Sú tu mamičky z Veľkého Krtíša?

lusaja
28. máj 2009

Ahojte mamičky.Je tu niektora z Veľkého Krtíša ??

kurci
12. dec 2009

veľkú, až dve sme zabíjali. a v pondelok budeme zabíjať u nás doma. Tak práve finišujeme z prácami. Robím stále ráno, tak okolo 3 som už doma. ale robím len 3 dni, tak ked nebudem robíť tak si brnkneme a môžeme sa stretnúť, tak pa a krásny víkend. papa 🙂

michaelak.
13. dec 2009

ahojte!Kurci v piatok 18.12. o 16hod.ma byt nejaky program pred kulturnym,zive zvieratka pri Betleheme a vianocny punc a neviem co este.Nepridete kuk?Ja tam chcem ist pozriet,len dufam,ze Lucka uz bude hore.A pridajte sa aj ostatne 🙂 .Ahojte

kurci
16. dec 2009

Vieš čo, prehovorím môjho mužíka a určite zo škôlky sa pôjdeme kuknúť, ja ti v piatok zavolám. 🙂 . Maje sa zatial krásne, dnes idem piecť, preto som tu tak skoro, deti ešte spia a ja si vybavujem poštu. Krásny mrazivý dník. papa

michaelak.
17. dec 2009

Kurci,neviem ci pojdeme.Lucka mala od utorka horucky,dnes uz je celkom fajn,tak stale cakam co vlastne z horucok bude,lebo zatial si nestazuje zeby ju nieco bolelo,ani nekasle,ani sopliky.Mna dneska nenormalne zacalo boliet hrdlo a aj teplotu mam.Az Lucke nebude zajtra nic a ja sa budem citit lepsie,tak urcite budeme vonku.

lusaja
autor
1. jan 2010

Ahojte.No ale fakt to tu nejak flakate.JA som posledne mesiace nemala akosi cas.Vkuse nam do toho nieco prislo akcie,alebo choroba.MYy sa mame celkom dobre.Detičky su mi ako vzdy na novy rok chore.Nikolka kašle,zvracia,soplí.Miloskoa tiež dusí kašel,tak poobede chcem s nimi zbehnut na pohotovost aby am dali nejake lieky,lebo skor sme zavolali Boldiša nech ich pride pozriet,ale povedal,ze to nic nieje(este neboli v takom stadiu ako su teraz)ze mam im variť teply caj s medom a deti nemaju behať(viem si predstaviť Miloska ako nebeha 😀 😀)a terazu sa nam to tak zhorsilo ze ani cajik s medom nepomaha 😀 😠 Al edufam,ze isa s toho rychlo dostanu.

lusaja
autor
1. jan 2010

A este som vam zabudla popriať STASNY NOVY ROK!!!!!!!!!! 😀 😀

kurci
9. jan 2010

ahojte aj ja sa pripájam a prajem Stastný nový rok? Ako sa máte? Miška my sme boli pred kultúrnym ale bola takká zima, že som s deťmi utekala domov a oni kričali, že zima, zima 😀 . To Vám bola paráda. My sme zatial zdravý, tak uvidíme čo bude dalej. Sviatky ubehli v pohode, ale už nemám z tých vianoc, takaú pohodu ako ked som bola malá, všade vládne samý stres. Na budúci týžden mám dovolenku tak sa môžeme Miška stretnúť, ak do toho nič nepríde. Tak sa majte papa a pekný víkend 🙂

michaelak.
10. jan 2010

Ahojte!!!Aj ja prajem vsetko naj-naj v novom roku 🙂 !Kurci aj my sme predsa boli pri tom kulturnom a ked sme prisli domov,Lucka mala uplne ladove nozicky a vobec mi nepovedala,ze jej je zima a to som sa jej pytala kazdu chvilu ci jej neni zima.Ale zvieratka sa jej velmi pacili.A nakoniec z nasej choroby bola 6-ta choroba 😠 .Ale ako prisla tak aj odisla.Tak sa majte pekne a piste viacej nech je co citat. 🙂 🙂 🙂

kurci
12. jan 2010

ahojte mamičky, strašné počasie, čo porábkate. Naša Tami už je hore a vystrája a vravím si, že ideme vonku a pre Matúša a kuknem von a čo vidím no hrôza. Neviem či prší alebo sneží. 😀
Priala by som si takú poriadnu zimu a tu kde nič tu nič 🙂 . Chcela som ísť s Matúšom prvýkrát na lyže, ale asi to nebude tento rok. Majte sa krásne a pekný" strašný " dník

michaelak.
12. jan 2010

Ahojte!Neviem co davate detickam od teploty, ale ak Nurofen tak pozrite sem:http://www.sukl.cz/sdeleni-sukl-ze-dne-08-01-2010

kurci
17. jan 2010

hned som sa išla kuknúť, lebo aj ja davam nurofen, ale ja mám do novembra 2011 záruku, tak dúfam, že to nieje neškodné. dakujem

zuzkalenka
18. jan 2010

ahojte popíše niekto? 😉

kurci
18. jan 2010

kto je tu?

michaelak.
18. jan 2010

Ja som tu,ale az teraz.Vitaj Zuzka!Ty si z Krtisa?

ywonnee
18. jan 2010

ahojte konecne som tu nasla aj nieco z VK...

michaelak.
18. jan 2010

Ahoj Ywonne,vitaj!Kde sa chystas ist rodit?

ywonnee
18. jan 2010

Michaela no mali sme ist do PP ale auto nam protestuje takze budem rada ak sa dotrepem do LC... a Ty??? a dakujem za privitanie...

michaelak.
18. jan 2010

ja to mam este daleko 😀 .Ale chystam sa do LC.S malou som bola v BŠ a vobec som nebola spokojna,tak som sa rozhodla,ze nebudem vymyslat.Dievcata sa tesia na braceka?A ty sa ako citis teraz ku koncu?

zuzkalenka
19. jan 2010

ahojte! nie michaelak nie som priamo s VK ale okres to ešte je. 😉

ywonnee
19. jan 2010

miska tak moja mala sa velmi tesi na braceka nevie sa ho dockat ale ta starsia co ja viem??? jej je to akosi jedno, teda ja mam ten pocit. nebyva s nami tak mozno preto je jej to jedno.chodi k nam raz za cas... no a citim sa uz mizerne, vsetko ma strasne boli, je to ine ako prve tehu... teraz uz mesiac mavam priserne bolesti a spat??? no tak to je uspech ak zaspim aspon na hodin...

michaelak.
19. jan 2010

ywonne joj to ti verim.Este mam zivo v pamati ten moj koniec,som sa nevedela dockat kedy uz porodim.Aj teraz sa toho konca desim ako sa to potom bude neskutocne vliest.Zatial mi to ako tak ubieha,ale potom.A uz aj chodis na poradnu do LC?

ywonnee
19. jan 2010

nie nie mna na porod pripravuje moj gynekolog mlady Braunstein, tak som rada ze nemusim kazdy tyzden do LC... ja som pri malej nejako ani necakala na koniec, naopak bolo mi prijemne byt tehu lebo mi skoro nic nebolo a to som prenasala skoro 2 tyzdne... to len teraz je nejake desive.. vraj to pri druhom tehu je bolestivejsie tak neviem... 😅

ywonnee
20. jan 2010

kocky kde ste stratene???

zuzkalenka
20. jan 2010

ahojky ja neviem kde sa všetky podeli. a čo ti ako sa máš? 😉

lusaja
autor
21. jan 2010

Ahojte.No konecne sa to tu trochu rozbehlo.Vitam nove clenky a dufam ze budu castejsie sem prispievat.

zuzkalenka
21. jan 2010

tak ako vidím zase tu nikto nie je asi máte moc práce ja idem na nákupy a malú dám ku svokre nech sa s ňou trochu poteší. Večer sem nakuknem dúfam že bude s kým pokecať tak čaute zatial 😉

ywonnee
21. jan 2010

ahojte, nejako nestiham tak len kym mlsam obed som sem nakukla... nechce sa mi ani ist von v tejto zime tak len upratujem... chytil ma hniezdaci syndrom ci ako sa tomu nadava 😀 😀 😀 tak mam byt hore nohami a vsetko upratujem a prehadzujem... mala ma so mna ohromnu srandu ako sa nad vsetkym hnevam...

lusaja
autor
21. jan 2010

ywonnee pridi poupratovať aj ku nám 😀 😀

michaelak.
21. jan 2010

ywonne tak uz coskoro pride aj porod 🙂 ,aspon tak sa to vravi,ze ked ta chyti to "hniezdenie"tak uz sa chyli k porodu.Vela sil pri preorganizovani bytiku a aby si si stihla vsetko upratat do porodu 😉 .Lusaja vy sa mate ako?Davno si sa tu neukazala.

ywonnee
21. jan 2010

hehehe no hadam to stihnem, zatial mam po dvoch dnoch poriadne upratanu kuchynu a kupelnu( vsetky kachlicky vydrhnute a skrinky vylestene 😀 ) a este koberce vyprasene aj vytepovane... no este ma cakaju 3 izby a usporiadat satnik... ved mam cas este kym pojdem do vydajne babatiek 😎 😎 😎 pocula som aj ja ze ked chyti zenu upratovanie tak sa blizi porod... neviem lebo pri malej som len lezala skoro cele tehu tak ma nic nechytalo...

Lusaja ak stihnem a uz nebudem mat co robit dobehnem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre