Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

stanka_s
autor
26. aug 2006

No takze o tyzden sa zabavate 😀.
Zdrzite sa doma dlhsie, alebo len na svadbu a idete spat?

maruska.m
28. aug 2006

Ahojky, ja som tiez z Mi. Ja som rodila v Mi pri dr./Bubanovi/, a bola som snim nadpriemer spokojna.... 😉

stanka_s
autor
28. aug 2006

Ahoj maruska, to si rodila teraz to posledne babo pri tom dr.? A co personal, mala si nadstandardnu izbu, alebo ako to tam bolo? Na Mi nemocnicu nepocujem ziadne chvaly ☹ tak ma to zaujima, bolo by to najpohodlnejsie rodit doma, ale zase nie za kazdu cenu. Ak chces mozes mi napisat aj do IP.

nera
29. aug 2006

Ozaj v Michalovciach je nadštandardná izba a je celkom pekne vraj vybavená, sestra si to celkom pochvaľovala a najmä to, že manžel mohol byť pri nej kedykoľvek.

maruska.m
29. aug 2006

stanka nadstandartnu izbu som nemala, bola obsadena, bola som na takej izbe kde sme boli iba dve, aspon usetrila 😀 ..Vyhoda nadstandartnej izb je taka, ze moze prist k tebe navsteva rovno na izbu, plus telka, lepsia postel, sprcha na izbe, vecko je spolocne....

hanus
30. aug 2006

Ahojte tehulky.
Som v 34 tt, cakam druhe babatko. 🙂 Uz mam doma 2,5 rocnu dcerku.
Prave som citala Vase dotazy na pôrodnice v Mi, He, a v Ke.
Nemocnicu v Mi neodporucam, lezala som v 8 mes.tt na infekcnom odd.a ak by ma na manzelovu ziadost/kedze som v noci upadla do komy/ nepreviezla rýchla do Kosíc tak tu teraz nie som ani ja ani moja dcerka. Dcerka sa narodila v 36 tt sekciou /2,7kg/je zdrava za co vdačím hlavne personálu FNsP TR.SNP. Druhé baby by som mala rodit okolo 10.10.2006. Vybrala som si Kosice,tentokrat ideme do Sace na odporucanie známych.

maruska.m
31. aug 2006

Mila hanus, ja som rodila v mi. a bola som velmi velmi spokojna, zalezi vela od personalu...infekcne tiez neodporucam v mi, a dokonca ani detske oddelenie, moj drobcek ked mal 6 tyzdnov, dostal silny zapal pluc, a bola to pre mna nocna mora, bola som snim v nadstandartnej izbe na detskom...aleeee nebolo to nic moc 😠 , nadstandart pod urovnou, a personal to ani nehovorim...., ale chvala bohu uz sme zdraví, dufam ze sa to uz nezopakuje, inaksie uz vybavujem kosice alebo tatry 😉 😉 😉

malka
2. okt 2006

Ahojko, chcem sa vas tehulky spytat, ked je z vas niektora Rh negativna a partnera mate Rh pozitivneho, ci ste boli na ockovani imunoglobulinom?
Ockovanie by malo byt robene v 28. alebo 34. tyzdni tehulkovania.
Neviem ci sa toto ockovanie na vychodnom slovensku robi.
Dikes. 😉

yesno22
2. okt 2006

ahoj malka, myslim ze nie...ja som tiez Rh- a manzel Rh+, ale ockovat ma budu len v pripade, ze sa po porode zisti, ze babo je Rh+...zatial mi len stale kontroluju protilatky v krvi

popoluska
2. nov 2006

Tak co maminky.To tu uz nik nechodi?Co nove v MI?Ja s malou sa akurat trapime na krcnom.Ma problemy s uskom tak ho chodievame na krcne cistit.Je to boj

maruska.m
5. nov 2006

popoluska, kam chodis s malou na krcne?, co ma vlastne s uskom?

suzi201
7. nov 2006

Ahojte. Som tu 1.krat. Rodila som v MI pred dvoma rokmi pri doktorovi Hamadejovi. Bol velmi mily. Teraz som v 19. tt. a asi budem rodit v MI. Som tiez Rh- a manzel Rh+, tak mi tiez kontroluju protilatky. Pri prvom dietati ma neockovali, lebo je Rh-.

maruska.m
9. nov 2006

Ahoj suzi. Doktor Hamadej uz nie je v Mi nemocnici, zevraj je vo Vranove..., Ale je dost inych lekarov co su dobry k pacientom.

suzi201
9. nov 2006

Ahoj Maruska. Rodila si v MI? A ak ano vybavovala si si niekoho alebo si to nechala na nahodu. Ja som si pri prvom nikoho nevybavovala a bolo vsetko ok. Ale teraz mi vela ludi odporuca vybavit porodnika. Tak uz neviem.

maruska.m
9. nov 2006

Na poslednu chvilu mi dobavila kamaratka , Dr. Bubana, bol super, aj ty ktory ho nemali vybaveneho boli snim spokojny..., je to taky dobracisko, vie sa vzit do do porodu, pomaha ako sa len da, este som takeho dobreho lekara nemala, co sa tyka predchadzajucich porodov.., kazdu chvilocku bol pri mne, aj sestricka, Vela zalezi aj na aku sestricku natrafis... 🙂 , Bola tam aj taka mladucka doktorocka, myslim ze sa volala Zambova, aj ju si velmi pochvaluju..., primarku ti velmi neodporucam 😉

maruska.m
9. nov 2006

ja na tvojom mieste ak mas moznost, tak si vybav... 😉 😉 😉

suzi201
12. nov 2006

Ahoj Maruska. A nevies, ako by som mohla doktora Bubana vybavit? A plati sa mu pred alebo po porode a kolko?

suzi201
17. nov 2006

Ahojte. Nieje tu niekto z MI alebo SO?

maruska.m
19. nov 2006

ahoj teraz tu velmi nechodim, iba sem tam nakuknem, taku pol hodinku sa este tu momentalne zdrzim, ak si tu odpis.

nadhera
21. nov 2006

v nasom velkom babinci-v praci mi poradili, ziadne peniaze vopred. budes stale "nieci" pacient a ak bude najhorsie a "tvoj" lekar nikde, snaha od inych velka nebude. je na tom nieco pravdy. ak to na mna pride, pridem a odrodim u toho, kto ma sluzbu. kamaratka rodila pred par dnami tretie babo, nikdy peniaz nedala a vzdy bola spokojna. a vobec, ja ziadneho lekara nepoznam. to je moj nazor. 😉

nadhera
21. nov 2006

aby nedoslo k omylu, momentalne som trochu dlhsie v michalovciach a tu aj chcem porodit babo.

maruska.m
22. nov 2006

nadhera Ved to je ok, ze chces rodit v Mi, co pocujem nazori, tak kazdy nadava, ja som bola spokojna v Mi, boli vsetci ku mne mili.
Kto nema ziaden problem pocas tehotenstva, tak si nemusi vybavovat lekara. ja som si predchadzajuce porody nevybavovala, iba ten, kvoli zdr. problemom.

suzi201
23. nov 2006

Dakujem za mile odpovede. 🙂 Dufam, ze aj teraz prebehne vsetko tak, ako pri prvom porode. Vtedy som bola velmi spokojna. Pri porode bol aj manzel a na izbe som mala aj malu. Brali ju len v noci.

nadhera
23. nov 2006

maruska, u koho si v Mi rodila deticky? u mna problemy ziadne 🙂 , este pracujem a ked som tri dni kvoli amnio lezala v nemocnici, lekari aj sestricky boli fajn. a lekar, ktory mi bral plodovu vodu bol super, fakt som nic necitila a este sa tam so mnou bavili, pripadala som si sta na navsteve u znamych - len trochu polonaha na lozku ... 😀

maruska.m
23. nov 2006

Martinku som mala pri dr.Tomasovi,Bohuska pri dr.Suskovi a ten posledny cize Tomaska som mala pri dr.Bubanovi, ten bol ku mne super, neda sa to ani popisat, cisto mi to pripadalo ako keby mi bol celkom blizka rodina, pomahal ako sa len dalo, mile slova, usmev na tvari, citil to somnou, este dobre ze mangel nebol pri mne 😉 , bo by mozno aj ziarlil 😉 😀 , ze ako sa ku mne milo spraval 😀 😀 😀

alela
13. dec 2006

Ahojte,je v MI nejaké materské centrum alebo podobné aktivity pre mamičky?
Som tu so svojou 10 mes.malou u rodičov a chcela by som nám nejako spestriť deň.. 🙂

adda
17. jan 2007

Ahoj, milé michalovčanky, bývam v Michalovciach, som na MD s 2 roč. synom a chcem si len tak pokecať. Teším sa na pokec. 😅

suzi201
18. jan 2007

Ahoj Adda. Ja mam tiez 2 roc. dievcatko a teraz cakame dalsie babo.

adda
18. jan 2007

Ahoj suzi201, teším sa, že okres Michalovce nevymrel, že sa niekto ozval.
Kedy máš termín, vieš, čo to bude. Ja mám dvoch synov, ale pri každom tehot.som v kútiku duše tajne dúfala, že to bude dievča. Ale nevyšlo, manžel, hovorí, že do tretice, no neviem, zatiaľ sa na to nechystám, chlapci sú veľmi neposední, večne sa bijú a naťahujú o hračky, ale neboj sa, dá sa to prežiť. Hlavne nech sú zdraví.

suzi201
18. jan 2007

Ma sa narodit v aprili a asi to bude chlapcek, ale meno mame vybrate aj pre dievcatko /pre istotu/. Aj nasa mala je velky zbojnik. Predvcerom spadla o roh stola a rozbila si celo. Ale nastastie nie je to nic vazne. Uz teraz sa bojim ako zvladnem dve deti. Mas tu niekde aj album s fotkami? Ja este nie, ale po narodeni drobca si ho asi urobim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre