Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

adda
18. jan 2007

Album s fotkami nemám, ani neviem ako sa to robí, a už su aj väčší majú 5 a 2 roky. Ja som sa tiež bála ako to zvládnem, ale zvykneš si, len som musela stále dávať pozor, lebo starší Filip si myslel, že Tomáško je na hranie, a raz ho uhryzol do prsta na nohe, a stále keď mohol snažil sa doňho štuchnúť, veľmi žiarlil, ale čo poznám zopár mám, ktoré majú prvú dcéru, vraj je to iné. No darmo dievčatá su už od mala zodpovednešie a rozumnejšie. A moj synovia si večne keď spadli udreli len hlavu, našťastie nikdy nič vážne, aj keď hrče boli. ´To patrí k veku.

suzi201
18. jan 2007

A byvas priamo v Mi? Pri kom si rodila?

adda
19. jan 2007

Bývam priamo v MI. Už neviem ako sa volal, ale bol to taký mladý doktor, celkom srandista. Ale nevybavovala som si žiadneho doktora, kto tam bol tak som odrodila.

siduska
19. jan 2007

Ahojky nechcem vam skakat do reci ale ja som tiez byvala 18 rokou v michalovciach teraz momentalne uz byvam v ceskej republike nestzujem si, ale rada sa tam vraciam, bola by som velmi rada keby som si mohla z nekym z vas pokecat, ja mam 8 mesacne dievcatko markektu takze si myslim, ze by sme mali o com kecat

adda
20. jan 2007

siduska 😉 ahoj, bývala si priamo v Michalovciach, kedy si odišla?

lasenka
20. jan 2007

suzicka,
byvam teda blizko teba? som priamo zo Sniny...

siduska
20. jan 2007

Ahojky adda ano byvala som priamo v mi presne kolo idei a odisla jsem hned po skole v 18, nekedy mi je hrozne smutno a chyba mi to tam, chodime kazde leto k babicke, a aj na zempinsku siravu,je to tam super len akurat uz to niej e take na sirave ako byvavalo, zda sa mi to tam teraz nejake mrtvo
😒

lasenka
20. jan 2007

siduska,
na sirave je fajn... lepsie je vsak na Domasi, je tam vraj cistejsia voda

siduska
21. jan 2007

Ahojky Lasenka
no to mas pravdu sice na domasu sem nechodila ale pocula som na nu len samu chvalu.na sirave je dobre, ze tam je aj obcerstvenie, paci sa mi tam, kupat sa tam ale nechodim, teraz jak su tam tie bazeny to by este slo, me tam robi ujo na brane a dava pozor na bazeny takze mam to dobre.

suzi201
21. jan 2007

Ahojte. Nejako sa to tu rozrastlo odkedy som tu nebola. Prave sme sa vratili z Vranova od svokry.

siduska
22. jan 2007

ahojky suzi tak sa pochval ako bolo u svokry

stanka_s
autor
22. jan 2007

Ahojte, chcem sa opytat michalovskych mamiciek ake maju skusenosti s detskymi lekarmi. Vdaka

suzi201
22. jan 2007

Vo Vranove bolo ok., len keby tak neprsalo. Aspon som si oddychla od malej a ona sa mohla popredvadzat 🙂 . A ty Siduska si sa vydala do Ciech, ze tam byvas?

siduska
22. jan 2007

ano vydala som sa do ciech teraz mam osem mesacnu derku a vobec neviem ako s nou mam rozpravat ci cesky abo slovensky

adda
23. jan 2007

🙄 tak čo kočky spíme už 🤐

curly1983
23. jan 2007

ahojte michalovcanky 🙂 ja som momentalne uz kosicanka , ale pochadzam zo Strazskeho 🙂

adda
23. jan 2007

😅 a ako sa ti žije v KE nefučí tam stále vietor?

curly1983
23. jan 2007

som tu uz dva a pol roka, ale neviem si zvyknut ... to moje male rodne mestecko je to prave orechove pre mna 🙂

adda
23. jan 2007

😉 ja by som si asi tiež nevedela zvyknúť, mala som problém zvyknúť si v bytovke, lebo som predtým žila v rod.dome, ale zvykla som si, všetko chce čas

curly1983
23. jan 2007

takze tiez niesi priamo original michalovcanka? odkial si?

adda
23. jan 2007

😲 z Moravan, poznáš, okres MI

curly1983
23. jan 2007

Moravany ? Tak to sa musim z hanbou priznat ze nepoznam 😕 😔

adda
23. jan 2007

😉 ale inak zo Strážskeho mám kamošku, teraz žije v Blave, ale neviem či by si ju poznala my sme ročník narodenia 1972-73 😒 😲 ale už asi idem dnes spinkať, tak čauko zajtra

curly1983
23. jan 2007

ako sa vola? taky rocnik je moja sestra... 😉 tak prajem dobru noc, papa

adda
25. jan 2007

😒 je tam niekto? ☹ 😒 😉 🙂

siduska
28. jan 2007

halo michalovcanky je tu niekto

siduska
25. júl 2007

ahojky tak co chodi sem este nekdo kto by si rad pokecal?

nera
26. júl 2007

ahojte, ja som od Michaloviec, ale už bývam v KE 😉 😉

radka_26
2. sep 2007

zdravim michalovcanky 🙂)),
som priamo z MI, no byvame s manzelom v Piestanoch ( nadherne mestecko ),aaaaa tesime sa na nasu malickuuuuuuuuuuuuuuuuu...uz len nech je to TU....

mimus
2. sep 2007

Ahoj Radka. Ja sice este nepatrim medzi tehulky, ale snazime sa uz cely mesiac 😀 . Tiez som z Mi, ale viac ako sedem rokov uz zijem v UK. No domov mi stale chyba takze pocitame, ze ak sa nam podari tak do troch rokov sa aj s manzelom vratime spat.
Drzim prsteky na toho 13teho. My sme si 7.10 minuleho roku povedali ano, takzeteraz je oktober pre mna vynimocnejsi mesiac. Uz sa tesim na vyrocie, dufam, ze uz aj s fazulkou v brusku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre