Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

luciad7
3. feb 2011

@anulienka166 ahojky, tak budem rodit v Mi, pytala som sa Mudr. Zambovej, povedala dobre, že môžem pri nej, ale cez jarne prazdniny tu nebude, to je sa mi zda hned prvy marcovy týzden a ja mam termín 11,3. tak dufam, ze maly sa bud poponahla a porodim pred prazdninami alebo presne v termine. Ja tiez nie som z Mi, byvam na dedine, ale do Mi mam bližšie ako do He. ked ma niečo napadne, tak ti napišem. Lucia 🙂

vanilka2612
3. feb 2011

Ja som rodila este pri dr.Fantazirovej, ale ta uz tusim ani nepracuje v MI nemocnici a bola som spokojna,,uplne bez problemov bola komunikacia atd...az na ten porod 😒 😀

martina2001
3. feb 2011

@vanilka2612 v michalovskej nemocnici robí v piatok doobeda, ale chodí k pôrodu keď sa dohodnete. V utorok od rána do stredy doobedia je v Trebišove a ináč je u seba v ordinácii

slniecko192
13. feb 2011

Ahojte, nemate niektorá číslo na MUDr. Zamborovú. Dakujem.

marcelka82
15. feb 2011

Ahojte. Chcem sa spýtať, nepoznáte nejakú dobrú a lacnú právničku na rodinné právo? Ďakujem

marcela10
24. feb 2011

ahojte baby, poraďte mi, kde v MI sa dá chodiť na nejaké tehotenské cvičenia alebo kurzy (vraj je nejaký Čakáme na bociana...). Díky

alenuska11
25. feb 2011

@marcela10 Ahoj, ja som tiež hľadala nejaký kurz alebo cvičenie. Cvičenie pre tehotné v MI asi nie je,ale kurz pre tehotne sa volá Čakáme na bociana"
kurz o zdravom materstve a tehotenstve
Pre koho? - Pre budúce mamičky a oteckov
Kde? - Regionálny úrad verejného zdravotníctva na ul. Sama Chalupku č. 5 v Michalovciach
Kontakt - telefón: 056 68 80 618, 611
Chodila tam moja sestra, keď čakala malého a pochvaľovala si. Viem len,že sa tam treba nahlásiť a keď bude dostatočný počet záujemcov, tak ho otvoria. Ja sa chcem tiež prihlásiť,ale som iba v 10tt a to je asi ešte skoro.

marcelka7769
3. mar 2011

ahojte baby, som so Sobraniec a chcem sa spýtať koho mi doporučíte zavolať k pôrodu v Michalovciach ?

cleo55
3. mar 2011

ahoj marcelka urcite dr.Zambovu 😀

ceja
4. mar 2011

cvicenie pre tehu je este aj v tej budove, co je oproti nemocnici, vedla onkologie a kurz robi sestricka z porodnice, ale uz si nepamatam kolko sa plati. nie je to len cvicenie, ale aj predporodna priprava.

mam otazocku - neviete, ci je v Michalovciach detsky ocny lekar?

dakujem

nadhera
4. mar 2011

@ceja ano, je na poliklinike na 4tom poschodi. Meno si nespomeniem, bola som tam len raz - prijemna lekarka. Oproti vytahu na koncu chodby posledne dvere vlavo. Snad som pomohla.

ceja
4. mar 2011

@nadhera ja som sa horko tazko dopracovala k menu orencakova, tak asi to bude ona, po telefone tiez velmi mila. dik

nadhera
4. mar 2011

@ceja ano, je to ona. 😉

jankaamartin
8. mar 2011

Ahojte mamičky mozem sa k vám pridat?mam lekárku Zambovú je to fantastickááááá lekárka som rada ze ju mám,,,máte ju niektorá aj vy?

kavaapalma
8. mar 2011

@jankaamartin jasne úplne suhlasim s tebou na 120%...
dnes som u nej bola na preventivku..... ma to tam krajsie a lepsie ako v ordinacii v ruzovej zahrade ...

jankaamartin
9. mar 2011

kavaapalma tak možno sme sa tam aj stretli 🙂 aj ja som tam bola včera je suprová 😀

kavaapalma
9. mar 2011

@jankaamartin to neviem ja som tam bola tesne pred ich obed.pauzou o pol jednej ,lebopotom som musela do prace... ale kto vie...

marcela10
9. mar 2011

ahoj ja mám Holdu a tiež je super...

jankaamartin
10. mar 2011

@kavaapalma no to ja som tam bola zhruba o pol 10 tej,,,ale mozno aj hej niekedy :D

kavaapalma
13. mar 2011

@jankaamartin no my sa snazime uz od svadby cez tri roky a nic...hadam tohto roku sa podari...

jankaamartin
13. mar 2011

@kavaapalma my sme sa snažili 2,5 roka a 10.mája máme vyročie 3 roky a povedali sme si ze ak neotehotniem tak ideme na komplet.vyšetrenie a podarilo sa ale tiež sme skusili aj Jonášovu metodu tak možno aj vdaka nej ,,,

ema263
13. mar 2011

@jankaamartin, @kavaapalma ahojte baby, aj ja mam Zambovu a v pohode 😉 Fuuu, tak vidim, ze Vam to trvalo dlhsie Janka a ta Jonasova metoda, to co vlastne je? Ako to pomohlo? A @kavaapalma Ty vies, preco sa Vam nedari? U nas to tiez nie je moc ružové... 😒 Už mam za sebou jeden MA... 😢

marcelka82
14. mar 2011

@marcelka7769 ja som mala pri pôrode Bálinta. Vôbec to neľutujem. Bola som veľmi spokojná.

kavaapalma
14. mar 2011

ale no stres,nervy debilna robota,lebo zvaram s ultrazvukom,staroba 😀 a tak dalej dovodov je habadej...

jankaamartin
14. mar 2011

ema263 skus si to pozriet na googli napiš tam jonášova metoda,,,,je to vlastne vypočet plodných dni na rok stálo ma to 20eur,,,,ale stálo to zato,,,,

ema263
14. mar 2011

@jankaamartin a to co si tam mala napisane? Presne dni,kedy sa mate snazit? Pise sa tam cosi aj o zivotaschopnosti, aj pohlavie uz vies vdaka tomu? A to ti prislo postou ci cez mail?

kavaapalma
14. mar 2011

ja tomu vobec neverim...aj preto cakame tak dlho,lebo sme za prirodzenost...

jankaamartin
14. mar 2011

@ema263 no ano mas tam pokusi kedy to mas skusit,,,,, 🙂 a mne vyšlo dievčatko a zatial to aj vychadza,,,no uvidime je to jedno nie?

kavaapalma
15. mar 2011

@jankaamartin ale to by bola fakt sila keby vam to vyslo,naozaj vidiet na ultrazvuku dievcatko,alebo si to len myslis...

ema263
15. mar 2011

@kavaapalma
@jankaamartin ja som o tej metode uz malicko pocula no neviem akosi sa mi to tiez zda take pritiahnute za vlasy.. Ale nevravim, ze sa na to nedame. My pockame do konca roka a uvidime ci sa nam podari prirodzene. Snad ano... Ved sa nesnazime este ani rok od kedy sme prisli o nase prve. Nadej zomiera posledna...
@kavaapalma a vy neuvazujete nad inymi moznostami? Ked pises ze uz si stara 🙂 Doktorka ti co na to hovori? Ja pojdem aj cez mrtvoly, babatko bude a hotovo! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre