Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

martina2001
17. aug 2011

@marikac @alenuska11 nie ste len vy dve 😉 aj keď ja už tehu nie som, len tu to je dáka mrtva téma 😒
@alenuska11 my máme všetci dr. Makohusovú a som spokojná

marikac
17. aug 2011

@martina2001 mrtvo je tu uz davno.....vsimli sme si....nechapem kde tie vsetky tehulky a mamicky z MI chodia na nete

alenuska11
17. aug 2011

@majka84@martina2001 ďakujem...a kde sídlia? A aké sú staré?

martina2001
17. aug 2011

@marikac možno zašité v súkromke 😀 bolo by ok to tu oživiť .....
@alenuska11 tá naša je na Partizánskej, oproti bývalej elektrotechnickej škole

marikac
17. aug 2011

@alenuska11 k tej Makohusovej chodil donedavna aj Julo 😀 ta uz ma svoje roky

alenuska11
17. aug 2011

@martina2001 aha...už viem.. chodíš k nej od kedy sa ti narodil prvý?

martina2001
17. aug 2011

@alenuska11 ja som k nej chodila už na škole a s malým odkedy sa narodil, ona je lekárka pre deti a dorast, pre dospelých si robila atestáciu z dôvodu že jej zostali pacienti také prípady ako ja 😀

alenuska11
18. aug 2011

@martina2001 ďakujem za tip 🙂

majka84
18. aug 2011

@alenuska11 ulica kapitána nálepku, taká modrá budova, pri poštovej banke, je tam viac pediatričiek, mudr. kniežová, mudr. matejovičová všetky sú dobré, atb sú až posledná voľba, Ja chodím so svojimi deťmi ku Gombošovej. S prvým synom som chodila k Bajnovičovej, a po roku som ju vymenila, nakoľko ATB predpisovala aj pri soplíkoch. Gombošová je aj homeopatka, takže moje deti sú liečené aj homeopatikami.

alenuska11
18. aug 2011

@majka84 dakujem...ešte mi povedz aká je stará?

majka84
18. aug 2011

@alenuska11 na ulici kapitána nálepku vedľa poštovej banky, sú to staršie doktorky po päťdesiatke,

alenuska11
18. aug 2011

ok, dik 😉

marikac
18. aug 2011

@alenuska11 pre koho si sa rozhodla, daj tip

tun1ska
18. aug 2011

Baby, robia sa niekde v Mi tehu cvičenia? 😕

marikac
18. aug 2011

@tun1ska myslis pohybove aktivity?? mozno aj ano
@alenuska11 by mala vediet....

tun1ska
18. aug 2011

@marikac áno, nejaké cvičenia napr. na fit lopte a pod....nevieš niečo konkrétnejšie? 🙂

rakovcanka
18. aug 2011

ahojte dievcata, viem mi niektora poradit, nejaky dobry obchod s tehu oblecenim v michalovciach?

alenuska11
18. aug 2011

@marikac zatiaľ som sa nerozhodla...počula si o Mikulovej,alebo tak nejak? Má ambulanciu tu v Ekostave, mala by som blízsko...

alenuska11
18. aug 2011

@tun1ska možno pilates u Winklera, ale to nie je iba pre tehotne...
@rakovcanka pri Urob si sám -Žirafka, Popoluška-bývalý Elán a ešte na Leninke, ale na nete máš asi lepší výber

rakovcanka
18. aug 2011

@alenuska11 no ano, len najprv si chcem vyskusat ze co vlastne, ja mam dost problem kedze meriam 156 cm...a dakujem 🙂

alenuska11
18. aug 2011

@rakovcanka jaj ty si myslela tehotenské...tak na pasáži...ja som tiež taká malá, kupovala som v normálnych obchodoch,len postupne väčšie a väčšie 😠

marikac
18. aug 2011

@alenuska11 ku nej chodi svagrina, som ti spominala

alenuska11
18. aug 2011

@marikac hej? A spokojná je? Mne ju spomínala Oľga z KM

marikac
18. aug 2011

@alenuska11 moja svagrova nie je moc narocny clovek, takze ja to neviem posudit.....

rakovcanka
18. aug 2011

@alenuska11 no ja som hladala, ale napriklad u cinana som nenasla nic .. akurat tie tuniky alebo take nieco, no mna na zimu bude treba tehu kabat alebo take nieco, lebo nekupim si xxl kedze potom sa v tom utopim, na brusko to bude dobre a rukavy po kolena 🙂

alenuska11
18. aug 2011

@rakovcanka no ja som mala tú výhodu,že väčšinu tehu bolo teplo...Skús ten obchod na pasáži a inak Maderna v Ke

rakovcanka
18. aug 2011

@alenuska11 no ano maderna to viem, a na pasazi, to je kde presnejsie, lebo nie som z michaloviec, len som sa tu prestahovala

alenuska11
18. aug 2011

to je ta ulička v meste smerom k parku...

cleo55
18. aug 2011

@tun1ska ahoj robi sa kurz cviceni pre tehotne .treba sa objednat u vrchnej sestry na novorodeneckom .precvicuje sa tam spravne dychanie pri kontrakciach a su tam aj prednasky o dojceni + cvicenie na fitlopte

tun1ska
19. aug 2011

@cleo55 ďakujem za info :-/// 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre