Sú tu mamičky z Veľkého Krtíša?

lusaja
28. máj 2009

Ahojte mamičky.Je tu niektora z Veľkého Krtíša ??

lusaja
autor
25. aug 2009

elissa-drzim palce pri vybere kocika-Potom daj vediet ako ste pochodili.

kurci
4. sep 2009

ahojte mamičky, čo máte nové.Už začala škôlka, tak matúš je tam a my s tami sme samé doma a oddychujeme. Dnes som práve riadila ich izbičku, bolo tam toľko somarín, no bolo mi to ľúto vyhodiť, tak som to dala na dvor. aj vy máte veľké množstvo nepotrebných hraciek. Musím končiť deťi sa šklbú. papa

lusaja
autor
4. sep 2009

No,bolo uz na case ze zacala skolka.Milosko sa do nej velmi tesil aj ked len tyzden nechodil do skolky tak mu to velmi chybalo a aj mne 😀 😀 😀 .Ja ravidelne robim Miloskovi velke upratovanie a niekedy mam chut mu vyhadzat vsetky hracky z izbicky(nevie si ich vazit).von oknom.

lusaja
autor
4. sep 2009

elissa-kocik uz mas kupeny,alebo si uz nebodaj porodila,ze si sa uz davno nezvala???

elissa2009
7. sep 2009

este som neporodila, aj ked uz by som bola najradsej. Kocik som nakoniec vybrala a tu v Krtisi som ho objednala. Nie je genialny, ale nevycapim za kocik 20 000. Hlavne ze nie je polsky.

lusaja
autor
7. sep 2009

A aky si si na koniec kupila????(to aby som vedela ked sa budes premavat po meste,ze si to ty) 😀 😀 😀

jana_vargova
15. sep 2009

Lucka ako sa mate? pozeram ze aspon ty vytrvalo pises. co mate noveho?

lusaja
autor
16. sep 2009

No konecne,ze si sa aj ty po dlhom case ozvala.Som rada 😀 😀 Ako sa mame???Ak sa nezabavame a nechodime po oslavach,tak chodime po pohreboch-prave dnes sme pochovali ocovu sestru a v sobotu mame ist na svadbu.
Ale ty sa pochval,ako sa mas????Muzik je ti uz doma???Este nie ste prestahovany???A Sebastianko ako sa ma?????Dufam ,ze ste zdravi..... .

michaelak.
5. okt 2009

Ahojte!Kde ste vsetky stratene?Elissa2009:uz mas po???

lusaja
autor
6. okt 2009

Ja som tu,obcas sem prispejem nejaky ten prispevok,ale nikto sa akosi neozyva.

michaelak.
6. okt 2009

A ako sa mate lusaja?Netrapia Vas choroby?Vraj uz zacina chripkove obdobie...

lusaja
autor
7. okt 2009

Zatial nie,malá má trochu sopliky,ale inac sme ok.a vy?????

michaelak.
7. okt 2009

Aj my sme zatial OK klop,klop,klop.Len na mna ide asi nejaka "jesenna unava"či čo,nic sa mi nechce.Uz tyzden sa chystam poumyvat okna a nejak sa neviem do toho pustit.Do ktorej skolky chodi Miloško?Kolko vas stoji skolka na mesiac?Trosku zacinam zistovat ceny,lebo uz coskoro to caka aj nas.A ak ma zoberu do prace tam kde som pracovala pred MD,chcem zobrat Lucku tam do skolky a preratat to aj s benzinom(lebo by sme chodili na aute)a ci by to nebolo lacnejsie ako skolka tu v meste.

lusaja
autor
7. okt 2009

Miloško chodi do skolky na SNP a mesacne nas vyjde okolo 27 eur,ale zalezi na tom ci je chory alebo chodi cely mesiac do skolky.A kde si robila pred materskou(niekde v dedine)????

michaelak.
7. okt 2009

Lusaja:ano,na dedine,madarskej a to ja po madarsky neviem,ale chcela by som tam zobrat Lucku do madarskej skolky,nech sa nauci.Podla mna sa jej to zide ked sa nauci po madarsky v tejto nasej lokalite.Ale to su len take moje plany do buducna,mozno to bude uplne inac...

lusaja
autor
8. okt 2009

V akej madarskej dedine??????Lebo aj ja sa budem stahovat do madarskej dediny..... .

michaelak.
8. okt 2009

Vo Vrbovke.A ty sa kam budes stahovat?Vies po madarsky?

lusaja
autor
8. okt 2009

prave ze neviem po madarsky .Idem sa stahovat do Slov.Darmot,stavaju sa tam nove domceky,ale to az koncom buduceho roka.

michaelak.
9. okt 2009

Naucis sa!Ale podla mna Darmoty nie su az tak madarska dedina,skor si myslim,ze taka zmiesana.Ale to je len moj nazor,mozno sa mylim.A mate tam nejaku rodinu ,alebo idete do "neznama"?

lusaja
autor
10. okt 2009

Ideme do neznama.Stavaju tam radovu vystavbu domcekov.Muz chcel ist velmi do domceka-nechcel pocut ani slovo o byte.Potom sme rozmyslali o kupe stareho domu,ale tam by sme museli investovat vela penazi.a takto prideme uz do hotoveho,nemame ziadne starosti,len sa rovno nastahovat.Aj ja si myslim ze Darmoty nie su celkom madarska dedina,budeme tam mat blizkoTesco,trochu dalej do roboty,ale poznam vela ludi ktory dochdadzajuza pracou aj z dalej.

michaelak.
13. okt 2009

Ale budete vo svojom a to Vam zavidim!A budete mat kazdy den cerstvy madarsky chlebik 🙂 .A potom deturence kam date skoly?Do Zeloviec ci do Krtisa?

lusaja
autor
13. okt 2009

Budeme ich vozit do Krtisa,lebo muz robi v Krtisi a aj ja som robila v Krtisi(dufam ze ma zoberu naspät).Tu mame po ruke aj rodicov a nasi povedali ze nie je problem deti bravat zo skolky-skoly-budu u nasich a ked prideme z prace,tak si ich vyzdvihneme.

kurci
15. okt 2009

ahojte ženičky, strašne dávno som tu nebola, ako sa máte. My sa celkom držíme, akurát Tami mi je chorá a má horúčky. Boli sme aj u dokt. a vravela, že nič nepočuje, tak uvidíme, čo z toho bude. Je stále taká umrnčaná a len maminka moja a cici. Zajtra by som mala ísť do práce, ale asi nepôjdem, pretože len mna chce. a čo máte nového. Lucka a máš tam už aj nejakých priateľov, lebo nie je bohviečo bývať tam sám a bez znánych.
Miška a vy čo máte nové. mala lucka sa drží nieste choručké. tak sa majte už musím ísť papa

lusaja
autor
15. okt 2009

Kurči-ano mame tam znamych.Hned vedla nas bude byvat muzov kamarat co spolu hravali futbal a este dvoch ma co priamo byvaju v Slov.Darmotach.Začiatky budu tazke,ale ja si rychlo zvyknem.

michaelak.
15. okt 2009

No vitaj Kurci!A Tami ma iba horucky?Ziadne sopliky,bolave hrdielko?Chudatko!A nic vam nedala doktorka?My sa drzime,tato nam ma chripku,ale my zatial uspesne odolavame-klop,klop,klop.

kurci
18. okt 2009

ahojte tak som tu, tami sa drží, horúčky jej prešli tak budeme oddychovať. Ja mám týžden volno, tak budeme malovať, klásť podlahu a rekonštruovať. Už sa teším 😀 . tak sa majte a papa

kurci
15. nov 2009

ahojte dievčatá, čo je s vami, kde ste? ani správa, ani oznamy, to čo sa stalo? 😀 😀

michaelak.
19. nov 2009

Ahojte!Kurci ako sa mate?Co nove?Nemarodite?My sme nakoniec v oktobri chytili chripku od tatina,ale nemali sme taky tazky priebeh ako on.Lucke som davala iba homeopatika a zabrali jej.Teraz sme uz skoro 3tyzden bez tatina,zmenil pracu a bude chodit domov trosku pomenej 😔 .Ale uz sme si zvykli tak to nejak zvladneme.

kurci
10. dec 2009

ahojte mamičky a detičky. My sme teraz zdravý, hoci občas nám z nosa vykukne soplík 😀 , zatial sa držíme. Matúš sa teší na vianoce. Tamara už rozpráva ako mlynček, behá skáče, je proste živá Inač všetko po starom. Mohli by sme si občaš miška brnknúť a stretnúť sa . Tak sa majte zajtra zabíjame, tak sa teším 😀 . Majte sa pekne. papa

michaelak.
10. dec 2009

Ahojte!Ale to tu flakate 😢 😔 ☹ . Kurci,este stale robievas doobeda?Mozno sa tam uz konecne stretneme,alebo si cingneme.Velku pusiku zabijate?Tak prijemnu zabijacku!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre