Sú tu mamičky z Veľkého Krtíša?

lusaja
28. máj 2009

Ahojte mamičky.Je tu niektora z Veľkého Krtíša ??

michaelak.
21. jan 2010

a vladzes to teraz s takym bruskom???

ywonnee
21. jan 2010

no este ako tak ano ale musim mat prestavky tak tu konikujem... dopijem caj a idem sa pustit opet do prace... keby som nic nerobila tak v noci by som nezaspala a takto sa aspon unavim a najneskor o 22h spim ako babo.... potom nemam problem rano vstat k malej...

michaelak.
21. jan 2010

a ked si bola prvy krat tehotna tak si mala nejaky problem,ze si lezala skoro cele tehu?

ywonnee
21. jan 2010

ano bola som na rizikovom od zaciatku lebo 2 roky predtym som mala velku autonehodu, prisla som o jeden vajecnik a potrhalo mi maternicu , no nejako to zachranili a nejaky skvely lekar mi povedal ze uz nikdy nebudem mat deti, tak som si nedavala pozor a zrazu bum a je na svete moja dcerka tak ma nechali lezat aby nahodou som nepotratila ked uz sa stal taky zazrak ze som otehotnela ... no a teraz som s tym vobec problem nemala aj ked ma cele tehu bolelo brucho a aj dost casto tvrdne... no a teraz kto vie ci budem prenasat ako pri malej.... ale dufam ze nie...

lusaja
autor
21. jan 2010

ywonnee-kedy mas termin porodu????

lusaja
autor
21. jan 2010

Michaela-ano ,neukazala som sa tu dlhsiu dobu ,ani sa tu poriadne nic nepisalo a na druhej strane vzdy ked som si chcela sadnut za pc,tak bol obsadeny 😀 😀

ywonnee
21. jan 2010

10.2. ale doktor povedal ze to bude iste skor pretoze uz mam skrateny krcok... no tak asi koncom mesiaca...

lusaja
autor
21. jan 2010

ywonnee-uff,tak to uz mas za pár.Si priamo z Krtíša????

zuzkalenka
21. jan 2010

ahojte! Tak sa hlásim. vidím že máte pokec. Dnes bol celkom dobrý deň. Nákupy sa vydarili a už som bez haliera 🙂

ywonnee
21. jan 2010

zuzka lenka to aj ja chi a to som nemusela ist ani na nakupy... internetbanking, poplatky, splatky, najom atd a mozem cakat na vyplatu od muza...

lusaja ano som priamo z Krtisa... ale v maji budu len 3 roky co tu byvam... pochadzam so severneho slovenska....

ywonnee
22. jan 2010

hmmmm dievcata nejako to tu flakate :o)

lusaja
autor
22. jan 2010

Konecne uz chlapi isli spať a ja si mozem sadnuť za pc a popozerat čo je nove na nete.Dnes som vobec nemala cas.Musela som upratať dom (zajtra budeme mat navštevu).Chlapi budu mat meniny,tak som im dnes urobila smotanovu tortu(na želanie),požehliť,poprať,umyť podlahy.Som off-

zuzkalenka
23. jan 2010

Ahojte. Tak a deň je za nami. Dnes bolo krásne boli sme vonku asi 2 hod. Len keď sme sa vracali domov tak som musela Lenku 😲 niesť na rukách bolel ma aj chrbát lebo to bolo dosť ďaleko. Ale čo už. Lusaja mňam taká smotanová torta je super vec. Dobre to oslávte a prajem všetko naj k meninám. 🙂

lusaja
autor
23. jan 2010

zuzkalenka-aj my ju zbožnujeme,ešte sme k tomu urobili šľahačku a dali na vrch jahody.Mnam.mnam.

michaelak.
1. feb 2010

No ahojte!Zase ste sa nejak odmlcali ☹ !Boli ste sa niekde sankovat?My sme zase obidve chore tak si moc tohto krasneho snehu neuzivame 😠 .Ywonne ako?Este si 2v1???

lusaja
autor
1. feb 2010

Michaelak-my sme sa boli v piatok poobede korčulovať (pri Gympli ),aj v sobotu sme chceli ale kedže cely den snežilo a nemal kto odpratať tolko vela snehu, tak nebolo z toho nič.ale za to v nedelu sa deti vysankovali v zahrade do sytosti.

kurci
10. feb 2010

ahojte dievčatá, ako sa to tu rozpisujete. miška ty čakáš babätko, to je super, gratulejem vám 🙂 . a ináč ako sa cítiš? my sme boli minulý týžden chorý, ale teraz to je už lepšie.
Tami rastie ako z vody, už blaboce, spieva, tancuje no je s nej normálne hviezda. a malá lucka ako, teší sa na súrodenca? mala by som ti zavolať, ale akosi zabúdam a nestíham. to je strašné
tak sa majte krásne a písmenkujte. už budem sem častejšie kukať. Pekný dník papa 🙂 🙂 🙂

rosannar
10. feb 2010

ahojteeee....no ja nie som z VK ale moj mužík je odtial...a my tam chodievame na víkendy..

lusaja
autor
10. feb 2010

rosannar-vitaj,aj ked nie si Krtíšanka.

Kurči-od kedy ti bude chodiť Tami do škôlky????

rosannar
10. feb 2010

lusaja...dakujem..ale som tak do polovice... 😀

lusaja
autor
10. feb 2010

Ako sa voláš po mužovi????

rosannar
11. feb 2010

lusaja....Matušková... 😉

kurci
11. feb 2010

ahojte mamičky. tami dám do školky až od budúceho marca, ked bude mať 3 roky. lebo ak by som ju dala skôr tak prídem o materskú. a teraz mi to vyhovuje že robím len na polovičný uväzok. takto sa mi to páči.
lusaja a malá lucka sa drží. vy už nemáte plienku ani v noci. naša tami tiež vymýšla, ale zatial sa jej občas stane aj nehoda, tak ešte plienkujeme a samozrejme swa aj kojíme. už by som to chcela ukončiť 😀 , len mi je lúto tami, že čo bude potom robiť. maly ti ešte nejde do školy, však? my teraz riešime školskú tašku, tak uvidíme kto vyhrá. matúš chce dinosavrovu no neviem kde ju zoženiem, aby sa páčila aj mne. majte sa krásne a pekný snežný den papa 🙂

michaelak.
12. feb 2010

Ahojte!Kurci a v LC ste neboli pobehat obchody kvoli tej skolskej taske?Ja mam pocit,ze tu uz nic nezozenies aj ja povecsine do LC idem ked potrebujem nieco poriadne ☹ .Alebo este skuste madarsko.Aj tam sa da vela veci zohnat.S tym kojenim ta obdivujem!My sme vydrzali 20mes.,ale ku koncu to uz bolo hrozne,doslova povedane Lucka ma uz "obtazovala",stale mi smatrala do vystrihu.A uz to bolo skor na ukludnenie z jej strany ako od hladu.ale poviem ti,ked sme s tym skoncili,tak mi velmi chybali tie momenty ako ked sme sa kojili.Ona bola taka zlata ked vedela ,ze dostane prsnik,no proste radost sa na nu pozerat.A Matusa si ako dlho kojila?A ako sa citim?Prve tri mesiace mi bolo na 😝 .A ked to uz skoncilo a myslela som ,ze uz bude dobre,tak raz mi tvrdne brucho,potom inokedy ma boli jazva po cisarskom,potom zase klby,no proste stale mi nieco je.Vobec to neni ako pri Lucke,ale to bude asi aj vekom.Lucka sa uz tesi na braceka,hoci este nevieme co to bude.Ved uz hadam ked sa trosku otepli tak sa stretneme.A nezabudnite si dievcata vybavit karticku na ihrisko,tusim zase do konca maja ich budu vydavat.Dievcata, vy ste ako znasali druhe tehotenstva?tak sa tu drzkajte a piste nech je co citat.

lusaja
autor
12. feb 2010

Kurči-Lucka 😀 😀 (Nikolka)už taktiež nemá v noci plienku,aj ked sa jej občas stane nehoda(Raz za dva mesiace).Aj my sa este stale kojime ak sa to da povedať že kojenie-ako pisala Michaela,je to skôr na ukludnenie,ale už mi to ide hore krkom,lebo vkuse mi je pod tričkom.Kurči nezávidím ti tie predškolské starosti,aj nas to bude čakať,ale až na budúci rok.Tento rok budem riešiť prácu,lebo mi koncom oktobra končí materska,tak som zvedava čo z toho bude.

kurci
16. feb 2010

ahojte dievčatá. lusaja ja som myslela, že je tiež lucka ako ty? tak prepáč 🙂 .
no druhé tehotenstvo bolo pre mna tiež ťažšie ako prvé. bola som viac nemotorná, zle mi bývalo, rýchlo som sa zadýchala, aj kríže ma boleli. ale už je to preč a teraz sa tešíme z našich druhých detičiek.
a s tou školskou taškou zatial riešim tak, že kukám po nete. v marci pôjdeme do lc tak pôjdeme pokukať, ale kupovať by som chcela až niekedy cez prázdniny, pretože ju budú navláčať a bude skôr špinavá ako začne škola. tak uvidíme tak sa majte krásne a teším sa na dalšiu komunikáciu 🙂

michaelak.
5. apr 2010

Ahojte!Kde ste zase stratene?Ako ste sviatkovali? Ywonnee trosku opozdene,ale gratulujem k malemu!Aky bol porod?V LC si rodila?Porad mi, kolko jednorazovych plienok si potrebovala do porodnici? A ostatne ako sa mate?Deturence pocuvaju?Ved piste nech je co citat. Ahojte

zuzkalenka
7. apr 2010

ahojte!!!
no konecne sa niekto ohlasil.
mi sme sviatky prezili celkom fajn az na to ze som ochorela ☹
michaelak ja osobne som si do pôrodnice zobrala celý balik plienok. Sestricka si vypytala 7 ks. Potom som mala malu pri sebe az kym som nesla domov (bola som tam 4 dni) takze ten 1 balik mi bol akurat.

michaelak.
7. apr 2010

Zuzka ahoj!Ty si v LC rodila?1balik ale kolko to je ks?Lebo niektore plienky su po 100ks,ine po 80ks,48ks a aj len 28ks.Mam ratat 7ks na den a zhruba 4dni v porodnici?Ja si to uz nepamatam kolko mi bolo treba pri Lucke.

zuzkalenka
7. apr 2010

ahoj
ano rodila som v Lc . V baliku bolo 58 ks (s hypernovy)
7 ks co som dala sestricke tak to bolo kym mali malu u seba na novorodeneckom cca jeden a pol dna
a potom som vydrzala s min
a velmi si uz nepamätam kolko som za den minula ale asi tak kazde 3 hod som ju prebalovala 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre