Sú tu mamičky z Veľkého Krtíša?

lusaja
28. máj 2009

Ahojte mamičky.Je tu niektora z Veľkého Krtíša ??

elissa2009
3. aug 2009

No super a taký kočík vobec existuje. Baby point sa mi velmi paci ale má velku nevýhodu ze sportova cast sa neda polohovat uplne do lahu. Si zlata 🙂

lusaja
autor
3. aug 2009

Elissa-pozerala som kociky Baby point V3-sa mi velmi nepaci,bambi ozon ani to mi moc nepadlo do oka.ale ten Colleto austin by som brala.Este som ti pozrela na internete kociky-celkom pekny je Casualplay S4 UNI stoji 363,72 a pekny je aj ABC Design Condor 6S - 393EUR.

elissa2009
5. aug 2009

Lusaja, vidis mna vobec neocarili, mna doteraz neocaril ziadny kocik len tie okolo 20 000. A tolko za kocik nedam. Zachvilu rodim a nemam vybraty kocik to je super. ☹

lusaja
autor
5. aug 2009

elissa-aj kocik za 20 000 a viac by som ti vedela poradit napr.Stokky Xplory(ma ho suseda)

elissa2009
5. aug 2009

nooo, tak suseda je ina frajerka

lusaja
autor
5. aug 2009

😀 noooo.tak to ano.....
Kedy mas termin????
A co budes mat?????Aj to vela robi pri vybere kocika..... .

elissa2009
6. aug 2009

termin - september a zase baba

lusaja
autor
6. aug 2009

...tak to fakt mas uz za pár.Nevadi,ze to bude zase baba,ale hlavne je ze bude zdravé.

elissa2009
6. aug 2009

presne, ale my sme aj tak chceli zase dievcatko, hlavne manzel ten si inu moznost ani nepripustal. ale obidvaja chceme len aby bolo zdrave a vsetko prebehlo bez komplikacii nic ine si nezelame.

lusaja
autor
6. aug 2009

elissa-este si nenapisala nieco o sebe.
Ale okrem kocika mas uz vsetko nachystane????

michaelak.
7. aug 2009

Ahojte!Neviete nahodou ci uz funguje ten bazenik vonku na palvarni?Elissa2009 no uz ste vybrali nejaky kocik?

elissa2009
10. aug 2009

Kocik sme este nevybrali - zufaly stav. A o mne? Budem mat druhe babo po 9 rokoch (az teraz som sa odhodlala po prvom strasnom porode) a velmi sa tesime. Pomaly periem vecicky, chvalabohu mam ich neurekom, takze vela nemusim kupovat. 🙂

jana_vargova
14. aug 2009

Ahojte baby, som to tu nejak zanedbala, nestiham odkedy mam doma muzika...Miska bazen je otvoreny. uz sme tam boli so Sebkom.
Elisa vitaj, no k tym kocikom, ja som mala na prve mesiace Teutoniu kocik od svagrinej, ktora zan pred 5 rokmi vysolila 40 tis v Norsku, a poviem ti ze by som si ho nikdy nekupila, Trojkolka, bol sportovy s tou prenosnou taskou. Akoze malemu v nom bolo isto super ale to bola riadna krava ten kocik. tazky, velky a tak. Ja by som si nejaky sikovnucky kupila, teraz je vela peknych. skus pozriet na mmb. tam je kopa peknych za super ceny

lusaja
autor
14. aug 2009

Ahoj Janka.Aj som si myslela,ze ti je doma muzik ked sa tak dlho neozyvas 😀 😀

cairka
16. aug 2009

ahojte veľkokrtíšanky 🙂 zvažujem sťahovanie do vášho mesta, viete mi poradiť, ktorým sídliskám/uliciam sa vyhýbať pri vyberaní bytíku? ide mi hlavne o to, aby sme nebývali uprostred soc. neprispôsobivých 😅
a ešte jedna otázočka - aká je u vás situácia zo škôlkami? je reálne, že ak sa presťahujeme v priebehu školského roka dostanem malú do škôlky, abo radšej rátať s tým, že bude ešte rok doma? tu u nás je zapísaná, ale... dakujem

lusaja
autor
16. aug 2009

Ahoj cairka.To som rada,ze sa k nam pridavas a coskoro budes aj ty krtisanka.Velmi dobra lokalita je ul.Venevska,ul.Písecka,ul.Lečenecka,ul.SNP-(aj to su dobre bytiky len tam nie je vytah) .Aj ul.Bozeny Nemcovej je celkom dobre sidlisko(ale tam by som osobne nesla).Nevyberaj si ul.Hviezdoslavovu a ul.Novohradsku.
A co sa tyka skolok,je ich tu pät a myslim si ,ze by nebol problem s prijatim tvojej dcerky len si musis vypisat ziadost o prijatie, dohodnete sa na datume a je to(aspon tak to bolo u mna).

cairka
17. aug 2009

lusaja, dakujem 😵
ešte že som sa spýtala, lebo čo sa mi pozdával byt, tak bol akurát na hviezdoslavovej, len som potom našla tiež nejaký byt na hviezdoslavovej úplne zničený, tak som si aj myslela, že to nebude nejaké terno tá ulica😝 tak budem hľadať dalej 🙂
s tou škôlkou si ma potešila, lebo malá sa už teší, len neviem, či ju dám od septembra ako som pôvodne chcela, aby nemusela odísť od kamarátov, asi už počkáme po sťahovaní, síce bude sklamaná 😒

lusaja
autor
17. aug 2009

xairka-kamoska mi byva na Hviezdoslavovej hned vedla skolky(v ich panelaku nebyvaju ziadny ...... ,ale ked sa pozrie von oknom tak vidi ..... sice ich tam uz nie je vela(lebo ich vystahovali,ale predsa.

Ak sa mozem opytat,co vas privadza do Velkeho Krtisa?????

lusaja
autor
18. aug 2009

Ahojte.neviete nahodou ake vstupne je do cirkusu,lebo maly mi dnes cely den pilil usi s tym ze chce ist do cirkusu... .

cairka
19. aug 2009

lusaja, no kedže budem (dúfam) pracovať doma, tak nízke ceny bytov u vás mi vyhovujú 😅 ...tu bývame v jednoizbáku a chcela by som niečo väčšie, aspoň 2 izbák, ale tu sa neho proste nezmôžem a hypo by bol tiež problém, lebo som s malou sama... a nie je to taká diaľka z MT, že by sa nedalo ísť kedykoľvek na návštevu...

lusaja
autor
19. aug 2009

cairka-pracovat doma??????Nieco na zivnost??????

elissa2009
19. aug 2009

cairka: Ja by som asi na Hviezdoslavke byt nekupovala, lebo ich .... je tam strasne vela, čo je velká nevýhoda lebo jedna strana Hvizdoslavky su perfektne byty a perfektny ludia. Len škoda tej druhej strany, čo ju kazí. Ale moja tu vo VK ich budes stretávat na každom kroku a my ich uz ani nevnímame, sú súčastou nášho krtíšskeho života. Ale v dobrej lokalite sú už na moj vkus aj tu drahé byty. Na nasej ulici sa predávajú okolo miliona (Sk)

cairka
19. aug 2009

lusaja, nie na živnosť 😉 plánujem byť profi-rodič

elissa, stretávanie s takými normálnymi mi nevadí, hlavne nie takí osadníci...tu je tiež dosť, ale sú v pohode, takže to problém nie je..abo teda drvivá väčšina. jednalo sa mi hlavne o to, že aby som sa nenasťahovala do geta 😅 ten byt na hviezdoslavovej som zrušila a hľadám dalej 🙂

lusaja
autor
19. aug 2009

cairka-profi-rodic????Prvy krat to pocujem.Popis to presnejsie..... .

lusaja
autor
19. aug 2009

elissa-uz si sa rozhodla aky kocik si teda kupis???????

kurci
19. aug 2009

ahojte mamičky už som tu dávno nebola, Matúš mi nejako pokašlieva tak som zvedavá čo bude dalej. Vstupné od 5 eur. deti po 10 dospelý. Deti do 2 rokov neplatia. Zvieratá sú pekné, dúfam, že aj všetky ukážu za také vstupné 😉 . A ako prázdninujete? My sme na tom slabo, nemám auto tak sa nemám kde pohnúť, ešte som nebola ani na tom detskom ihrisku. ako sa vám na nom páči.
Elissa ja na tvojom mieste by som si drahý kočík nekupovala, pretože na našich chodníkoch ho rýchlo zničíš a nie sú kvalitné, Známa si kupovala drahý skoro za 350 eur a už ho reklamovala.
No aj ja som zvedavá čo je to profi rodič. Mám nejakú predstavu, ale neviem či je to pravda. Majte sa krásne a písmenkujte. papa

katty22
22. aug 2009

ahojte mamičky,
aj ja som občiankou tohto mesta, nie dlho síce, len 6 rokov.

Čo konkrétne je zlé na Novohradskej? 😉 Mne sa napr. nepáči B. Nemcovej.

Profesionálny rodič, je rodič, ktorý je vlastne zamestnancom detského domova, ale sa stará o dieťa doma, čiže ako o svoje.

cairka- nemýlim sa? a držím palce

lusaja
autor
22. aug 2009

katty22-takze ja ked po materskej nebudem mat pracu a chcela by som byt profesionalny rodic musela by som si urobit zivnost,alebo je to platene statom?????V tom pripade by nemohli chodit moje deti do skolky?????

cairka
22. aug 2009

ahojte.
katty, áno, máš pravdu 😉

lusaja, no musíš si urobiť prípravu na profesionálne rodičovstvo a nájsť si DD, ktorý ťa zamestná, si normálne zamestnanec, nie na živnosť. Len treba upresniť, to ako o svoje - staráš sa o neho ako najlepšie vieš, ales tým, že dieťatko je ponúkane dalej na adopciu, resp pestúnstvo a ked sa nájdu vhodní rodičia, tak dieťa odchádza do pestu/ado, prípadne bio(ak sa dá dokopy) rodiny a tebe DD pridelí zas iného chrústika, ktorý bude u teba čakať na maminku 😵

mne nádejní kupci byt odmietli nakoniec, takže čakám na dalších...

elissa2009
25. aug 2009

no caute baby, tak kocik jasne ze stale nemam, v piatok idem pozriet do BB posledna šanca.

cairka: Hviezdoslavova je v pohode, ale le NEPARNE CISLA

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre