Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

bubenko
28. máj 2008

ozaj mimus chcela som ti este napisat ze aj mne svokra hovorila ze ked mi spadne brucho dole tak idem uz kazdu chvilu rodit, ale mne spadlo az v porodnici a preto ked mi zacali kontrakcie tak som si nebola ista, a ani plodova voda mi neodtiekla 😖

vera113
29. máj 2008

Ahojte kočky 😵 😵 Nebojte nestratila som sa. je tu síce pekné počasie, no ja si ho užívam v záhradke.. 😝 Ináč stiham aspoň čítať novinky no nestíhala som odpovedať ( už mám len jednu skúšku)- no a potom toho budem stíhať určite viac!
Ľubka- ale čo to počujem, tak ako sa teraz máte? Dúfam, že je už všetko O.K. Veď ty si šikovná mamina, takže si s tým určite nejako poradíš 😉
Mory vy ste už vo vlastnom..joj jak vám závidím (ale v dobrom) 😀 Už je rpredpokladám všetko na svojom mieste a ty si to patrične vychutnávaš, že? No a ako reagovali deťúrence na zmenu? Bez protestov?
bubenko - ci pánečky, šak Sarah rastie ako by si ju polievala.. inak vieš čo sa hovorí? Že sa staršie deti zvyknú upokojiť, až sa narodí ďalší súrodenec 😀
mimus - už si sa rozhodla aké to bude meno? ty už prestaň toľko luxovať dom a vychutnaj si posladný čas s bruškom, lebo potom už nebude nič dnu ale von... 😵

malaskoricka
29. máj 2008

ahojte konecne nam svieti slniecko 🙂 holky neviete o nejakych akciach na MDD?

mimus
29. máj 2008

ahojky
skoricka neporadim, lebo momentalne nie som v MI 😅

baby ja sa malej naozaj neviem dockat. Chcela som vydrzat este dodnes, takze oficialne od dneska to uz moze prist. Ja si normalne diktujem 😀 , ale ved ten drobec v brusku mi ukaze, ked budem este aj pretahovat 😀 .
vierka domcek musim luxovat, lebo sme vsetko prerabali, tak to davam do poriadku. Ale pretrhnut ma nenechaju. Hlavne muzik sa teraz cini. Normalne, vlastne nenormalne robi aj ked mu nic nepoviem 😵

Ja som sa vcera uz az nudila. Vsetko uz bolo hotove a tak som prezerala albumiky. Tie vase deturence naozaj rastu ako z vody. Aspon budem mat kde chodit po rady, ked uz tu bude aj ta moja bambulka 😉

mory kde si?

mory
29. máj 2008

mimus tu som

mory
29. máj 2008

akurat som ta citala v junovkach o tej hlavicke 😀 tak ja som tiez mala moznost pohladkat hlavicku ked uz trochu trcala ale nakoniec sa vklzla naspet a sla som cisarakom 😝

mimus
29. máj 2008

to vazne???? tak ja neviem, ci sa odhodlam chytat hlavicku. Urcite to ale nebudem chciet vidiet v zrkadle 😕 Radsej si pockam na bambulku az ked bude vonku 😉

lubka.l
29. máj 2008

ahojte.
nasa princeznicka sa uz ma lepsie.
dnes sme boli v londyne vybavit to potvrdenie apostylom.(tak to bola sila!!!.od 9rana do 5 vecer.) 😠
som rada ze sa mate dobre.papa

mimus
30. máj 2008

lubka prave mi volali z ambasady 😀 , ale ze termin musi byt objednany, len mi zmenili cas z rana na poobedie. Ak mi to vraj nevyhovuje, tak si mam poziadat o novy termin, ale mam zavolat aspon 2-3 tyzdne vopred.
Chladnicka uz vyumyvana, tak mam volno. Akurat som dostala chut na melon, tak asi ideme na nakup 😀

bubenko
30. máj 2008

ahojte kocky 😀
vera tak to ani nesranduj zatial nechcem ziadne druhe, ved by som osalela 😖 , malinka uz chce byt len na nozkach a uz veru nieje najlahsia ☹ , no tak uz je hore, spala len desat minut a uz sa hadze na posteli, to je zvlastne ako rychlo si nacerpa energiu ☹ 😕
mimus ako?
mory?
lubka?
......

lubka.l
31. máj 2008

ahojte.my sme okupkane ,napapane a ideme spinkat.a ja potom zdrhnem na zahradu,pretoze nas ocko spravil party s kolegami z prace.tak a toto je super.ocko vsetko nachystal a urcite aj poupratuje a ja si len sadnem, zjem a zmiznem.a co vy ako si uzivate vykend?

mory
1. jún 2008

lubka wau dobre si si ho vycvicila 😀

bubenko hovori sa ze ked pride druhe babo tak sa to prve ukludni 😀

mimus ako? este si 2v1? 🙂

atima
1. jún 2008

ahojte je tu niekto?

bubenko
1. jún 2008

ahojte 🙂 ako?
dnes budeme mat navstevu pride Sarinkyna krstna, pa

mory
1. jún 2008

bubenko a kto je krstna?

atima ahoj tu sme 🙂

mimus
1. jún 2008

ahojky 😵
Prajem vsetko najlepsie vasim drobcom ku dnu deti Veeeeela sladkosti a hlavne krasny dnik, nech si to uzijete 😉

Ja som hore uz od 6 rana a to som isla spat o 2 ☹ . Mam horucky, bolave hrdlo a plny nos. Volala som na pohotovost, tak mam zobrat paracetamol . Klasika 😠 . Ak to vraj neprejde do pondelka, tak mam ist k svojmu lekarovi. Striekla som si stopangin na hrdlo, aj ked tam pise, ze tehotne mozu az po porade s lekarom. Naozaj to zabralo, tak som sa mohla aspon naranajkovat. Dufam, ze to uz malinkej neublizi.

mimus
1. jún 2008

Baby volala mi teraz mamca, ze nam doma po zahrade chodi bocian, tak ci uz nerodim 😀
Ja na take hluposti neverim, ale sranda ne. Nikdy tam bociana ani nechyrovat 😀

Uz sme raz s vtacikom prihodu mali. Ked som sa po 4 rokoch vraciala na slov. tak mamca nevedela, ze letim domov. Iba jej kamoska to vedela, lebo ju mala zdrziavat v praci, kym po mna bol ocino na letisku. A predstavte si, ze im do obchodu vletel vtacik, sadol mamke na nohu a nechcel odletiet. Sa zenske smiali, ze jej pride necakana navsteva a mamina kamoska vraj totalne zbledla, lebo vedela, ze je to pravda 😅 .

lubka.l
1. jún 2008

ahojte.party bola super,ocko pekne poupratoval.zo sarou sme boli vonku na prechadzke a potom na nakupoch.kupili sme jej nove vecicky k sviatku a sladkosti dostane ked vyrastie.
mimus tie popiere co treba na urad su dve dvojstrankove ziadosti? mas stranku kde mozem stiahnut zidosti anglicke?

lubka.l
1. jún 2008

bubenko ake fotky si potrebovala na ten ,,pas,,s otvorenymi ockami ci zatvorenymi? nam spravili fotku zo zatvorenymi a kamoska mi hovorila ze musia byt otvorene. 😀

mory
1. jún 2008

mimus no neviem ale ja verim na kazdu somarinu 😀

lubka myslim ze s otvorenymi 😀

bubenko
2. jún 2008

ahojte, niesom si ista ale praveze mne sa zda ze mohli byt aj zatvorene aj ked my sme to vystihli ked mala Sarah mala otvorene ocka a sfotili sme si ju doma a potom na tlaciarni sme si tie fotky vytlacili len sme zmencili velkost a uz a potreboval ich manzel tusim dve.
mimus tak uz to pride? my cakame, uz ju chcem vidiet, slub ze sa budes ponahlat s fotkami na konika ked to prideš. ja som teraz chcela dat nove fotky ale nechce mi ich zobrat a neviem ako ich zmencit, mory tak jak si mi radila-nic take som nenasla a tak nic, ved este uvidim co sa s tym da robit.
Sarah je roskosna, ponovom nam tancuje, staci jej pustit hudbu a hned zacne na ritke skakat a hadzat ruckami, a este sa na tej riti posuva tak si asi namiesto rackovania nasla sposob ako sa presuvat 😀 , aspon sa pritom trochu dobije, dnes mi cez den pospala len pol hodinku, zato ja som uz skoro odpadla od unavy a bola dost zla ze mi ani kavu nedala vypit 😝 😠 ☹
ozaj kocky este sa spytam manzelika na tie fotky o tie ocka ale teraz nieje doma, tak neskor 🙂

mory
3. jún 2008

mimus kde si? zeby sa nieco dialo? 🙂

lubka.l
3. jún 2008

ahojte.
bubenko skus sa spytat ja idem na ambasadu vo stvrtok a este stale neviem ake fotky maju byt a na ambasade mi to neberu ako vzdy.
mimus ? 😀

mimus
3. jún 2008

tu som 😉
len sa necitim dobre, tak nepisem. Idem dnes k lekarovi, tak dufam, ze mi daju aj nejake tablety, lebo paracetamol mi uz 4 dni nezabera

mory
3. jún 2008

mimuska drz sa a rychlo uzdrav 😉 takze tebe bude najlepsie najprv vyzdraviet a az potom rodit lebo pri pororde treba vela sil 😀 drzim palce

mimus
4. jún 2008

ahojte
tak dnes sa citim uz troska lepsie, i teplota uz klesla na 38C, tak dufam, ze cez vikend uz budem fit 😀 .
Konecne aj pocasie sa uz dnes umudrilo a krasne svieti slniecko 😵
A vy baby ako? a deturence?

lubka.l
4. jún 2008

ahojte,ja si kreslim mapky aby som zajtra nasla tu ambasadu v londyne.a kedze konecne svieti slniecko tak perieme.
mimus tesim sa ze ti je lepsie.

mimus
4. jún 2008

lubka ides sama na ambsadu?
Ja som tiez hodila vyprat postelne, kedze som sa zobudila cela mokra 😝

mimus
5. jún 2008

jaaj baby, mne sa asi od toho kaslania vytlacila zlata zila. Zase som nic nenaspala, lebo to velmi stipe. Mam aj gel z lekarne, ale akosi to nepomaha ☹ . Inak sa mi zda, ale vlastne i ostatnim, ze mi kleslo brusko. Sak uz je nacase 😅 . Ale vyzera to tak, ze mala ma necha si "vychutnat" tehotenstvo az do konca 😅 Uz na to naozaj nemam nervy. Teraz ku koncu furt nieco. Najprv chrbat, nadcha s kaslom a teraz ta zila. Mna asi skor porazi 😢 ako porodim.

mory
5. jún 2008

mimus chudatko ☹ tak to je fakt na .... 😝
vacsinou pri prvom dietati zeny dokonca prenasaju ja som prenasala uuuuuuuuuuuplne do konca 🙄 strasne dlhe cakanie

tak len oddychuj a drzim palce net si rychlo fit]

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre