Sú tu mamičky z Veľkého Krtíša?

lusaja
28. máj 2009

Ahojte mamičky.Je tu niektora z Veľkého Krtíša ??

mirka20
4. jún 2009

lusaja, asi tak 2 tyzdne dozadu. najprv len tak par krokov po dome, ale teraz uz prejde po dome uplne v pohode, aj ked este rovnovahu nema vzdy pod kontrolou 😀

michaelak.
4. jún 2009

Ahojte aj ja sa k vam pridavam!

erika1983
4. jún 2009

ahoj michaela
vitaj 🙂

lusaja
autor
4. jún 2009

Ahoj michaelak,vitam ta medzi nami.Si priamo z Krtisa??????

michaelak.
4. jún 2009

Dakujem za privitanie Erika!Ja vas vobec nepoznam!Erika a svagrina chodila na polnohospodarsku do Zeloviec?

lusaja
autor
4. jún 2009

MIRKA-tak mate z malej radost ked vam uz takto cupka.Moja mala sa mi teraz najnovsie stvera po kuchynskej linke,pootvara si sufliky na linke a hra sa na horolezca 😀 😀 .

michaelak.
4. jún 2009

Ahoj Lusaja,ano som priamo z VK.Ty si kde chodila na polnohospodarsku skolu?

erika1983
4. jún 2009

ano michaela chodila do zeloviec a ty si origos krtisanka????

michaelak.
4. jún 2009

Erika,ano origos od narodenia 🙂 .

erika1983
4. jún 2009

aky si rocnik a kde si chodila do skoly 😀

michaelak.
4. jún 2009

Erika,ja som uz stara palka ,76rocnik.ZS-stara,cize I a potom polnohospodarska Zelovce.

michaelak.
4. jún 2009

A ty si byvala priamo vo VK?A v ktorej casti?

lusaja
autor
4. jún 2009

Ja som tiez chodila do Zeloviec....

michaelak.
4. jún 2009

Erika,uz som sa docitala,ze si bola z okresu a odkial? Lusaja a ako bolo v Zelovciach?Ked si tam chodila este bol riaditel Bolha?A ucil ta niektory z jeho synov?Mozno sme sa stretavali v autobuse,ja som chodila poobede cez Zelovce "Kovacovskym" autobusom 😉 .

lusaja
autor
4. jún 2009

ano este tam bol riaditel Bolha(on je moj sused) 😀 😀 Ucil tam jeho syn Lubo(ten v okuliaroch),ale neviem ci tam este uci....a potom ako som odisla,tak rok na to sa stal riaditelom Pástor.

michaelak.
4. jún 2009

Ja som chodila so Slavom do triedy.No a pred tym ako som sla na MD ,tak som pocula,ze to tam uz straca uroven... Aj si pracovala v odbore?

lusaja
autor
5. jún 2009

Ano,kazdym rokom to bolo horsie a horsie..... .Vela profesorov stadial poodchadzalo.Ja som chodila skor na ucnovku(odbor zahradnik)a potom som si este robila este 2 roky maturitu... .Ja som si chcela po skonceni skoly otvorit mensie kvetinarstvo(lebo ma to bavi,ale akosi som nevedela sa nakopnut.... .potom som odisla robit do Ciech a teraz ked som uz vydata a o chvilu sa mi konci materska,tak opät spekulujem nad ty ze by som si otvorila nejaky obchodik(muz ma k tomu hucká)

michaelak.
5. jún 2009

Lusaja,to je dobre ,ze ta manzel podporuje v niecom takom,hoci ja by som mala strach zacat podnikat v Krtisi...Ale na druhej strane je to velmi pekna predstava,byt pan sebe samemu a pracovat na svojom.

lusaja
autor
5. jún 2009

michaelak-ak sa ta mozem opytat,ako si sa volala za slobodna?????Prave si pozeram tvoje foto .

kurci
5. jún 2009

ahojte ženičky ja som tu prvykrát a odporučila mi vás Michaelak. Miška máš zvláštne meno. Ja sa volám ivana a kurci ma volajú v práci tak mi to ostalo. Som maminou 2 detí. 5 ročného Matúša a 15 mesačnej Tamarky. Dnes máme s Tami zlý den máme zvýšenú teplotu a samozrejme soplíky. Dúfam, že čoskoro sa z toho dostaneme. tak sa majte a popísmenkujte. Krásny den 🙂

michaelak.
5. jún 2009

Kurci vitaj!!!Mne sa to tu zda take prehladnejsie a aj vela veci sa tu dozviem a ked som bola tehotna tak som sem dost casto chodila a zbierala rozumy z tohto fora.Tamarka nema teplotu a sopliky zo zubkov?Alebo lezie nieco na nu?Sice z tohto pocasia clovek iba choroby moze nachytat ☹ .Nevies,uz je otvorene to ihrisko?Nech vam cim skor prejdu teploty a sopliky,drzte sa!!! Lusaja mas IP 😉 .

mirka20
6. jún 2009

ahojte 🙂
som rada,ze sa to tu rozbieha 😵
aj na nasu malu cosi prislo, soplikujeme, vcera cely den o dusu kychala 😖 juuj, uz aby bolo pekne.
ihrisko mali otvarat vcera, ale kedze prsalo, tak neviem, ci ho otvorili.
inak, tie, co mate mensie deticky - neskolkarov. ak by ste mali zaujem, je tu taka moznost chodit sa s detmi hrat do materskej skolky na polnej v utorok a stvrtok medzi 9.00 - 12.00. ked je pekne, tak sme vacsinou vonku za skolkou na pieskovisku, ked skaredo, alebo nam je uz teplo, tak sme v jednej triede vyclenenej na tento ucel. je to tam supis, my velke sa odreagujeme, pokecame, deticky sa zahraju.

kurci
6. jún 2009

ahoj miška. To ihrisko by mali otvoriť v pondelok, dúfam, že nebude pršať tak ako dneska. Tami sa už má trošku lepšie teplota nieje, ale neviem či jej nejdú zúbky uvidíme. Zajtra už pracujem tak to bude musieť zvládnuť ocko. Teraz aj tak nie je doma, tak aspon zajtra sa povenuje deťom 🙂

lusaja
autor
6. jún 2009

Mirka pocula som nieco o tej skolke(dufam,ze je to ta na ktoru myslim)nechodi tam nahodou Erika s Petkom?????

erika1983
8. jún 2009

ahojte
michaelak ja som z Malej Čalomije mali ste stade aj profesora Svatík 😝 sa vola

mirka20
8. jún 2009

lusaja, erika tam kym som ja nebola. ale ja tam chodim len nejake 3-4 tyzdne

lusaja
autor
8. jún 2009

dnes som isla popri tom novom ihrisku a bolo tam vypisane,ze na ihrisko mozu ist tý co su drztelia mestkej karty..... .Tak to asi nebude pre nas 😀 😀 😀

michaelak.
8. jún 2009

Ahojte!Mirka pocala som o tom MC,ale pre nas to je dost daleko,lebo my uz vsade iba na peso a neviem ci by mi Lucka taku cestu zvladla. Erika viem,on bol majster a jeho dceru si zobral za zenu moj spoluziak. Lusaja tu kartu si mozes vybavit na mestkom urade,dostane ju kazdy kto ma vyplatene dane za vlanajsi rok.Ja som si mala ist dnes pre tu kartu,ale nejak mi cas neostal aby som tam zbehla ,no a teraz nemozem ,lebo mi Lucka spi a urcite po 15h.tam uz nebudu.Ale ja som tak vedela,ze ty co maju kartu maju zdarma vstup a ty co nemaju si musia zaplatit vstupne 😢 .Len som zvedava ako dlho vydrzi to ihrisko...

erika1983
8. jún 2009

michaelak
janko bol tvoj spoluziak, strasne ho mam rada 😀

michaelak.
8. jún 2009

Erika ano!A svagrina ti tam kedy chodila,ktory rok?Casto chodievas domov?A zvykla si si v inom meste?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre