• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

17. decembra 2016 
@nika0607 ktore jazero teraz myslis :slight_smile: ja poznam len to nase pri Mangu a to kde sa teraz tazi... :slight_smile: viem ze ich je ale viac. Ale mm mi akurat hovori ze to nieje daleko... :slight_smile:
19. mar 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkakach este je jedno od tej hlavnej cesty za mangom smerom dolava...k mangu to mam asi 15 minut peso
19. mar 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika0607 aha no tak to je fakt blizko tak ak bude lepsie pocasie tak sa mozme dohodnut stretneme sa pri Mangu a ukazes mi to vase jazero :slight_smile:
19. mar 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkakach jasne mozme si vymenit cisla cez ip a dohodneme sa...tesim sa
19. mar 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj u nas sa vsetko odvija od ranneho vstavania, resp. papania. Doobeda velmi nestihame, lebo ked zalomia, chystam im obed :frowning2: , takze to spia na terase. Ale poobede chodime tiez okolo tej druhej, hned ako sa naobeduju.
20. mar 2011 o 07:36  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkakach Ahoj, my sa dnes ideme napapat s malym do Mastale (nechce sa mi varit :slight_smile:) Tak mozem zobrat aj kocik a mozeme spolu pokocikovat, ak by si chcela :slight_smile:
24. mar 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poludnica99 a kedy tam asi budete? Lebo mi ideme za chvilu von a neviem kedy pojdeme poobede. Teraz sa nam trosku meni rezim... :slight_smile:
24. mar 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkakach Jaaaaj, no my tak naobed, okolo tej jednej. A chodite dvakrat za den von?
24. mar 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poludnica99 no chodime stale 2x von, bud do kocika alebo ho mam v nosici. Ked nespi v kociku tak ho musim dat spat dnu teraz sa nam to fakt vsetko meni. Rada by som prisla, ale neviem co bude o 13 tej :slight_smile: .
24. mar 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmmooonnn ahooj citam ze si z luznej ja mam termin v juny tak potom ak by si nemala skym kocikovat mozeme sa dohodnut :slight_smile:
24. mar 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka2504 budem rada :slight_smile:
25. mar 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmmooonnn taaak super a kde v luznej byvas?
25. mar 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka2504 v Novej Lipnici, pri odbocke na Miloslavov
26. mar 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,,,neviete o niekom kto ide do Dunajskej Luznej v termine 17.7.?? najlepsie z okresu Levice??
14. júl 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky! Tiez som z DL - cast Nova Lipnica (blizko pri Samoske a Krcme;) ). Mam 14-mesacneho synceka. Rada by som sa s niektorou z vas stretla, pokocikovala, poklabosila:slight_smile:
8. aug 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@resuada ahoj, ja by som sa rada pridala. Mam trojmesacnu dcerku a casto chodievam kocikovat, zatial sama.
Kedy chodievate von? Ja najcastejsie poobede ale mozem sa prisposobit, rezim este nemame. Byvam v Kosariskach, tiez blizko samosky...tak ak budes chciet ozvi sa
15. aug 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, viete mi prosim odporucit niekoho na upratovanie domacnosti tu v DL? Najlepsie FO, nie firma, ak sa osvedci, bolo by to pravidelne. Dakujem
16. aug 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@resuada Ahoj, mame 12-mesacne dvojicky a byvame nedaleko - pri vetrolame. Zvycajne chodievame von poobede, niekedy sami, niekedy sa podari vyrazit s inymi maminami. Budem len rada, ak spoznam dalsiu maminku a partaka pre krpcov :slight_smile:.
28. aug 2011 o 11:59  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@resuada aj ja by som sa pridala, berieme kamoska do partie :slight_smile:
28. aug 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
najde sa tu niekto, kto chodi do MC Ostrovcek na cvicenie s Dinom? co na to hovorite?
1. sep 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucki ahoj, ja som tiez z luznej a fakt velky problem najst niekoho kto by do luznej dochadzal. Hladala som a dala si inzerat cez domeliu, ozvalo sa mi vela zien co by malo o upratovanie zaujem. Dokonca jedna pani, co byva priamo v luznej pri stadione.
17. sep 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky maminky, zhanam si opatrovatelku do DL. Na tri hodinky denne alebo aspon obden. Je to velky problem niekoho zohnat, nikto nechce dochadzat do Luznej. Nemate nejaku dobru skusenost, neviete niekoho odporucit?
17. sep 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Prosim o radu - ideme sa stahovat do Hamuliakova - nie ste niekto odtial a neviete, kde by som mohla dat deti prihlasit k lekarovi? Nepoznate dobreho detskeho lekara niekde tam v okoli? Dakujem za radu a keby tu bol niekto z H, rada sa zoznamim :dizzy_face:
20. sep 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrema - Ahoj, ja som Peta, co ma Nellu(pozname sa z ihriska) idete v pondelok na Dina? Rada by som sa pridala.
22. okt 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tothova5a no mala je nejaka chora a ma sopliky,tak asi nie, aj mala Veronika,ze je nejaka nachladnuta a mala aj teplotu,tak tiez neviem,ci s nou sesternica pojde :frowning2:
23. okt 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrema ani my sme dnes nikde neboli, lebo Nellka je tiez soplava :(
24. okt 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tothova5a no ak budeme fit,tak buduci tyzden by sme chceli ist. Ak sa bude cvicit,kedze je to v case prazdnin
24. okt 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sa s manzelom budeme stahovat do DL-Nove Kosariska niekedy v decembri a babatko cakame v aprili. Kedze sa zatial neorientujem vobec v DL, viete mi poradit alebo odporucit detsku lekarku pre svoje buduce babatko? Viem, ze je este skoro toto riesit, ale chcem mat prehlad :slight_smile:
1. nov 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy, my sme z Kalinkova a na okoli tu siroko daleko okrem jedneho ihriska (uz celkom rozbiteho) nic pre deti neni. :frowning2: Chceme sa ist pozriet do MC ostrovcek, chodievate tam?
9. nov 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz sem nikto nechodi? :frowning2:
13. dec 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok