Sú tu mamičky z Veľkého Krtíša?

lusaja
28. máj 2009

Ahojte mamičky.Je tu niektora z Veľkého Krtíša ??

kurci
1. júl 2009

ahoj miška malý bazén je aj vonku otvorený. dnes s práce som šla stadial a bol s tade veľký krik 😀 . Miška Tá čiapočka nám je veľká, zajtra idem k doktorke na kontrolu, tak ti zavolám či nebudeľš doma a vyložila by som ti ju.
Matúš a Tami sa už držia, dúfam, že to potvrdí ja lekárka.l Nejaké lieky na dovolenku a môže Matúš vyraziť aj so starými rodičmi. *Tak sa majte dobrú nôcku

michaelak.
1. júl 2009

Ahoj kurci!Tak ked pises,ze je otvoreny vonku bazen,tak nebudem doma doobeda,pojdeme na plavaren.Dufam,ze dobre dopadnete u doktorky a uz budete zdravucky!Drzte sa!

jana_vargova
1. júl 2009

Miska tak to sa na plavarni mozno aj stretneme. tiez mam v plane tam ist s malym. tak na mna potom zapiskaj a zoznamime sa s detickami. 🙂

michaelak.
2. júl 2009

Janka ahoj!Boli ste na plavarni?My nie!Ja som chcela ist tak na 2hod.von do toho bazenika a kedze sa vycasilo az okolo 11h.tak sme nikam uz nesli.My obedujeme okolo 12h tak nam to uz nevydalo.Mozno zajtra pojdeme ak bude pekne slnecno.

jana_vargova
2. júl 2009

No ani my sme neboli lebo bolo pod mrakom. ☹ Dufam ze zajtra bude lepsie

michaelak.
2. júl 2009

Ahojte!Tak my sme predsa boli na plavarni ale iba na hodinku poobede.A som sklamana,vonku neni napusteny ten bazenik a ani mi nevedela povedat ta co predava listky kedy ho napustia.A ja som sa tak tesila ,ze budeme trosku na slniecku.Ale inac ta terasa je otvorena na opalovanie,ale pre nas je to nuda bez vody.Janka zajtra asi nepojdeme,lebo je tam vo vnutri taky tazky vzduch nejak ako v saune. Kurci ako ste dopadli?

kurci
2. júl 2009

aHOJ Miška, dobre. Matúš je v pohode a Tami má dobrať lieky. Takže Matúš sa už teší na more. A maminka nato, že po 5 rokoch bude týžden vstávať okolo 8, vtedy ked nebude pravdaže vstávať do práce 😀 . Miška mohli by sme sa dohodnúť, že prísť sa okúpať k nám na dvor, čo ti nato? Tak sa maj a krásnu nôcku

michaelak.
2. júl 2009

Ma nestvi,ze este aj bazen mate!?Ale neviem,ze ked ku vam prideme ci bude daco z kupania,zas budeme obdivovat domace zvieratka 😀 .Joj,tak si uzi poriadne volno od maleho!

kurci
3. júl 2009

dúfqm, že všetko dobre dopadne, a nič zlé sa nestane. Ale myslím, že mu to more pomôže. Tak sa majte mám dnes veľa práce, tak idem si pozrieť poštu a vypínam počítač. Tak sa majte a pekný slnečný den

jana_vargova
3. júl 2009

No mIska ja som ti to chcela aj napisat ze ten bazen je zavrety este. som tam volala a mi povedali tiez ze nevedia kedy ho otvoria

michaelak.
3. júl 2009

Ahoj Janka!Tak ste tam ani neboli?

lusaja
autor
5. júl 2009

Ahojte.Táák uz sme doma z dovolenky.Prisli sme o druhej rano,bude este par dni trvat kym to poriadne dospim.Bolo tak super,ze sa mi ani domv nechcelo ist.Potom vam napisem viac(teraz akosi nemam cas).

kurci
6. júl 2009

ahojte mamičky, to ale dnes máme opat horúci den. Ja som bola dnes kupovať malému okuliare, dnes oddchádza na dovolenku so starkými. som zvedavá ako to zvládnu, ale dúfam,že dobre. Obe strany si trochu oddýchneme., 😀 😀 . Ja od matúša a oni od nás. Pri matúšovi budú mať 12 ročné dievča, tak oni 2 sa zahrajú. Ozaj Lucka no ako bolo, počasie? Ja mám strach o to počasie, no dúfam, že im bude super 🙂 . Tak sa majte a pekný den

lusaja
autor
6. júl 2009

Pocasie bolo super,slonko priam palilo.More bolo super vyhriate,takze deturence sa cele dni kupali v mori(Nikolka po 5 dnoch vliezla do mora-asi sa bala-ale v bazene sa clapkala jedna radost).
A akoé bolo na dovolenke????Okrem tej otrasnej cesty bolo vsetko super.Byvali sme v 4-hviezdickovom apartmane(klimatizovanom)hned pred apartmanom bol bazen,boli sme na vylete v Benatkach-boli sme svedkami kedy kamarat(co bol s nami)poziadal svoju prietelku o ruku(akurat im do toho zvonili zvony)áách bolo to take krasne.Na dalsi den sme mali stresi-na plazi kde bolo milion ludi sa nam stratil Nilosko(nechala som ho v muzovej starostlivosti,a takto to dopadlo)ale po 20min.sa na stastie nasiel.

A kde isiel Matusko na dovolenku????

kurci
7. júl 2009

Matúško išli do Chorvátska do Omišu. Zatial sa neozvali tak mám nervy 😀 . No ale boli len po 1 šoférovi tak ak niekde oddychovali alebo tak. Dúfam, že je všetko ok. Pekný slenečný den. papa

jana_vargova
9. júl 2009

Miska nie neboli sme.

Baby a co s tym stretkom: Nedame nejake? s detickami a kocikmi po nasom velkomeste??

lusaja
autor
9. júl 2009

Ja som za stretko,teraz mam uz volnejsi program,tak mne to bude vyhovovat hocikedy... .

michaelak.
9. júl 2009

Ahojte!Aj ja som za stretko!Dajte navrh kde a kedy!Lusaja,uz si nepisala-uz ste sa prestali kojit?

jana_vargova
9. júl 2009

Davam navrg zahtra o 10 pri zmrzline na nemocnicnej

michaelak.
10. júl 2009

Janka to akoze zajtra myslis sobotu?

lusaja
autor
10. júl 2009

Miska-ja som chccela pred dobolenkou malu odstavit,uz je tyzden po dovolenke a mala mi je este stale navesena na ciciku.Ale vcera som bola prekvapena,vecer som kojila malu a vyplula mi cicku a schovala ju pod tricko a potom si ju ani nepytala. 😀 😀

lusaja
autor
10. júl 2009

Janka,ja som za sobotu,ale nedalo by sa poobede????

michaelak.
10. júl 2009

My uz mame na sobotu program ☹ ,takze sa nebudeme moct pridat.Lusaja,tak mozno sa aj sama odstavi 🙂 .A ako ti bola naucena mala zaspavat vecer,na prsniku?

lusaja
autor
10. júl 2009

ano na prsniku.Vzdy ked isla spat ,tak som si s nou lahla na manzelsku postel a ona mi pri kojeni zaspala.Asi 2x sa mi stalo ,ze som ju skusala uspat bez kojenia,trvalo to strasne dlho-ale predsa zaspala.Dnes ,ked sa mi mala zobudila poobede,tak som jej ukazala prsnik a ona mi stiahla stricko dolu a povedala ne-ne.

jana_vargova
10. júl 2009

Miska ja som mala na mysli dnes-piatok, ale nevaa. aj tak som nakoniec bola v meste bez maleho...
Lusaja-kolko ti ma mala? Moj Sebastian je tiez zavyslak. a uz sa chystam ho odstavit, lebo to zacina byt brutal. Zapsavanie len na cici. Aj cez den mava casto chvilky ked mi stahuje tricko.
Stale to odstavovanie odkladam, lebo si to neviem prestavit. Pockam do Septembra kym sa prestahujeme do svojho a potom drezura

lusaja
autor
10. júl 2009

Malá mi bude mat 21 mes.
Aháá,Janka ty si myslela stretko na dnes 😀 😀 😀 teraz som si to pozorne precitala,ja som sa dnes cely den flakala malou po meste 😀 😀 mozno sme sa aj stretli-len sme nevedeli jedna o druhej 😀 😀 😀

fomarik
10. júl 2009

To ste tu toľké z VK?

Tak vás zdravím mamičky !!!!!!!!!!!!!!!! 😉

jana_vargova
10. júl 2009

No mozno sme sa stretli, ale nemas fotku, tak neviem ako vyzeras. a kedy ste boli? ja okolo 12

jana_vargova
10. júl 2009

Ahoj fomarik, vitaj

kurci
10. júl 2009

vítam ťa aj ja formarik. No čo ženičky ako sa máte. Ja som tu už nebola dosť dlho, pretože som pracovala, ale víkend mám už voľný. Zajtra odchádzam na strehovú ku svokruše na dúfam, že nebude pršať nechce sa mi dnuka trčať 😀 . ale ja si vždy najdem nejaký program 🙂
aj my sa stále kojíme. Niekedy je to volnejšie, ale niekedy aj 6 krát cez den je na cecku. Ked prídem domov tak hned kričí cicici, ani prezliecť nič len ľahnúť na postel a už je naša Tami spokojná. 🙂 Na odstavovaní som aj ja rozmýšlala, lenže naša tami žiadne mliečko nevypije, tak mám dilemu že čo bude jesť. Tak sa majte krásne a príjemný víkend. papapa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre