Sú tu mamičky z Veľkého Krtíša?

lusaja
28. máj 2009

Ahojte mamičky.Je tu niektora z Veľkého Krtíša ??

lusaja
autor
16. jún 2009

Michaela-ideme do Talianska,presne do Bibione.Ideme partia.Dufam,ze nam vyjde pocasie.

lusaja
autor
16. jún 2009

Ja som dala malej robit pred rokom pas a pasm som mala doma behom troch tyzdnou.... .

kurci
16. jún 2009

Ďakujem, dúfam, že aj naás stihnú vybaviť do 3 týždnov a ak nie tak Maťo na dovolenku so starkými nepôjde a mamina si neoddýhne . Pekný večer a dobrú nôcku

kurci
18. jún 2009

ahojte mamičky, dnes som bola v práci, no sodoma gomora, Bolo strašne veľa ľudí a predavačky len 2. No hrôza a tie reči tých ľudí, oni si myslia, že v sklade ukrývame dákych 10 žien a my sme boli len 2, Ale dnešok je už za mnou a prežila som to. Aj Tami to prežila, ale ked som prišla domov, ledva som sa stihla vyzliecť a už mi začalo mlieko striekať. Lucika malú už učíš na šerblík, alebo máte ešte čas.
My už mame nejaké úspechy na šerblíku za sebou. Musím končiť tami ma už ťahá za ruku. Pa pekný slnečný den

lusaja
autor
18. jún 2009

co sa tyka serblikovania,ked sme doma tak jej vobec nedavam plienku(ona sa pekne vypyta,najviac sa jej paci cikat na travicku),iba ked ideme do mesta,alebo niekde autom,tak vtedy jej dam(ale uz mi ju asi nechce nosit,pretoze vzdy ked jej dam,tak si ju odlepi a zahodi prec 😀 😀

jana_vargova
19. jún 2009

Kurci a kde pracujes?
Inak ja som malemu vybavovala pas minuly rok a mala som to myslim do 2 dni za 1000 sk.
Akurat smw na Liptove u svokrovcov. Boli sme na urologii a o pol roka nas pravdepodobne caka operacia. Vajicka mu nezostupili tak ako mali. ☹ ☹ No ale vraj je to caste

kurci
19. jún 2009

a ja som si to nechala na poslednú chvílu ako vzdy. My na dovolenku nejdeme, ale naši idú a vravia, že by Matúša zobrali. On nám byva dosť často chorý a vždy sú to priedušky. Tak more by mu pomohlo. A ja pracujem v Lidli, aj ked je to makačka ale dá sa to zvládnuť 😀
Tak sa majte krásne a príjemný víkend a choručkým skoré uzdravenie. Pa

jana_vargova
19. jún 2009

Kurci ja som tiez v Irsku 2 mesiace pracovala v Lidli a celkom ma to bavilo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 potom sme slli domov 😒

kurci
20. jún 2009

Prečo nedarilo sa Vám. Ja si myslím, že ked ste tam boli všetci, tak by sa to dalo zvládnuť, ale okolnosti sú svina však.

jana_vargova
20. jún 2009

No nieze by sa nedarilo. aleje tam slaba starostlivost zdravotna. a boli problemy. a nie je to take ruzove v tom zahranici. Ziadna pomoc ked potrebujes a tak

kurci
20. jún 2009

Pozeram janka, že máme rovnako veľké deti. Naša Tami sa narodila koncom februára. Ako zvládate detský hnev a koľko máte zúbkov. Naša už aj niečo povie, ale to ju viac menej taha Matúš a ukazuje jej samé opičinky. Tak sa majte a dúfam, že aspon zajtra poobede ked prídem s práce bude pekne. Tak sa majte

michaelak.
21. jún 2009

Ahojte!To zas mame pocasie 😠 ...Kurcia ako je Matuskovi?Este kasle?My trosku soplime a sem tam zakasle ale u doktorky sme neboli,neni to az take zle.Janka a kde na Liptove mas svokrovcov?Ja mam sestru v Mikulasi.

jana_vargova
21. jún 2009

Kurci-maly ma 16 zubkov, kolko mate vy? no a hnev-myslim ze to je ako u kazdeho ineho dietata. skusa pokial moze zajst. nieco mu dovolim , nieco nie. podla toho o co ide. samozrejme place ked sa mu neurobi po voli ale zvykne si ze nemoze byt vsetko po jeho.
Miska- svokrovcov mam v Hradku

lusaja
autor
21. jún 2009

Ahojte.Ja som tu uz davnejsie nebola.Akosi uz zacinam mat cestovnu horucku-som dost nervozna,zvlast po tomako som dnes v spravach videla,ze deti co isli zo skolskeho vyletu z Talianska mali nehodu.Muz mi hovori,aby som nemyslela na to najhorsie.
Mas pravdu Miška,dnes je ale za pocasie.Nemohla som deti vypustit na dvor,tak mi od rana do vecera lietali po dome 😕 😕 a robili same lotroviny.
My sme este stale chori,vlastne Milosko sa uz vyzdravel(takze v utorok ide do skolky konecne) 😀 😀 ,ale Nikolka este kasle a mam pocit,ze ani druhe ATB co jej predpisala jej nepomahaju.
Jani aj my mame uz 16 zubkov a s tym hnevom:chlapci su taky,aj moj maly bol taky ako tvoj(mozno este horsi) 😀 😀 ale uz je to prec.Ja sa len s tym utesujem a dufam,ze kazdy rok bude lepsie..... .

michaelak.
21. jún 2009

Lusaja,na take veci netreba mysliet!!!Neboj,cestu budete mat dobru a dovolenku este lepsiu 🙂 .A neskusala si dat malej homeopaticky sirup-Stodal?Ja vzdy ked vidim,ze by mohla byt mala chora siahnem najprv po homeopatikach a az potom ak to neprejde tak ideme k doktorke.A po vecsine zaberu.Aj teraz nam muz doniesol chripku ,tak som preventivne dala Lucke Oscillococcinum a asi je to dobre,ma len sopliky.Aj Vam prajem skore uzdravenie!

kurci
22. jún 2009

Ahojte mamičky, dnes bol strašný upršaný den. Ja som bola v práci a doma deti so starími rodičmi. Prišla som dosť neskoro, pretože bolo kopa ľudí v práci. Naša Tami má hubu plnú zubov už jej chýbajú posledné 4. Inác je veľký huncút, dokáže oproti staršiemu Matúšovi v jeho veku oveľa viac. Mamičky chcem sa opýtať čo hovoríte na očkovanie proti kliešťom. Chcela by som ho dať zaočkovať tak uvidím dokt. vraví , že je to dobré. Tak sa majte zajtra ak nebude pršať išla by som sa pozrieť na jarmok, kúpiť trdelník a nejaké ponožky, už máme zodraté. Tak sa majte a pekný zvyšok dna.

lusaja
autor
23. jún 2009

ja som rozmyslala nad tym,ze by som dala deti zaockovat proti kliestom,ale akosi s toho zišlo.Doma mam este vakcinu pre maleho proti pneumo a nie som schopna(ale nie je ani cas)ist maleho zaockovat vzdy to odkladam,tak dufam ze ked sa vratime z dovolenky ho pojdem zaockovat.

kurci
23. jún 2009

ahojte mamičky, predstavte si, že mi už prišiel pre Matúša pas. To som nečakala, že to bude za 8 dní, taká rýchlovka. Takže ak vyzdravieme môže ísť Matúš na dovolenku. Dúfam, že nám to prejde. Naša Tamarka ochorela tiež, tak som s nimi zavretá vo vnútri a pozeráme Minimax. Ešteže, to máme, lebo neviem čo by sme robili. Žienky čo dávate malým krpcom má taký produktívny vlhky kašel. Doktorka, že Spiropent, ale Tami ho nechce, ked jej dávam lieky tak ričí, ako keby ju drali, aj naši už večer dobehli, že čo s nou robíme. 😀 Lucka a kam idete na dovolenku? Potom popíš ako tam bolo ok 🙂 , tak sa majte a krásnu nôcku

paskova
24. jún 2009

Ahoj baby 🙂
len vas chcem pozdravit. Ja uz 15 rokov zijem na Liptove, ale pochadzam z Vinice, takze Krtis dost poznam. Skoda, ze nikto z vas nebyva v okoli Vinice, lebo ked chodim na prazdniny k mame dost sa tam nudim. Moje kamosky su totiz vydate inde a maju uz velke deti, nemam si s kym ppokecat. Takze sa drzkajte, vela zdravicka vsetkym a krasne a horuce leto. 😵 😵 😵 😵

lusaja
autor
24. jún 2009

Ahoj paskova a vitaj medzi nami.Moj muz hra futbal za Vinicu 😀 😀 Vo Vinici som boal asi 3x v zivote aj to sa pozriet na muza ako hra futbal..... .

jana_vargova
24. jún 2009

Paskova-Na Liptove???Ja tam mam svokrovcov v Hradku a v Septembri sa stahujeme tiez na Liptov. Teraz somakurat u nich

Pozeram ze sa nam to tu trochen rozbehlo. Inak maly ma nejaku crevnu virozu. gRCKAL, hnacky mal a neviem co vsetko, ale uz je to lepsie. CO hovorite na toto pocasie? otras, nie? uz sa tesim domov . Premeskala som jarmok. slak ma trafi. stal aspon za to?

lusaja
autor
24. jún 2009

Ja som na jarmoku nebola,lebo pocasie bolo zle a moja mamina hovorila,ze nebolo to nic moc.
Jani stahujes sa ku svokrovcom????????? 😲 😲
Aj my sa budeme stahovat mimo mesta,ale az buduci rok v oktobri..... .

jana_vargova
24. jún 2009

Nie ku svokrovcom . Boze chran. By ma asi porazilo. 😖 Budeme mat vlastne byvanie

lusaja
autor
24. jún 2009

Vlastne byvanie:domcek,alebo byt?????

paskova
25. jún 2009

Ahojte 🙂
Janka a kde sa presne stahujete? Ja to tu mam hrozne rada, Mikulas je perfektne mesto, my byvame v centre, je to tu parada. Urcite sa ti tu bude pacit. Teraz tu v kuse prsi, ale to asi vsade. 😒 Ale ja kocikujem kazdy den aj s dazdnikom.

erika1983
25. jún 2009

ahojte
tak som sem nakukla
ahoj paskova ja som mala vo vinici vydatu segru aj som tam dost chodila, ale to bolo tak 12 rokov dozadu
aj moja mama vravela ze jarmok nic moc.
uz dnes je tu celkom v pohode pocasie dufam ze uz nebude prsat, lebo ani v robote sa mi nechce nic robit.

jana_vargova
26. jún 2009

Lusaja- budeme mat byt. dufam.

Paskova- Idme byvat v POdturni-zatial. Ale to je lôen tak docasne. Chceme kupit byt v Hradku. Len zatial kym nasetrime viac peniazkov tak Podturen. teraz som u svokrovcov v Hradku. akurat vcera som bola v Mikulasi bola som si rifle kupovat v Blue jeans. Tu tiez prsi. Teda prehanky. raz teplo raz zima.

dadex
26. jún 2009

Tak ako tu citam, tak tu nie je ani jedna zo Sklabinej. Poznate tam niekoho?

paskova
29. jún 2009

janka ved v Podturni je krajsie ako v Hradku. Je to taka moderna dedinka, Hradok je dost ponure mesto. ☹
My sa chystame vo stvrtok na dolniaky, ale len prespime u mamky a v piatok vyrazame do Chorvatska. Troska mam strach ako to ta nasa krpana zvladne, no uvidime.
Drzkajte sa vsetky. 🙂 🙂 🙂

michaelak.
1. júl 2009

Ahojte!Kde ste stratene?Neviete niekto ci uz je na plavarni otvoreny aj ten bazen vonku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre