• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky zo Srbska?

17. augusta 2015 
Najdu sa mamicky, nemamicky zo Srbska?
24. aug 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nikto? :frowning2:
25. aug 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaano ja :slight_smile:
26. aug 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
huraaa a kde v Srbsku si?
26. aug 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no momentalne som v BA, ale povodom som zo Srbska :grinning: Ty tusim hladas niekoho kto je teraz tam, ze?
26. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja som byvala v Srbsku :sweat_smile: ale len dva mesiace som z Nr :wink: a byvala som v Bacskom Petrovci :dizzy_face:
26. aug 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ano, ale nevadi :slight_smile: A odkial zo Srbska si povodom?

Domyyy a co si tam robila? Ja sa snazim si najst pracu...
26. aug 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liuss chodila som tam do skoly chceli sme ostat dlhsie ale vyskytli sa problemy :wink: a ty si odkial?? :slight_smile:
26. aug 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som v Belehrade, zajtra odchadzam na mesiac do Grecka a potom spat. Takze neviem, co dalej :confounded:
26. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a studujes tam? preco si vlastne isla do srbska? v belehrade by nemal byt problem najst si pracu. drzim palce :wink:

inac som z kovacice, to je cca 50km od bg.
26. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nestudujem. Tak preco... :grinning: Kvoli :sunglasses: Ako sa tebe paci na Slovensku?
26. aug 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj takze laaaska ta tam zaviedla :grinning:

no ja som si tu uz teda zvykla, takze da sa :slight_smile:
26. aug 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v akom odbore by si chcela pracovat?
26. aug 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vystudovala som cestovny ruch, ale rada by som aj nieco v oblasti kultury.
26. aug 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm neviem, ci sa ti hned podari robit robotu, ktoru budes mat rada. mozno najprv skusit vyhladat aj nieco kde by si mohla pouzit slovencinu, alebo cestinu, hoci aj nejake prekladatelske firmy. ked sa dostanes do toho kolotoca tak sa lahsie dostanes k robote, ktora ta bude aj dobre zivit a aj bavit. bez dobrych kontaktov je vsade tazko.
ale kadopadne drzim palce :wink:
26. aug 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja s tym ani nerata, ze by sa mi hned podarilo nieco, co presne chcem :slight_smile: Ty si uz vyrastala na Slovensku? Lebo vidim, ze gramatika je bezchybna :slight_smile:
26. aug 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liuss dakujem, idem sa vari hned aj babam do nasej temy pochvalit :grinning: :grinning: ale nie srandujem :slight_smile:

nevyrastala som tu. narodila som sa v bg a zila v kovacici. v roku 2003 som sem prisla za priatelom a tu som aj zostala :slight_smile:

Ty predpokladam uz po srbsky vies dobre, ze? ako sa ti tam paci? bg je teda dost divoke mesto :grinning:
26. aug 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Rozumiem skoro vsetko a ked som nutena aj rozpravam, celkom dobre... :grinning: samochvala. Ale my dvaja medzi sebou rozpravame len Anglicky, neviem ani preco :slight_smile: Ale uz sa to zacina mixovat cele jazykovo.
PAci sa mi BG, len som bola trochu prekvapena, aki su tu vsetci doleziti :grinning: Od pokaldnicky v obchode, cez casnika az po mojho frajera :grinning: :grinning:

Fakt pises lepsie ako niektori, co ziju na SK od narodenia :grinning: Aj si tu uz pracovala?
26. aug 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tu dolezitost si budes musiet zvyknut :grinning: :grinning:

pracovala som v rozhlase v Novom Sade pocas studia, necely rok, lebo som sa potom sialene zamilovala a kedze mi chceli zavalit tahat Vianocnu sichtu (a ja som samozrejme uz mala dohodnute romantickejsie Vianoce :grinning: ) tak som dala vypoved a v podstate od vtedy som aj tu.

a nepoznas tam ziadnych Slovakov? lebo vo Vojvodine je Slovakov dost, teda dolnozemskych Slovakov, ale rozhodne by ste si rozumeli :grinning: napr. Novy Sad, Bacsky Petrovec, Kovacica, Padina, Stara Pazova, Kysac.... to su vsetko slovenske osady a v NS urcite budu aj nejake institucie, ktore zastresuju kulturu a tradiciu dolnozemskych Slovakov. Dokonca v Novom Sade je slovenska redakcia aj v televizii aj v rozhlase a tiez aj redakcia tlacenych medii - takze by si sa mozno aj tam vedela uplatnit :wink: a od BG je NS dialnicou hodinka cesty :wink: skuste si urobit vylet s priatelom :wink:
26. aug 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Asi ano, vraj, ked Ta uz Srbsko nezmeni, tak nic :grinning: A ja tu vyzeram ako uplny cvok, ked sa usmievam :grinning:

Nepoznam Slovakov ziadnych zatial, ale sa budem musiet "rozkukat". To viem, ze tam ich je dost, ale toto vsetko som nevedela, dakujem za info.
26. aug 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, oprášim tému :sweat_smile: kde ste kočky zo Srbska?? :sweat_smile: :dizzy_face:
9. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,je otazka este aktualna?
ANO som zo Srbska :wink:
17. aug 2015 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok