu na pôrodnici som rodila mimo Mi, plánovane cisársky pri Dr. Fantazírovej

1stefi121
12. okt 2012

VEd prvy mam pri fantazírovej ona bola vtedy primarka lenže čo ak na to nebude indikacia, ale ved ked maš jeden tak druhy automaticky nie? Ja si netrufam rodiť spontanne po mjednej sekcii hoci to bude 3 ročny rozdiel. Ve dFolkor je filkor a ty si chela alebo si musela rodiť sekciou že tak hovoriš že si rodila mimo pri fantazirovje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre