Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

wanda
30. okt 2006

dufam,ze sa najdeme
tak ja som prva 😉 ,dufam,ze tu neostanem sama 😀 ako samomluvec 😀

yvonn
21. jan 2011

@andrema ...co povazujes za narocne babo?🙂

andrema
21. jan 2011

@yvonn neobycajne 😀, take ako podla definicie narocneho dietata...ma talent na plac, preplakala 3 mesiace komplet a do 7 mesiacov plakala stale ako nahle som si odlozila len na par sekund, stale bola na rukach, stale musim vymyslat nieco nove pre nu, jeden den nema rovnaky, nema pevny rezim, nechce vecer zaspat, aj ked to skusam uz 9 mesiacov ( no teraz sa trochu zlepsila 🙂 )
Je hyperaktivna, stale daco vyzaduje ( ani sa nenapapa bez toho,aby nedostala do ruk, to co ju zaujima)stale chcela byt na prsniku,ale bohuzial som nemala mlieko a tak som si uzila hodiny placuuu.
V noci sa stale prebudza a nie len raz, vecne mi pride nespokojna, stale je ako na ihlach,nemozem ist s nou ani autom bez toho,aby s nami isla dalsia osoba v aute a snazila sa ju upokojit,lebo strasne place, je nervozna v aute. Do 7 mich mesiacov v kociku neskutocne plakavala a nechcela zaspat nie to v postielke,ale ani v kociku...Je nepredvidatelna.
Ale ked splnim jej poziadavky,tak je neskutocne bystre a sikovne dieta.
Nieco na tento sposob... 😀
Mas aj ty taketo dietatko?Vacsina mojich kamaratok ma dieta,ktore spava v pravidlenom rezime, kludne mozu cestovat, ja si nestiham doma ani nic spravit,lebo spava len v kociku a aj to sa musi vozit a v poslednej dobe mam pocit,ze sa nesmiem ani s nikym rozpravat pri vozeni 😀 lebo sa zobudi...

yvonn
21. jan 2011

@andrema fuha, tak toto je sila teda....to si tu matersku teda moc neuzijes🙂 ale suseda ma cosi podobne, jej mala ma 18 mesiacov a tiez neobsedi nikde, nic ju dlhsie nebavi ako par sekund, takze asi mas cosi podobne🙂 Moj maly je nastastie uplne kludne babatko, prve 3 mesiace som ani nevedela ze ho mam, iba papal a spal, nic ine... v noci sa budil len raz, max. dvakrat, no poklad🙂 po 3 mesiacoch sa to zacalo menit a zacal sa viac v noci budit, aj kazde dve hodky bol hore, trvalo to tak 3 mesiace - ale on to zase dospaval cez den🙂Takze ja sa vlastne ani nemam na co stazovat, ja totiz robim z domu popri nom na polovicny uvazok od zaciatku materskej a musim povedat, ze mi to velmi vyhovuje, teda prve mesiace uplne, lebo to len jedol a spal,/tak by som sa inak asi dost nudila🙂))/ a teraz vydrzi byt uz medzi spankami 2 hodiny hore, tak uz je s nim aspon vacsia zabava - tak si dorabam veci do prace vtedy ked spi.. A ani nejak velmi nevyzaduje kocikovanie, staci ze sa s nim prejdem len po nasej terase par krat a on spi 2-3 hodinky bez vozenia doobeda, poobede tak dve... Ale poobede sa uz vacsinou ideme prejst, uz ho zacina vsetko zaujimat, tak pozera z kocika na vsetko, ani pol slova nepovie, co tak vsetko sleduje🙂 Tak uvidime, ako sa bude vyvijat dalej....🙂

andrema
21. jan 2011

@yvonn fiha,tak to mas su[per..ja som tiez chcela pracovat,ale pri nej sa neda...
Neoddychla som si vobec este..a ked teraz bol spln,tak nespala 3 noci... ☹ ale cez dne jej to vobec nechybalo..vydrzi ho aj 6-7 hodin bez spanku...taka duracelka mala to je...
a kde byvas presnejsie?

yvonn
21. jan 2011

no tak ta ma teda energie za troch🙂)) musis mat pri nej inu vydrz🙂 my byvame v tej casi ako je Firhang - v tej casti rodinnych domov a ty?

yvonn
21. jan 2011

...inak pozerala som tvoj album, tak mala je velmi zlata, take pekne dievcatko🙂

beazpk
22. jan 2011

Ahojte,

mozete mi prosim pomoct? Nepoznate nahodou Lenku z Dunajskej Luznej? Ma dvoch synov (mala pred 2-3 rokmi). Starsi taky tretiak a mladsi hadam tento rok do skoly by isiel. Tom a Ben. Ich ocino je z Izraela. Mali by mat nejaku koser cukraren niekde.... Jej cislo je uz neplatne. Neviem sa jej dovolat.

zazuzana
24. jan 2011

@beazpk myslíš Lenku, čo má cukráreň v Miloslavove???? tak mi to vychádza na túúú Lenku.

janka2504
26. jan 2011

caute baby z luznej nie ste niekto tehotna co budete rodit teraz v lete? aby som mala partacku na kocikovanie 🙂

andrema
27. jan 2011

@yvonn ahoj, prepac,nejako mi uslo,ze si odpovedala...my byvame ako sa ide na Miloslavov...

mmmooonnn
18. feb 2011

ahojte
ja byvam v Luznej a termin mame v maji ;)

poludnica99
25. feb 2011

Ahojte, my sme z Miloslavova, cize nedaleko Luznej. Mam 4 mesacneho synceka a nemame s kym kocikovat 🙂

mmmooonnn
27. feb 2011

ahoj poludnica99, prosim ta, kde chodite k pediatrovi? Prave to riesim, Luzna je sice fajn blizko, len nemam ziadne poriadne referencie.

poludnica99
3. mar 2011

@mmmooonnn my chodime do Rovinky, asi tam je najblizsie pediater

mmmooonnn
3. mar 2011

A ste s nim spokojni?

habibi78
3. mar 2011

dievcata z luznej prosim vas.... kde je skolka na Brezovej, kde sa robi zapis? 😕 😕

poludnica99
8. mar 2011

@mmmooonnn No ani nie moc, ale tak nie je az tak zly, ale ma strasne vela deticiek a moc sa im potom nevenuje.

mmmooonnn
11. mar 2011

@poludnica99 - dakujem za info, nakoniec som sa rozhodla, ze pojdeme radsej do BA. V Luznej urcite nechceme pediatricku (mam zle referencie) a Rovinka alebo Ruzinov nie je az taky rozdiel. Vdaka.

poludnica99
11. mar 2011

@mmmooonnn A pre aku doktorku ste sa rozhodli? Lebo my tiez chceme zmenit, ale neviem koho si vybrat

anela71
17. mar 2011

Ahojte, je tu nejaka mamina z Dunajskej Luznej s dvojickami?

zuzkakach
17. mar 2011

ahojte, je tu nejaka mamina na kocikovanie, kt. byva blizko pri Mastali? 🙂

anela71
18. mar 2011

@zuzkakach
Jeeej, to mame rovnako stare deticky.... Byvame sice na konci Dunajskej, smerom na Alzbetin dvor, ale ked bude "normalne" pocasie, urcite budeme chodit na prechadzky aj k Mastali 🙂

zuzkakach
18. mar 2011

@anela71 jej tak to je fakt super a dvojicky .... 🙂 gratulujem. Kedy su narodene. Nas krpec 7 ! My byvame trosku za Mastalou pri jazere tie domy v poli 🙂 no to pocasie je fakt hrozne...

zuzkakach
18. mar 2011

@anela71 my sme tu na nasej ulici 5 mamiciek na materskej. No aj tak v poslednej dobe nieje s kym vybehnut von, vsetky su dost casto mimo pri mamach a svokrach🙂 ale to dufam, ze len preto ze bola zima. Iinak chodime kazdy den do Jednoty 🙂 to je tu nasa zachrana 🙂

anela71
18. mar 2011

@zuzkakach Odpisujem len rychlo, lebo deturence idu pomalicky papat.. My sme tiez narodeni 7.8.2010 🙂. Ked budu spinkat, hadam napisem viac 😉

anela71
19. mar 2011

@zuzkakach
Inak, nebyvame od seba az tak daleko 😉 . Nasu ulicu (ako je vetrolam) predlzili, takze teraz konci asi na urovni Mastale. Ale k Mastali je mozno prist iba po poli. Ked bude pekne a sucho, asi to vyskusam. Ako sa Ty dostanes od Vas do dediny? Je tam nejaky chodnik alebo musis ist po ceste...

zuzkakach
19. mar 2011

@anela71 no po ceste to ani nahodou neriskujem auta tu chodia dost rychlo takze tiez iba po poli... 🙂 no ale to pocasie teraz katastrofa

anela71
19. mar 2011

@zuzkakach
...som si aj myslela, ze ta cesta je velky hazard. Ale pocko sa ma uz vraj vylepsit. Kedy vlastne chodievate na prechadzky?

nika0607
19. mar 2011

@zuzkakach, @anela71ahojte, ja som z Rovinky, byvame pri velkom jazere ako sa kedysi tazilo, mam rocnu dcerku a velmi postradam niekoho na sprijemnenie volneho casu, prechadzky.....

zuzkakach
19. mar 2011

@anela71 no zalezi to od toho do kedy maly rano spi ale vacsinou o 10tej a potom okolo 14tej 🙂 a vy kedy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre