Sú tu mamičky z Veľkého Krtíša?

lusaja
28. máj 2009

Ahojte mamičky.Je tu niektora z Veľkého Krtíša ??

ivanka85
13. mar 2011

kocky ako je to s platenim v skolke, kolko sa plati a za co vsetko?dik

zuzkalenka
7. sep 2011

Hálóóóó Veľký Krtíš a okolie kde ste všstci ????????
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Napíšte čo máte nové a tak!

zora256
6. okt 2011

Ahojte!
Ako baby?To sme len tri?Ako detičky?Nám asi idú zúbky ručička putuje do pusy a je ospalejší,menej papá a mrnčavejší.A vám užpekne behajú a hrajú sa máte ich už plný dom ak zvýsknu,že? 😀

girandi
10. okt 2011

Ahoj, Krtíšanky! Ahoj, Mirka!

ivanka85
10. okt 2011

@zora256 to asi este nebudu zubky, aj ked clovek nikdy nevie🙂nas v tom case objavoval rucky a tiez ich papal..

zora256
13. okt 2011

@ivanka85 Ahoj!
Ja mu ich natieram a tak cítiť.

juliet2812
17. nov 2011

Ahojte mamičky z VK 🙂
Pred 2 týždńami som sa prisťahovala do Veľkého Krtíša a hľadám si kamarátky - mamičky z VK, na spoločné kočíkovanie, debaty a tak. Nikoho tu nepoznám, tak mi je veru smutno ☹
Mám 8 mesačnú dcérku.
Prosím, ozvite sa mi, ak máte záujem o kamarátstvo a výmenu skúseností pri výchove našich detičiek 🙂
Prajem krásney deň.

zuzkalenka
18. nov 2011

@juliet2812 ahoj ja síce nie som s Krtíša len popísať si môžeme 😉 ak máš chuť.

vlastusss
5. jan 2012

ahojteee..pridavam sa k vam ..aj ja som z Krtiša :D

janenka05
23. feb 2012

Ahojte aj ja som z Krtisa🙂 Prosim vas, mate kontakt na nejaku laktacnu sestru tu?

zuzkalenka
26. nov 2012

HALOOOOO 😎
Tu sa nediskutuje???? Asi nieje o čom že.
😀 😀 😀 😀

adeli79
6. aug 2015

Pozdravujem damy z Velkeho Krtisa. Buduci tyzden v stredu 12.8.2015 budem vo VK robit informacne stretnutie o moznosti ci uz privyrobenia si alebo rozbehnutia vlastneho podnikania. Ak by ste mali zaujem, velmi rada sa s Vami stretnem.Krasny vecer prajem.

slavkamesinova
6. okt 2015

Ahojtr mamicky chcem sa vas spitat ako spekojne s pediartickou dr prosnanovou?som s v.k

slavkamesinova
6. okt 2015

Mamicky ako ste spokojne s dr.krnacovou?pediatrickou som s v k

bonaquaba
30. júl 2017

Zhanam ubytovanie vo Velkom Krtisi pre 4 clennu rodinu na jednu noc, viete mi poradit nejake penziony? Dakujem

slavkamesinova
31. júl 2017

@bonaquaba ubytovanie na slobodarke..cislo si treba zistit..

vilma7
31. júl 2017

@bonaquaba babičkin dvor vo VK a potom oproti plavárni je penzión. Osobné skúsenosti ale s týmti ubytovaním nemám, lebo leď som vo VK, bývam doma.
Vždy ma zaujímalo, že kto a hlavne načo ide do VK 😀, lebo pre mňa je to taká mala ďúra 😉, hoci je yo mojím domovom.

bonaquaba
1. aug 2017

@vilma7
@slavkamesinova
Dakujem krasne za odpovede, nakoniec sme sa ubytovali v Dolnej Strehovej v tom aquaparku, a velmi sa nam tam pacilo. A naco sme boli? Synator bol zatrenovat hokej vo VK a tak sme si cela rodinka spravili vylet. A inac, ak tam pojdeme aj inokedy, mozete mi dat tip, kde IST vo VK. A este spomeniem, ze sme sa stravovali v restike blizko stadiona, teraz neviem nazov, ale varili tam uzasne a tie porcie ako pre "Kona" tak stacilo objednat jednu porciu pre dvoch 🙂, nikde na SK som nezazila taku skvelu restiku

vilma7
1. aug 2017

@bonaquaba ano no je nasa stata buda a vlastne sa restika vopa Adub. Tak to ma tesi. Velmi vo Vk nie je lam, ale hned 3 km dalej je hrad Modry Kamen. V nom je sj muzeum. Ta oblast je dost znama gastanmi, na jesen tam byvaju paradne gastanove slavnosti. Dalej smerom na madarsko je tiez fajny salaš Sklabiná, pri obci Sklabiná .

bonaquaba
1. aug 2017

@vilma7 presne Adub, bolo super nam sa tam pacilo, a inac kolko ma obyvatelov VK a byva tam vela alebo v blizkosti v dedinach romov

vilma7
1. aug 2017

@bonaquaba ja mám v hlave číslo okolo 12.000 ale to by sme sa museli kuk do wikipedie, hehe že 12119.
No ja tam už nebývam, lebo hneď po škole som išla za prácou, tam nebola, ale stále sa tam vraciam. Noekedy má çlovek pocit, že je tam dosť rómov, ale zrejme väčšina bielych sedí doma. Je tam dosť bieda, chudoba, ešte nikde som nevidela toľko ľudí chodiť po kontajneroch, ako u nás. Ráno o 6.tej kukám z okna, vidím pánka na bicykli a rozmýšľam kam ide tak skoro...a on už po kontajneroch chodil. Keď fungovala Baňa Dolina, Liaz, tak malo skoro celé mesto prácu. Teraz je tam podľa mňa drvivá väčšina dóchodcov, mnoho ľudí za prácou muselo ísť.
Po dedinách je málo rómov, niektoré medzi seba ani nepustia.

bonaquaba
1. aug 2017

@vilma7 no mne ako turistovi sa nezdali, zeby tam bola chudoba, ale v porovnani s nasim krajom, tak ceny tam mate veru nizke, co sa tyka aquaparku tak u mas stoji 20 eur na osobu, u vas na celt den pre rodinu, tied ta restika ma prekvapila, za malo penazi, vela muziky

vilma7
2. aug 2017

@bonaquaba no lenze musis ratat aj s tym, ze platy su u nas tiez ine. Kym zdravotna sestra ma v BB ca 800-1000 tak u nas asi tak polovicu z toho. A z ktoreho kraja si ty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre