Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

wanda
30. okt 2006

dufam,ze sa najdeme
tak ja som prva 😉 ,dufam,ze tu neostanem sama 😀 ako samomluvec 😀

zuzkakach
19. mar 2011

@nika0607 ktore jazero teraz myslis 🙂 ja poznam len to nase pri Mangu a to kde sa teraz tazi... 🙂 viem ze ich je ale viac. Ale mm mi akurat hovori ze to nieje daleko... 🙂

nika0607
19. mar 2011

@zuzkakach este je jedno od tej hlavnej cesty za mangom smerom dolava...k mangu to mam asi 15 minut peso

zuzkakach
19. mar 2011

@nika0607 aha no tak to je fakt blizko tak ak bude lepsie pocasie tak sa mozme dohodnut stretneme sa pri Mangu a ukazes mi to vase jazero 🙂

nika0607
19. mar 2011

@zuzkakach jasne mozme si vymenit cisla cez ip a dohodneme sa...tesim sa

anela71
20. mar 2011

Aj u nas sa vsetko odvija od ranneho vstavania, resp. papania. Doobeda velmi nestihame, lebo ked zalomia, chystam im obed ☹ , takze to spia na terase. Ale poobede chodime tiez okolo tej druhej, hned ako sa naobeduju.

poludnica99
24. mar 2011

@zuzkakach Ahoj, my sa dnes ideme napapat s malym do Mastale (nechce sa mi varit 🙂) Tak mozem zobrat aj kocik a mozeme spolu pokocikovat, ak by si chcela 🙂

zuzkakach
24. mar 2011

@poludnica99 a kedy tam asi budete? Lebo mi ideme za chvilu von a neviem kedy pojdeme poobede. Teraz sa nam trosku meni rezim... 🙂

poludnica99
24. mar 2011

@zuzkakach Jaaaaj, no my tak naobed, okolo tej jednej. A chodite dvakrat za den von?

zuzkakach
24. mar 2011

@poludnica99 no chodime stale 2x von, bud do kocika alebo ho mam v nosici. Ked nespi v kociku tak ho musim dat spat dnu teraz sa nam to fakt vsetko meni. Rada by som prisla, ale neviem co bude o 13 tej 🙂 .

janka2504
24. mar 2011

@mmmooonnn ahooj citam ze si z luznej ja mam termin v juny tak potom ak by si nemala skym kocikovat mozeme sa dohodnut 🙂

mmmooonnn
25. mar 2011

@janka2504 budem rada 🙂

janka2504
25. mar 2011

@mmmooonnn taaak super a kde v luznej byvas?

mmmooonnn
26. mar 2011

@janka2504 v Novej Lipnici, pri odbocke na Miloslavov

matat
14. júl 2011

Ahojte baby,,,neviete o niekom kto ide do Dunajskej Luznej v termine 17.7.?? najlepsie z okresu Levice??

resuada
8. aug 2011

Ahojte maminky! Tiez som z DL - cast Nova Lipnica (blizko pri Samoske a Krcme;) ). Mam 14-mesacneho synceka. Rada by som sa s niektorou z vas stretla, pokocikovala, poklabosila🙂

asteri
15. aug 2011

@resuada ahoj, ja by som sa rada pridala. Mam trojmesacnu dcerku a casto chodievam kocikovat, zatial sama.
Kedy chodievate von? Ja najcastejsie poobede ale mozem sa prisposobit, rezim este nemame. Byvam v Kosariskach, tiez blizko samosky...tak ak budes chciet ozvi sa

lucki
16. aug 2011

Ahojte, viete mi prosim odporucit niekoho na upratovanie domacnosti tu v DL? Najlepsie FO, nie firma, ak sa osvedci, bolo by to pravidelne. Dakujem

anela71
28. aug 2011

@resuada Ahoj, mame 12-mesacne dvojicky a byvame nedaleko - pri vetrolame. Zvycajne chodievame von poobede, niekedy sami, niekedy sa podari vyrazit s inymi maminami. Budem len rada, ak spoznam dalsiu maminku a partaka pre krpcov 🙂.

andrema
28. aug 2011

@resuada aj ja by som sa pridala, berieme kamoska do partie 🙂

andrema
1. sep 2011

najde sa tu niekto, kto chodi do MC Ostrovcek na cvicenie s Dinom? co na to hovorite?

bibap
17. sep 2011

@lucki ahoj, ja som tiez z luznej a fakt velky problem najst niekoho kto by do luznej dochadzal. Hladala som a dala si inzerat cez domeliu, ozvalo sa mi vela zien co by malo o upratovanie zaujem. Dokonca jedna pani, co byva priamo v luznej pri stadione.

bibap
17. sep 2011

Kocky maminky, zhanam si opatrovatelku do DL. Na tri hodinky denne alebo aspon obden. Je to velky problem niekoho zohnat, nikto nechce dochadzat do Luznej. Nemate nejaku dobru skusenost, neviete niekoho odporucit?

wilikiki
20. sep 2011

Ahojte
Prosim o radu - ideme sa stahovat do Hamuliakova - nie ste niekto odtial a neviete, kde by som mohla dat deti prihlasit k lekarovi? Nepoznate dobreho detskeho lekara niekde tam v okoli? Dakujem za radu a keby tu bol niekto z H, rada sa zoznamim 😵

tothova5a
22. okt 2011

@andrema - Ahoj, ja som Peta, co ma Nellu(pozname sa z ihriska) idete v pondelok na Dina? Rada by som sa pridala.

andrema
23. okt 2011

@tothova5a no mala je nejaka chora a ma sopliky,tak asi nie, aj mala Veronika,ze je nejaka nachladnuta a mala aj teplotu,tak tiez neviem,ci s nou sesternica pojde ☹

tothova5a
24. okt 2011

@andrema ani my sme dnes nikde neboli, lebo Nellka je tiez soplava :(

andrema
24. okt 2011

@tothova5a no ak budeme fit,tak buduci tyzden by sme chceli ist. Ak sa bude cvicit,kedze je to v case prazdnin

janci27
1. nov 2011

Ahojte, my sa s manzelom budeme stahovat do DL-Nove Kosariska niekedy v decembri a babatko cakame v aprili. Kedze sa zatial neorientujem vobec v DL, viete mi poradit alebo odporucit detsku lekarku pre svoje buduce babatko? Viem, ze je este skoro toto riesit, ale chcem mat prehlad 🙂

zuzuliq
9. nov 2011

Ahojte maminy, my sme z Kalinkova a na okoli tu siroko daleko okrem jedneho ihriska (uz celkom rozbiteho) nic pre deti neni. ☹ Chceme sa ist pozriet do MC ostrovcek, chodievate tam?

janci27
13. dec 2011

Uz sem nikto nechodi? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre