Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

cleo55
26. máj 2009

cetera cislo na zambovu : 0566423968

cetera
26. máj 2009

dakujem a mozem este aka je? taka normalna? myslim tym pristup k pacientkam...chcem ist na utzk nej....mamsvojho dokyho ale neni moc zhovorcivy a kamoska mi ju odporucila ze aj ona tak chodi k nej pomimo svojho pocas tehu.....a kde ma ambulanciu?

tita201
26. máj 2009

cetera 🙂 ja mam aj sukromne čislo 0905180262 moja mama k nej chodi a je velmi mila pokial viem tak ordinuje v sobranciach ale ak je v nemocnici v michalovciach tak ta zoberie tam ak jej zavolaš a dohodneš sa s nou kedy služi.

cetera
27. máj 2009

a nevies mi zistit kde v sobranciach? Mne je lepsie ist tam teda mam to blizsie kedze tu teraz byvam, aj ked ani v Mi nemam problem, mam tu rodicov, ale tam je to predsa blizsie....hladala som na nete, ale nic take som nenasla....iba ze je v sobranciach nejaka prakticka lekarka Zambova ale krstne mena su ine jedna je Silvia a druha Alzbeta

tita201
27. máj 2009

cetera 🙂 neviem kde ordinuje ale asi na poliklinike v sobranciach ale ved skus isť na polikliniku a tam sa opytaš ved sobrance je male mesto takže to najdeš ak to nebude tam a ako sa ti tam pači ja byvam v Koromli

cetera
27. máj 2009

na to ze som z mesta som si celkom zvykla na zivot v dedine...mne to tam pripada uplne jak na inej planete.....take ticho klud.....obcas mi to lezie na nervy ze niet co robit alebo ked chcem nieco z obchodu...v meste som bola zvyknuta ze to mam hned po ruke a sla som si to kupit...to ma obcas vie vytocit ale inak pohoda....teda ja tiez nebyvam priamo v meste ale v Ruskovciach, moj svokor je z Koromle

cetera
27. máj 2009

este tam maju nejaky dom ale nikto tam nebyva....ja som tam este nebola aj ked som videla na jednej svadbe ze je tam pekne, chcela som tam ist ale moj muzicek nejako nema cas tam so mnou zajst pozriet

cleo55
27. máj 2009

cetera ona je velmi zlata a ma aj ordinaciu v sobranciach ale nema tam usg takze vsetky zeny posiela do nemocnice v Mi alebo k sebe na polikliniku do MI!

cetera
27. máj 2009

dakujem

bubenko
27. máj 2009

ahojte maminy, tak stale nic a ja by som uz tak velmi chcela ist do tej porodnice nech mam pokoj ☹

lubka.l
27. máj 2009

vera 113 v ip som ti poslala kontakt na mna tak sa ozvi a dohodneme sa.

cleo55
28. máj 2009

bubenko uz len trosku tak to vydrz a budes mat krasne babo pri sebe.len by som chcela vediet ako to potom zvladnes s dvoma malymi deturencami,ta velmi obdivujem!

tita201
28. máj 2009

cetera 🙂 naozaj je tu velmi pekne dobre sa kočikuje mam tu aj chodniky takže nemusim sa trepať po ceste

cetera
28. máj 2009

tita....tak to mas potom fajn, my chodniky nemame, teda na jednej strane ale ten nie je boh vie co a neni ani nejako dlhy....za take 2 hodinky kocikovania ho prejdem asi 150 krat...este ze byvame v ulicke tam budem mat kde aspon ako tak pokocikavat...tiez to nebude modre z neba ale lepsie ako ten chodnik

bubenko
28. máj 2009

stale nic ☹
mimus, ked si isla rodit tak ta viezol do porodnice manzel? Chcem sa len spytat ci si predtym volala svojej midwifke alebo predtym do porodnice. Dakujem
mory ako?

mory
30. máj 2009

zienky ahojte konecne mam doma net 🙂

bubenkoooooooooo este si cela ci uz mate drobca na svete?????????? 😵

ityla
1. jún 2009

Ahojte mamičky, snažilky a detičky a proste všetky.
&deťom prajem všetko najlepšie k MDD.

tita201
1. jún 2009

dnes je MDD a moj maly plače od rana a bez pričiny doteraz stale spinkal a dnes očko nezažmuri tak ho sanujem drobca maleho dufam že ho to prejde a že ten plač je len z nudy ☹

mimus
1. jún 2009

bubenko neviem ci uz nie neskoro odpisujem 😅
volala som najprv, lebo mne voda odtekala pomaly od nedele vecera a zaovlala som tam v pondelok, ze mi voda odteka pomaly. Povedali nech pridem na vysetrenie aj s taskou uz. Po vysetreni som ale isla domov a vracala sa hned v utorok rano spat a davali mi ten vyvolavaci gel, kedze kontrakcie nenastupovali. Viezol ma manzel.
juuuj drzim prsteky a tesim sa na info o porode a krasne fotecky drobceka
ja by uz aj druhe brala, len peniaze tlacia a tak musime pockat.

mimus
1. jún 2009

mory tak to tu uz pokecame castejsie 😉 😝
aj my zelame detickam krasny MDD

mory
2. jún 2009

dobre ranko

bubenko no cooooooo?

mimus kde si v UK? ci na SR? 😎

bubenko
3. jún 2009

zatial nic ☹

mory
3. jún 2009

este nic????????????? 😕 boze ta co si kon???? 😀

drzim palce aby to uz prislo chudinka 🙂 posielam pusinky a prajem lajky krasny porod 😉

mory
5. jún 2009

bubenko no co?????????? 😕 sa neozyvas 😒 \

dufam ze vsetko v poriadku lebo ste uz 4?

a vy ostatne kde ste sa podeli? 😎 slniecko prislo tak uz tu nikoho niet ☹

mimus
5. jún 2009

mory v uk teraz. Uz vo stvrtok letime domov oslavit Miskene prve narodeninky
juuj sa tesim 😵

bubenko sa uz neozvala, takze asi su uz naozaj 4 😉

ja nic nestiham, lebo je tu krasne teplucko a tak sme cele dni s Miskou v zahrade. Kupe sa v bazeniku az ju je problem vybrat von 😀

mory
6. jún 2009

mimus ahoj 🙂 a dokedy budete v MI? mi asi pojdeme na cely august 😎

rozpravala som s bubenkom este stale nic 😅 ale dnes jej pride mamka tak aspon je spokojna ze ma kto ostat so Sarah a ona moze ist pokojne rodit 😀

mimus
7. jún 2009

ideme iba na tyzden, ale pocitam, ze opat poletime koncom jula alebo v auguste
my sme teraz velmi casto doma 😉

tak esteze to bubenku tak vyslo 😀 pride babka pomoze zo Sarah a ona skludom moze ist tlacit. len nech jej to co najrychlejsie a najbezbolestnejsie zbehne a hlavne zdrave babatko 😵
som si spomenula ako mi bubenko pisala, ze si pri fotkach z mojho porodu si spomenula na ten svoj, ze ake to bolo tazke ale krasne.
tak teraz to mame vymenene 😀 ja premyslam ake to bolo krasne 😵

mory
7. jún 2009

😀 mimus ty furt v taku rannu hodinu pises ta budem volat SOVA 😀

super ja by som chcela ist nakoniec v auguste lebo som cerstvo nezamestnana tak to aspon vyuzijem 😅

martinella1
7. jún 2009

Ahojte baby, už som tu nebola táááááááááááák dlho.....no povinnosti sú povinnosti. Mala som pred štátnicami a musela som zabrať, aby som nemusela v auguste opravovať. Mala som šťastnú ruku a po 5 ročnom boji na VŠ v Prešove som konečne Mgr. Ešte si to akosi neuvedomujem, len keď nemám čo robiť.....to učenie mi začína chýbať....

mory
7. jún 2009

martinella gratulujem k titulu 😉 si sikulka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre