Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

lubka.l
25. jún 2008

mory lebo svadba nebola na sk a este nebola zapisana v matrike.takze najprv zapisu sobas a az potom mozem zapisat saru a poslu papiere na vycestovanie.vies jedna povie to druha ono a som v riti, lebo som tam kde na zaciatku ze nic neviem asi tak.takze len vyvolavam co dalej.

mory
26. jún 2008

ahojte 🙂

mimus no to viem o com rozpravas aj u nas bol prvy mesiac vselijaky a uplakany kym sme si na seba a denny rezim nejako zvykli ale potom to uz bolo dobre a eliuska bola najlepsie babo na svete 😉 prajem aj tebe asi si sa z misky len tesila a robila vam radost je to dost zlosite zo zaciatku lebo vlastne len raz v zivote sa stavas matkou potom si uz viacnasobnou 😀

lubka.l
27. jún 2008

ahojte,my sa ideme dnes vazit a potom mozno kupkat na bazen.vyslo nam slniecko tak uvidime ci bude aj teplo.a co vy maminy ako stravite dnes den?

mory
27. jún 2008

ahoj lubka mala je zlatucka a jak ju paradis 🙂
daj potom miery nech vidime ci nam tu rastie nova miss slovensko 😀

lubka.l
27. jún 2008

ahojte,takze vazime rovnych 5 kil,meriame 56 cm.a mamka musi pomaly zmenit satnik,pretoze mi bude vsetko male. 😀
slniecko zmyzlo ☹

mory
28. jún 2008

ahojte

lubka pekne miery 😉

bubenko by mala byt uz dnes v michalovciach jaj jak jej zavidim ale o 3 tyzdne uz budeme aj mi tak sa tesiiiiiiiiiiiim 😵 😀

leishmania
28. jún 2008

ahoj mory, a na kolko idete na SR? my ideme do izraela asi 8. augusta na 3-4 tyzdne

mory
29. jún 2008

leishmania ahoj 🙂 ideme na slovensko na 3 tyzdne a 8.augusta sa vraciame do izraela 😀 odkial letis? ja z budapeste 😉

leishmania
29. jún 2008

no to je sranda,este nevieme ale zatial sme vzdy z viedne, mal totiz yacat sky europee letiet do tel avivu, tak sme listky nekupovali, mali zacat od jula, ale vraj daka izraelska firma kupila vsetky listy od sky europe-u, tak pockame este par dni v juli ci sa nieco neobjavi ak nie budeme musiet uz kupit, cez co kupujete letenky? inak nejak zdrazeli nie?

mory
29. jún 2008

leishmania ja som kupovala letenky cez net lebo je to najlacnejsie a tiez preto som kupila do budapesti lebo z blavy to mam domov daleko a z budapesti je to o polovicu nemej (casovo)
a kolko stoji letenka u vas?

leishmania
29. jún 2008

bezne 20tis, najlacnejsia co som nasla s poplatkami 15tis, ako ja tiez len cez net....od vas to ako vyjde?

leishmania
29. jún 2008

akurat ta za 15 tam uz neboli vsetky dni volne, odchod 8augusta vobec nie...bud tyzden asi budeme kupovat letenky

mory
29. jún 2008

no mna to vyde na dospeleho 500 $ cize u vas 10 tisic ale tu je dolar 2x drahsi cize cez 20 tisic

mory
29. jún 2008

nevies nahodou kolko stoji na slovensku ten anglicky peniaz? neviem ako sa vola tusim paund

leishmania
29. jún 2008

1 British pound = 37.810898 Slovak koruna

500$ to je este celkom dobre...skusime este air slovakia zistit ako chodia, a vraj z izraela sa da kupit za 350$ listok, to chce MM preverit ze by sme odtial kupili listky, to mu daka kolegyna vrvaela, no nie som si ista...

leishmania
29. jún 2008

a to cez nejake madarske airlines letite?

mory
29. jún 2008

no neviem my sme skusali cez air slovakia a bolo to strasne drahe a letime s MALEV to je madarska spolocnost

mory
29. jún 2008

to je odveci ze vsetko ma taku nizku hodnotu na slovensku lebo prerobym kopu penazi ked tam dostanem len polovku z toho co za to dam ☹ 😖

leishmania
29. jún 2008

no koruna isla hore....hadam sa nam podari nejaku slusnu cenu najst...

leishmania
29. jún 2008

a dik za infos 🙂 aspon nebudem cakat nic dobre od air slovakia, sme mysleli ze budu mat lacne lety ked je to viac menej chartrove

mory
29. jún 2008

no je to sice charter ale oni uz poriadne dvyhaju ceny 😠 sa viac oplati ist normalnym luxusnym lietadlom a skoro za tu istu cenu 😝

leishmania
29. jún 2008

no ved vidim!!! hrozne...najlecnejsi bol El Al zatial 29tis pre oboch

lubka.l
29. jún 2008

ahojky,tak som hodila par fotiek z bazenika,8jula mame kurz ponorania,tak sa tesim.

bubenko
30. jún 2008

ahojte tak uz sme v MI, ide ma slak trafit jak je tu horuco, neviem si zvyknut, najradsej by som isla naspet. Mala nemoze dobre spat tak dufam ze to do augusta nejak prezijeme 😒 . Mala je na roztrhanie, ale je velmi ziva tak som zvedava dokedy ich to bude bavit 🙂 , zub este ani jeden. Cesta bola dobra, celkom v pohode, mala na cele lietadlo kricala tata tak sme sa smiali ze ma len jedneho tak naco ho hlada 😀
lubka aku plienku malej davas ked idete do bazenika? ci bez plienky?

malaskoricka
1. júl 2008

ahojte dlhsie som sa vam neozvala...konecne mame prvu fotocku babetka..tesim a z nej strasne velmi..sice nadalej ostavam ako rizikovka ale verim ze budeme ok🙂

bubenko no to si si vybrala akuratny cas dojst do MI...tu je dost desne horuco...a navyse dost vela burok tu je 😔

mory
1. júl 2008

bubenko gratulujem k 8 mesiacikom 😵 a nasa eliuska ma dnes presne rok a pol 😀
jak ti zavidim ze uz ste tam 😝 no dufam ze ked mi prideme uz nebude tak horuco 😀

malaskoricka gratulujem a drzim palce aby ste to dotiahli do stastmneho a krasneho konca na ktorom ta caka ten najkrajsi pokladik 😉 😵

lubka.l
1. júl 2008

ahojte. bubenko su take plienky na kupanie od huggies little swimmers maju ich v tescu v uk a neviem ci su aj na sk.

lubka.l
1. júl 2008

pozri sarinu poslednu fotku z bazenika a uvidis ako vyzera ta plienka na kupkanie.

malaskoricka
2. júl 2008

mory dakujem kraasne🙂🙂

lubka.l
2. júl 2008

ahojte.
bubenko jak ti fajne,uz aj ja chcem byt na sk.onedlho aj mory poleti,potom mimus .moznoze sa to aj mne podari.pocasie na milujarmilu.
malaskoricka pripajam sa k blahozelaniu,a nech vam to rychlo ubehne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre