Sú tu mamičky z Veľkého Krtíša?

lusaja
28. máj 2009

Ahojte mamičky.Je tu niektora z Veľkého Krtíša ??

michaelak.
24. jún 2010

@ivanka85 tak to ti neviem poradit.A preco mu davas Bebu?Mas malo mliecka?

ivanka85
25. jún 2010

lebo sa narodil skor tak bol tyzden na odd. predcasne narodenych a tam mu ju zacali davat, ked som mliecko dostala, nosila som mu, ale zas ho nie je tak vela ako keby bol prilozeny hned, takze teraz striedame raz UM a raz moje..dnes som bola u nej, pride nas pozriet v pondelok a aj predpise tu bebu🙂

zuzkalenka
6. júl 2010

@ ivanka85 blahoželám 🙂 a prajem veľa, veľa zdravíčka

ywonnee
14. júl 2010

ahoj dievcata, velmi sa ospravedlnujem ze som sa niekolko mesiacov neozvala le po narodeni Maxa som nevedela kde mi hlava stoji... kedze sa nechcel prisat na prsnik musela som stale odsavat a k tomu neskutocne tvrdohlava dcerka Laura a domacnost a na vsetko som bola uuuplne sama pretoze muz musel byt kazdy den v praci.... teraz je to ok a mam uz konecne casu a casu... tak si Vas idem pomalicky precitat a hadam sa uz budem moct casto zapajat... ale ako vidim uz dlho ste tu ziadna nebola... ze by to bolo tym teplom??? ozaj ako prezivate toto teplo??? mi hruuuza...

zuzkalenka
18. júl 2010

ahojte. neviem či je to tým teplom ale málo sa tu ukazujete. Píšte čo máte nové, prehánajte a tak 🙂

lusaja
autor
25. júl 2010

Ahojte.
Tak to sú mi ake novinky,človek sa tu neukáže dlhšiu dobu a už sa nám to rozrastá o malé bábätká..
Michaela a Ivanka-gratulujem Vám k novým prírastkom,prajem vám veľa zdravia a hlavne veľa mliečka.
Vidím že máte rovnako staré detičky(nebodaj ste rodili v jeden deň)????

ivanka85
25. júl 2010

@lusaja v jeden den nie ale minali sme sa v nemocnici🙂

nordi
1. aug 2010

ahojte je tu nejaka teehu z krtisa?

ivanka85
2. aug 2010

ahoj nordi na ktorej ulici byvas?

nordi
5. aug 2010

@ivanka85 byvala som na vinickach, teraz v podnajme na tucekovej

lusaja
autor
16. aug 2010

Ahojte.
Vítam medzi nami dalšiu tehu mamičku.Vitaj Nordi.

ivanka85
5. okt 2010

kocky,ktore ste uz mali uvitanie do zivota,ako to prebiehalo?

vlastusss
26. okt 2010

@nordi to si piiis ze je tu niekto z krtisa..he 😀 😀 😀

vlastusss
26. okt 2010

môzem sa k vam pridat babenky??? 😀

nordi
27. okt 2010

@vlastusss co si pokupila malej ake vecicky? hod do albumu chcem vidieeeeeeeeeeeeeet 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅 😅

vlastusss
27. okt 2010

@nordi oki poki hodim este pred vcerom som jej kupovala dupacky tak tie som prala..ozehlim a pofotim 🙂 pak ich uz supnem do taaasky do nemocnice 😀

lusaja
autor
30. okt 2010

Jééj,máme dalšiu,budúcu mamičku.Vitaj Vlastusss,áá podľa fotky ťa už spoznávam-mali ste fotku v Pokroku.

stanka02
30. okt 2010

@zuzkalenka Cauko Zuzi, to ste uz taky velky, strasne to leti. Nahodou som zahliadla toto forum, tak som si povedal, ze pozriem ci niekoho poznam 🙂

zuzkalenka
1. nov 2010

@stanka02 Ahoj Stanka. Mas zlateho chlapceka prajem hlavne vela vela zdravia 😲 . A ako sa inak mas? Porod si mala tazky? Napis vsetko. Ozaj aj moj Janko je v BA tak sme same doma co uz.

stanka02
1. nov 2010

@zuzkalenka Ahoj. Dakujem 🙂 Uzivam si matersku, ucime sa s drobcom co chce a tak, vsak to poznas. Porod? Nebol tazky, no ani nie lahky. Nevedela som dychat, tak mi dali kyslik a maleho v podstate vytlacili, potom ho kriesili, bol v inkubatore 2 dni, nasledne dostal tu novorodenecku zltacku, tak sme boli namiesto 3 dni v nemocke 8, dost schudol, zo zaciatku sa mu nedarilo priberat, no teraz uz dobieha, az nadbieha. Mal 2920 g, schudol naked nas pustali domov mal 2700 g a v poslednej poradni mal 4640 g, takze zacinam citit na krizoch, ako pribera 😉 Ako pozeram, tak Vy uz budete bezkat. Nam sa zacina chciet spinkat dlhsie v noci, tuto noc sa iba 2 krat zobudil.

mirka20
11. nov 2010

ahojte 🙂 dlho som tu nebola, nestiham.
len vas chcem informovat, ze od dnes je v materskej skolke na polnej otvorene kvazi materske centrum. vyclenili nam jednu triedu, mozme tam byt denne. je tam kopec hraciek, tak sa deticky vyhraju 😅

ivanka85
14. nov 2010

@mirka20 ahoj a ake velke deticky tam mozu ist?plati sa nieco?

mirka20
14. nov 2010

@ivanka85 mozu tam ist rozne stare deti. ja tam chodim s oboma detickami, aj ked matusko to vacsinou prespi. rebeka sa ale riadne zabavi a zahra. a ja sa aspon mozem porozpravat s inymi mamickami. neplati sa nic 😉

stanka02
4. dec 2010

POZOR AKCIOVE KUPONIKY NA PAMPERS:
http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon_sk?src=1&ur...

swarovski
15. dec 2010

pridávam sa kočky. síce vo VK nežijem, ale dlho som žila 🙂

mangostyle
9. jan 2011

@ivanka85 Ahoj , v centre sa neplati, ale skladame sa po 1euro pre deticky aby tam mali nejake chrumky a tak. je to fajn, deticky sa trosku zahraju a zvyknu si na kolektiv.

ivanka85
9. jan 2011

@mangostyle aj my sa k vam prideme pozriet, len sme este mali,este ani nelozime velmi, tak az trosku neskor🙂

mangostyle
9. jan 2011

to nic, chodia tam aj s polrocnym babatkom , len tak pokecat medzi maminky. my teraz nechodime, bola mala chora boli sme aj v nemocnici. my sa pozname z videnia, vsak

ivanka85
10. jan 2011

@mangostyle aj my sme momentalne chori,prvykrat teplotujeme a mame zapalene hrdlo..moze byt,ja mam zlu pamat na tvare a takto z obrazku neviem,ale ak ma niekde uvidis,drgni do mna🙂

mangostyle
10. jan 2011

Jasne drgnem 🙂 , tak sa pekne liecte. my sme este hrdlo nemali, len brusny virus.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre