Sú tu mamičky z Veľkého Krtíša?

lusaja
28. máj 2009

Ahojte mamičky.Je tu niektora z Veľkého Krtíša ??

lusaja
autor
10. júl 2009

Janka ja som bola od 12:30do 14:00-pohybovala som sa okolo nemocnice

lusaja
autor
10. júl 2009

Fomarik-vitaj medzi nami.Povedz nam nieco viac o sebe.

jana_vargova
11. júl 2009

Lusaja tak ako dnes, dame nejake rande sw nasimi detickami? tu je moje cislo, napis sms 0908073279

lusaja
autor
11. júl 2009

Ahoj ja som za,ale ak ti to bude vyhovovat tak niekedy poobede.Ja by som sa ti ozvala ok???

jana_vargova
11. júl 2009

Ahoj Lucka,

tu je ta moja adresa?
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=62862

lusaja
autor
11. júl 2009

Ahoj Janka,su tam velmi zaujimave veci.A ty si aku supravu kupila malemu???(mas to na mimibazare??)
Ako si dosla domov?????Mala mi az teraz zaspala,akosi sa jej nechcelo spat(nevedela sa odlepit od cicky.)

jana_vargova
12. júl 2009

Ahoj Luci, ja som mu kupila tuto supravu
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6214895
Dosli sme v pohode. len sme sa prezliekli a sli sme von. zaspal ako drevo vecer. a rano uz o 6 kuvikal

michaelak.
13. júl 2009

ahojte!Janka to ty predavas vecicky na MMB?Kurci ako?Uz sa vratili dovolenkari?A na Strehovej ste boli aj na kupalisku?

kurci
13. júl 2009

Nie na kúpalisku, ale u svokrovcov.Tento víkend ak bude pekne tak by sme sa chceli ísť niekam okúpať. Ale ešte neviem kam. Z dovolenky by sa mali vrátiť až zajtra, taks som zvedavá čo povedia navzájom. Majte sa krásne 🙂

jana_vargova
13. júl 2009

Ano Miska, predavam. ALe moc ma to uz nebavi takto. radsej by som brala normalmalny obchod. 😉

lusaja
autor
13. júl 2009

Jani ,ale oplati sa ti predavat cez internet.Nie????

jana_vargova
14. júl 2009

No aj oplati ale spekulujem ze by som si radsej otvorila nieco.

lusaja
autor
16. júl 2009

Ahojte,kde ste vsetky?????

lusaja
autor
16. júl 2009

Kurci,maly sa uz vratil z dovolenky???Ako bolo???

kurci
16. júl 2009

ahojte všetci. Matúš sa nám v utorok ráno vrátil domov. Starkovci vraveli, že bol dobrý aj ked im povyvádzal huncúctva. Ráno im vstával o 6 a potom kreslil, takže starkovci mali v posteli pastelky, mušle atd. Vymýšlal a rozprával im básničky ktoré ešte nepočuli. Posledný den im ušiel, veď poznal cestu. Naši boli vystrašený a on vraví ved čo je fakt som šiel po kraji 😀 😀 . Ale všetko dobre dopadlo, naštastie 🙂
Počasie mali super, ale posledné 2 dni, že bol totálny úpek. Plával 😉 potápal sa a hľadal mušle. Páčilo sa mu.
Mamičky, mangel bude mať 2 týždne dovolenku, chcela by som ísť do šturova ako tam je? ak ste tam boli niektorá popíšte ako to funguje. Tak sa majte a píšte ako riešite tieto úmorné horúčavy

lusaja
autor
16. júl 2009

Kurci-suseda sa pred tyzdnom vratila zo Sturova-bola tam na tyzden.Vstupne ti neviem povedat presne,ale viem ze je to viac nez 100korun na osobu(lebo ked sme boli tam pred par rokmi,tak vstupne bolo 100 korun).Je to velky areal,vela bazenov v ktorych je super voda(nie ladova),na kazdon rohu je obcerstvenie.

lusaja
autor
16. júl 2009

My sme od zajtra sami doma,sestra sa vracia do Ciech(bola tu na dovolenke),tak ide aj mama s Miloskom pride az 27.7,ason si trochu od neho oddychnem.

kurci
17. júl 2009

To my ver, že si oddýchneš. Ja som si ten pocit vychutnávala, ale zatial neviem čo sa stalo Matúš neškrieka a je v pohode. Viete mamičky ja svoje deti veľmi ľúbim, ale ked on začne z ničoho nič mravčať aj by som ho predavala 😀 . Roman bude mať 2 týždne celozávodnú tak to tiež bude lepšie. Pozerám, že opať bude hic, no neva máme napustený bazén tak sa budeme troška kúpať. Tak sa majte a pekný dník 🙂

lusaja
autor
18. júl 2009

Ahojte.Akosi je tu pusto.Kde ste vsetky????My ideme dnes grilovat,tak budeme mat trochu veget.

kurci
19. júl 2009

ahojte mamičky, pozerám, že všetci sme vonku a nesedíme za počítačom. aký bol víkend. Ja som mala zlý víkend. seklo ma v ľavom boku. Veľmi to bolí, musela som ísť aj na pohotovosť. Dostala som lieky, že by mi mali pomôcť Zajtra mám ešte volno no v utorok som v práci, dúfam, že to už nebude horšie. Matúš je doma len týžden a už ma vytáča. Som zvedavá ako dlho to vydržím. Majte sa krásne a príjemné prázdniny. papapapa

lusaja
autor
22. júl 2009

Janka kde si,uz sa nejak neozyvas.... .Uz ti prisiel muz domov?????
Dnes mame krasne pocasie,tak idem rychlo nieco navarit a potom sa pojdem trochu opalovat.... .

jana_vargova
23. júl 2009

Ahoj Luci, tu som , tu, Manzel este neprisiel, len nejak nestiham, mam fofry. Dnes sme lietali po doktoroch, maly si stiahol na seba telku. ale nastastie nic sa nestalo. a cele dni sme vonku v bazeniku.....

lusaja
autor
26. júl 2009

Ahojte,ej ale pisete.Zajtra sa mi ma vecer vratit synator z Ciech(Liberca)Uz sa na neho tesim,ale na druhej strane som si uz zvykla na to ticho ,ktore som mala pri Nikolke. 😀 😀

elissa2009
1. aug 2009

caute baby. poradte mi prosim, aký kočík si mam kupit, lebo cochvila rodim a nic nemam vybrate. Dik

lusaja
autor
1. aug 2009

elissa-su rozne kociky.Zalezi kolko chces do kocika investovat.Ci chces stvorkolku,alebo trojkolku,alebo nieco extra..... .

lusaja
autor
1. aug 2009

elissa-si z Krtíša?????

michaelak.
1. aug 2009

Ahojte!Nejak to tu zanedbavate 😠 .Elissa,ja keby som teraz kupovala kocik ,tak si kupim nejaky sportak a nie uz taku kombinaciu ako som si pred tym vybrala.Su to zbytocne vyhodene peniaze!No ale to som ja az potom zistila.A na letne babo bodla mna staci spostak aj s tou prepravnou taskou.Tot moj nazor.

elissa2009
3. aug 2009

je mi jedno ci troj alebo štvorkolka a investovat chcem cca 400 eur. Uvazovala som nad Babypoint V3, Colleto austin, Bambi ozon... Tak mozete, poradte Dik, dik....... ☹ ☹

elissa2009
3. aug 2009

ano som z VK

lusaja
autor
3. aug 2009

Elissa-baby point je velmi dobra znacka.Ja osobne mam sportovy kocik od baby pointu(Mark)a som s nim spokojna.
Jedno co ti na 100%poradim,nekupuj si prosim ta tie vycackane kociky zn.TAKO a podobne ozrutne kociky,ktore ti zaberu kopu miesta v aute.Ja som mala(vlastne este mam-moviem ho predat)kocik zn.ROAN a velmi lutujem,ze som si ho kupila(vypada ako novy)len doba ide dalej a vela mamiciek si kupi radsej novy kocik ako pouzity.
Poradim ti: kup si kocik aby ti nezaberal vela miesta v aute
aby kocik mal vela ulozneho priestoru
dobre sa skladal
aby bol kocik priestranny.
MY slim si ,ze v Bambine(v nemocnici)maju dost velky vyber.Drzim palce vo vybere.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre