Sú tu maminy z Prahy 4, 9 alebo 10?

sisa88
29. sep 2008

ahojte vsetci, su tu maminy z Praha 4,9,10?ja byvam v 9, tak skusam, ci tu nahodoou niekto tiez nebludi z okolia🙂 😝

broccoli
29. sep 2008

ahoj, zatial este bludime v BB, ale o mesiac uz budeme bludit v P10 🙂

sisa88
autor
29. sep 2008

Fakt? a co takto do P10??

broccoli
29. sep 2008

no, stahujeme 🙂, v BB konci materska a rodicovska zacne v P10

sisa88
autor
29. sep 2008

fakt a to je ako mozne?to ma teda zaujima,lebo ja mam matersku stale v SK aj rodicovsku, lebo som tam stale zamestanaa....tvoj manzel/ priatel je z CZ?

broccoli
29. sep 2008

hej, je Cech a budeme sa vrabcit niekedy v oktobri hadam, takze budem lietat po uradoch. No ja som mala tu slovensku zivnost, takze aj matersku si krutim tu. Mlady chodil za nami, chudacik, nacestovala sa riadne,ale teraz to uz bude ok.

sisa88
autor
30. sep 2008

broccoli- tak to je podobny osud🙂 my sme sa vrabcili minuly oktober (20) a tiez sme precestovali takto 3 roky po dialnici hehe a po porode som sa presunula do Prahy ( v marci) ..ozaj a rodicovsku budes poberat v CZ, to jemozne? a kde v P10 budete byvat?ja som z ujezda nad lesy

broccoli
2. okt 2008

vidis, vidis, no tak ja hned po porode nie, predsa len treba trochu hniezdo najprv zveladit 🙂, ale uz je to dost dlho a Oli by sa mala zacat kamaratit a j s tatinkem. Rodicovsku mozes poberat v CR, staras sa o malu Cesku, tak preco nie ? 🙂 Ceske obcianstvo mala uricte ma, takze by to malo ist. A vlastne ty sobasom ziskas trvaly pobyt v Cechach, takze by to tiez nemal byt problem. Neskusala si sa prihlasit? My uz sme obmailovali vsetky kuty, dokonca som este aj na ceske velvyslanectvo 🙂)), mam uz toho pekne haluze....

sisa88
autor
2. okt 2008

ahoj brocolli..no super...pozri si IP, poslem ti tam kontakt na mna kedby nieco...ja trvale teraz menit nejdem,kvoli zamestnavatelovi.....

emogeon
19. aug 2013

oprasujem tuto temu chodi sem niekto vobec 🙂

lucciana22
6. nov 2013

@emogeon Ahoj, som z Prahy 9 a som tu nová🙂

emogeon
7. nov 2013

@lucciana22 ahoj a vitaj 🙂 .... to asi budes dalej odo mna..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre