• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

17. decembra 2016 
@lillienn ano ano tam :slight_smile: na konci je tenisovy kurt
16. jan 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babuli ahoj my k nej tiez chodime :slight_smile: ja som zatial spokojna, tak ale maly nebol este ani raz chory, takze som tam chodila iba do poradne a na povinne ockavania a vtedy bola velmi mila a ochotna :slight_smile:
16. jan 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkakach áno trafila si :slight_smile: okrem nás a janci27 (teda ak je z našej ulice) viem ešte o dvoch mamičkách z našej ulice čo čakajú v apríli. osobne ich však nepoznám.
16. jan 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janci27 tak predsa z našej ulice :slight_smile: ale nás bude..to je super, aspoň mám s kým kočíkovať. my bývame v tom rade v poslednom.
16. jan 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lillienn tak to sa tesime na novych clenov do bandy :slight_smile:
16. jan 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@babuli ahoj, zatial som spokojna, doktorka aj sestricka su mile ale este sme ziadnu chorobu neriesili, len bezne poradne a ockovania. Da sa u nej predplatit aj taka sluzba telefonickych konzultacii kedykolvek, co je celkom dobre...aj ja som si ju zvolila pretoze to mam najblizsie :slight_smile:
16. jan 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby... vedeli by ste mi poradit nejake detske ihrisku bo nepoznam to tu a do ba koli tomu sa mi nechce ist. mam 18 mesacne dievcatko a nikoho tu nepozname... nasiel by sa niekto pre nu. dakujem...
25. jan 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romca88 ahoj, my sme tiez v DL novi, stahovali sme sa z BA len 5 dni pre vianocami. Nas krpec ma 21 mesiacov. A v ktorej casti byvate?
25. jan 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nova lipnica....no ak to poznas... a ty kde byvas... :D
25. jan 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwet001 nova lipnica....no ak to poznas... a ty kde byvas... :D :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romca88 ahoj, na Fialkovej mame male ihrisko, a je tu vela mamiciek na ulici..
25. jan 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 a to je kde ta ulica
25. jan 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romca88 to je smerom na miloslavov, po lipnickej na miloslavovsku a za tou ostrou zakrutou je hned fialkova.
25. jan 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tiez byvame v DL, zatial chodim s drobcami do Podunajskych Biskupic k lekarke, len som sa chcela opytat tie, co chodite k pediatricke do DL, da sa u nej objednat za poplatok aj na presny cas? Lebo mame ju blizko, len som pocula, ze je u nej strasne plno stale. Ozaj a nie je tu niekto z Novych Kosarisk?
25. jan 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 budem tam musiet ist pozriet niekedy.
:dizzy_face:
25. jan 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romca88 no teraz v zime tam vela mamiciek nestretnes, ale casto tu po ulici kocikuju po celej lipnici..
25. jan 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akurat som precitala spat, tak vidim, ze z Kosarisk ste viacere, len asi vacsinou z tych novych domov smerom na jazero? My sme prerabali stary dom este starej casti obce a okolo nas nie su ziadne rodiny s malymi detmi, tak nam to trosku aj chyba :wink:
25. jan 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 no budem musiet nieco vymysliet bo moja mala je tu taka sama... :D
25. jan 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romca88 my sme tiez z fialkovej :slight_smile: skus si to pozriet, snad to nebude daleko. To ihrisko je fajn, take male, ale oplotene a preliezky vyzeraju ako nove, uz sa tesime na leto :slight_smile: Ale teraz v zime tam naozaj nenajdes vela mamiciek. Nam sa za tie 4 tyzdne podarilo stretnut 3 mamicky, jednu s 3-rocnym chlapcekom a tie ostatne krpceky boli od nas o dost mladsie. Ak to nemas daleko, kludne sa prid niekedy pozriet, radi vas uvidime :slight_smile:
25. jan 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwet001 niekedy tam pojdem. ak uvidis hyperaktivne dievcatko tak to budeme mi... :D
25. jan 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwet001 a kde tu byvate na fialkovej?
25. jan 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romca88 tak predtym napis, budeme vas vyzerat :slight_smile:

@monika2712 uplne na konci v jednom z tych dvoch troj-domov na lavej strane cesty. A vy? Gratulujem k babatku :slight_smile:
25. jan 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwet001 my sme v tej bordovej radovke, dakujem dufam ze to dotiahneme do konca a budeme sa tesit z prveho prirastku :slight_smile:
25. jan 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 Drzim silno palce, my tiez bojujeme, ale uz som za 12.tyzdnom, tak som kludnejsia, dufam, ze zvysok pojde ako po masle :slight_smile:
25. jan 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwet001 My sme tiez z Fialkovej :slight_smile: a masa mala ma 1r. a 5mes., tak sa mozeme niekedy stretnut :slight_smile:
26. jan 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwet001 dakujem a drzim palce aj vam. ja som len na zaciatku, tak este mam dlhu cestu pred sebou. aspon dufam, ze bude dlha :wink:
26. jan 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tothova5a a kde byvate? nevideli sme sa este?
@monika2712 neboj, vsetko dobre dopadne :slight_smile:
26. jan 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwet001 no snad ano :wink: a ty mas malinkeho synacka a uz druhe na ceste.. to bolo planovane ci nahoda? si predlzis matersku o dalsie babo :wink:
26. jan 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwet001 inak z fotiek si mi povedoma.. asi som ta na ulici uz videla :wink:
26. jan 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No prvy krpec bol planovany ale podaril sa az po pol roku tazkeho snazenia, robila som si ovulacne testy, merala teplotu, jedla vitaminy a nic.. Az ked sme sa na to vykaslali a prestali sa na to sustredit tak sa to hned v dalsom cykle podarilo :grinning: a druhe bolo planovane tiez, chceli sme uz trochu skor, ale minuly rok rok v juny mi jedno tehu skoncilo v 8tt, tak sme si dali pauzu a nejak ani nevieme ako sa nam zadarilo v oktobri :slight_smile: Cize u nas je to vzdy take neplanovane-planovane :slight_smile: ale som rada, ze to vyslo :slight_smile: Pockaj, niekedy okolo 8tt ked pojdes na kontrolu, mohla by si uz pocut srdiecko, uvidis ako ta to dostane :slight_smile:
26. jan 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok