Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mimus
6. nov 2007

ja si verim, ze to tiez prezijem 😝 akurat ja pri kazdej injekcii odpadavam, tak to zo mna bude zabava. A to este si mi dala ty vacsieho chrobaka do hlavy tym, ze ta epiduralka su az 3.

bubenko
7. nov 2007

neboj mimus, nestariaj sa uz teraz ☹

mory
7. nov 2007

bubenko no jak? co robkas?
kukla som fotky jaaaaaaj jaka je zlata blondulka 😵 a podoba sa na marcela 😉

mimus
7. nov 2007

tak co baby ako sa mavate? A ako vase deturence?
Mne pride 20.11 midwife na pokec 😀 vraj az na 2hodiny. Poslala mi aj kopec papierov, tak sa aspon nebudem nudit pri ich vypisovani.

mory
7. nov 2007

mimus my v pohode ty sa pochval? ako ide tehulkovanie?a co brusinko rastie rastie? 😀

mimus
7. nov 2007

zatial ho este velmi nevidno, ale hlavne vecer sa uz trosicka vyduva a vyzeram niekedy ako v piatom 😀

mory
7. nov 2007

mimus tak potom si neviem predstavit ako budes vazne vyzerat v piatom 😀 😉

mimus
7. nov 2007

no to uz budem asi vyzerat ako tesne pred porodom 😀
ale aj ostatne baby v junovkach vravia, ze sa im akosi brusko vecer vyduva. Ja normalne musim rozopinat gombicku na rifliach 😅

matulik
8. nov 2007

jej bubenko,blahozelam vam k dcerke... 😵 😵 ty si ale statocne tlacila 😠 ostava uz len papat a pekne priberat...

bubenko
8. nov 2007

dakujem 🙂
malinka ma zapchu tak toho vela nenaspime a asi chytila prievan lebo jej kapraveju ocka a musime utierat s tamponikom co mocime do harnmancekoveho caju. Mala je zlata, len keby bola zdravucka ☹
ja sa z dola hojim, tiez ziadna vyhra ☹

mory
9. nov 2007

bubenko neboj tie ocka niesu z prievanu ale este z porodu,moja mala zapchaty jeden kanalik az 5 mesiacov a denno denne som jej cistila cajikom a po 5 mesiacoch jej to preslo,vsetci si mysleli ze ma ocko zapalene ☹
a zapcha prejde neboj kym si jej organizmus zvykne na tento nelahky svet a ze aj kakat treba 😀
uz si zmen udaje v pase lebo tu si este stale tehulka a hlavne aby sme videli kolko dni uz mate 😉 a mohli sa stebou tesit z kazdeho malinkeho vyrocia 🙂

bubenko
9. nov 2007

dik matulik 🙂
ahoj mory, uz sa mi to zda lepsie, akurat spinka, a ranko nam kakala, tak sme sa tesili jak sibnuty. Do perinky sa nam uz velmi nemesti, ma dlhe nohy ale pomne urcite nie zrejme po tatikovy. Stale by len papala, niekedy mam pocit ze uz ani nevladze ale este taha a taha asi sa boji aby som nenakojila este niekoho, taka drzgroska 😀 . Vcera bola cez den velmi zla ale v noci nam pekne potiahla 5 hodin, kedy ako. Mory ako si to vedela o tom kanaliku? A deticky ako? Posluchaju?
matulik dik za IP, uz som o tom pocula, je to pravda a uz sme to skusali.
no nic idem ja, trosku si lahnem aj ja kym drobec spi, potom budeme prebalovat, kojit a zasa uspavat..... 😝

bubenko
9. nov 2007

ozaj mory, nasa je tiez vacsia ako som si myslela ze bude a tiez mam niektore veci len tak v skrinke kedze ich neoblecieme, ona ma velke chodidla-feticky a dlhe nozky, preto jej nedam hoci co, hore by jej to bolo dobre ale dole nevyhovuje 😀

mory
9. nov 2007

bubenko no ja som si myslela ze bude po tebe malinka 😅 a uz by si mohla dat nejake nove foto a zmen si udaje v pase ja idem lebo mala asi zaspala tak idem aj ja hlavu polozit 😔

bubenko
12. nov 2007

ahojte, zijete? kde ste kto? ☹
akosi sa mi straca mliecko takze musime teraz malu dokrmovat, ale svokra vravi ze sa mi este moze obnovit kedze som ho este uplne nestratila, len sa musim prestat tolko stariat o malu. Je to tazke kedze nam nechcela kakat a spinkat tak ako by som sa nestariala? ☹ V noci sme ju prikrmili a este cuca. Je to taky moj maly zazrak,anjelik. Bola by som rada keby sa mi mliecko dalej tvorilo, lebo ajked uz mam bradavky na franforce, rada by som jej aspon do flase vytlacala a davala aj trosku svojho alebo len svoje, ale teraz ho je prilis malo a to jej nestaci 😢 . Dnes je tu pekne, pojdeme trosku von. 🙂

mory
12. nov 2007

bubenko neboj ked budes trpezliva a dalej skusis kojit tak sa ti mliecko urcite obnovy sak mas fajne kozy 😀 a co malu nefotite ze nam ju neukazujes? 😒 daj aspo 1 novu fotecku urcite sa malinka zmenila sak ma skoro 2 tyzdne 🙂
a aj keby si prestala kojit tak nebud smutna ani ja som nekojila koli nedostatku mliecka a detulky vyrastli pekne aj bez mojho mlieka 😉

mory
13. nov 2007

tak sme tu nakoniec sa bubenkom ostali same? ☹

mimus kde si? ako sa mas? a co brusko,kedy ides na sono? 😉

mimus
13. nov 2007

mory chvilku sa tu neukazem. Muzik mi v piatok urobil prekvapenie. Ked som dosla o polnoci z prace cakala ma doma mamca ako prekvapko. Plakala som jak mala. Ostava tu do piatku tak sa jej venujem. Ale ozvem sa urcite.

bubenko
13. nov 2007

jej mimus, dobry muzicek 😉 , tak sa venuj mamke a pozdravuj 😉
mory ako deticky? tak malinka ti uz chodi? krasne nove fotecky, my zasa nejake fotecky zajtra pridame, teda ak Sarah dovoli a bude aj trosku spat. Tej noci nam dala riadne zabrat, menili sme mliecko lebo je len hlados a asi pre nu nieje dost syte lebo nam vstavala kazde dve hodinky, strasne. Skusim znova kojit, ajked svokra vravi ze ked skusila z flase tak cicu uz nechyti, uvidime ☹ , ja som mliecko zacala stracat z toho stresu, bojim sa o nu a stvalo ma ked som ju nakojila a videla som ze je este hladna, to by bolo pre kazdu mamicku strasne 😢 . tak pa

matulik
13. nov 2007

ahojte zenusky-mory,bubco, mima... 🙂 🙂 🙂
dufam ze som na nikoho nezabudla... 😉
bubenko,co keby ti tvoja svokrusa navarila super slovensku rascovu polievocku...moja sestra (z nej?) kojila vyse dvoch rokov... 😅 nooooo,mozno zaberie aj na teba.... 😅
mory mas zlatucke deturence...take okate.. 😵
joj idem uz,stale sa sem pripletiem ked tu uz nik nieje... 😠

mory
14. nov 2007

mimus parada aj ja by som chcela take prekvapko 😉

bubenko tak to moze byt zo stresu ty mas byt teraz pokojna avela jest a oddychovat 😔 a cakam na fotulky 😠

matulik a ty co tak ponocujes? kde vlastne si? a diky za pochvalu 😉

matulik
14. nov 2007

ahojte,
no ja beham v noci po dome a strasim susedov...ja mam totiz stale haloween 😀 😀
aj ja tvrdim,ze bubenko ma len oddychovat s vylozenymi nozkami,a svokra by sa mala trocha posnazit...no neeee? 😉

(ja som z michaloviec...ale momentalne v londyne 😝 ...)

mimus,uzi si mamcu... 🙂

bubenko
14. nov 2007

ahojte kocky moje 🙂
svokra mi ozaj pomaha, som rada ze prisla, vela veci som nevedela 😕
kojit uz nebudem, matulik tu polievku som jedla od rana do vecera ale z toho stresu som zacala mliecko stracat, bola tu midwife a hovorila aby som kojila dalej ze mliecko zasa pride ale casom. Rozhodla som sa nekojit, lebo malinkej by bolo to trosku co mam v prsnikoch malo a museli by sme pockat aj par dni a ja sa nemozem na nu pozerat ked je hladna, to by som mlieko stratila zasa lebo by som sa trapila ze nema dost. Tak preto, bolo tazke sa rozhodnut ale chcem aby bola napapana a nie hladosko ☹ . Aj my pochudla, no bojim sa o nu 😢 .
ako sa mate vy? inac tejto noci uz lepsie spinkala 😔

mory
14. nov 2007

bubenko a kde su slubene fotky? 😠

bubenko
14. nov 2007

uz su tam, len paru, niektore nevzalo 😨

mory
15. nov 2007

bubenko mala je nadherna joj jak by som ju vybocala 😀
a ma nostek po tebe ale inak cely tato 😉 no a gratulujem k 2 tyzdnu 😉 len si znaz to ze si tehulka 😀 alebo zeby ste tak skoro planovali druhe? 😅 😕 😀

mimus
15. nov 2007

ahojte baby 🙂 . Ja len tak narychlo. Uzivam si mamcu posledny den, lebo zajtra rano ju veziem na letisko. Nevolnosti uz presli. Nevracala som uz 3 dni a dokazem uz aj pojest vsetko. Stale mi este smrdi cesnak, ale inak sa citim v pohode. Akurat ma strasne boli chrbat poveceroch. Ale to bude asi tym behanim po obchodoch. bubenko pozrela som fotecky. Mala je naozaj zlatucka 🙂

bubenko
15. nov 2007

dakujem kocky 🙂
mimus som rada ze uz nevracias 😝 , drz sa 🤐
mory pridete toto leto alebo az o dva roky? 😕

mory
16. nov 2007

bubenko keby som vedela? ☹ asi az o 2 roky 😢 stoji to kopu penazi a potom cely rok sa musime uskromnovat no nieje to lahke ☹

bubenko
16. nov 2007

to verim moja ☹
pozdravujem deturence, posielam pusinky 🙂
mimus ako sa mas? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre