Sú tu Slovenky žijúce v Prahe?

margetakuska
6. okt 2011

ahojte nájde sa tu nejaká maminka, tehulka slovenka, ktorá žije v prahe? včera som sa od manžela dozvedela, že sa ideme sťahovať do prahy - presnejšie praha 9 a ja tam vôbec nikoho nepoznám v živote som tam nebola a mám z toho panickú hrôzu 😀 nájde sa niekto, kto mi tak trošku pomôže zorientovať sa tam alebo len tak na pokecanie, kočíkovanie, sťažovanie a pod.? 😉

jalito
19. nov 2014

@trogir Normálne ženy tam sú, tieto udrystankyne treba brať s rezervou. Ja som napríklad vypozorovala, že ak je ženská strašne moc ukecaná, a vymýšla si, vačšinou jej život stojí za h.. a potrebuje si to kompenzovať niekde inde. a samozrejme, moc ukecaným ľudom sa ani nedá veriť. Pokial chceš nájsť niekoho normálneho, neuzatváraj sa do ulity ignorácie, to ti iba uškodí, zvlášť neskor v práci. Ja som jediná Slovenka v pracovnom kolektíve a berú ma, ako keby som bola ich. To chce sa trocha prisposobiť na ich nátury a nie sa hneď dištancovať.

klaudiamedvecka
27. dec 2014

Ahojte, potrebujem nejakú osôbku ktorá by mi pomohla, nájde sa taká? z Prahy? ak áno, ozvite sa prosím 🙂

dmka
18. mar 2016

Chcela by som prispet k diskusii. Stahujeme sa do Prahy z manzelom a malym. Najdu sa tu nejake maminy zijuce V prahe na spolocne stretko??

balumi
19. júl 2016

@dmka kam ste sa prestahovali? byvam v prahe 5....

kumanek
4. mar 2017

@emogeon ahoj ja som z kamenice.

monika008
20. sep 2017

Ahojte ja som na tom rovnako . V novembri sa sťahujeme do Prahy ale neviem ako to je s vybavovaním zdravotky a nájsť si doktora (som v 4.mesici) máte niektorá skúsenosť ci je možné vybaviť zdravotnú poisťovňu a čo ste mali problém nájsť doktora počas tehotenstva (počula som že to byva problém ). Nejaké skúsenosti alebo rady . Dakujem 😊

nattulka
31. júl 2022

Ahojte, pridavam sa do diskusie, aj my rozmyslame ci sa neprestahovat do Prahy, mame deti 5.5r a 2r. Ake su Vase skusenosti? Ste tam spokojne? Nasli ste si nejake partiu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre