Sú tu mamičky z Veľkého Krtíša?

lusaja
28. máj 2009

Ahojte mamičky.Je tu niektora z Veľkého Krtíša ??

erika1983
8. jún 2009

neviem tusim koncila tak 2002, 2003
a zvykla som si, byva sami tu paradne

michaelak.
10. jún 2009

Ahojte!Kde ste stratene?vychutnavate si toto krasne pocasie?My ano!V pondelok som predsa stihla ist na mestky urad a mame tu kartu 🙂 .Pani vravela,ze sa bolo treba zahlasit do konca maja,ze uz sa to neda vybavit ☹ .No a uz sme aj boli na tom ihrisku a bolo super.A nik odo mna nepytal kartu takze to tam asi neberu az tak vazne.Vcera a dnes sme boli u starkej v zahrade,tak sa Lucka vyjasila.Doobeda sme boli v plavarni a aj tam bolo super.Takze,my si naplno uzivame toto krasne pocasie.Ahojte a prijemny vecer!!!

lusaja
autor
10. jún 2009

erika a ako sa vola tvoja svagrina?????Ja som koncila v roku 2002 😀

lusaja
autor
10. jún 2009

michaela,tak to nie je bohvie co,ze sa uz neda vybavit karta ☹otec ju chcel ist zajtra vybavovat ,ale ako spominas ze to tam nekontroluju tak mozno ju ani nebudeme potrebovat 😀 😀

michaelak.
10. jún 2009

lusaja ahoj!Ak ma otec cestu na mestky,tak nech sa ide skusit opytat ja som to len pocula ako to vravela jednemu panovi.Je tam potom aj 50% zlava do plavarni a este rozne zlavy.No a podla mna je blbost,ze vstup na to ihrisko maju len drzitelia tej karty,ved hlavne je,ze to tam strazia a je tam poriadok.Uz ti spinkaju deticky?

lusaja
autor
10. jún 2009

Uz bolo na case,ze isli spat....mLay je cely tyzden doma,tak mi vecer zaspi hned a malu uz oducam kojit,takze to zaspavanie je o nieco dlhsie.Nuz co ,musi si zvykat.

michaelak.
10. jún 2009

Jej vy sa oducate od kojenia?A ako to ide,ako to mala zvlada?U nas to prebehlo na moje pocudovanie celkom dobre.My sa uz nedojcime skoro 2mes.,takze sme skoncili v takom istom obdobi ako ste vy.

lusaja
autor
10. jún 2009

Ako to zvlada???Zacala som ju oducat pred 6-timi dnami,jeden den zaspi bez toho,aby som ju musela kojit,druhy den mi reve o ratu co si pyta mliecko 😀 (aj ked uz nemam ziadne)asi to ma namiesto cumlika..... .

erika1983
11. jún 2009

ahojte
lusaja volala sa Marika Baukova
juj ci vam zavidim to uzivanie ja tu trcim v robote ☹

michaelak.
11. jún 2009

Ahojte!Erika,ty uz chodis do prace?A kto je s malou?

erika1983
11. jún 2009

no s malou je opatrovateľka, a ja už zamakávam, ale už sa mi strašne nechce. 😖

lusaja
autor
11. jún 2009

Erika jasne ze poznam tvoju svagrinu 😀 😀

kurci
11. jún 2009

ahojte mamičky pozerám , že ste sa už trošičku rozpísali. Ja mám trošku volnejšie pretože Matúša si zobrala svokruša na strehovú, že reku nech si oddýchneme od seba. A Tami už spinká tak trošku pozerám , že čo je na internete nové. A ja som už šla okolo detského ihriska, vyzerá to tam super. Kartičku však budem mať až po 20. Ženičky chytila ma mánia, štrikovanie. Štrikuje tu niekto? Ja by som potrebovala návod na detskú čiapočku pre Tamarku. Ďakujem.
Miška nabudúci týžden som doma do stredy, mohli by sme sa už konečne aj stretnúť u nás na káve? Tak sa majte krásne a idem si plniť manželsé povinnosti.javascript:addEmoticon(';-)','vBody')

jana_vargova
11. jún 2009

Ahojte, mozem sa k Vam pridat Krtisanky? Nedavno sme sa vratili zo zahranicia a nemam velmi s kym pokecat a tak. tak budem rada ked aj nas sebastianko bude mat kamosku alebo kamosa na kocikovanie 🙂

michaelak.
12. jún 2009

Ahojte!Kurci,to by bolo super!Tami spava 1alebo2x denne?Mne by vyhovovalo,tak o 10h v pondelok.To budeme mat navarene este z nedeli ,takze varit nemusim a mam volno.Poobede sa velmi neviem slubit,lebo neviem o kolkej vstane Lucka.Tak co mozme vas prepadnut ,vyhovuje ti to?A ake ciapocky strikujes?Nam ciaky robi starka-moja mamina a mame aj hackovane take tie "derave".Tak daj vediet co konkretne potrebujes vediet,ja sa popytam a v pondelok ti poviem. Janka ahoj!Vitaj medzi nami!Si priamo z Krtisa?

jana_vargova
12. jún 2009

Ahoj,

Ano z Krtisa priamo. No hore nad slovnaftkou byvam teraz s malym u nasich

lusaja
autor
12. jún 2009

Ahoj Janka.No konecne ,ze si sa sem pridala.Vitaj medzi nami.... . 😀 😀 😀

kurci
12. jún 2009

No v pondelok by to aj mohlo byť. My sme síce všetci doma, ale mohli by sme sa ísť aj prejsť a pokecať. Naša Tami spáva kedy ako, podľa toho kedy ráno vstane. vieš chcela by som niečo pekné. Ja zhánam niečo aj hačkované, ale nikoho som doteraz nestretla čo vie. potom sa porozprávame.Tak miška teším sa. Som zvedavá ako zareaguje naša Tami. Tak sa maj
Janka vitaj medzi nami

jana_vargova
12. jún 2009

lusaja mne to tak trosku trva. vies ako. co chystate nejake stretko?

lusaja
autor
12. jún 2009

co ti to trva,ze ma nepoznas???? 😀 😀 Osobne ta ani ja nepoznam 😀 😀 ,ale cez rodinku a mamicky zo slovenska 😀 😀

jana_vargova
13. jún 2009

no presne tak. Som rozmyslala ze preco mi pises no konecne. a potom som si pre istotu pozrela rodinku a tam ty.Tak som sa zasmiala 🙂 😀

lusaja
autor
13. jún 2009

....aj ja som sa zasmiala,ked si sa tu objavila.Do rodinky si uz davno neprispievala..... .Kedy si sa vratila zo zahranicia?????Ako si maly zvyka v Krtisi????

michaelak.
14. jún 2009

Ahojte!Ako sa mate?A kde ste stratene?Ja reku si tu trosku pocitam kym Lucka spi a tu nikto 😕 .No teda Lusaja,Janka takze vy sa poznate?!Janka a kde v zahranici si bola?A kde si dodila Sebastiana,na slovensku ci v zahranici?

jana_vargova
14. jún 2009

Miska no my sa nepozname, len sme si zvykli pisat aj na babetku.sk. a ma napadlo ze aj tu by mohla byt nejaka tema otvorena. a cuduj sa svete tu to aj zije. teda preziva. Lusaja prisli sme v aprili. No maly si velmi rychlo zvykol. on to tu zboznuje. Hlavne starku.Miska boli sme v Irsku a tam sa aj narodil

michaelak.
14. jún 2009

Janka a aky bol porod v cudzine?Maju tam ine praktiky?

jana_vargova
15. jún 2009

s porodom som bola nadmieru spokojna. co sa o starostlivosti pocas tehotenstva povedat neda 😒

lusaja
autor
15. jún 2009

Janka,prco nestarali sa o teba pocas tehotenstva??????

lusaja
autor
15. jún 2009

Jááááj baby ,my sme vsetci chorí.MAly mi uz druhy tyzden nechodi do skolky.Ja som dnes musela navstivit doktorku,co mi bolo tak zle.Ale dufam,ze sa rychlo vyliecime,lebo na druhy tyzden odchadzame na dovolenku do zahranicia.... .

michaelak.
16. jún 2009

Ahojte!Lusaja ako idete na dovolenku a kam?My by sme chceli ist autom a prenajat si nejaky apartman a asi do Chorvatska.Tak sa rychlo liecte aby ste boli fit 😉 .Aj mne sa zda ,ze daco Lezie na Lucku...

kurci
16. jún 2009

ahojte ženičky a mamičky. Aj nás Matúš trošku pokašlieva, tami sa zatial drží uvidíme, čo bude Ďalej. Ako sa ináč máte. Chcem sa opýtať, za aký čas vybavím pas. Neviete mi to niektorá povedať? Dala som ho včera urobiť a chcela by som ho do 7. júla. Dúfam, že sa to stihne. Zajtra mám ešte voľno, no od štvrtku som v práci. Tak sa majte krásne a detičkám aj nám skoré uzdravenie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre